Maj 19, 2024, 08:05:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: PEDJA-SLIKICE  (Pročitano 975939 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2460 poslato: April 02, 2015, 12:50:06 posle podne »
Generalno sam mislio. Nije tebi bobane ;-)

Van mreže bobangsxr

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2461 poslato: April 02, 2015, 03:46:29 posle podne »
Generalno sam mislio. Nije tebi bobane ;-)

No problemo  ;)

Van mreže Pokojni MegaVat

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2462 poslato: April 03, 2015, 12:09:30 pre podne »
Ovima sto bzvz bockaju necu ni da odg. Jel vi nista ne vidite iz te slike? Ako ne onda svaka cast odlicno. Vidi se da je transformacija ogromna mnogo rada, svaka cast. Mislim da mnogima moze kao motivacija da posluzi bar nama amaterima sto je mozda I poenta . . Nikako nisam hteo da kazem da je to genetika I to je to ne mora da se radi.   Napisao sam da ne moze svaki aspekt genetike da se vidi sa slike al neki deo moze. Pitao je pedjos kako prepoznati dal neko ima genetiku za kosarku recimo sa slike. Pa valjda se moze reci da neko od 2,10 ima u neku ruku genetiku za taj sport a neko od 160 tesko da ce uspeti ma koliko radio. Eto valjda sad razumete sta sam hteo a I kad bi stavio npr tu sliku I neku iz top forme to bi bila prava stvar. Svako sa ocima bi mogao da izvuce nesto. Al da ne kenjam sad hvala na odgovorima to je to. Bzvz se povela rasprava Al cenim vase stavove oko genetike tako I treba svaka cast

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2463 poslato: April 03, 2015, 12:40:55 pre podne »
Што нападате људе, е'о са слике се одлично види да ти генетике да о'кинеш неколико пива не фали



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2464 poslato: April 03, 2015, 06:25:06 pre podne »
Ovima sto bzvz bockaju necu ni da odg. Jel vi nista ne vidite iz te slike? Ako ne onda svaka cast odlicno. Vidi se da je transformacija ogromna mnogo rada, svaka cast. Mislim da mnogima moze kao motivacija da posluzi bar nama amaterima sto je mozda I poenta . . Nikako nisam hteo da kazem da je to genetika I to je to ne mora da se radi.   Napisao sam da ne moze svaki aspekt genetike da se vidi sa slike al neki deo moze. Pitao je pedjos kako prepoznati dal neko ima genetiku za kosarku recimo sa slike. Pa valjda se moze reci da neko od 2,10 ima u neku ruku genetiku za taj sport a neko od 160 tesko da ce uspeti ma koliko radio. Eto valjda sad razumete sta sam hteo a I kad bi stavio npr tu sliku I neku iz top forme to bi bila prava stvar. Svako sa ocima bi mogao da izvuce nesto. Al da ne kenjam sad hvala na odgovorima to je to. Bzvz se povela rasprava Al cenim vase stavove oko genetike tako I treba svaka cast

drugar
veoma se povrsan i apstraktan
kada sam te pitao za GENETIKU npr u kosarci ja sam te pitao kako mozes da prepoznas na detetu od 7 godina da ce biti 2 m a da mu ne gledas npr dede,striceve ili da se ne vodi na procenu visine??
dakle
PRETPOSTAVKA je jedno a GENETIKA drugo
U ovom sportu mozes da imas GENETSKI SIRE kukove ili UZE
mozes da imas 5 cm vise od mene ili 5 cm manje
i tu se svaka prica zavrsava
NIKO NEMA GENETSKI BICEPS ili GENETSKI TRICEPS
tto sto je nekome neka partija npr Roelly tric bolja od njegovog pectolarisa npr (ako moze tako da se i kaze) to nema veze sa genetikom ,vec sa nekim drugim stvarima-da ih sada ne spominjem ovde
Dakle
GENETIKA-TALENAT..postoji,ali KRIVITI genetiku za nespeh -pricam o ovom sportu
Ja se naravno sa 1.70 nemogu baviti sa kosrakom,a kako znas ti npr da nisam imao genetiku za FUDBAL npr?

dakle
 1.70 sam neki bodi bilder,a mozda sam mogao da budem fudbaler.ili sam bio npr 3 na drzavnom prvestvu u rvanju grcko rimskim stilom kao pionir davne 1984-85 god..npr..jel to znci da sam imao genetiku za rvanje ili mozda talenat koji nisam hteo da nadogradjuem vec sam otisao drugim putem...
razmisli malo....


« Poslednja izmena: April 03, 2015, 06:28:07 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2465 poslato: April 10, 2015, 03:48:51 posle podne »
Installing muscles..please wait....tako pise 3:) Cika Peki u penziji Vol 5
Visit at:

http://skr.rs/Rne

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2466 poslato: April 10, 2015, 09:48:37 posle podne »
E to ti se zove penzioner...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pokojni MegaVat

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2467 poslato: April 11, 2015, 03:59:07 posle podne »
Ma da pedja u pravu si ti za to kad udjes dublje u to ja I jesam onako povrsno mislio. Trebo sam samo da pitam za sliku I to je to xD. npr znam jednog hercegovca kakvu genetiku lik ima to je neverovatno izgleda fenomenalno a samo sklekove I to cepa mada jako puno I to bez hrane suplementacije hemije itd. . Da krene ozbiljnije u pricu ko zna dokle bi dogurao. . Da se ne zamaramo Pozz svima

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2468 poslato: April 12, 2015, 03:41:54 posle podne »
Ma da pedja u pravu si ti za to kad udjes dublje u to ja I jesam onako povrsno mislio. Trebo sam samo da pitam za sliku I to je to xD. npr znam jednog hercegovca kakvu genetiku lik ima to je neverovatno izgleda fenomenalno a samo sklekove I to cepa mada jako puno I to bez hrane suplementacije hemije itd. . Da krene ozbiljnije u pricu ko zna dokle bi dogurao. . Da se ne zamaramo Pozz svima

a ja ti kazem da ja znam takvih 50 ak sigurno i da ti tvrdim da NE BI DOGURALI nigde niti su dogurali
to sto on izlgeda korketno i sto jede svasta,a;oslutnmo NE ZNACI NISTA U OVOM SPORTU-CAK STA VISE

Van mreže gabe89

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2469 poslato: April 12, 2015, 05:53:43 posle podne »
Dr mr :) Generale :)

Van mreže Pokojni MegaVat

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2470 poslato: April 13, 2015, 04:28:29 posle podne »
Cekaj sad kazes da se ne moze reci sad kazes nebi nigde dogurao xP. Salim se malo sigurno bolje znas al to za njega nekako je  utisak takav mislim obicni ljudi bi rekli da ima genetiku da bi dogurao sto naravno ne mora da bude tacno eto sto ti kazes naprotiv. Inace ovo za majicu mislim da si ti vec instalirao hehehe Aj u zdravlje
Ovo na pocetku je zez ne moras da objasnjavas. Svaka cast na svemu sto delis sa ljudima cast je citati sve to. Jos mozda da si malo opsirniji u temi anabolika al kapiram te ne zelis da propagiras koriscenje itd. . Poz, napravicu neku porudzbinu vecu uz konsultaciju sa tobom poz
« Poslednja izmena: April 13, 2015, 04:51:44 posle podne MegaVat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2471 poslato: April 13, 2015, 05:16:08 posle podne »
Cekaj sad kazes da se ne moze reci sad kazes nebi nigde dogurao xP. Salim se malo sigurno bolje znas al to za njega nekako je  utisak takav mislim obicni ljudi bi rekli da ima genetiku da bi dogurao sto naravno ne mora da bude tacno eto sto ti kazes naprotiv. Inace ovo za majicu mislim da si ti vec instalirao hehehe Aj u zdravlje
Ovo na pocetku je zez ne moras da objasnjavas. Svaka cast na svemu sto delis sa ljudima cast je citati sve to. Jos mozda da si malo opsirniji u temi anabolika al kapiram te ne zelis da propagiras koriscenje itd. . Poz, napravicu neku porudzbinu vecu uz konsultaciju sa tobom poz

ma opusteno
ti si shvatio sve sta sam zeleo da kazem i ok..
a ja znam na sta si ti mislio
no problemo
idemo dalje ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2472 poslato: April 25, 2015, 10:01:38 pre podne »
Samo NECURAL  ;D

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2473 poslato: April 25, 2015, 05:13:13 posle podne »
Nije loše za penzosa  ;D šalim se, golemo, golemo!!

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: PEDJA-SLIKICE
« Odgovor #2474 poslato: April 25, 2015, 05:44:15 posle podne »
extra pedja  :)
 dodaj me blok sam  ;D ;D