Maj 16, 2024, 05:43:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Gde su slike ???  (Pročitano 14870 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Gde su slike ???
« poslato: Mart 05, 2006, 11:56:43 posle podne »
Na forumu ima dosta clanova i svi daju neke savete, a nigde nema slika od tih ljudi !!!

Naravno, postoje izuzeci ali jako su retki..

Dajte ljudi da vidimo sta ste uradili sa svojim telom, pa ako lepo izgleda da vas poslusamo !

Ja kad procitam nesto sto je rekao pedjos, ja mu verujem jer sam pre toga video njegovu sliku i mislim da zna sta pricha ! Isto tako i kad vidim Binaisa, Mr.Big-a, fitness instruktora..

Ima mnogo clanova a samo nekolicina je okacila slike...

Potrudite se da okacite neke slike..  nije valjda da se stidite ?  :D

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2006, 12:45:38 pre podne »
Citat: Kekka
Na forumu ima dosta clanova i svi daju neke savete, a nigde nema slika od tih ljudi !!!

Naravno, postoje izuzeci ali jako su retki..

Dajte ljudi da vidimo sta ste uradili sa svojim telom, pa ako lepo izgleda da vas poslusamo !

Ja kad procitam nesto sto je rekao pedjos, ja mu verujem jer sam pre toga video njegovu sliku i mislim da zna sta pricha ! Isto tako i kad vidim Binaisa, Mr.Big-a, fitness instruktora..

Ima mnogo clanova a samo nekolicina je okacila slike...

Potrudite se da okacite neke slike..  nije valjda da se stidite ?  :D




Moj ti je savjet da ignorises sve one koji daju savjete a ne znas kako izgledaju, a one koje znas njih slusaj, veoma jednostavno.
Ne mozes od nikoga da trazis da postavi slike, to je do same osobe da odluci hoce li ili nece.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2006, 12:49:55 pre podne »
A jel su ovo tvoja LEDJA NA SLICI ?  :D  :D  :D

Ako jesu, ajde postavi tu sliku u malo vecem formatu.. bash bih voleo da pogledam to !  :D

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2006, 12:58:43 pre podne »
Citat: Kekka
A jel su ovo tvoja LEDJA NA SLICI ?  :D  :D  :D

Ako jesu, ajde postavi tu sliku u malo vecem formatu.. bash bih voleo da pogledam to !  :D


Jeste moja su, nemam ja sta da se dokazujem ni tebi ni drugima, nisam kao ti, moje je vrijeme proslo i treniram samo rekreativno. Pedjos ima moje slika pa ti moze potvrditi ako te vec zanima da li su moja ili ne, a nista nisu posebno, nekad su bila puno veca kad sam bio tvojih godina.
I jos da ti jednom ponovim, ne mozes od nikoga da trazis da postavi slike, valjda ce ti sad to konacno da udje u glavu, a ako ne citaj zadnju recenicu toliko puta dok ne shvatis.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #4 poslato: Mart 06, 2006, 01:03:03 pre podne »
U kom si ti tripu?
Zasto tako drsko odgovarash na poruku???
Ne razumem te uopste ??? Sta pokushavash da kazesh???

Trazio sam da postavish sliku, zato sto mi se dopadaju ledja, a ne zato sto mislim da nisu tvoja ili nesto slicno tome !

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #5 poslato: Mart 06, 2006, 01:08:12 pre podne »
Citat: Kekka
U kom si ti tripu?
Zasto tako drsko odgovarash na poruku???
Ne razumem te uopste ??? Sta pokushavash da kazesh???

Trazio sam da postavish sliku, zato sto mi se dopadaju ledja, a ne zato sto mislim da nisu tvoja ili nesto slicno tome !


Slusaj, nemoj da budes toliko nametljiv, jos si mlad i treba puno da ucis, kako o zivotu tako i o BB. Ne mozes da razumes kad si jos uvek mlad da razumes neke stvari.

Ako se i dalje budes meni obracao morat ces da napises VI a ne TI! :wink:

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #6 poslato: Mart 06, 2006, 01:11:44 pre podne »
Ma kakve to veze ima sa temom ?????

Ja sam te lepo pitao da li su to tvoja ledja i da li hocesh da postavish sliku , iz prostog razloga jer ti ledja izgledaju ogromno na slici i voleo bih to da vidim !

A ti se prokurcio kao da sam ne znam sta uradio...  

Tvoje je da li cesh da postavish sliku ili ne , JA SAM TE SAMO PITAO !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #7 poslato: Mart 06, 2006, 01:13:11 pre podne »
Citat: Kekka
Ma kakve to veze ima sa temom ?????

Ja sam te lepo pitao da li su to tvoja ledja i da li hocesh da postavish sliku , iz prostog razloga jer ti ledja izgledaju ogromno na slici i voleo bih to da vidim !

A ti se prokurcio kao da sam ne znam sta uradio...  

Tvoje je da li cesh da postavish sliku ili ne , JA SAM TE SAMO PITAO !!!


Po tvojoj zadnjoj recenici vidim da si IZGLEDA konacno shvatio.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2006, 01:17:53 pre podne »
Nije problem da ja shvatim , vec je problem sto si ti skrenuo sa teme !
Pokusavash da drzish neko predavanje , a ja sam te pitao da li su to tvoja ledja i da li hocesh da okacish sliku !!!

Ti ako necesh da odgovorish na to, NEMOJ !
Ako necesh da okacish sliku , NEMOJ !

Ali ne razumem sta ti znchi ona recenica u onoj poruci ???

Kao da sam ti familiju zaklao..

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2006, 01:26:07 pre podne »
Citat: Kekka
Nije problem da ja shvatim , vec je problem sto si ti skrenuo sa teme !
Pokusavash da drzish neko predavanje , a ja sam te pitao da li su to tvoja ledja i da li hocesh da okacish sliku !!!

Ti ako necesh da odgovorish na to, NEMOJ !
Ako necesh da okacish sliku , NEMOJ !

Ali ne razumem sta ti znchi ona recenica u onoj poruci ???

Kao da sam ti familiju zaklao..


Decko ti imas neki mentalni problem.
Fina ti zadnja recenica, reci mi gdje si to cuo.
Mene niko nije mogao tako iznervirati kao sto si ti sada iznerviran, od nerviranja mozes da izgubis misicnu masu a mislim da ti to nije cilj,posebno ako uzimas 40 grama proteina dnevno.
Zelim ti laku noc sada, kod tebe je kasno a kod mene udarni termin, odoh da gledam dodijelu Oscar-a sa familijom. :wink:

Van mreže Mr.Boris

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2006, 01:56:25 pre podne »
Nisi nista trebo da odgovoris kad vidis dase napalio na tvoja ledja hahahaha, Šalimse. Nego glupo raspravljane...
Mr.Boris

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #11 poslato: Mart 06, 2006, 02:11:05 pre podne »
Citat: Mr.Boris
Nisi nista trebo da odgovoris kad vidis dase napalio na tvoja ledja hahahaha, Šalimse. Nego glupo raspravljane...


Hahahahahaa, u pravu si treba da se cuvam. Taj decko je legenda jos sa hrvatskog foruma, napisao je tamo toliko gluposti kada je postavio svoje slike da ih samo mozes zamisliti. Ja ga ne mogu shvatiti ozbiljno zato sto uopste nije ozbiljan. Ima solidne predispozicije za BB ali mnogo je nametljiv i umjesto da slusa i uci samo neke gluposti pise.

A jesi li ti poceo da hodas, vidim da nisi kad udaras po tastaturi. Naravno i ja se salim. :lol:

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2006, 05:09:55 pre podne »
Citat: Mr.Boris
Nisi nista trebo da odgovoris kad vidis dase napalio na tvoja ledja hahahaha, Šalimse. Nego glupo raspravljane...


Super su mu ledja..

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2006, 05:14:22 pre podne »
Citat: Manimal
Citat: Kekka
Nije problem da ja shvatim , vec je problem sto si ti skrenuo sa teme !
Pokusavash da drzish neko predavanje , a ja sam te pitao da li su to tvoja ledja i da li hocesh da okacish sliku !!!

Ti ako necesh da odgovorish na to, NEMOJ !
Ako necesh da okacish sliku , NEMOJ !

Ali ne razumem sta ti znchi ona recenica u onoj poruci ???

Kao da sam ti familiju zaklao..


Decko ti imas neki mentalni problem.
Fina ti zadnja recenica, reci mi gdje si to cuo.
Mene niko nije mogao tako iznervirati kao sto si ti sada iznerviran, od nerviranja mozes da izgubis misicnu masu a mislim da ti to nije cilj,posebno ako uzimas 40 grama proteina dnevno.
Zelim ti laku noc sada, kod tebe je kasno a kod mene udarni termin, odoh da gledam dodijelu Oscar-a sa familijom. :wink:


Ej , ja se slabo nerviram, veruj mi..  Nije u pitanju nervoza, vec mi samo nije jasno zasto se raspravljam sa tobom, kad se te POHVALIO !
Znaci prisao sam ti sa NAJPOZITIVNIJE strane, a ti drzish neka predavanja..

Sto se tiche lake noci, i ovog "hodanja"  ...  Ja sam na netu samo nocu, jel tada radim..  a sad necu biti ovde 3 noci..   tako da znash shto me nema...

A shto se tiche ovog oscara...   vama u USA je jedino to i ostalo..  DA GLEDATE TELEVIZOR I DA SE SMESHITE !

Izvini zbog ovoga, ali ja mislim da su AMERIKANCI retardirana nacija..

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Gde su slike ???
« Odgovor #14 poslato: Mart 06, 2006, 05:20:00 pre podne »
Citat: Manimal
Citat: Mr.Boris
Nisi nista trebo da odgovoris kad vidis dase napalio na tvoja ledja hahahaha, Šalimse. Nego glupo raspravljane...


Hahahahahaa, u pravu si treba da se cuvam. Taj decko je legenda jos sa hrvatskog foruma, napisao je tamo toliko gluposti kada je postavio svoje slike da ih samo mozes zamisliti. Ja ga ne mogu shvatiti ozbiljno zato sto uopste nije ozbiljan. Ima solidne predispozicije za BB ali mnogo je nametljiv i umjesto da slusa i uci samo neke gluposti pise.
. :lol:



Imash i ovde na forumu , Slike clanova, stoje ti moje slike, i apsolutno sam isto napisao.

To sto ti meni ne verujesh da se ja slabo hranim, da ne uzimam suplemente, da ne uzimam AAS , i to sto ti meni ne verujesh da u proseku spavam 4-5 sati..  zbog posla..  i to sto mi ne verujesh da treniram 6x nedeljno i da mi je svaka serija do otkaza...   TO JE DRUZE TVOJ PROBLEM.

Mozesh samo da mi se divish..  Eventualno da ti posaljem neko DVD izdanje mog treninga...

A sto se tiche ovog UCHENJA I NAMETANJA, tu najvishe greshish!
Pogledaj i ovde sve moje postove ! To vrlo lako mozesh uraditi!
Pogledaj moje postove sto se tiche treninga, suplemenata, steroida !
VIdecsh 3 moja posta !

A jel znash zasto? Zato sto se ne namecem tamo gde ne znam ! Nego cutim i prelistavam! Isto tako idi i na taj hrvatski forum !
Pronadji tamo moje postove ! Tamo ih imam 2 !
A na tom forumu su me napali retardirani ******** koji su me napali govoreci..     NAS SI NASHAO DA LAZESH ..  KAO NE UZIMASH NISHTA....    AJ NE LAZI...  

Kao da ja imam neke koristi od toga sto sam vas "LAGAO" da se loshe hranim,  a u stvari se EXTRA  hranim...

Kojom logikom to idesh ? Samo mi to objasni , i ja vishe necu da napishem nijedan post na ovom sajtu ! Aj molim te...

Znachi, samo mi napishi,  kojom logikom si doshao do toga da ja lazem sto se tiche mojih uslova za BB ????  I sta mislish da ja imam od toga ?

Ajde nekako i da razumem da si mladji, pa si nesto ZAVIDAN, ali nisi mladji, a nemas razloga ni da budesh zavidan, aj reci mi STA JE ONDA RODJACHE ???

Zasto bi ja lagao sto se tiche tih stvari?


Vidimo se u cetvrtak uveche... ako se nesto ne promeni, tada radim...