Maj 14, 2024, 06:04:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.136 poruka u 18.752 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: imam pitanje  (Pročitano 13082 puta)

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
imam pitanje
« poslato: Januar 17, 2008, 07:41:03 posle podne »
Zdravo.Imam jedno pitanje posto vidim da ovde ima puno iskusnih.Ja sam visok 178 i imam 85 i imam 8 godina vezbanja.I  vec nekih godinu dana vezbam i nepostizem nikakve rezultate znate kako je to lose za psihu,pio sam sve od kreatina glutamina amino kiselina i ostale suplementacije,a ishrana mi je da kazemo dobra.Sad bih teo da krenem sa ass.Citao sam mnogo o ovome i znam da nije bas zdravo ali hteo bi da krenem sa uzimanjem ass.tako da imam neka pitanja.
1.Hteo bi da dobijem na masi koje ass da koristim i u kojim dozama?
2.Svi pominjete neke dijete za vreme uzimanja ass pa ako neko moze da mi napise isranu?
3.Procitao sam da posle ciklusa ostajes bez snage da nemas volju za trenizima i tako to pa me interesuje jel se snaga opet vrati ili si iste jacine kao i pre ciklusa?
4.i cene tih suplemenata mozete da mi posaljete na mail zile83@yahoo.com
Hvala unapred

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: imam pitanje
« Odgovor #1 poslato: Januar 18, 2008, 12:23:27 pre podne »
Prvo ti napishi ishranu svoju, nachin treninga pa onda kreni sa pitanjima o anabolicima...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: imam pitanje
« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2008, 03:09:28 pre podne »
trenig,hrana,suplementi  baci se na chitanje,imas napisano detaljno na forumu. prvo neke osnovne stvari skapiraj.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #3 poslato: Januar 18, 2008, 10:01:05 posle podne »
Prvo ti napishi ishranu svoju, nachin treninga pa onda kreni sa pitanjima o anabolicima...
ishrana nije bila nista striktno ali u principu na ovo se svodilo 2- nedeljno riba isto tako neka piletina i polu krvavo meso od svinje i naravno uz svaki obrok sam imao neko povrce osim naravno uz ribu a treninge nemogu da ti kazem posto nisam nikad pamtio jel za to je uvek bio zaduzen trener

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #4 poslato: Januar 18, 2008, 10:12:26 posle podne »
t  baci se na chitanje,imas napisano detaljno na forumu. prvo neke osnovne stvari skapiraj.
brate znaci citao sam dan i noc nekih 3 dana


Van mreže Gerard

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: imam pitanje
« Odgovor #5 poslato: Januar 19, 2008, 09:07:14 pre podne »
t  baci se na chitanje,imas napisano detaljno na forumu. prvo neke osnovne stvari skapiraj.
brate znaci citao sam dan i noc nekih 3 dana


S obzirom na pitanja koja si postavio može se zaključit da se nisi baš načitao o ovoj tematici. NHF

Ja planiram ciklus već mjesecima i edukujem se u te svrhe, i edukovat ću se još mjesecima prije nego stvarno krenem na kuru. Pola godine već čitam razne tekstove, knjige i sl. čisto da bi mogao odrediti koje aas ću koristiti i u kojim dozama, kako da se zaštitim od nuspojava korištenja aas... Još mali milion stvari nekih ima koje trebam tek naučiti o tome, a mali milion sam već naučio.
Nije nikome ovde vjerujem problem tebi napisati "koristi to i to, u tim i tim dozama" i sl. ali vjeruj mi da ništa time ne dobijaš. Bolje ti je sam da neke stvari naučiš, nego da ih drugi za tebe urade. Kad znaš šta radiš i šta koristiš to ćeš i iskoristit 100%, jer kura koju ne iskoristiš do maksimuma (pogotovo prva) je za mene propala kura.
AAS nisu igra i ako ih već koristiš nauči sve o tome prije nego ih počneš koristiti. Kasnije može biti kasno za učenje (nedaj Bože, al nije nemoguće).

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: imam pitanje
« Odgovor #6 poslato: Januar 19, 2008, 11:04:24 pre podne »
moja preporuka koj ce ti k... hemija  ako nemislis da ides na takmicenja koj ce ti  uzimaj suplemente i puca ti zasto da se trujes zbog 2 -3 cm. obima

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: imam pitanje
« Odgovor #7 poslato: Januar 19, 2008, 01:34:39 posle podne »
moja preporuka koj ce ti k... hemija  ako nemislis da ides na takmicenja koj ce ti  uzimaj suplemente i puca ti zasto da se trujes zbog 2 -3 cm. obima


Fino receno,slazem se.Mozda treniras previse,jedes nedovoljno.,ko zna.Napisi nesto vise osebi.koliko treniras kako jedes,sta radis koliko spavas,mozda je tu negdje kljuc tvoga neuspjeha.aAsvi znamo da se prvih godina raste bez problema a poslije je to sve teze i teze.

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #8 poslato: Januar 19, 2008, 01:40:40 posle podne »
moja preporuka koj ce ti k... hemija  ako nemislis da ides na takmicenja koj ce ti  uzimaj suplemente i puca ti zasto da se trujes zbog 2 -3 cm. obima
nemislim da idem na takmicenje ali mi treba za moj sport americki fudbal jer hocu da promenim poziciju
moja preporuka koj ce ti k... hemija  ako nemislis da ides na takmicenja koj ce ti  uzimaj suplemente i puca ti zasto da se trujes zbog 2 -3 cm. obima


Fino receno,slazem se.Mozda treniras previse,jedes nedovoljno.,ko zna.Napisi nesto vise osebi.koliko treniras kako jedes,sta radis koliko spavas,mozda je tu negdje kljuc tvoga neuspjeha.aAsvi znamo da se prvih godina raste bez problema a poslije je to sve teze i teze.
mnogo treniram a jedem nekih 3 do 5 puta dnevno kako kad  a sto se tice spavanja to mi ide malo teze posto i  ujutru i uvece imam treninge

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: imam pitanje
« Odgovor #9 poslato: Januar 19, 2008, 02:18:32 posle podne »
Zile, steroidi nisu suplementi.
Moras jos mnogo da citas.
A kad budes naucio, neces hteti ni da ih uzimas.
Be yourself no matter what they say.

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #10 poslato: Januar 19, 2008, 03:45:36 posle podne »
Zile, steroidi nisu suplementi.
Moras jos mnogo da citas.
A kad budes naucio, neces hteti ni da ih uzimas.
znam da nisu ali je sajt stavio suplemente posto nesme da se pise o cenama
a veruj mi dosta sam citao
i ipak hocu

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: imam pitanje
« Odgovor #11 poslato: Januar 20, 2008, 05:30:19 posle podne »

[/quote]
mnogo treniram a jedem nekih 3 do 5 puta dnevno kako kad  a sto se tice spavanja to mi ide malo teze posto i  ujutru i uvece imam treninge

[/quote]
dzaba ti je sve kad ti jedes 3-5 puta dnevno....
bolje otvori novu temu u sekciji Nutrition, ili se nadovezi na neku postojecu, pa napisi jelovnik, pa da lepo krenes da se hranis, a onda za koju god. se mozda i odlucis za AAS

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #12 poslato: Januar 20, 2008, 08:32:03 posle podne »
e ljudi aj ako neko hoce da napise neki ciklus a ne da mi popujete
« Poslednja izmena: Januar 20, 2008, 08:34:59 posle podne Zile83 »

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: imam pitanje
« Odgovor #13 poslato: Januar 20, 2008, 09:00:12 posle podne »
week    turanabol     testosteron depo  proviron
1             40mg ED                                         25mg ED
2             40mg ED       250mg E4D              25mg ED
3             40mg ED       250mg E4D              25mg ED
4             40mg ED       250mg E4D              25mg ED
5             40mg ED       250mg E4D              25mg ED
6             40mg ED       250mg E4D              25mg ED
7             40mg ED       250mg E4D              25mg ED

evo probaj ovo
P.S ja nisam

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: imam pitanje
« Odgovor #14 poslato: Januar 20, 2008, 09:07:00 posle podne »
ma kakva kura od dva leka... :lol:

i mani ti da preporucujes kure koje si i koje nisi probao...

nemas ti dovoljno znanja za to,ostavi to ovima iskusnijim ovde....
« Poslednja izmena: Januar 20, 2008, 09:09:59 posle podne nellle »