Maj 03, 2024, 10:27:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Mala....  (Pročitano 70289 puta)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #150 poslato: Oktobar 05, 2007, 12:27:58 posle podne »
Imam...pise ...NARAVNO DA IMAM<DUGO...:):):):)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže StormRider

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Mala....
« Odgovor #151 poslato: Oktobar 05, 2007, 03:37:04 posle podne »
mnogo neznije izgledas na slikama nego uzivo :D
ne ljuti se,moj utisak :(

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Mala....
« Odgovor #152 poslato: Oktobar 05, 2007, 09:48:19 posle podne »
Jovana

odlicno izgledas, uvek si nasmejana, vesela na slikama a i u postovima zracis pozitivnom energijom.


Nemas kompleksa pa priznajes da nije nikakav problem pobediti u domacoj konkurenciji ali mi se svidja tvoja analiza da samo kvalitetni ne ispadnu u prvom kolu. Svidja mi se tvoja ambicija da se ne meris sa domacom scenom.


Ono cecer si i bombona cu da preskocim Pa nisi ti barbika. Ti si sportista koji kuje svoje rezultate mukotrpnim radom u "znoju lica svog". A lepo je sto si i lepa. Mada imas dosta lepih devojaka koje su samo lepe i nisu nista uradile od/za sebe. Ti si od sebe nacinila grad na brdu. Tesko se gradi ali se odlicno vidi.

Bravo
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #153 poslato: Oktobar 06, 2007, 10:57:43 pre podne »
Jovana

odlicno izgledas, uvek si nasmejana, vesela na slikama a i u postovima zracis pozitivnom energijom.


Nemas kompleksa pa priznajes da nije nikakav problem pobediti u domacoj konkurenciji ali mi se svidja tvoja analiza da samo kvalitetni ne ispadnu u prvom kolu. Svidja mi se tvoja ambicija da se ne meris sa domacom scenom.


Ono cecer si i bombona cu da preskocim Pa nisi ti barbika. Ti si sportista koji kuje svoje rezultate mukotrpnim radom u "znoju lica svog". A lepo je sto si i lepa. Mada imas dosta lepih devojaka koje su samo lepe i nisu nista uradile od/za sebe. Ti si od sebe nacinila grad na brdu. Tesko se gradi ali se odlicno vidi.

Bravo

Hvala na svemu...cenim svacije misljenje ma kakvo ono bilo,dobro ili lose....Odnosno cenim ljude koji znaju reci,koji se ne foliraju i koji su pred sobom i pred svima ono sto zapravo sami jesu...
Moj sport nije zastupljen ovde ...tako da meni ovde nema "nicega" od njega...mislim da dovoljno verujem u sebe i cenim sebe da bih zaostala za necim sto mi jako puno znaci,ovde ima dobrih boraca,ali kad kazem ovde znaci u Srbiji,ali se uglavnom zavrsavaju na tome...izadju napolje i izgube,ne prodju ni prvo kolo...Iz prostog razloga sto su im treneri nezinteresovani majmuni koji mnogo pricaju,a malo rade za druge,a pritom gledaju samo svoje interese...Mene u savezu bas i ne vole,ja znam ali idem dalje...
Ne zelim da stanem ovde...Dobila sam ponudu da odem preko,jos uvek nisam sigurna ali mislim da cu je prihvatiti...
Mozda te ovo sve ne zanima ali meni je lakse
Jos jednom hvala
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2007, 11:03:24 pre podne Mala... »
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #154 poslato: Oktobar 06, 2007, 11:00:19 pre podne »
mnogo neznije izgledas na slikama nego uzivo :D
ne ljuti se,moj utisak :(
Cini ti se..ja sam uvek ista  i nasmejana .....ali cenim to sto mislis,tvoje misljenje...naravno da se ne ljutim..:):):)
nemam razlog
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže topdawg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Mala....
« Odgovor #155 poslato: Oktobar 08, 2007, 11:28:41 posle podne »
slatka i sposobna MALA!!!!!!

Van mreže TheChe

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Mala....
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 09, 2007, 02:57:27 pre podne »
ovaj.....                       mislm ....            prosek!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala....
« Odgovor #157 poslato: Oktobar 10, 2007, 01:07:54 posle podne »
mala..bilo bi lepo da prekinte ovaj chit chat i da presec sa nekom slikicom novom jer ipak je ovo tvoja tema a ne besoknacna prepiska

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #158 poslato: Oktobar 10, 2007, 01:11:16 posle podne »
mala..bilo bi lepo da prekinte ovaj chit chat i da presec sa nekom slikicom novom jer ipak je ovo tvoja tema a ne besoknacna prepiska

Pedjo nemam trenutno nove fotke ali evo sad cu da postavim nekuu ...:):):)
evo moja extreme fotkaaaaa
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #159 poslato: Oktobar 10, 2007, 01:16:59 posle podne »
evo jos jedneee...:):):):)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala....
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 10, 2007, 01:17:54 posle podne »
nego mala...kako ti sa kg???

jel radis sve??

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #161 poslato: Oktobar 10, 2007, 01:27:38 posle podne »
nego mala...kako ti sa kg???

jel radis sve??

ej pedjo sad vidoh...
da uzimam onako kako si mi rekao videcemo ...izbacila sam proteine i na treningu se osecam bolje....
pisem ti izvestaj kao po dogovoru svakog ponedeljka...:):):):)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže ante990

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Mala....
« Odgovor #162 poslato: Oktobar 10, 2007, 07:02:34 posle podne »
u jbt......ova slika prva je extra........lijepo se mozes širiti........... :lol: :lol: :lol: :lol:............dobra si....... :wink: :wink: :wink:
Work Hard!!!!!!

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #163 poslato: Oktobar 10, 2007, 11:54:49 posle podne »
Hvala na izbrisanim off....:):):):):):):):):):):):)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #164 poslato: Oktobar 11, 2007, 12:03:10 pre podne »
Pedjo,sad sam dosla sa treninga,
nego mala...kako ti sa kg???

jel radis sve??
spremam se....skidam polako ali sigurno kilice...moram da se pohvalim,ovaj trening koji je bio u velikom intenzitetu ,veoma naporan...u trajanju od nekih 2,5 sata nisam osetila.....:):):):):):):):):):):):):)
Verujem da sam u extra formi,24 putujem u Azerbejdzan,moram da osvojim prvenstvo,da budem ponovo zlatna devojcica.....:):):):):):):):):):)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)