Maj 18, 2024, 11:05:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 769739 puta)

Van mreže xxxxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: KREATIN
« Odgovor #1845 poslato: April 23, 2010, 07:26:26 posle podne »
Interesuje me vase misljenje o tricreatin malatu od biotecha dobio sam ga i zelim da ga probam! e sad imam jedan problem posto monohidrat ne mogu da primim tacnije ne radi me jel ima svrhe da pijem ovaj ili da uzmem nesto drugo?
pa kad si uzeo vec popij ga
kako te ne radi mono objasni mi sta mislis pod tim ne radi?

Pa ovako kad ga uzimam dok treniram pijem vodu kao lud znaci nenormalno i onda posle treninga kad dodjem kuci izbacim sve, nekad imam osecaj i da sam izbacio vise tecnosti nego sto sam uneo i nikad ne dobijam na masi odnosno kilazi niti mi ista raste od misicnih grupa! tako da mislim da stvaanro ne radi!

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1846 poslato: April 23, 2010, 07:32:21 posle podne »
Interesuje me vase misljenje o tricreatin malatu od biotecha dobio sam ga i zelim da ga probam! e sad imam jedan problem posto monohidrat ne mogu da primim tacnije ne radi me jel ima svrhe da pijem ovaj ili da uzmem nesto drugo?
pa kad si uzeo vec popij ga
kako te ne radi mono objasni mi sta mislis pod tim ne radi?

Pa ovako kad ga uzimam dok treniram pijem vodu kao lud znaci nenormalno i onda posle treninga kad dodjem kuci izbacim sve, nekad imam osecaj i da sam izbacio vise tecnosti nego sto sam uneo i nikad ne dobijam na masi odnosno kilazi niti mi ista raste od misicnih grupa! tako da mislim da stvaanro ne radi!

slabo jedes sine, slabo treniras, slabo odmaras.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: KREATIN
« Odgovor #1847 poslato: April 23, 2010, 07:38:16 posle podne »
slabo jedes sine, slabo treniras, slabo odmaras.
X2
A creatin nije magicni napitak :D

Van mreže xxxxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: KREATIN
« Odgovor #1848 poslato: April 23, 2010, 07:43:40 posle podne »
Sto se tice treninga gresis ubi se od treniranja  ;D a sto se tice odmora i jela tu ste upravu tj jelo mi je tu i tamo ali zato odmor tuga!!

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1849 poslato: April 23, 2010, 07:45:44 posle podne »
ma nema to je cudo, mora da se napreduje posto poto !! hahah pa da se napreduje iz mjeseca u mjesec dje bi svi bili :)

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1850 poslato: April 23, 2010, 07:46:16 posle podne »
Sto se tice treninga gresis ubi se od treniranja  ;D a sto se tice odmora i jela tu ste upravu tj jelo mi je tu i tamo ali zato odmor tuga!!

Eto sad znas dje grijesis nije ti kreatin kriv

Van mreže xxxxxxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: KREATIN
« Odgovor #1851 poslato: April 23, 2010, 07:48:16 posle podne »
Hvala za ukazane greske potrudicu se da ispravim to :)  :)

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: KREATIN
« Odgovor #1852 poslato: April 23, 2010, 08:08:23 posle podne »
Kupio sam danas kreatin etil estar od Primaforcea. Da ne duzim sad pricu zbog cega sam bas njega kupio, nije to sad bitno.

Uglavnom, on je dosao u obliku KAMENJA. Znaci nisu kamencici, nego ogromna kamenja :D

Tek negde od sredine krece neki nazovi prah...i to kamenje je tolko tvrdo da moram dobro da ga pritisnem kasikom da bi ga slomio na 2 dela.

E sad vec sam negde procitao da se ovakvi kreatini cesto skamene, ali Pedja je bio napisao da to nije nista lose i da ne znaci da dugo stoji na polici  vec dolazi do reakcije izmedju supstanci u njemu i one se vezuju (ispravite me ako gresim)

Ali sta ja sad da radim s njim :D? Jel smem da ga stavim u neki blender na najslabije da ga usitnim il nesto? Mislim ne mogu kamenje da merim.

Spartak

  • Gost
Odg: KREATIN
« Odgovor #1853 poslato: April 23, 2010, 08:16:23 posle podne »
uzmi noz i iskidaj to na sve sitnije i sitnije djelove i onda uzmes kutiju i protreses je

Van mreže Kolac u tiganju

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: KREATIN
« Odgovor #1854 poslato: April 23, 2010, 09:43:07 posle podne »
i ja sam danas kupio etil estar od primaforce isto !!! :D

dobio sam 4 kamena umesto 500g praha :)

mericu sam jedva nasao kad sam viljuskom izdrobio 4 kamena, na kamencice, ne na prah! :)
prodavac mi je isto rekao da se supstance samo zgrudnjavaju i da nije nista strasno, samo ga s vremena na vreme izdrobiti i promuckati.
inace sam se zacudio kako se lako rastvara, ubacio sam par kamencica (jedna merica) i promutio par puta i sve se rastvorilo, neocekivano !!
takodje jos nesto je bilo neocikivano, UKUS, ako se moze nazvati ukusom. znao sam da je gorak ali ovoliko ! ovo je strasno ni sa zatvorenim nosom ga nije moguce popiti, zlo!
zato kad mu dodam malo cedevite ubije se gorak ukus i postane kao djus vodka :)
sve u svemu, za te pare sasvim ok, a videcemo jos kako ce raditi.
u zdravlje !

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: KREATIN
« Odgovor #1855 poslato: April 23, 2010, 11:22:30 posle podne »
Da i ja sam nesto citao na bb.com...

Znam da nije najmerodavniji sajt koji postoji ali kazu da uglavnom svi etil estri dolaze kao kameni. Takodje isto pise da se lako lako rastvara i da je ukus bas uzasan i vidim ljudi uglavnom preporucuju ili sok od narandze ili nesto gazirano da se ubiej gorcina. Ja nisam jos probao jer krecem za 5 dana na dijetu pa cu posle nje :D

A i inace kazu da dobar proizvod

Van mreže dino525

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: KREATIN
« Odgovor #1856 poslato: April 23, 2010, 11:31:54 posle podne »
đus od naranče, nikako gazirano.
nikada nije bilo da nekako nije bilo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1857 poslato: April 24, 2010, 07:13:23 pre podne »
ja sam reako ono kako stvari stoje kada su u pitanju te dve komponente..
a sada mene drugo zanima..

Citat
A i inace kazu da dobar proizvod

ko kaze?
mojke?

Van mreže Igor92

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: KREATIN
« Odgovor #1858 poslato: April 24, 2010, 08:42:53 pre podne »
ja sam reako ono kako stvari stoje kada su u pitanju te dve komponente..
a sada mene drugo zanima..

Citat
A i inace kazu da dobar proizvod

ko kaze?

Ma kazu na bb.com...

Rekao sam vec da nije bas merodavan sajt, ima jako puno klinaca koji ne znaju bas mnogo a vidim ima i ljudi iz tih kompanija koji na pitanja odgovaraju "NAS proizvod je blablabla"

Ali opet, ima bas jako jako puno ljudi koji kazu da su sasvim zadovoljni, pogotovo za tu cenu,  nemoguce da je svaki sad klinac ili covek iz kompanije. Ne kazem sad da je u vrhu ponude, i uglavnom se svi ljudi pre opredele za monohidrat ali posto sam ja non responder, nije ni ovo lose (ili, posto umisljam da sam non responder, nije ni ovo los nacin da proverim :D) Mada opet, neki non responderi na mono kazu da ih je ovo radilo, a neki opet ne...verovatno zavisi od osobe do osobe a i verovatno je dosta toga u glavi tj neki placebo efekti.
« Poslednja izmena: April 24, 2010, 08:44:25 pre podne Igor92 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KREATIN
« Odgovor #1859 poslato: April 24, 2010, 08:59:50 pre podne »
...e ovo na kraju si odlicno rekao