Jun 13, 2024, 04:06:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.184 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 775871 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #210 poslato: April 09, 2006, 10:06:55 pre podne »
Citat: filip
Citat: IFBBPro
Filipe dobro ti je sasa rekao. A sto se tice savjeta moras sam da naucis i da prosudis koga da slusas, od koga da primas savjete i slicno. Recimo ja bih ti preporucio da ti ovaj forum bude na prvom mjestu sto se tice info.
Да тотално си у праву.
Зато и тражим савете на овом форуму од људи као што је Саша мало сам прелистао шта је човек писао и стварно се види да његове савете треба уважити што са ја од синоћ почео да практикујем
.....MA NEMA ON POJMA :twisted:  :P  8)

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #211 poslato: April 09, 2006, 10:09:06 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: filip
Citat: IFBBPro
Filipe dobro ti je sasa rekao. A sto se tice savjeta moras sam da naucis i da prosudis koga da slusas, od koga da primas savjete i slicno. Recimo ja bih ti preporucio da ti ovaj forum bude na prvom mjestu sto se tice info.
Да тотално си у праву.
Зато и тражим савете на овом форуму од људи као што је Саша мало сам прелистао шта је човек писао и стварно се види да његове савете треба уважити што са ја од синоћ почео да практикујем
.....MA NEMA ON POJMA :twisted:  :P  8)


on je od juce ovde  :lol:

sasa da rulez  :wink:

Van mreže Glingur

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: KREATIN
« Odgovor #212 poslato: April 09, 2006, 10:13:09 pre podne »
generale, generale, sta napisa ovo 8O

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #213 poslato: April 09, 2006, 11:05:44 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: filip
Citat: IFBBPro
Filipe dobro ti je sasa rekao. A sto se tice savjeta moras sam da naucis i da prosudis koga da slusas, od koga da primas savjete i slicno. Recimo ja bih ti preporucio da ti ovaj forum bude na prvom mjestu sto se tice info.
Да тотално си у праву.
Зато и тражим савете на овом форуму од људи као што је Саша мало сам прелистао шта је човек писао и стварно се види да његове савете треба уважити што са ја од синоћ почео да практикујем
.....MA NEMA ON POJMA :twisted:  :P  8)


 :P  :P  :P  :wink:  :wink:  :twisted:  :twisted:  :D  :D  i tako to.... :lol:  :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #214 poslato: April 09, 2006, 11:54:10 pre podne »
Citat: Glingur
generale, generale, sta napisa ovo 8O
:wink:  :wink:  :wink:

Van mreže HeatHen

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: KREATIN
« Odgovor #215 poslato: April 09, 2006, 02:17:45 posle podne »
Прегледао сам тему од почетка па да поставим и ја једно глупо питање


Јел истина да ће од кретина да ми израсте реп :?:  :D  :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #216 poslato: April 09, 2006, 06:13:56 posle podne »
Citat: filip
Прегледао сам тему од почетка па да поставим и ја једно глупо питање


Јел истина да ће од кретина да ми израсте реп :?:  :D  :D


hoce ali na celu  :lol:

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #217 poslato: April 09, 2006, 08:05:46 posle podne »
Citat: filip
Прегледао сам тему од почетка па да поставим и ја једно глупо питање


Јел истина да ће од кретина да ми израсте реп :?:  :D  :D


Nesto si pomesao.Kakav rep....Rogovi  :twisted:  :twisted:

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: KREATIN
« Odgovor #218 poslato: April 10, 2006, 07:33:13 posle podne »
Imam jednu pricu.. nisam zelio da je pominjem jer sam to davno cuo od prijatelja i jer nisam htio da budem dosadan jer je ovakvih prica mali milion.. ali maloprije smo nekako stigli do price o kreatinu i momak je zapeo za svoju teoriju koju je cuo od profesorice hemije u srednjoj skoli (gimnazija).. dakle momak je prije trenirao (prije 2-3 godine, vise ne trenira) i malo se ˝zanimao˝ za kreatin i ostale preparate (a ja tvrdim da mu je znanje cista nula pa on nek se ljuti koliko hoce)..
Naime.. on vjeruje svojoj profesorici iz srednje skole koja ga je ucila hemiju sljedece dvije stvari:
- kreatin u prahu ne valja, nije zdrav, i sto je najgore od svega povecava srce jer je i srce misic pa i on raste kako treniramo (ali samo kada uzimamo kreatin) i tako nastaju problemi sa srcem i mozes dobiti srcani udar itd itd..
- prirodni kreatin se dobija kada u mixer pomijesamo mlijeko, banane i jaja i kada sve to lijepo izmiksamo.

Ja sam momku par puta pokusao da objasnim neke stvari.. jednostavno na kraju je ispalo da ne vjeruje meni i da mi nikada nece vjerovati nego da ce vjerovati profesorici koja je zavrsila fakultet za to.. i on i dalje tvrdi (tj. u zabludi je) da je on pio kreatin kada je trenirao jer je imao obicaj da mixa te tri stvari po njenom nagovoru tj. savjetu..

Neki dan sam usao u apoteku da kupim TAURIN i starija zena koja tamo radi me je pitala A STA JE TO.. ja sam fino ponovio jer sam mislio da ne cuje dobro.. kada sam ponovio ona je ponavljala na glas taurin.. taurin.. i na kraju sa cudjenjem rekla MI TO NE NABAVLJAMO.. (u istoj apoteci sam uzeo taurin prosle godine ali je radila neka druga gospodja)..
Ako jedna gospodja koja je zavrsila farmaciju (nadam se) ne zna koje sve aminokiseline postoje ja onda ne znam u kakvom mi to svijetu zivimo..

Ja sam prijatelju pokusao preko ove price to da objasnim, ali on mi ne vjeruje i dalje. I mislim da nema dalje koristi da ga ubjedjujem.

Molim vas napisite par komentara samo da tom prijatelju proslijedim link ove teme i da se bar malo smirim..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #219 poslato: April 11, 2006, 04:12:24 pre podne »
pa nza kako...ne treba tyrositi energiju..nejgova profesorica je verovatno zavrisla fakultet na taj nacin ili joj ga je tata paltio ili ima 69 godna kao sto je bila moja profesoraica iz geografija i bila je toliko senilna da je nekda doalzila u razlicitoj obuci...defitinvo je ensto do to dovje..

vec smo engde milion puta pricali na tu temu a pogtvo na tu kada strucnjac kao sto ej ta "profesorica"objasnjavaju na strucan nacin o kreatinu i ona u nedostatku bilo kakve pametinije ideje  kaze..ma..uzmi ti banane i melko  to e to...

znas..to me sve podesca na onu prici kada mene ljudi vide i akzu..u ejbote ..pa sto ce ti toliki misci..dodji ti kod emne da radis na kuci pa ces videti sta su misci...e tako ti je i sa tom....jednsotavno nemoj da se nerviars zbgo te gluapce nego ptiaj toga kolega svaki dan da joj psotavi po jedno pod pitanje na temu kreatina...npr...

a jel moze u banane i meleko da se ubaci jedno jaje...pa lsedeci dan pitaj za malo meda...pa sledeci dan za malo orasa...pa ona cer to anravno sve da odbori i ako je malo pametan onda ce da kaze da je to MICRONIZOVANI KREATIN onda :twisted:  :twisted: ..e onda neka je taj tvoj koelga pita..jel ona mozda pati od sexualne disfunckcije kada deckma preprucje tako mocne koktele za exploziju patke....i na kraju neka joj kaze da je negde na entu procitao da KREATIN VEOMA SNAZNO DELUJE NA SEXUALNE PERFORMANSE....veruj da ce profesorica vec u anrednih nekoliko dna ide kod ismara u radnju i da muza tera da zdere kreatin....jer m verovatno ovaj njen od banana i melka ne pomaze... :twisted:  :twisted:  :twisted:

mislim da ce ovo biti najprihvatiljvie resenje..

a sto se tice srca..pa neka je ptia samo..ajel se to moze resiti operacijom i jel se sme reci prilikom operacije srca da si konzumirao kreatin :wink:  :wink:

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: KREATIN
« Odgovor #220 poslato: April 11, 2006, 07:15:10 pre podne »
hehhehe  :wink:  :D
upravu si kao i uvijek.. ta profesorica nema ispod 60 godina.. samo mi nije jasno zasto ljudi pricaju nesto ako ne poznaju tu materiju.. a da profesorica hemije ne poznaje tu materiju to je malo cudno ali sta ces.. danas svako prica ono sto hoce i sto mu odgovara.. jebi ga al najprije ce biti da je to.. da je senilna  :twisted:
a to za kreatin i muza..  :wink:  8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #221 poslato: April 11, 2006, 03:16:28 posle podne »
Citat: IFBBPro
hehhehe  :wink:  :D
upravu si kao i uvijek.. ta profesorica nema ispod 60 godina.. samo mi nije jasno zasto ljudi pricaju nesto ako ne poznaju tu materiju.. a da profesorica hemije ne poznaje tu materiju to je malo cudno ali sta ces.. danas svako prica ono sto hoce i sto mu odgovara.. jebi ga al najprije ce biti da je to.. da je senilna  :twisted:
a to za kreatin i muza..  :wink:  8)
...SAMO TI OVO POKAZI...

Van mreže tina

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: KREATIN
« Odgovor #222 poslato: April 12, 2006, 12:19:54 posle podne »
Da li je povećanje mišićne mase uz korištenje kreatina nužno?
Sport kojim se bavim iziskuje velike napore,a meni nedostaje kondicije te sam odlučila isprobati kreatin. Ne sviđa mi se pomisao da ću dobiti na težini te vas molim da mi odgovorite na postavljeno pitanje. Unapred hvala.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #223 poslato: April 12, 2006, 12:22:06 posle podne »
tina dobrodosla

ali reci nam kojim se sportom bavis ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #224 poslato: April 12, 2006, 12:26:14 posle podne »
Citat: tina
Da li je povećanje mišićne mase uz korištenje kreatina nužno?
Sport kojim se bavim iziskuje velike napore,a meni nedostaje kondicije te sam odlučila isprobati kreatin. Ne sviđa mi se pomisao da ću dobiti na težini te vas molim da mi odgovorite na postavljeno pitanje. Unapred hvala.
...POZDRAV TINCE..DOBRO DOSLA NA FORUM..

DA TI OMDAH KAZEM.......TO STO TA HOCES DA PSOTIOGNES SA KREATINOM NECES USPETI...

PROCITAJ NA PCOETKU OVOG TOPICA KAKO SAM KREATIN DELUJE I SVE CE DA TI BUDE JASNO...

DAKLE..SAMO POVECANJE TEZINE IZAZAVANO UPOTREBOM KREATINA JE NEMINOVNO I TO JE ZBOG NAKUOPLJANJA VODE U CELIJE KOJA JE I SVRHA SAMOG KREATINA....

NIJE NEKO ZNACAJNO POMERANJE ALI U SVAKOM SLUCAJU JESTE..

MISLIM DA BI TREBALA DA PROBAS SA NEKIM DRUGIM PREPRATIMA TIPA ANIMAL M-STACK,LABRADIN CHARGE..MADA JE ON ZA SKIDANJE VISKA KG ALI UZ PRAVLNU ISHRANU NE MORA DA ZNACI..IMA STRHOVIT KICKC..I MISLIM DA JE TO ONO STO TI TREBA..