Jun 15, 2024, 10:54:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Sultan Ibragimov odbranio titulu  (Pročitano 1325 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Sultan Ibragimov odbranio titulu
« poslato: Oktobar 14, 2007, 03:38:43 posle podne »
Vremešni bokser Ivander Holifild nije uspeo da peti put postane svetski šampion u super teškoj kategoriji. U tome ga je omeo Rus Sultan Ibragimov, koji je tako odbranio titulu šampiona u verziji WBO. Pred domaćom publikom u Moskvi Ibragimov je ostvario 22 pobedu u profi karijeri. Holifild je upisao deveti poraz, uz 42 pobede i dva nerešena meča. Sudije su posle 12 rundi jednoglasno dale pobedu ruskom bokseru 118-110, 117-111 i 117-111.

32-godišnji Rus će sada pokušati da ujedini titule svetskog šampiona. Vladimir Kličko je šampion u verziji IBF, Ruslan Čagaev u WBA, a novi šampion u WBC je Samuel Peter.

Džordž Forman je postao najstariji šampion sa 45 godina i 300 dana kada je nokautirao Majkla Murera i osvojio titule u WBA i IBF verzijama 1994. godine.

U borbama za titulu Holifild je pobedio Džejmsa "Bastera" Daglasa (IBF, WBA i WBC) 1990. godine, Majka tajsona (WBA) 1996, Majkla Murera (IBF) 1997 i Džona Ruiza (WBA) u 2000.

izvor: B92
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Sultan Ibragimov odbranio titulu
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2007, 05:22:31 posle podne »
Steta, navijao sam za Evandera, po onome sto sam imao prilike cuti, Holyfield je ustvrdio da mu ovo jos uvijek nije posljednja borba i da cemo ga jos gledati.

HW divizija definitivno nije na nivou i "ceka" se pravi borac koji bi mogao da ujedini sve pojaseve, i da dominira kao sto su to radili vrhunski borci u proslosti.

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me