Maj 04, 2024, 06:38:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: IMPERIJA UZVRAĆA UDARAC  (Pročitano 1364 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
IMPERIJA UZVRAĆA UDARAC
« poslato: Februar 18, 2008, 11:51:41 pre podne »
'Slušaj Kongo, vidimo se u ringu!'


'Imao si sreće što smo se borili u vrijeme moje najgore krize. Ti si valjda nabildan od puno povrća! Vidjet ćemo u ringu koliko dugo možeš brbljati', poručio je Mirko Francuzu. Video!

Rat riječima između boraca obično se događa prije borbe i dio je sportskih i promotivnih kulisa, no u slučaju Francuza Cheicka Konga i Mirka Filipovića prepucavanje je tek počelo, iako su prošli mjeseci od okršaja.

To i ne treba čuditi nakon Kongovog navodnog komentara na Mirkov prelazak pod okrilje nove borilačke organizacije. Francuz je navodno izjavio kako je Cro Cop morao otići iz UFC- a jer "tamo nije mogao uzimati stimulativna sredstva kao nekad u Japanu".

Mirko je na svom službenom blogu odgovorio Kongu, ali i najavio svoj veliki povratak!

"Imam poruku za Konga. Slušaj, mislio sam da si sportaš, vrhunski profesionalac, kao i svi ostali u ovom sportu. Imao si sreće što smo se borili u vrijeme najveće krize u mojoj karijeri. Ti vjerojatno jedeš puno povrća i krumpira pa zato tako izgledaš?!! Vratit ću se u kavez i nadam se da ćeš ti biti u drugom kutu. Onda ćemo vidjeti koliko dugo možeš brbljati", poručio je Mirko na svom blogu i odgovorio na neka pitanja svojih navijača.

O UFC-u

"Jednostavno se nisam dobro osjećao u kavezu, to nisam bio pravi ja. Pravi je problem bio u meni, nikako ne u kavezu ili u organizaciji. No, jednog ću se dana vratiti u kavez, dugujem to svojim navijačima, pogotovo onima u Velikoj Britaniji."

O Danu Whiteu

"Mogu razumjeti smanjeno zanimanje za mene nakon mojih loših borbi. To je samo posao i ne možete kriviti UFC ili Dana Whitea zato što su me gurnuli u stranu. Mogu samo reći da se gospodin White ponio vrlo profesionalno i ja nisam imao nikakvih problema prilikom raskida ugovora s UFC-om. Nadam se da ćemo i dalje imati korektan odnos i možda u budućnosti ponovno surađivati."

O Dreamu i novom ugovoru

"Moj san se ostvario, ponovno ću se boriti u Japanu. Potpisao sam ugovor na tri borbe s mogućnošću daljnje suradnje. U Japanu sam doživio nezaboravne trenutke, tamo se osjećam kao kod kuće. Dream je nova organizacija s izvrsnim menadžmentom i velikim potencijalom. Japan je veliko tržište, a ti ljudi jako dobro znaju kako nešto dovesti na visoku razinu. Ja ću dati sve od sebe da im pomognem."

O borbi za naslov

"Istina je, razgovaralo se o meni kao kandidatu za prvu borbu za naslov u Dreamu. Pozdravljam tu mogućnost i borit ću se sa svakim koga mi izaberu. Osjećam se kao ponovno rođen i sada očekujem borbu za trenutno najzanimljiviji naslov prvaka u svijetu."

O borbi s Fedorom

"Od trenutka kad je završio naš prvi okršaj osjetio sam veliku želju da se borimo ponovno. On je fenomenalan borac i bila bi mi čast ponovno s njim ući u ring. Ta mi je borba misao vodilja, ali idem korak po korak, vidjet ćemo što će biti."

O uzrocima poraza

"Porazi su došli zbog manjka motivacije. Zapravo sam u to vrijeme bio dosta prazan, bez ikakve vatre unutra. To je nešto najgore što se može dogoditi profesionalnom borcu. Ostalo mi je samo da dobro razmislim i vidim je li ostalo još želje u meni. Sada se osjećam drugačije, ali više ne mogu vratiti vrijeme i promijeniti neke stvari. Nadam se da ću imati priliku boriti se njima ponovno."


Net.hr