Maj 07, 2024, 05:58:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: XXXIXen
X3MShop banner

Autor Tema: MAXX!!!  (Pročitano 154436 puta)

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #120 poslato: Novembar 25, 2009, 11:03:46 pre podne »
Blago tebi Polomac, ja jos obilazim trafike, ali izgleda nista!  >:(

Videc ako mogu da kontaktiram MAXX-a na pm za neki broj tel.-a da bih narucio, ali posto vidim da nije bio skoro na forumu , morat cu zamoliti nekoga drugog!
Samsung NX1000

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #121 poslato: Novembar 25, 2009, 11:24:54 pre podne »
Blago tebi Polomac, ja jos obilazim trafike, ali izgleda nista!  >:(

Videc ako mogu da kontaktiram MAXX-a na pm za neki broj tel.-a da bih narucio, ali posto vidim da nije bio skoro na forumu , morat cu zamoliti nekoga drugog!
Probaj na PM da kontaktiras MAXXa..

Van mreže degededegedebaba

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #122 poslato: Novembar 25, 2009, 03:19:09 posle podne »
ima li gdje kupit maxx u cg???

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #123 poslato: Novembar 25, 2009, 11:12:03 posle podne »
Izbor tema sjajan kao i uvek.
I ono kada pomislis- a sta cu bre novo da procitam?
Ono kod MAXXa vazda nesto nesto zanimljivo,
kreativno kao i uvek.
Kompletno dobar,kvalitet textova,fotosi,ideja,sjajnoo!
Bravo!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #124 poslato: Novembar 26, 2009, 12:25:56 pre podne »
Da samo sto svi vi dobijete casopise pre Kragujevca, kod nas stize uvek poslednja tura. Jos ga nema......
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #125 poslato: Novembar 26, 2009, 12:30:13 pre podne »
Da samo sto svi vi dobijete casopise pre Kragujevca, kod nas stize uvek poslednja tura. Jos ga nema......
Ni u Boru ga nema a na naslovici Boranin... Jedan ortak mi javio da ga je video danas na kiosku u Zajecaru, pa cu mozda sutra da skoknem. Ako hoces uzecu i tebi jedan i onako se vidimo u subotu?
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #126 poslato: Novembar 26, 2009, 11:16:17 pre podne »
Zna li iko kad u BL stize?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #127 poslato: Novembar 26, 2009, 11:33:51 pre podne »
Kupih ga...lep izbor tema...pogotovo u vezi Milosevih rotacija...

A i ono sto volim...clanke koje se oslanjaju na studije...a u ovom broju zanimljiv "Vreme apsorpcije amino kiselina"
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2009, 01:32:19 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #128 poslato: Novembar 26, 2009, 01:33:33 posle podne »
na jednom drugm forumu sam izneo svoje misljenje o tome i kazem i ovde
NA TAJ TEXT NE TREBA DA SE OBAZIRES U NI JEDNOM ELEMTNU..
procitao sam maxx..
sasvim ok kao i uvek..pogtovo clanici o hemiji..
trening milosevih rotacija TREBA PROBATI DA BI SE PISALO O NJIMA..ali skroz ok..
a ovo kao sto rekoh....bah...
a u ostalom napisao sam ti PM iz kog razloga je to sve. Namigivanje Namigivanje Namigivanje Namigivanje

ZALOSNO I SMESNO ali na zalost istninto..jbg

ali da ne kazem ja svoje....NEGO LJUDI IZA KOJIH STOJI NACNI RAD i DUGOGOSISNJE ISKUSTVO KAO I REZULATATI U RADU SA KLIJETNIMA

ZBOG TOGA jer mi zaista ne trebamo toliko PROTEINA ali mi ga unosimo i čekamo da naše tijelo rasparča taj PROTEIN u dijelove koje su esencijalno sastavljene od različitih tipova proteina = AMINO KISELINAMA… gradivnih blokova proteina. Pravih CIGLI ljudskog hrama!

Tako, ako se slažemo da su AMINO KISELINE prije nego li PROTEIN (per se) razlog zašto jedemo/pijemo/unosimo naše dnevne potrebe proteina (izvori kao što su meso, jaja, mliječni proizvodi, morski plodovi, proteini biljaka) ili pak uzimamo proteinske šejkove, MRP šejkove… ŠTA BISTE VI REKLI ako bih vam rekao da je MOŽDA – naše tijelo dobija potrebne amino kiseline (koje su povremeno nedovoljne ili samo dijelimične).. ali SA TIM  da naše tijelo MORA PRIHVATITI  takođe RAZNOVRSNOST (nekada VELIKE KOLIČINE) drugih nutrijenata koji ne samo da će biti nevažni - vež što je i gore – potencijalno kontraproduktivnim… ili bih trebao reći – štetnih, opasnih… A PRI TOM I NESIKORIŠĆENIH? Rekao sam “mora prihvatiti” jer mi smo ti koji uzimamo neki izvor proteina – a pri tom NE  uzimamo u obzir DA MOŽDA - da uzmemo cent – mi ne moramo nužno razbiti MILION dolara… Mogli bi uzeti kovanicu od pet centi i razbiti je na po jedan cent – kao najefikasniji način da dobijemo ono što želimo (u ovom slučaju – cent!).

Zar ne bi bilo logično da UKOLIKO znamo koju kolicinu i koju vrstu amino kiselina mi zaita trebamo dnevno – bilo za naše fiziološke, anatomske, metaboličke potrebe… I našem tijelu damo TAČNU FORMULU I KOLICINU koja je potrebna – bez “ostataka”…

Nakon svega, ukoliko želite današnje izdanje novina, da li biste kupili cijelogodišnju preplatu i svih 365 primjeraka kako biste dobili JEDAN primjerak koji želite…

Uvjeravam vas da ZNATI ODREĐENE STVARI oko količine amino kiselina – može napraviti veliku razliku…

Mnoge stvari možemo postići prostom implementacijom tačnih amino kiselina u pravo vrijeme… Mnoge DIVNE STVARI bih rekao…

------------------------------

Dajem Vam kompletan komentar i sa završnicom koju nijesam preveo kako bi zadrzao duh jezika i Milošev šarm netaknut, pa bacite pogled i na originalnu verziju.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,9694.0.html

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #129 poslato: Novembar 26, 2009, 05:35:17 posle podne »
Da samo sto svi vi dobijete casopise pre Kragujevca, kod nas stize uvek poslednja tura. Jos ga nema......
Ni u Boru ga nema a na naslovici Boranin... Jedan ortak mi javio da ga je video danas na kiosku u Zajecaru, pa cu mozda sutra da skoknem. Ako hoces uzecu i tebi jedan i onako se vidimo u subotu?

Evo nadjoh MAXX malopre u jednoj trafici
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #130 poslato: Novembar 27, 2009, 05:40:41 posle podne »
Nadjoh i ja,na trafici usred Beograda-kazu,dobijaju jedan jedini primerak,nije do njih-i to je to
Meni nedostaje malo vise zena u ovom broju(samo stare Natine slike su unutra)ali
ako to znaci vise teksta onda nema veze,moglo bi u nekom sledecem broju da bude
promena u tom smislu,toliko je zanimljivih zena i to nasih-koje zasluzuju da se nadju u,
po meni,najboljem bb casopisu kod nas.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #131 poslato: Novembar 27, 2009, 05:43:16 posle podne »
I ja ocu vishe zena. :)

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #132 poslato: Novembar 28, 2009, 09:55:52 pre podne »
dali moze ko da posalje jedan komad maxxa za mostar bit ce mu placeno!!!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #133 poslato: Decembar 02, 2009, 12:08:58 pre podne »
Nasao ga, napokon  ;D  ;D  ;D, i to je izgleda jedan jedini primerak u Boru, trazio da kupim ReFoto, a nasao MAXX.  ;D
Samsung NX1000

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #134 poslato: Decembar 06, 2009, 06:05:58 posle podne »
jeej nabavio i ja MAXX i to sasvim spontano! dobar mi je ovaj odeljak o tome kako godine zivota uticu na ishranu za izgradnju misicne mase, stvarno nikad nisam razmisljao da postoji i  takav kriterijum.