Maj 07, 2024, 10:29:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: MAXX!!!  (Pročitano 154445 puta)

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #135 poslato: Decembar 06, 2009, 07:20:38 posle podne »
jeej nabavio i ja MAXX i to sasvim spontano! dobar mi je ovaj odeljak o tome kako godine zivota uticu na ishranu za izgradnju misicne mase, stvarno nikad nisam razmisljao da postoji i  takav kriterijum.

Super za tebe :)

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #136 poslato: Decembar 06, 2009, 08:37:35 posle podne »
pa i za ostale  ;D

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #137 poslato: Decembar 06, 2009, 09:14:47 posle podne »
pa i za ostale  ;D

JA mislio na ono oko ishrane. Mislio sam da znas ako nista drugo prostom logikom da babakaj od 60 godina ne moze i ne treba da jede istu hranu kao i mladic kome je tek dvadeset i 5. No dobro. Svakako ima poucnih stvari i puno korisnih informacija u ovom poslednjem broju.
 :-* :-* :-*

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #138 poslato: Decembar 06, 2009, 09:39:50 posle podne »
pa i ja sam mislio za ishranu. malo karikiras, ispada sad kao da ne znam osnovne stvari, nisam mislio na mladice i babe vec na malo manje starosne razlike. jel po tebi taj clanak beskoristan s obzirom da se cudis mojoj izjavi? da sam komentarisao neku temu o ishrani, jel bi mislio da ne znam da je potrebno jesti da bi se raslo?

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #139 poslato: Decembar 06, 2009, 10:10:29 posle podne »
pa i ja sam mislio za ishranu. malo karikiras, ispada sad kao da ne znam osnovne stvari, nisam mislio na mladice i babe vec na malo manje starosne razlike. jel po tebi taj clanak beskoristan s obzirom da se cudis mojoj izjavi? da sam komentarisao neku temu o ishrani, jel bi mislio da ne znam da je potrebno jesti da bi se raslo?

taman posla da sam rekao da je bezkoristan. svakako jedan od boljih brojeva gde se mnoge teme nacinju i gde ce se tek pisati.
mada donekle je resena dilema da li jesti 3 grama proteina ili dva grama proteina... pozdravljam clanak svakako. delovalo mi je da kao uopste nisi znao da postoji ona razlika sa proteinima i UH ali dobro. :-*

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #140 poslato: Decembar 06, 2009, 10:48:54 posle podne »
pa i ja sam mislio za ishranu. malo karikiras, ispada sad kao da ne znam osnovne stvari, nisam mislio na mladice i babe vec na malo manje starosne razlike. jel po tebi taj clanak beskoristan s obzirom da se cudis mojoj izjavi? da sam komentarisao neku temu o ishrani, jel bi mislio da ne znam da je potrebno jesti da bi se raslo?

taman posla da sam rekao da je bezkoristan. svakako jedan od boljih brojeva gde se mnoge teme nacinju i gde ce se tek pisati.
mada donekle je resena dilema da li jesti 3 grama proteina ili dva grama proteina... pozdravljam clanak svakako. delovalo mi je da kao uopste nisi znao da postoji ona razlika sa proteinima i UH ali dobro. :-*

pa kao sto je i u clanku receno, malo se prica o tome pa samim tim, nisam bas ni razmisljao o tome da budem iskren. meni je npr clanak vise pomogao da razbijem dilemu o tome kolika treba da je razmera izmedju proteina i UH kad se radi o povecanju misicne mase. uvek tezim da unesem sto vise proteina dnevno ali nikad nisam tako precizirao i sa UH, sad je mnogo bistrije :)
mwa i tebi.

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #141 poslato: Decembar 06, 2009, 11:00:10 posle podne »
pa i ja sam mislio za ishranu. malo karikiras, ispada sad kao da ne znam osnovne stvari, nisam mislio na mladice i babe vec na malo manje starosne razlike. jel po tebi taj clanak beskoristan s obzirom da se cudis mojoj izjavi? da sam komentarisao neku temu o ishrani, jel bi mislio da ne znam da je potrebno jesti da bi se raslo?

taman posla da sam rekao da je bezkoristan. svakako jedan od boljih brojeva gde se mnoge teme nacinju i gde ce se tek pisati.
mada donekle je resena dilema da li jesti 3 grama proteina ili dva grama proteina... pozdravljam clanak svakako. delovalo mi je da kao uopste nisi znao da postoji ona razlika sa proteinima i UH ali dobro. :-*

pa kao sto je i u clanku receno, malo se prica o tome pa samim tim, nisam bas ni razmisljao o tome da budem iskren. meni je npr clanak vise pomogao da razbijem dilemu o tome kolika treba da je razmera izmedju proteina i UH kad se radi o povecanju misicne mase. uvek tezim da unesem sto vise proteina dnevno ali nikad nisam tako precizirao i sa UH, sad je mnogo bistrije :)
mwa i tebi.

e jbg ako nisi znao sta insulin predstavlja i UH i zasto kombinovati UH i proteine. mene je na primer iznenadio text o AK i apsorpciji i whey-u i kako ih i kako ga piti.
KOliko znam za AK treba barem upola manje vremena od onoga sto pise u clanku ali dobro.
Na forumu se jos pre godinu i po dana recimo pisalo o gigantskim serijama Milosa a tek ce MAXX izucavati i dolaziti do saznanja o kojima je ovde na leto 2008 pisano....

Van mreže guga87

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #142 poslato: Decembar 07, 2009, 01:12:02 pre podne »
jel zna neko gde u BG-u moze da se nadje MAXX?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #143 poslato: Decembar 07, 2009, 07:23:15 pre podne »
pa i ja sam mislio za ishranu. malo karikiras, ispada sad kao da ne znam osnovne stvari, nisam mislio na mladice i babe vec na malo manje starosne razlike. jel po tebi taj clanak beskoristan s obzirom da se cudis mojoj izjavi? da sam komentarisao neku temu o ishrani, jel bi mislio da ne znam da je potrebno jesti da bi se raslo?

taman posla da sam rekao da je bezkoristan. svakako jedan od boljih brojeva gde se mnoge teme nacinju i gde ce se tek pisati.
mada donekle je resena dilema da li jesti 3 grama proteina ili dva grama proteina... pozdravljam clanak svakako. delovalo mi je da kao uopste nisi znao da postoji ona razlika sa proteinima i UH ali dobro. :-*

pa kao sto je i u clanku receno, malo se prica o tome pa samim tim, nisam bas ni razmisljao o tome da budem iskren. meni je npr clanak vise pomogao da razbijem dilemu o tome kolika treba da je razmera izmedju proteina i UH kad se radi o povecanju misicne mase. uvek tezim da unesem sto vise proteina dnevno ali nikad nisam tako precizirao i sa UH, sad je mnogo bistrije :)
mwa i tebi.

e jbg ako nisi znao sta insulin predstavlja i UH i zasto kombinovati UH i proteine. mene je na primer iznenadio text o AK i apsorpciji i whey-u i kako ih i kako ga piti.
KOliko znam za AK treba barem upola manje vremena od onoga sto pise u clanku ali dobro.
Na forumu se jos pre godinu i po dana recimo pisalo o gigantskim serijama Milosa a tek ce MAXX izucavati i dolaziti do saznanja o kojima je ovde na leto 2008 pisano....
a ti si sve to znao??
i ti mislis svi imaju intenet i nacitani su kao ti..mnogi i neznaju za strane forume i pritom i ne znaju engleski jezik
ako pratis srpske forume, tu vidis koliko se puta ponovi neko banalno pitanje, pa mi nije jasno sto se cudis, da neko iz novina sazna nesto novo..
i na forumima ima lupetanja...i sve sto neko , negde kaze, uvek treba prihvatiti sa rezervom..jer su price uvek nedovrsene..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #144 poslato: Decembar 07, 2009, 09:37:28 pre podne »
Citat
.i sve sto neko , negde kaze, uvek treba prihvatiti sa rezervom..jer su price uvek nedovrsene..

pa dobro,ali postoje forumi gde su infomacije UVEK TACNE i bez lazi i izmisljanja i provereno rade  ;) ;) ;)

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #145 poslato: Decembar 07, 2009, 10:00:28 pre podne »
Citat
.i sve sto neko , negde kaze, uvek treba prihvatiti sa rezervom..jer su price uvek nedovrsene..

pa dobro,ali postoje forumi gde su infomacije UVEK TACNE i bez lazi i izmisljanja i provereno rade  ;) ;) ;)
Pedjos, obzirom da kod nas ništa od svih tih dobrih revija nema u prodaji..da tražim sve po forumu traje satima..ne preostaje mi drugo nego da tebe doma dovedem aaaaaaa  ;) ;) :P :P
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #146 poslato: Decembar 07, 2009, 11:41:17 pre podne »
 ;D   ;D   ;D
Oj haaa..niko nista video,niko nista cuo....  ;D   8)

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #147 poslato: Decembar 07, 2009, 11:55:09 pre podne »
Citat
.i sve sto neko , negde kaze, uvek treba prihvatiti sa rezervom..jer su price uvek nedovrsene..

pa dobro,ali postoje forumi gde su infomacije UVEK TACNE i bez lazi i izmisljanja i provereno rade  ;) ;) ;)
opet je sve inidividualno i diskutabilno..prednost je sto ti forumi postoje i ko zeli naci ce informaciju koja ga zanima..ali kao sto rekoh. mnogi i ne znaju za njih

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #148 poslato: Decembar 07, 2009, 12:02:38 posle podne »
;D   ;D   ;D
Oj haaa..niko nista video,niko nista cuo....  ;D   8)
Podrazumjeva se  ;D ;D 8) 8)
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #149 poslato: Decembar 07, 2009, 12:46:27 posle podne »
Citat
mnogi i ne znaju za njih

ma zna za nasa dva i dovljno  ;) ;) ;)