Jun 09, 2024, 08:19:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Trcanje pre ili posle teretane  (Pročitano 50050 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #45 poslato: Mart 21, 2006, 05:35:29 pre podne »
Citat: zlatan
Citat: fitness_instruktor
1 ovo sta si ti naveo nije oyljeda hrskavice jer da je oyljeda hrskavice koljeno  bi preskakalo  preska'e!!!!!
2) Sla\em se da prvo treba dijagnostirati a jedino rje[enje je magnet!!!!!
3)reci mi kako si ti njoj pomogao ako je imala oyljedu hrskavice da i ja nau'in

kakve ima veye hrskavica i ja'anje mi[i'a!!!!!!!!!!!!!!


evo ja sam skolovan i iskusan i na takmicarskom planu sam uspesan..otkuda ja da znam kada neko dodje u teretanu i zali se na nesto,sta je u pitanju,niko od nas nema rengenski pogled i niko od nas nije obucen i ne moze da ispostavlja dijagnostiku...nego bi po propisima da svaki vezbac(barem je tako kod mene)da prodje neki opsti pregled.kada prodje pregled a ne zali se na povredu i ako radi bez instruktora sve posledice povredjivanja snosi sam vezbac...a ako doktor to ne primeti na vreme  a ispostuju se sve mere koje su propisane onda odgovornost snosimo mi..opet nismo mi doktori , kada se neko zali na bolove u ledjima ,ne znamo koja je priroda tih bolova...morate biti oprezni nije bitno sto vas neko moze tuziti,ako se niste obezbedili nekim pravilnikom(elaboratom,merama zastite na radu),vec sto ce neko da ostane invalid ili nesto gore...radite samo ono  sto je u opisu radnog mesta,to je najbolje budite instruktori,sve sto ih boli prijavite i ogradite se :D
..sorry na offtopic..zlatan kazes da si uspesan na takmicarskom planu.....ajd neke slike nabaci...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #46 poslato: Mart 21, 2006, 07:30:18 pre podne »
bice bice,ako me zainteresuje vece angazovanje na ovom forumu,mada neki moderator nije mogao da me udostoji odgovora na pitanje koje sam mu posalo na PP..tebi svaka cast,moja YU karijera je od 93 do 99..osvajao sam puno drugih mesta u pocetku dok nisam shvatio zasto je onaj prvi bolji(AAS).od 96-98 sam osvajao 1.mesta i jednom sam osvojio 2.na prvenstvu balkana...sada treniram i spremam se za napolje..zbog smradova iz saveza vise se ne takmicim na ovim prostorima....bio sam perspektivni junior...ali za ove prostore je nebitno sto imas potencijal,ako ne odes odavde neces imati lepu karijeru...ah da bio sam i na svetskom usao sam u finale...videcemo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #47 poslato: Mart 21, 2006, 08:02:40 pre podne »
Citat: zlatan
bice bice,ako me zainteresuje vece angazovanje na ovom forumu,mada neki moderator nije mogao da me udostoji odgovora na pitanje koje sam mu posalo na PP..tebi svaka cast,moja YU karijera je od 93 do 99..osvajao sam puno drugih mesta u pocetku dok nisam shvatio zasto je onaj prvi bolji(AAS).od 96-98 sam osvajao 1.mesta i jednom sam osvojio 2.na prvenstvu balkana...sada treniram i spremam se za napolje..zbog smradova iz saveza vise se ne takmicim na ovim prostorima....bio sam perspektivni junior...ali za ove prostore je nebitno sto imas potencijal,ako ne odes odavde neces imati lepu karijeru...ah da bio sam i na svetskom usao sam u finale...videcemo
..NA SVETSKOM SI USAO U FINALE????...IFBB???.....KADA...PA DAJ SIKE COVECE3..KAKVE VEZE IMA BIO STA OKO MODERATORA OVDE...AKO MISLIS NA EMNE JA NISAM DOBIO NIKAKAV PM OD TEBE......NEZNAM KO TI NIJE ODGOVRIO..NIEJ MI JASNO.....

SALE???MARKONI??...MR BIG??..DRUGIH NEMA??

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #48 poslato: Mart 21, 2006, 08:03:26 pre podne »
meni nista nije stiglo na PM

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #49 poslato: Mart 21, 2006, 08:34:01 pre podne »
Citat: Markoni
meni nista nije stiglo na PM
8O  :?:  8O  :?:  8O  :?:

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #50 poslato: Mart 21, 2006, 08:45:47 pre podne »
:) ti si me ispostovao,to je ok,odgovorio si mi na ono sto me je interesovalo.opusteno ,bicu tu kad god budem mogao

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #51 poslato: Mart 21, 2006, 09:01:07 pre podne »
Citat: zlatan
:) ti si me ispostovao,to je ok,odgovorio si mi na ono sto me je interesovalo.opusteno ,bicu tu kad god budem mogao
..ok..al mogao si slike da nam pokazes  bar sa toga svetskog.....ali ja moram da znam ko si ti??....bas cu danas da zovnem cobija da ga pitam..

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #52 poslato: Mart 21, 2006, 11:06:52 pre podne »
mistery man

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #53 poslato: Mart 21, 2006, 02:14:24 posle podne »
Da li ce meni neko odgovoriti na moj post (hvala)  jer vidim da je ovaj post otisao u drugom smjeru!?
Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #54 poslato: Mart 21, 2006, 04:16:31 posle podne »
Citat: IstraDamir
Pozdrav svima
htio bi cuti vasa misljenja o sledecem:
danas sam krenuo sa redukcijom masnog tkiva i shodno tome poslije treninga odradio sam kardio na biciklu u trajanju od 30 min (uzeo sam onu vrijednost - zona otapanja masti u mom slucaju je to bilo 125 oum) i sada mene zanima sledece ja se poslije tih 30 min nisam osjećao umorno a nisam se ni posteno oznojio,da li onda ovakav kardio djeluje na topljenje masti ili ne?
Hvala
..EVO..IZVNI NA OFFTOPICU...dakle....to sto ti sada ocesac nema nikakve veze jer ti je telo jos uvek sveze i rekaguje tako da izvlaci max energije iz viska tj ciljane zone...UH I AMSTI..dakle...neka te to za sada ne zabrinajva..nmakon 2-3 nedlje ocetiti ces velike pomake u redkucijit tezine ali ni ocesaj da si premoren ili slicno niej abs dobro dosao..o tome se i radi..
dakle..pamet u glavu i pametno sa skidanjem kilaze..polako se bozija kola voze

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #55 poslato: Mart 21, 2006, 06:15:53 posle podne »
Hvala Pedjos legendo
super odgovor od tebe kao i uvijek!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #56 poslato: Mart 21, 2006, 06:28:18 posle podne »
Citat: IstraDamir
Hvala Pedjos legendo
super odgovor od tebe kao i uvijek!
....naravno..uvek :wink:

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #57 poslato: Mart 21, 2006, 09:20:15 posle podne »
Jos jedno pitanjce da neotvaram novi topic:
posto imam relativno puno masnog tkiva na trbuhu da li krenuti sa trbusnjacima sada ili kasnije ?
Hvala

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #58 poslato: Mart 21, 2006, 09:33:19 posle podne »
pa trbusnjacima neces skinuti salo , a trbusnjke bi trebalo uvek da radsi i oni su misic

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Re: Trcanje pre ili posle teretane
« Odgovor #59 poslato: Mart 21, 2006, 10:24:41 posle podne »
pozdrav
e znao sam da ćete me krivo shvatiti !? :evil:  :oops:
Jasno mi je da se sa trbusnjcima neskida salo pobogu!
A inace pitanje je bilo svojevrsni nastavak na prethodni odgovor Pedjosa na moje pitanje.Malo bolje citaj naprijed sam pitao za kardio trening i nigdje nisam napisao da hocu trbusnjacima skinuti salo