Maj 17, 2024, 10:23:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 769622 puta)

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: KREATIN
« Odgovor #1800 poslato: April 14, 2010, 08:47:52 pre podne »
Pa ja sam tebi u pitanju napisao "kao npr etil estar", naravno moguce je da si to preleteo posto mogu misliti na kolko pmova dnevno odgovoris. A smajli sam napisao ne zato sto je smesno nego da ne pomislis da sad ja mislim kako ne znas sta pricas. Bilo kako bilo, za BA trenutno nemam para a ovaj CEE na snizenju mi dodje isto kao monohidrat pa cemo videti.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1801 poslato: April 14, 2010, 09:52:01 pre podne »
jbg
ja ti samo kazem ono sta je cinjnicno stanje
a to koliko ja danevno pm dobijam sa razno raznim pitanima ne moze ni da zamislis
ali nesto se ne secam da sam prevideo tj sa esterom
u svakom slucaju kao i sto sam ti ovde gore objasnio
moje misljenje na osnovnu onoga sto znam i sto sam probao SAM TI REKAO
sretno

Van mreže Erko

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: KREATIN
« Odgovor #1802 poslato: April 14, 2010, 04:56:38 posle podne »
meni je glupo zato sto dovodi vodu i poslje npr dobijem nesta gore i brzo cu izgubiti zato sam zbunjen oko toga i neznam dal da ga uzmem il ne

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: KREATIN
« Odgovor #1803 poslato: April 14, 2010, 05:17:49 posle podne »
pa ne pije se kreatin da bi dobio vodu i da bi se naduo...

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: KREATIN
« Odgovor #1804 poslato: April 14, 2010, 05:26:51 posle podne »
buraz,to ukoliko se neki takav prodcut "skameni"nije posledica povlacanje vlage ili sl nego na zalost rekacija 2 ili vise vrsta komponeneta koje se nalaze u nekom preparatu tj kada se nadju u direktnog kontaktu i stoje na polici npr 3 ili 4 dana a da ih niko ajd da kazem "mehanickim"putem malo ne razdovji,rastrese ili kako vec da se izrazim.
znaci,nista lose ali malo ruzno izlgeda

E to nisam znao, a cuo sam da se neki zale sto je cee kao kamen. Nisam znao da u cistom cee ima vise komponenti  izmedju kojih dolazi do reakcije...hvala na novoj informaciji.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1805 poslato: April 14, 2010, 06:19:18 posle podne »
Citat
Nisam znao da u cistom cee ima vise komponenti  izmedju kojih dolazi do reakcije...hvala na novoj informaciji.

mortar
po ko zna koji put ti kazem NEMAS POTREBE ZA GLUPIM I CINICNIM OPASKAMA UKOLIKO NEZNAS STA PISEM i o cemu govorim
da kontas neke stvari onda bi i shvatio koliko je iluzorna tvoja rec CEE  jer sama rec sadrzi samo DVE KOMPONENTE  a to je creatin i ethil ester koji i u maloj meri izazvaju HEMIJSKU REKACIJU o kojoj ti pricas tj to navodno "stvrdnjavanje ili kamenjenje"
ti se sam zapitaj iz kog razloga jedna tura jeste takva a druga nije ili nesto slicno tome i to je HEMIJKSA REKACIJA a nije UTICAJ VLAGE NA POLICI U NECIJOJ RADNJI!!!!!!

dakle
dve osnovne komponente ako se lose ukombiniju i jos na to se doda vestacki okus HEMIJSKA REKACIJA JE NEMOINOVNA
obicno se na te stvari stavljaju citrus ili fruit punch ili tako neke gorke stvari da bi ubile odvratne okuse i sl i hemijska rekacija koja se desi je NEMINOVONOST
dakle..
tvoj voljeni CEE nije cist jer ga cistog sigurno NIKADA NECES DOBITI iz razloga sto onda ne bi bio cratin ethyl ester vec bi onda bio creatin mnohodritar
a ti meni kazi dali si ikada video da je creatin OKAMANJEN a da je hermtecki zatovren i stajao u radnji..
dakle...
stvanro nema smisla za glupim i cinicnim komentarima jbg..

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: KREATIN
« Odgovor #1806 poslato: April 14, 2010, 06:30:08 posle podne »
Au bre covece, cinizma NIGDE nije bilo, sve sto sam napisao sam ozbiljno mislio...mislio sam da je to od vlage i ti mi lepo objasni od cega je i sad ja ispade rogonja, u 'bem ti sunce.

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1807 poslato: April 14, 2010, 08:08:11 posle podne »
Citat
Nisam znao da u cistom cee ima vise komponenti  izmedju kojih dolazi do reakcije...hvala na novoj informaciji.

mortar
po ko zna koji put ti kazem NEMAS POTREBE ZA GLUPIM I CINICNIM OPASKAMA UKOLIKO NEZNAS STA PISEM i o cemu govorim
da kontas neke stvari onda bi i shvatio koliko je iluzorna tvoja rec CEE  jer sama rec sadrzi samo DVE KOMPONENTE  a to je creatin i ethil ester koji i u maloj meri izazvaju HEMIJSKU REKACIJU o kojoj ti pricas tj to navodno "stvrdnjavanje ili kamenjenje"
ti se sam zapitaj iz kog razloga jedna tura jeste takva a druga nije ili nesto slicno tome i to je HEMIJKSA REKACIJA a nije UTICAJ VLAGE NA POLICI U NECIJOJ RADNJI!!!!!!

dakle
dve osnovne komponente ako se lose ukombiniju i jos na to se doda vestacki okus HEMIJSKA REKACIJA JE NEMOINOVNA
obicno se na te stvari stavljaju citrus ili fruit punch ili tako neke gorke stvari da bi ubile odvratne okuse i sl i hemijska rekacija koja se desi je NEMINOVONOST
dakle..
tvoj voljeni CEE nije cist jer ga cistog sigurno NIKADA NECES DOBITI iz razloga sto onda ne bi bio cratin ethyl ester vec bi onda bio creatin mnohodritar
a ti meni kazi dali si ikada video da je creatin OKAMANJEN a da je hermtecki zatovren i stajao u radnji..
dakle...
stvanro nema smisla za glupim i cinicnim komentarima jbg..

Upravo tako, i zbog ovoga ce se ljudi uvijek zaliti na odredjene ukuse NO proizvoda, jer jednostavno je nemoguce napraviti toliko ukusan NO proizvod upravo radi tih sastojaka

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: KREATIN
« Odgovor #1808 poslato: April 15, 2010, 12:00:57 pre podne »
meni je shotgun imao jako lep ukus neko tropsko voce il tako nesto,bas mi je lepo bilo ali samo jednu mericu sam probao,moguce da dosadi kad se cesce pije.Ali zato sixstar kreatin ne mogu da smislim ko gumu neku da pijem i pece me u grlu,moram da razmutim u 3,5 dl min da bi mi bilo prihvatljivo za popiti...

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1809 poslato: April 15, 2010, 12:23:10 pre podne »
meni je xpand imao sasvim ok ukus pina colada i orange,horse p fruit punch kiseo totalno ,orange malo bolja situacija,nano vapor fruit punch super,nutrabolics hemorush orange malo tezak ukus al podnosljivo
« Poslednja izmena: April 15, 2010, 12:24:58 pre podne Spartak »

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: KREATIN
« Odgovor #1810 poslato: April 15, 2010, 12:30:20 pre podne »
meni je xpand imao sasvim ok ukus pina colada i orange,horse p fruit punch kiseo totalno ,orange malo bolja situacija,nano vapor fruit punch super,nutrabolics hemorush orange malo tezak ukus al podnosljivo
a ja sam samo shotgun probao i nijedan drugi no..Mada meni se generalno dopada dosta suplemenata,recimo znam da se svi zale na bcaa ,ja ih nikada nisam pio ali sam jednom probao od drugara malo imale su jako lep ukus,kao onaj sok bravo grozdje ili tako nesto bas je bilo vrh!Mada iskreno ne volim kad se neko zali na ukus,ko da je to bitno za bilo sta u napretku...

Van mreže Kolac u tiganju

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: KREATIN
« Odgovor #1811 poslato: April 15, 2010, 12:49:42 pre podne »
meni je xpand imao sasvim ok ukus pina colada i orange,horse p fruit punch kiseo totalno ,orange malo bolja situacija,nano vapor fruit punch super,nutrabolics hemorush orange malo tezak ukus al podnosljivo
a ja sam samo shotgun probao i nijedan drugi no..Mada meni se generalno dopada dosta suplemenata,recimo znam da se svi zale na bcaa ,ja ih nikada nisam pio ali sam jednom probao od drugara malo imale su jako lep ukus,kao onaj sok bravo grozdje ili tako nesto bas je bilo vrh!Mada iskreno ne volim kad se neko zali na ukus,ko da je to bitno za bilo sta u napretku...

slazem se. popio bi i pisacku da znam da valja :)

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1812 poslato: April 15, 2010, 12:50:59 pre podne »
da al meni je npr svaki put od horse powera bilo muka prvih pola sata treninga...bukvalno samo sto se ne ispovracem

Van mreže djuka777

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: KREATIN
« Odgovor #1813 poslato: April 15, 2010, 12:56:33 pre podne »
mozda ti nesto iz njegovog sastava nije prijalo cudno mi da moze pola sata da bude muka od ukusa..Mada za horse verujem da je gadan jer sam primetio da je to jedna stvar oko koje se svi slazu...Inace kupio sam prostar ult whey natural,znaci nema ukusa uopste :D hardcore  ;D ;D ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1814 poslato: April 15, 2010, 06:44:26 pre podne »
Au bre covece, cinizma NIGDE nije bilo, sve sto sam napisao sam ozbiljno mislio...mislio sam da je to od vlage i ti mi lepo objasni od cega je i sad ja ispade rogonja, u 'bem ti sunce.

onda moje VELIKO izivnjenje
ponekada ovo virt tipkanja odista ispadne nerazumeno za obe strane
jos jednom izivnenje