Jun 16, 2024, 03:41:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc!!!  (Pročitano 9014 puta)

Van mreže jacky

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Pomoc!!!
« poslato: Januar 27, 2006, 02:25:24 pre podne »
Koliko god se ja trudio prokleti biceps nece da raste!!!Radi jednom nedeljno biceps i to 3-4x8-10!Recite mi jel negde gresim???
Kakva su vasa iskustva sa pojasom za skidanje masnih naslaga sa stomaka(pojas koji podstice termogenezu-onaj gumeni!!) :roll:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2006, 08:05:18 pre podne »
gle stari...sto se tice bicepsa i da nece da rase..to ovisi od mnogih faktora kao sto su trening kao sto sam kazes ali on nije najbitniji..tu su hrana odmor i suplementacija..

znaci..mora da imas ispunjenje sve ove uvjete da bi imai rezulatte..

dalje...napsiao si nam da vezbas biceps 1 nedljeno..jel to znaic da radis samo biceps ili radi i ostle delove tela...??

dalje....preptostvljam da si mlad momak i znam da je kod vas vih glavan preokupaija biceps i grudi...znam iz teretrane gde ide,tako da licno misim da defintivno ne treba da se opterecujes sa tim...

znaci..kada poslozis sve kocikice koje sam ti naveo gore i prestanes da budes opterecen da imas veliek ruke,veruj da ce rezulatai da dodju sami po sebi....ti verovatno napredujes..ali stari to ne ide prekonoci i ne ide da se napredka vidi iz dana u dan..

zato ti preprucuje da ovde napises svoj program za celi trening pa da malo komentarisemo i naravno kakav sistem hran ei odmora i suplementa ako ih korsitis uopste imas..

nadam se da is me razumeo/..

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2006, 02:57:26 posle podne »
Kao sto Pedza kaze treba nam mnogo vise tvojih informacija da bi ti mogli pomoci Hajde recimo da sve pravilno radis ne samo grudi i ruke i da ti je dijeta OK sto se tice bicepa i tricepa one so mnogo manji misici i njima treba manje vremena da se oporave od treninga tako da ih mozez da ih radis dva puta nedeljno ali opet zavisi od mnogo vise faktora
KAo st je Pedza rekao pogledaj malo po forumu i daj nam vise info

Van mreže benchpress

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2006, 08:13:51 posle podne »
Citat: pedjos
gle stari...sto se tice bicepsa i da nece da rase..to ovisi od mnogih faktora kao sto su trening kao sto sam kazes ali on nije najbitniji..tu su hrana odmor i suplementacija..

znaci..mora da imas ispunjenje sve ove uvjete da bi imai rezulatte..

dalje...napsiao si nam da vezbas biceps 1 nedljeno..jel to znaic da radis samo biceps ili radi i ostle delove tela...??

dalje....preptostvljam da si mlad momak i znam da je kod vas vih glavan preokupaija biceps i grudi...znam iz teretrane gde ide,tako da licno misim da defintivno ne treba da se opterecujes sa tim...

znaci..kada poslozis sve kocikice koje sam ti naveo gore i prestanes da budes opterecen da imas veliek ruke,veruj da ce rezulatai da dodju sami po sebi....ti verovatno napredujes..ali stari to ne ide prekonoci i ne ide da se napredka vidi iz dana u dan..

zato ti preprucuje da ovde napises svoj program za celi trening pa da malo komentarisemo i naravno kakav sistem hran ei odmora i suplementa ako ih korsitis uopste imas..

nadam se da is me razumeo/..

Odem U teretanu u Bg-u,na bencu ne mozes da dodjes na red,dok masine za noge im skupljaju prasinu...teretane su pune vezbaca kojima je gornji deo tele ogroman a noge imaju kao balerine...Meni ni dan danas ne veruju mnogi ti vezbaci da na cucnju dizem 100kg iako je to smesna tezina...
Sto se tice programa radim onaj Pedjin za srednje iskusne sa nekim malim promenama...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #4 poslato: Januar 27, 2006, 08:42:55 posle podne »
Citat: benchpress
Citat: pedjos
gle stari...sto se tice bicepsa i da nece da rase..to ovisi od mnogih faktora kao sto su trening kao sto sam kazes ali on nije najbitniji..tu su hrana odmor i suplementacija..

znaci..mora da imas ispunjenje sve ove uvjete da bi imai rezulatte..

dalje...napsiao si nam da vezbas biceps 1 nedljeno..jel to znaic da radis samo biceps ili radi i ostle delove tela...??

dalje....preptostvljam da si mlad momak i znam da je kod vas vih glavan preokupaija biceps i grudi...znam iz teretrane gde ide,tako da licno misim da defintivno ne treba da se opterecujes sa tim...

znaci..kada poslozis sve kocikice koje sam ti naveo gore i prestanes da budes opterecen da imas veliek ruke,veruj da ce rezulatai da dodju sami po sebi....ti verovatno napredujes..ali stari to ne ide prekonoci i ne ide da se napredka vidi iz dana u dan..

zato ti preprucuje da ovde napises svoj program za celi trening pa da malo komentarisemo i naravno kakav sistem hran ei odmora i suplementa ako ih korsitis uopste imas..

nadam se da is me razumeo/..

Odem U teretanu u Bg-u,na bencu ne mozes da dodjes na red,dok masine za noge im skupljaju prasinu...teretane su pune vezbaca kojima je gornji deo tele ogroman a noge imaju kao balerine...Meni ni dan danas ne veruju mnogi ti vezbaci da na cucnju dizem 100kg iako je to smesna tezina...
Sto se tice programa radim onaj Pedjin za srednje iskusne sa nekim malim promenama...
..bravo stari..just keep pumping

Van mreže jacky

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2006, 03:37:48 pre podne »
Krenuo sam da radim po programu za napredne vezbace sa yu-fitness.com!Naravno i do sad sam radio citavo telo,i to na slican nacin samo se razlikuje br. ponavljanja i br. serija!!!Znaci imam tri treninga nedeljno sa trajanjem od oko 1h,i tudim se da unesem oko 1.2g proteina na kilogram telesne tezine inace sam tezak 83kg i visok 182cm.Jel dovoljno 1,2g proteina na 1kg. telesne tezine?
Imam dilemu dali svaku svaku seriju trebam da radim sa oko 90% snage-do maximuma???

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2006, 03:42:17 pre podne »
Bez 2-3 grama proteina po kg tezine i ne pomisljaj 1.2kg je suvise malo]

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2006, 06:46:13 pre podne »
sto se tice onosa proteina na tvoji tezinu moas da unosos od 250-300 gr a ne 100 gr kako ti radis....znaci 3 puta vise da bi rezulattti bili zadovljojavajuci..

sto se tice treninga..trening se ne meri vremenski..znaci nije bitno jel ostjes u gymu 25 ili 45 ili 60 minuta..bitan je intenzitet treninga......

ti treninzi koje  citas po koje kakvim boardovima i gde se u postotcima odredjduje neko ili nesto su sranje....

evo jedno pitanje....koji je odan tvoj 100% maximum??

gle stari..jedan trening ti bench mozes da radis -karikiram -sa 80kg..a drugi ces biti tolio out da ces da se mucis i sa 60 ali to ne znaci da sledeci tj 3 trening necec da urads sa 90 kg......i sda ti meni kazi sta je tu tvoj maksimum i jel ces ti svaki put da trzais procente u teretani svaki put kada budes iz ko zna kog raloga stagnirao sa nekom tezinom i nekom vezbom a u ostalom u ovom sprotu je pored povecanja miscine mase cilj i progresivno povecanje opterecenja bez\ kojeg nema napredka...dakle.....ko se tu moze da snadje u tolikoj matematici..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2006, 11:36:59 pre podne »
Pedja ti je lepo odgovorio.Ne treba se slepo drzati tih programa i procenata,radi onako kako tebi najvise odgovara,kako ces najvise da napredujes,menjej,planiraj,izmisljaj.Ne moze jedna vrsta treninga da bude dobra bas za svakog
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2006, 01:15:47 posle podne »
Moje iskustvo je takvo da ja te programe nema sanse da odradim do detalja. 95 % , 90 %, 80% ,prvo to u detalje ne mogu da pogodim , a i sto se tice odmora izmedju serija 45 sec , 1min, 2 ,... pa meni nekad treba minut nekad 2 , a nekad 94.5 sec tako da sam prestao time da se opterecujem pa vise radim po osecaju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2006, 01:34:05 posle podne »
Citat: gaudi
Moje iskustvo je takvo da ja te programe nema sanse da odradim do detalja. 95 % , 90 %, 80% ,prvo to u detalje ne mogu da pogodim , a i sto se tice odmora izmedju serija 45 sec , 1min, 2 ,... pa meni nekad treba minut nekad 2 , a nekad 94.5 sec tako da sam prestao time da se opterecujem pa vise radim po osecaju
..bravo

Van mreže jacky

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #11 poslato: Februar 01, 2006, 12:06:25 pre podne »
Ok.A jel bi mogao da mi predlozis neki program za masu??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #12 poslato: Februar 01, 2006, 10:04:27 pre podne »
jacky,imas milion treninga na forumu,procitaj,razmisli koji bi ti odgovarao najvise pa pitaj dalje za sve sto te zanima :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže jacky

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #13 poslato: Februar 01, 2006, 04:02:53 posle podne »
Hvala puno momci!!!najbolji ste!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pomoc!!!
« Odgovor #14 poslato: Februar 01, 2006, 04:05:53 posle podne »
Citat: jacky
Hvala puno momci!!!najbolji ste!!!
...znamo!!! :wink:  :wink:  :wink:

stay tuned bro