Maj 09, 2024, 11:57:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.753 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: Moguć trejd Kobi Brajanta!  (Pročitano 1791 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Moguć trejd Kobi Brajanta!
« poslato: Oktobar 12, 2007, 08:32:35 posle podne »
VLASNIK LEJKERSA DŽERI BAS RAZMIŠLJA DA PUSTI PRVU ZVIJEZDU TIMA
Moguć „trejd” Kobi Brajanta


Vlasnik Los Anđeles Lejkersa Džeri Bas rekao je lokalnim novinarima da bi bio spreman da razmotri eventualne ponude za “trejd” najveće zvijezde tima Kobi Brajanta.
Frustriran nedovoljno dobrim saradnicima na parketu, jedan od najboljih košarkaša svijeta u nekoliko navrata je izrazio svoje nezadovoljstvo i želju da promijeni sredinu, da bi nedugo zatim po pravilu “spuštao loptu” i izlazio u javnost sa demantijima ili pomirljivim izjavama.
- U ovom sportu nema mnogo prostora za lojalnost, ovo je prije svega posao i Kobi na to gleda isto kao ja. Ljetos smo u Barseloni razgovarali na tu temu. Rekao sam mu da ne bi bilo pametno da napušta grad u kojem ima 10 miliona obožavalaca i ode u nepoznato. Pažljivo me je saslušao i odgovorio mi da i dalje osjeća isto. Rekao sam mu da ću u tom slučaju vidjeti šta mogu da učinim – rekao je Bas.
On je dodao da bi pustio Brajanta u drugi klub, ali samo pod uslovom da sa druge strane dobije makar približnu košarkašku vrijednost.
- Timovi sa kojima bismo mogli da nešto uradimo, obično su već kandidati za titulu i ne žele da kvare hemiju ekipe. To sam rekao i Kobiju - pokušaćemo da mu izađemo u susret, ali ne možemo da ga pustimo u zamjenu za neke prosječne igrače.
Brajant sa Lejkersima ima ugovor na još četiri godine i 88,6 miliona dolara. Od toga su dvije godine garantovane, a nakon toga, slavni košarkaš može da jednostrano raskine saradnju.
- Ne razmišljam toliko unaprijed, jer stvari često mogu da se promijene za samo dan-dva. Za dvije godine bismo mogli da pronađemo način da ga “trejdujemo”, ali iskreno se nadam da ćemo do tada ponovo postati tim šampionskog kalibra i da za tako nečim neće biti potrebe - dodao je Bas.
Brajant je izjavio da nema da kaže ništa novo i da je potpuno spreman za svoju 12. sezonu sa ekipom iz Los Anđelesa, dok je trener Fil Džekson podvukao da Kobi mora da bude potpuno skoncentrisan na Lejkerse, ukoliko misli da ostane i igra za njih.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Moguć trejd Kobi Brajanta!
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2007, 08:34:27 posle podne »
Ipak je jedan MJ :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: Moguć trejd Kobi Brajanta!
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 13, 2007, 03:05:38 pre podne »
Dobro su ga i trpeli......Od kad je Shaq otisao iz tima,Kobe nista dobro nije doneo svom klubu....Nisu uradili nista vec tri godine(tj od Shaqovog odlaska)-jedino sto je svom timu doneo su troskovi od 25 miliona USD po sezoni....Pitanje je ko ce i da ga uzme-sto zbog velike plate sto zbog teskog i egocentricnog karaktera....Dok je igrao zajedno sa O'nilom, stalno su ga stavljali rame uz rame sa njim,sto je velika nepravda....Isto kao i poredjenja sa MJ-om........Pravi kvalitet koji on kao pojedinac moze da donese svom timu je izasao na videlo tek kad je "debeli" otisao u Majami koji je odmah uzeo titulu-a Lakersi sa Briantom  potonuli na dno...
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2007, 03:51:21 pre podne kikko »