Jul 27, 2024, 06:02:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.249 poruka u 18.758 tema - 20.964 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Sauna  (Pročitano 15755 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Sauna
« poslato: Januar 10, 2008, 04:30:59 posle podne »
Moze li mi neko (konkretno) objasniti uticaj saune na misice, plizzz :)
Naime, obozavam saunu, i odlazim tamo 2-3 puta nedeljno, i budem maksimalno 15-20 minuta, nema potrebe duze ... no neko mi je nabacio da sauna stetno deluje na misice, i da se pogotovo u vreme kad se radi na definiciji i recimo osoba se sprema za takmicenje, sauna treba izbegavati.
Ok, postujem sve savete ... no volela bih znati malo vise ... zasto (i kako to) stetno sauna deluje na misice?

Hvala :)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Sauna
« Odgovor #1 poslato: Januar 10, 2008, 05:29:09 posle podne »
:rolleyes: Ja sam u teretani imao grka koji je u poslednjim nedeljama kada je izbacivao vodu redovno ishao u saunu i imao je bome i dobru masu a i definiciju... Ja sam redovan korisnik i kada sam bio na dijeti bila mi je super zbog izbacivanja vishka soli i toxina :) Jedino shto znam jeste da nashi doktori ne preporuchuju saunu srchanim i plucjnim bolesnicima. Tolko od mene.. poz :)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Sauna
« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2008, 07:17:03 posle podne »
ja odem ponekad, ali nikad posle treninga. kad imam slobodan dan odem u gym samo u saunu. beneficije mislim da i nema neke sto se BB tice, vise idem da se koza ocisti i za relaxaciju.

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Sauna
« Odgovor #3 poslato: Januar 18, 2008, 10:08:54 posle podne »
ja isto idem u saunu barem 1-put nedeljno, moje misljenje je da ne utice lose na misice, ja budem u sauni po 30 minuta...koza ti se prociscawa, postaje lepsa i cisca, toxini izlaze...moje misljenje o sauni je samo dobro...peace...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sauna
« Odgovor #4 poslato: Januar 19, 2008, 02:29:54 pre podne »
ja isto idem u saunu barem 1-put nedeljno, moje misljenje je da ne utice lose na misice, ja budem u sauni po 30 minuta...koza ti se prociscawa, postaje lepsa i cisca, toxini izlaze...moje misljenje o sauni je samo dobro...peace...

Sefe,da te pitam nesto,koliko imas godina???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Sauna
« Odgovor #5 poslato: Januar 19, 2008, 02:41:34 pre podne »
ja sam samo jednom probao saunu,na 85 C i bio oko 10 min i onesvestio se jbt!!!
bezim od saune kao djavo od krsta!!!
kakvo prociscavanje,toxini levo desno....necu da umrem tamo!!!

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Sauna
« Odgovor #6 poslato: Januar 19, 2008, 05:35:40 posle podne »
ja isto idem u saunu barem 1-put nedeljno, moje misljenje je da ne utice lose na misice, ja budem u sauni po 30 minuta...koza ti se prociscawa, postaje lepsa i cisca, toxini izlaze...moje misljenje o sauni je samo dobro...peace...

Sefe,da te pitam nesto,koliko imas godina???

sto je bitno koliko imam godina?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sauna
« Odgovor #7 poslato: Januar 19, 2008, 05:39:37 posle podne »
Zato sto si poceo na sve strane da delis savete kao da si svu pamet sveta popio!!!Smiri se malo!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Sauna
« Odgovor #8 poslato: Januar 19, 2008, 05:46:18 posle podne »
izwini pametni, pusticu tebe da delis sawete, ja sam mislio da je owo forum, da se na njemu postawljaju pitanja i odgowori, a ne da se takmici ko ce da da wise saweta...jbg...izgleda da sam pogresio...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sauna
« Odgovor #9 poslato: Januar 19, 2008, 05:52:11 posle podne »
izwini pametni, pusticu tebe da delis sawete, ja sam mislio da je owo forum, da se na njemu postawljaju pitanja i odgowori, a ne da se takmici ko ce da da wise saweta...jbg...izgleda da sam pogresio...

Klinac,smiri dozivljaj...Dosao si i odmah kao sumanut krenuo na svakoj temi da postavljas komentare tipa "ja sam probao ovo,ja sam probao ono,ja radim ovo,ja radim ono...".Samo cekam da na temi "Takmicenje za Mr.O" kazes kako si uzeo Sandow :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Sauna
« Odgovor #10 poslato: Januar 19, 2008, 05:57:52 posle podne »
Ja idem jednom nedeljno. stedim kuci struju pa je hladno, i onda se tamo zagrejem ;rolf;.
Sad sam poceo da pijem kreatin, pa sta mislite kako ce delovati to crpljenje vode u sauni?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Sauna
« Odgovor #11 poslato: Januar 19, 2008, 06:01:36 posle podne »
ja se grijem na rernu
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Sauna
« Odgovor #12 poslato: Januar 19, 2008, 11:26:13 posle podne »
izwini pametni, pusticu tebe da delis sawete, ja sam mislio da je owo forum, da se na njemu postawljaju pitanja i odgowori, a ne da se takmici ko ce da da wise saweta...jbg...izgleda da sam pogresio...

Klinac,smiri dozivljaj...Dosao si i odmah kao sumanut krenuo na svakoj temi da postavljas komentare tipa "ja sam probao ovo,ja sam probao ono,ja radim ovo,ja radim ono...".Samo cekam da na temi "Takmicenje za Mr.O" kazes kako si uzeo Sandow :lol: :lol:


ajde bre iskulraj, forum je forum, a ne mesto za kurcenje i swadju, dosta mi je takwih sto misle da su najpametniji...ja sam dosao na owaj forum da bi saznao nesto wise, a ne da bi se glupirao i kurcio kao neki...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Sauna
« Odgovor #13 poslato: Januar 19, 2008, 11:36:53 posle podne »
lele sale sta ti reko.... :lol: :lol: :lol:

Van mreže executor

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
  • You can't build muscles with fairy dust
Odg: Sauna
« Odgovor #14 poslato: Januar 19, 2008, 11:48:09 posle podne »
vreme je za  eliminaciju