Maj 13, 2024, 02:01:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: ivan_nikolic 7 weeks out  (Pročitano 59483 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #180 poslato: Septembar 16, 2007, 04:45:25 posle podne »
NEZNALICE

Brate ti si genije !!! :D :D :D
Kako on DIREKTNO, ni ja ne volim neobjektivnost.

Djurović Bojan  (osvojio zlatnu u Ivanovoj kategoriji) je baš klasu iznad IVANA, čak i pre mesec dana kad sam ga video, bio je bolji nego IVAN.Djura mi je inače drugar i pored Gorana Ilića i Vas moj savetodavac, podrška...
Da me nisu napljuvali kad sam imao 102kg nebi se ni pokrenuo sa mrtve tačke i došao do 84kg.
Pored svega su i odlični ljudi i sportisti.

Ivanu želim mnogo uspeha i da 13.10 postigne bolji plasman i tempira bolje formu. :)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #181 poslato: Septembar 16, 2007, 07:51:40 posle podne »
@Ivan

Ma ne ljutim se ja nego me nervira neki subjektivizam i dolizivanje bez potrebe kad si i sam napisao gore pricu a ona sad izigrava primadonu...
Uglavnom ne sumnjam da ces bit dobar nego odlican u svom sljedecem natjecanju uz pikanterije generala, wish you luck!  :P 8)
neznalice....ovako stoje stvari....tanja i ja imamo specifican odnos sto se tice uzajamne podrske ovde na forumu,ja je veoma cenim i postujem kao osobu i sportistu,ima za to dosta razloga....i ni najmanje mi ne smeta kad cujem od nje neki i ovako subjektivan i da kazemo nerealan komentar,ima pravo da iznese svoj stav i razmisljanje,kao i svi ovde pa makar i da je 100% u krivu, a ti ipak kao sportista i neko ko je u ovoj prici dugo kao i ja ne treba da dajes ovakve i slicno ironicne komentare a ako bas imas takvu potrebu nemoj u okviru moje teme...
nadam se da smo se razumeli..
pozdrav!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #182 poslato: Septembar 16, 2007, 07:54:47 posle podne »
TNX za slike Ivane!

Vjerujem da je dobro sto si malo istestirao neke stvari na sebi, realno govoris, tvoji konkurenti su cini mi se ipak bolje tempirali formu bas za ovo natjecanje, dok je tebi ipak primarno Drzavno, do kojeg vjerujem da ces uspjeti da se jos zategnes i slozis sve kockice, ovih nedjelju dana vise ti moze samo i pomoci u tome, mada ne mislim da je neka "fora" organizatorima da ovako blizu natjecanju mijenjaju datum odrzavanja.

U svakom slucaju ocekujem da se jos zategns do NS i izadjes odraniji bez obzira na kilograme, a u iducoj sezoni, ako budes imao mogucnosti, da uslijedi pravi Boom i tvoj uspon na BB ljestvicama, za koji vjerujem da imas itekako potencijala!

Pozdrav!
veliki pozdrav za vladara!
hvala na podrsci,pokusacu da do sledece sezone napravim neki zaista obar pomak,uz pedjinu pomoc ne sumnjam da ce biti dobro!
jos jednom hvala na lepim i realnim zeljama!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #183 poslato: Septembar 16, 2007, 07:59:25 posle podne »
NEZNALICE
Brate ti si genije !!! :D :D :D
Kako on DIREKTNO, ni ja ne volim neobjektivnost.
Djurović Bojan  (osvojio zlatnu u Ivanovoj kategoriji) je baš klasu iznad IVANA, čak i pre mesec dana kad sam ga video, bio je bolji nego IVAN.Djura mi je inače drugar i pored Gorana Ilića i Vas moj savetodavac, podrška...
Da me nisu napljuvali kad sam imao 102kg nebi se ni pokrenuo sa mrtve tačke i došao do 84kg.
Pored svega su i odlični ljudi i sportisti.
Ivanu želim mnogo uspeha i da 13.10 postigne bolji plasman i tempira bolje formu. :)
bebac,sto se genijalnosti neznalice tice,ne bih se slozio da si uzeo pravi i ocit primer za to ali neka...
sto se realnosti onog sto si ispod toga napisao,sa tim bih mogao da se slozim...i bojan i onaj momak koji je zauzeo 2. mesto su zaista bili na vrhunskom nivuo,svaka im cast...
meni samo ostaje da adm sve od sebe i naki naredni put im pruzim makar jaci otpor!
hvala ti u svakom slucaju na lepim zeljama za drzavno,ocekujem da se javis kad i to prodje pa da zajedno prokomentarisemo!
pozzzzzz
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #184 poslato: Septembar 16, 2007, 08:41:01 posle podne »
Pozdrav za Ivana i sve cestitke za realnu ocenu trenutne forme. Covek je lepo rekao da pravi par eksperimenata sa praznjenjem i punjenjem i to je sasvim ok.

Vec sam jutros rekao za njegovu formu da je dobra za ovaj period od, sada vec, cetiri nedelje pre NS i da su realna ocekivanja da ce tada biti u formi kakvu ocekuje.

Upravo zbog svega ovoga mu dajem punu podrsku da istraje do kraja.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #185 poslato: Septembar 16, 2007, 08:45:58 posle podne »
Pozdrav za Ivana i sve cestitke za realnu ocenu trenutne forme. Covek je lepo rekao da pravi par eksperimenata sa praznjenjem i punjenjem i to je sasvim ok.
Vec sam jutros rekao za njegovu formu da je dobra za ovaj period od, sada vec, cetiri nedelje pre NS i da su realna ocekivanja da ce tada biti u formi kakvu ocekuje.
Upravo zbog svega ovoga mu dajem punu podrsku da istraje do kraja.
hvala ti crna steno na recima podrske,ocekujem da ce sa par "marketinskih poteza" generala  :D sve doci na svoje mesto i iskreno drago mi je sto pomerise takmicenje,dobro ce mi doci ta jos jedna nedelja dijete...
steta sto verovatno u ns necu biti u kategoriji sa momcima sa kojima sam ovaj put sticajem okolnosti bio ali boze moj...ne sumnjam da ce u teskoj biti jos vrelije u ns!
veliki pozdrav!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #186 poslato: Septembar 16, 2007, 09:14:10 posle podne »
@Ivan

O pa sorry nisam znao da tako stvari stoje, ne zelim bit ironican vec REALAN i posten, a stari ako tebi pase da te Medonjak imponira a znas i sam si napisao da je drugacije u javi onda se ja najiskrenije ispricavam, te molim modove da obrise sto sam doticnu gosp. spomenuo (kao da je Bozja zapovjed: "ne spominji moje ime uzalud  :lol: :lol: :lol: :lol:) te tebe molim da se ne ljutis ako si shvatio kao napad.
Mislim da je ponekad za boljitak drugih bit posten nego ga kakit a ja sad idem  da se izrigam!!!!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #187 poslato: Septembar 16, 2007, 09:31:11 posle podne »
Ivane NEZNALICA je samo bio iskren, i ogradio se da si i tisvestan.
Svi ti dajemo MAXIMALNU podršku za NS !
Samo napred !!! :D :D :D :D
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #188 poslato: Septembar 16, 2007, 09:50:14 posle podne »
svaka cast ivane!tu smo 6-og za tebe.deluje mi kao da si napravio napredak u nonama 8)
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #189 poslato: Septembar 16, 2007, 09:52:54 posle podne »
Mrki care ne 6-og vec 13-og Drzavno je odlozeno.
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #190 poslato: Septembar 16, 2007, 10:01:17 posle podne »
u jbt, ma nesto sam  se pomeo medi.Da 13og.opet...dolazim
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #191 poslato: Septembar 16, 2007, 10:56:59 posle podne »
@Ivan

O pa sorry nisam znao da tako stvari stoje, ne zelim bit ironican vec REALAN i posten, a stari ako tebi pase da te Medonjak imponira a znas i sam si napisao da je drugacije u javi onda se ja najiskrenije ispricavam, te molim modove da obrise sto sam doticnu gosp. spomenuo (kao da je Bozja zapovjed: "ne spominji moje ime uzalud  :lol: :lol: :lol: :lol:) te tebe molim da se ne ljutis ako si shvatio kao napad.
Mislim da je ponekad za boljitak drugih bit posten nego ga kakit a ja sad idem  da se izrigam!!!!
ma opusteno NEZNALICE,shvatam ja tvoju najbolju nameru sto se tice mene i moje forme i veruj da sam ti na tome iskreno zahvalan!
pozdrav i no hard feelings,ok?
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #192 poslato: Septembar 16, 2007, 11:00:12 posle podne »
Ivane NEZNALICA je samo bio iskren, i ogradio se da si i tisvestan.
Svi ti dajemo MAXIMALNU podršku za NS !
Samo napred !!! :D :D :D :D
znam,MAXIMALNO vam hvala na tome,ne sumnjaj u to,ali nemojte "medu" da mi dirate.... :evil:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #193 poslato: Septembar 16, 2007, 11:03:27 posle podne »
svaka cast ivane!tu smo 6-og za tebe.deluje mi kao da si napravio napredak u nonama 8)
hvala mrki...kao sto te vec obavestio moj portparol :D...sve je odgodjeno za 13.10.
a sto se nogu tice,bice verujem jos bolje,imacu vremena da odradim jos koji leg masacre by pedja petrovic,a to daje rezultate...
u svakom slucaju hvala jos jednom i pozzzzzzzz!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #194 poslato: Septembar 16, 2007, 11:14:30 posle podne »
Nisam u toku ali kolko sam malo procitao ti se i nisi tempiro za ovo takmicenje vec za NS. Sve u svemu pobedili su te samo sto su bili spremniji po definiciji a kad neko kaze bolji onda se gleda cela slika po meni simetrija velicini i spremnost ovde je samo odlucila spremnost. I nadam se da ces uspeti do NS da se spremis uz Pedjinu pomoc jer stvarno si fino gradjen nema sta. Sto ti je reko Igor nestedi sebe samo napred kad si mogo da izdrzis i ovoliko mozes i ovo malo jos sto je ostalo. svaka cast jos jednom i sve pohvale
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju