Maj 16, 2024, 10:09:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.141 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: POST  (Pročitano 9925 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: POST
« Odgovor #15 poslato: Decembar 15, 2006, 12:03:35 pre podne »
Citat
takva je većina i u CG
ovi od Mirasha ili Ristovi ? :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: POST
« Odgovor #16 poslato: Decembar 15, 2006, 06:34:34 pre podne »
mirash mi je posebno "drag" :evil:
ili jesi ili nisi

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POST
« Odgovor #17 poslato: Decembar 15, 2006, 07:04:52 pre podne »

Totalno si pogrešno protumačio moje reči.Nisam ti ništa prebacio već sam ti rekao da razumem ono što si rekao u svojim postovima a nakon toga sam dao svoju konstataciju.Kultne životne stvari niti propagiram a ni doživljavam sam na licimeran način tako da nisam taj soj o kome pričaš,krstim se sa tri prsta,palim sveću za slavu i nosim kolač u crkvu,postim i imam slavsku ikonu na zidu.Retki su srećnici koji su odgajani u pravoslavnom duhu jer  većina nas ima roditelje koji su od svojih roditelja nasledili marksistički način gledanja na veru pa tako  preneli na nas ali u suštini svi mi poštujemo neko više a neko manje pravoslavlje i njene običaje.Peđa dokle god se budeš krstio i uz zalogaj žita uzimao gutljaj vina budi ubeđen da si na taj način preneo svojoj deci duh pravoslavne vere.

Prijatelju ja sam 76 godiste krsten sam u crkvi 76 godine moj deda i otac komunisti su slavili kada niko nije slavio.Sada ne slave za to sto svi slave..Vaspitavan bas kako treba ali me otac nikada nije terao da gladujem..Jednostavno nije video razliku u tome ...
Ono sto ja hocu da kazem o postu je da ako ne teras ceo post taj od 6 dana nema smisla a tek oni sto poste jedan dan pred pricest.
Ono sto je nekome na dusi ako ce se time neko da se oseca i  psihicki i duhovno lakse ,zasto da ne svako ima neki izlaz za ono sto
mu treba i sta oseca.
Stim da ja nisam za to da se robuje obicajima,vera je nesto drugo..pogotovu ako si sportista i ako zelis svom telu dobro.
Koliko sam ja dijeta drzao do sada ni jedan post nije bio tako jak,danas slusam dok sam cekao da kupim suvo grozdje kako se zene vernice iscudzavaju kako slag nije posan..
Ili mi postimo sa ribom ,sokovima,medom,itd..Zna se sta je to bilo kada je na vodi nemoze da se pije sok i jede keks,nego hleba i voda ,bajo moj..Ili da se rdi kako treba ili nikako.Zato su moji straci poludeli i sada ne slave nista...

Jos nesto zna se sta je vera,nemoj da robujes kolacu i sveci i crkvi ,vera je u tebi ,da li ces ti da osvestas tvoju slavu ili pop,u cemu je razlika.sta je on??Nemoj da robujes tome ,mi smo toliko sada postali siromasni i sada nam samo to i ostalo da verujemo..
Da ti imas platu i hranu i ,sve sto moze da zadovolji tvoje fizicke i mentalne,duhovne potrebe,mislis da bi se neko time zanosio,da se prave gozbe a posle gladuje cele godine..
Necu dalje.jednostavno mi je jasno da nikada nije kasno da se covek produhovi ali ovo sto se sada radi u srbiji ,prosto me je sramota...
..

SJAJNO LAZICU...

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: POST
« Odgovor #18 poslato: Decembar 15, 2006, 08:03:48 pre podne »

Totalno si pogrešno protumačio moje reči.Nisam ti ništa prebacio već sam ti rekao da razumem ono što si rekao u svojim postovima a nakon toga sam dao svoju konstataciju.Kultne životne stvari niti propagiram a ni doživljavam sam na licimeran način tako da nisam taj soj o kome pričaš,krstim se sa tri prsta,palim sveću za slavu i nosim kolač u crkvu,postim i imam slavsku ikonu na zidu.Retki su srećnici koji su odgajani u pravoslavnom duhu jer  većina nas ima roditelje koji su od svojih roditelja nasledili marksistički način gledanja na veru pa tako  preneli na nas ali u suštini svi mi poštujemo neko više a neko manje pravoslavlje i njene običaje.Peđa dokle god se budeš krstio i uz zalogaj žita uzimao gutljaj vina budi ubeđen da si na taj način preneo svojoj deci duh pravoslavne vere.


Prijatelju ja sam 76 godiste krsten sam u crkvi 76 godine moj deda i otac komunisti su slavili kada niko nije slavio.Sada ne slave za to sto svi slave..Vaspitavan bas kako treba ali me otac nikada nije terao da gladujem..Jednostavno nije video razliku u tome ...
Ono sto ja hocu da kazem o postu je da ako ne teras ceo post taj od 6 dana nema smisla a tek oni sto poste jedan dan pred pricest.
Ono sto je nekome na dusi ako ce se time neko da se oseca i  psihicki i duhovno lakse ,zasto da ne svako ima neki izlaz za ono sto
mu treba i sta oseca.
Stim da ja nisam za to da se robuje obicajima,vera je nesto drugo..pogotovu ako si sportista i ako zelis svom telu dobro.
Koliko sam ja dijeta drzao do sada ni jedan post nije bio tako jak,danas slusam dok sam cekao da kupim suvo grozdje kako se zene vernice iscudzavaju kako slag nije posan..
Ili mi postimo sa ribom ,sokovima,medom,itd..Zna se sta je to bilo kada je na vodi nemoze da se pije sok i jede keks,nego hleba i voda ,bajo moj..Ili da se rdi kako treba ili nikako.Zato su moji straci poludeli i sada ne slave nista...

Jos nesto zna se sta je vera,nemoj da robujes kolacu i sveci i crkvi ,vera je u tebi ,da li ces ti da osvestas tvoju slavu ili pop,u cemu je razlika.sta je on??Nemoj da robujes tome ,mi smo toliko sada postali siromasni i sada nam samo to i ostalo da verujemo..
Da ti imas platu i hranu i ,sve sto moze da zadovolji tvoje fizicke i mentalne,duhovne potrebe,mislis da bi se neko time zanosio,da se prave gozbe a posle gladuje cele godine..
Necu dalje.jednostavno mi je jasno da nikada nije kasno da se covek produhovi ali ovo sto se sada radi u srbiji ,prosto me je sramota...
..

SJAJNO LAZICU...
[/qu

Svako ima svoje viđenje stvari a tako i poglede na veru,ne želim da više produbljujemo temu jer ne vodi nikuda!Lično se neslažem u nekim stvarima ali to je sad već moj problem.
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POST
« Odgovor #19 poslato: Decembar 15, 2006, 08:07:50 pre podne »
NARAVNO.

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: POST
« Odgovor #20 poslato: Decembar 15, 2006, 08:27:33 pre podne »
...
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2006, 08:43:55 pre podne mrki »
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: POST
« Odgovor #21 poslato: Decembar 15, 2006, 08:30:37 pre podne »
DOBRO JUTRO I SVAKO DOBRO JUNAČE :D
...svako jutro..al ovo je vec off.....wink

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: POST
« Odgovor #22 poslato: Decembar 15, 2006, 08:36:34 pre podne »
POMODARSTVO Novopečeni pravoslavci, a nekad  rušili crkve -  skolu da naprave ccc - ode ja u off
A post, samo sad na Badnjak - dosta i to. "ubijem se od ribe"
To je garant neko izmislio  za vreme gladi pa ajd malo nista da ne jedemo normalno  -   hahaha



JEL , TI SI BEŠE ONAJ ŠTO MEŠA KREATIN SA PIVOM?

Taj sam :x  -  mešam , mešam red piva pa red kreatina  :lol: :lol: :lol:
Pedja mi tako  preporučio   pitaj ga a ha ha ah aaaaaa hahaaha
Samo krea nema od letos pa sad samo piva kao suplement hihihihihi

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: POST
« Odgovor #23 poslato: Decembar 15, 2006, 08:44:24 pre podne »
DOBRO JUTRO I SVAKO DOBRO JUNAČE :D
...svako jutro..al ovo je vec off.....wink
OK
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: POST
« Odgovor #24 poslato: Decembar 15, 2006, 11:05:16 pre podne »
@mrk
nigde i ne osporavam veru ,vera je jedno ,osporavam obicaje,imas prvoslavnu veru a 10 vrsta obicja,tu nesto ne stima..no da ne idemo van teme.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: POST
« Odgovor #25 poslato: Decembar 15, 2006, 11:07:22 pre podne »
sve je to opet na psihickoj bazi
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: POST
« Odgovor #26 poslato: Decembar 15, 2006, 01:50:36 posle podne »
na nervnoj bazi, psihičkiiiiii
ili jesi ili nisi

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: POST
« Odgovor #27 poslato: Decembar 15, 2006, 02:14:00 posle podne »
Tako sam i mislio...tema je otišla predaleko jer se mešaju babe i žabe!Za kratko vreme smo stigli da pomešamo veru sa naukom i uz to da postavljamo dijagnoze.Za svoju postavljenu temu sam dobio odmah odgovor,hvala vladaru.A sad bih voleo kada bi neki administratora zaključao temu jer kako je krenulo javiće se neko iz Hezbolaha da postavi neku drugu dijagnozu!Nek mi ne uzme niko ovo za zlo ali od sada je najpametnije da se držimo sigurnih tema vezanih za ovaj forum po moguućstvu da nisu ponavljane!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: POST
« Odgovor #28 poslato: Decembar 15, 2006, 02:22:21 posle podne »
Jesus Saves !
matere mi matere,
kupicu ti dimije