Jun 08, 2024, 08:32:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidi VS Suplements  (Pročitano 15332 puta)

Van mreže Hulk

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Steroidi VS Suplements
« poslato: Februar 26, 2006, 11:20:27 posle podne »
Jel se zna otprilike neka granica do koje se telo moze razviti bez anaboickih steroida? Znaci kao kad bi stavili sliku coveka koji se dobro hrani, dosta trenira i koristi suplemente i za kog se racuna da je dostigao maksimum i sliku coveka sa istim rezimom zivota koji plus sve to koristi i steroide. Ovaj drugi bi svakako bio veci, ali, iako sam svestan da je to individualno, da li je moguce izgledati npr. kao Alex Ardenti ( ciju sliku nemam trenutno ) ili kao bio koji bodibilder ( osim svinja kao Ronnie Coleman koji ne lice ni na sta ) a da se ne uzimaju anbolicki steroidi?

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2006, 11:26:17 posle podne »
Pa to zavisi od svega, od treninga, ishrane,odmora,suplementacije...  a najvishe od genetike ! Neko moze vishe da se razvije, neko manje..  ali fora je sto ce posle 4-5 godina doci do zasicenja...   i to ce biti to..

Moje iskreno misljenje je da ovako ne moze da se izgleda bez steroida... a to ce ti pedja verovatno potvrditi  :D

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2006, 11:29:11 posle podne »
Nije moguce da izgledas kao profi bodybuilder bez anabolika ,a na ovo prvo pitanje ne moze niko da ti da odgovor jer genetika igra veliku ulogu tako da tvoj maximum moze da bude daleko iznad mog tako da kao sto si i sam rekao to je individualno. I da dobrodosao na forum

Van mreže Hulk

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2006, 11:56:42 posle podne »
Hvala Kekko na odgovoru i slici po meni najbolje gradjenog muskarca na svetu. Lik je najveci smeker. A on je fotograf koliko ja znam. Slikao je sve one brutalne ribetine iz X Fitnes casopisa. Osecam da je kresnuo pola fitnes modela. Potpuni idol mladih :-) A tebi Gaudi takodje hvala na odgovoru i dobrodoslici. A vi jel uzimate anabolike?

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #4 poslato: Februar 27, 2006, 12:03:01 pre podne »
Ja iskreno nemam nishta protiv anabolika..   ali nikad ih nisam uzimao...

A od suplemenata uzimao sam Glutamin 20 dana i Kreatin 1 dan  :D
A prehrana mi je za zatvor  :D
A odmor mi je najgori u celoj prichi...  vidish i sam, budan sam celu noc zbog posla...

Mislim da nema smisla uzimati anabolike, ako ne mozesh da ispratish ishranu,suplementaciju i odmor..    Kad bi sve to ispratio.. i kad bi stao u napretku, uzeo bi..  

I meni se svidja kako je taj lik gradjen...

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #5 poslato: Februar 27, 2006, 12:06:49 pre podne »
Citat: gaudi
Nije moguce da izgledas kao profi bodybuilder bez anabolika ,a na ovo prvo pitanje ne moze niko da ti da odgovor jer genetika igra veliku ulogu tako da tvoj maximum moze da bude daleko iznad mog tako da kao sto si i sam rekao to je individualno. I da dobrodosao na forum


Ne znaci da i ako koristis anabolike da ces izgledati kao PROFI bodybuilder. :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #6 poslato: Februar 27, 2006, 12:25:15 pre podne »
A ovaj alex je natural :lol: :lol: ma daaaaa :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Hulk

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2006, 02:00:14 pre podne »
Ma ni ja nisam protiv anabolika ukoliko neko hoce da bude sampion. Bas sam ovih dana gledao Pumping Iron ( dokumentarac o bodybuildingu ) sa Svarcijem, Lou Ferignom i jos nekim likovima. Znaci, savrseno izgledaju, a radili su u nekim "zatvorskim" teretanama ( uglavnom izvodeci vezbe cija forma bi se danas vodila kao potpuno nepravilna ) i gutali su sta su stigli. Ima jedan deo filma kada Lou Ferigno koji je tog momenta bio fizicki najveci lik na BB sceni, guta razne tablete, ali ne ono kao " 2 ove, 7 ovih, 4 ove", nego sune u saku, pa koliko izleti iz teglice izleti. ko bombone jebote. A u to vreme se o steroidima nije znalo skoro nista. Mislim nisu bili ispitani kao danas. A i danas je pitanje koliko se zna o raznim supstancama za BB. Nego sta se desava sa tim steroidima, oni se piju, i sta kad se zadje u 50-te, 60-te? kako se telo odrzava i kako reaguje na prestanak uzimanja tih supstanci?

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #8 poslato: Februar 27, 2006, 03:30:20 pre podne »
Ima dosta naturalnih bodibildera koji su dostigli nesto bez anabolika ali zapamtite da dosta od njih se bave bodibildingom preko 10 godina

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #9 poslato: Februar 27, 2006, 03:36:30 pre podne »
Citat: dadochicago
Ima dosta naturalnih bodibildera koji su dostigli nesto bez anabolika ali zapamtite da dosta od njih se bave bodibildingom preko 10 godina


Ajde stavi slike tih naturalaca ako ti nije problem.

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #10 poslato: Februar 27, 2006, 03:53:18 pre podne »
Evo dacu ti imena bar dva koje znam da nisu Shawn phillips i Bill Phillips
Ako nisi znao oni su osnivaci Kompanije za koju sam radio EAS kao i pisac jedne od najpopularnijih knjiga Body for LIfe kao i magazina MUscle Media
EVo slike Shawn Phillipsa a Bill Phillipsa mozes naci na net gde hoces
Ja licno nemam nista protiv AAS cak vise i sam i pristalica AAs naravno za one koji se adektivno informisu prije uzimanja ali stvarno ima ljudi sa fenomenalnim Physique's i bez AAS naravno ne kao pros

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #11 poslato: Februar 27, 2006, 05:44:33 pre podne »
Meni ovaj ne deluje bash natural... mada ko zna...  moguce da jeste..
Moguce da su to moje predrasude u pitanju..

Videcemo kako ce ostali da prokomentarishu ovo...

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #12 poslato: Februar 27, 2006, 09:19:08 pre podne »
Citat: Manimal
Citat: gaudi
Nije moguce da izgledas kao profi bodybuilder bez anabolika ,a na ovo prvo pitanje ne moze niko da ti da odgovor jer genetika igra veliku ulogu tako da tvoj maximum moze da bude daleko iznad mog tako da kao sto si i sam rekao to je individualno. I da dobrodosao na forum


Ne znaci da i ako koristis anabolike da ces izgledati kao PROFI bodybuilder. :wink:


Suva istina! cak ako sve ostalo nije kako treba , neces sigurno

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #13 poslato: Februar 27, 2006, 01:13:07 posle podne »
Imas i naturalna takmicenja i tacno vidis razliku u misicima i telu

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Steroidi VS Suplements
« Odgovor #14 poslato: Februar 27, 2006, 04:45:16 posle podne »
Ako neko ima slike sa tih natural takmicenja,bilo bi super da ih postavi ovde ili nekoj posebnoj temi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!