Jun 16, 2024, 07:57:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 776700 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: kreatin
« Odgovor #255 poslato: Maj 08, 2006, 09:11:27 posle podne »
ni odje u ns nema elite wheya vec mjesec dana,za creatine nisam gledo, stalo govore 'dodjite sledece sedimce'.
nedje je zapelo oko uvoza izgleda izgleda ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: kreatin
« Odgovor #256 poslato: Maj 08, 2006, 09:13:01 posle podne »
NAZ\AQLOST PROBLEM SA CARINOM I SVI OVI SILNI PRAZNICI KOJI SU SE SPOJILI...ALI DEFINTIVNO CE DA BUDE ZA KOJI DAN

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: kreatin
« Odgovor #257 poslato: Maj 09, 2006, 07:22:41 pre podne »
ni u subotici...ima samo dyma burn, dymavit, i neke amino kiselin ali NE TECNE :(((((

Van mreže dovlabg

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Re: KREATIN
« Odgovor #258 poslato: Maj 15, 2006, 01:56:18 posle podne »
Evo jednog pitanja koje niste razmotrili. Kada se prodje faza punjenja i faza odrzavanja.. tj. kada popijem kreatin koji sam kupio, koliku pauzu pravim, da li je uopste i pravim i kako posle?? opet faza punjenja, ili???koristim kreatin i super je, odmah sam primetio rezultate i svima ga preporucujem uz opasku da morate mnogo vode da unosite dok ga pijete... 3 litra minimum... pozdrav!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #259 poslato: Maj 15, 2006, 02:18:36 posle podne »
Nisi bas pazljivo citao-5g ujutru kad ustanes i 10g posle treninga,bez punjenja,pauzu napravis kad ti nestane para :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže milan45

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: KREATIN
« Odgovor #260 poslato: Maj 15, 2006, 07:59:52 posle podne »
jedno pitanje oko dymatize kreatina . dosad sam koristio samo eas-ov kreatin i unutra sam imao kao neki merac koliko da sipam kreatina . sad sam nabavio dymatiz. skroz mi je drukciji ukus i neznam vise koliko da sipam na kutiji pise jedna kasicica a meni to izgleda mnogo malo nasprem onoga pre eas-ovog.
molim ko ga koristi nek mi da savet ja koristim kreatin ujutro na prazan stomak i odma posle treninga.(nemam osecaj koliko da ga sipam)

HVALA

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: KREATIN
« Odgovor #261 poslato: Maj 15, 2006, 08:08:57 posle podne »
e ljudi interesujeme sta mislite o firmi EAS,i njihovom kreatinu,phosphagen mikronizovan?!
Razmisljam izmedju njega i prolaba?!Danas mi neki lik u radnji suplementa rekao za dymatizov kreatin da nije nista posebno,da je vise izreklamiran nego sto vredi,rekao je da su bolja ova dva!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #262 poslato: Maj 15, 2006, 08:21:07 posle podne »
EAS je odlicna firma
milane,uzmi punu kafenu kasiku,ne ravnu nego sa brezuljkom,mislim da je to prava mera,a i da je malo vise,nema veze,to je max gram viska :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KREATIN
« Odgovor #263 poslato: Maj 15, 2006, 08:21:27 posle podne »
Citat: Skyline
e ljudi interesujeme sta mislite o firmi EAS,i njihovom kreatinu,phosphagen mikronizovan?!
Razmisljam izmedju njega i prolaba?!Danas mi neki lik u radnji suplementa rekao za dymatizov kreatin da nije nista posebno,da je vise izreklamiran nego sto vredi,rekao je da su bolja ova dva!

 :twisted:
pa i ja sam za to...mozda kupi kreatin na koji pise ultra ili creapure...ove su najbolje.
Jeste videli, da u novom cenovniku pansporta nema Xpand?

Van mreže milan45

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: KREATIN
« Odgovor #264 poslato: Maj 15, 2006, 08:46:23 posle podne »
hvala sasacg

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: KREATIN
« Odgovor #265 poslato: Maj 15, 2006, 09:01:06 posle podne »
Citat: materijalmen
Citat: Skyline
e ljudi interesujeme sta mislite o firmi EAS,i njihovom kreatinu,phosphagen mikronizovan?!
Razmisljam izmedju njega i prolaba?!Danas mi neki lik u radnji suplementa rekao za dymatizov kreatin da nije nista posebno,da je vise izreklamiran nego sto vredi,rekao je da su bolja ova dva!

 :twisted:
pa i ja sam za to...mozda kupi kreatin na koji pise ultra ili creapure...ove su najbolje.
Jeste videli, da u novom cenovniku pansporta nema Xpand?


Vise ne kupjem scitecov creatin,jednom sam se zajebo i ne vise,a sto se tice xpanda ima ga u pansportu,danas sam bio mislim da mu je cena oko 4500din,ne mogu da se tacno setim :twisted:

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KREATIN
« Odgovor #266 poslato: Maj 15, 2006, 11:34:39 posle podne »
Sky - sta je bilo sa SCI kreatinom? Placebo efekat? Koji kreatin koristis sad i kao deluje, jer znam da od prve kreatinkure dobijas 100% masu, pa od drugog 50-60, pa posle 30-40.... Da, mozda ima, ja sam samo gledao cenovnik..a i mozda nisam primetio...

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: KREATIN
« Odgovor #267 poslato: Maj 15, 2006, 11:49:46 posle podne »
Au materijalman ti i dalje ne odustajes od tih gluposti sto si procitao u pansport katalogu... Pa brate koliko tebi treba da se opametis?

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: KREATIN
« Odgovor #268 poslato: Maj 15, 2006, 11:57:21 posle podne »
Citat: materijalmen
Sky - sta je bilo sa SCI kreatinom? Placebo efekat? Koji kreatin koristis sad i kao deluje, jer znam da od prve kreatinkure dobijas 100% masu, pa od drugog 50-60, pa posle 30-40.... Da, mozda ima, ja sam samo gledao cenovnik..a i mozda nisam primetio...


Sta znachi to ?
Sta je 100% masa?

Meni ovo nije jasno...   aj pojasni mi , molim te.

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: KREATIN
« Odgovor #269 poslato: Maj 16, 2006, 12:08:12 pre podne »
A zasto mora puno tecnosti da se pije dnevno kada se uzima kreatin?