Maj 16, 2024, 05:20:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.144 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Sramota  (Pročitano 13340 puta)

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Sramota
« poslato: Februar 22, 2008, 10:56:41 pre podne »
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Sramota
« Odgovor #1 poslato: Februar 22, 2008, 10:59:07 pre podne »

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Sramota
« Odgovor #2 poslato: Februar 22, 2008, 11:26:22 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=5VWZoKWBYXE

Bagra najgore vrste.

Beogradjanke....Kako je ovaj video lepo oslikava nas PATRIOTIZAM i RODOLJUBLJE.
Kako mlade devojke koriste novonastalu situaciju.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Sramota
« Odgovor #3 poslato: Februar 22, 2008, 11:27:25 pre podne »
 :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Sramota
« Odgovor #4 poslato: Februar 22, 2008, 11:35:20 pre podne »
Ma da,  jeb.. situaciju na Kosovu, bitno je da su se uzele nove patike i kojekakve krpice.
Nemam reci!!!

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Sramota
« Odgovor #5 poslato: Februar 22, 2008, 11:47:34 pre podne »
Ovom prilikom se zahvaljujem momku na video snimku,i znam da ce te 2 klosarke biti uhvacene.Joj jedva cekam da ih vidim iz resetaka.Kako im se lepo vide lica,kakva sramota,da sam na njihovom mestu ja bih se  vilonet002 vilonet002 vilonet002 vilonet002 vilonet002
Ljudi do cega je doslo...........

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Sramota
« Odgovor #6 poslato: Februar 22, 2008, 11:55:37 pre podne »
JAOOO HOROR SCENE SA ULICA BEOGRADA.
OVO JE NAJSHOKANTNIJI KLIP STO SAM IKAD VIDJEO U ZIVOTU (A VJERUJTE MI SVEGA SAM SE NAGLEDO)
NADAM SE DA CE NEKO DA POSALJE OVAJ LINK KONDOLIZI RAJS I DA CE ONA DA POSALJE KAZNENE VAZDUHOPLOVNE EKSPEDICIJE PA CE FINO SVE DA IZBOMBARDUJU I TAKO CE BRADATE CHETNICHKE HORDE DA PLATE ZA SVE GNUSNE ZLOCJINE NA NEMOCNIM NIKE I ADIDAS SPORTSKIM BUTICIMA.

SRCE MI SE CEPA DOK GLEDAM ONU LEVU NIKE PATIKU SVETLO PLAVE BOJE KAKO BEZIVOTNO LEZI NA TROTOARU BEZ SVOJE DESNE POLOVINE. SAOSECAM SA DUSEVNIM BOLOM NJIHOVIH RODITELJA U KINI.
« Poslednja izmena: Februar 22, 2008, 11:57:48 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Sramota
« Odgovor #7 poslato: Februar 22, 2008, 12:03:19 posle podne »
bilo bi lepo kad bi svi mi sad zajedno se organizovali i krenuli do nekih nama drazih prodavnica tipa Pansport,Xsport,itd pa da i mi malo profitiramo :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Sramota
« Odgovor #8 poslato: Februar 22, 2008, 12:16:04 posle podne »
sto je najgore, nisu one same u celoj toj prici ... one su samo 'uhvacene' na delu .. koliko ih je jos pokralo Beko i ostale trgovine tamo oko hotela Moskve ...
To sto su stradale odredjene ambasade, McDonalds i slicno, to je razumljivo .... ali ovo???

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Sramota
« Odgovor #9 poslato: Februar 22, 2008, 12:29:08 posle podne »
Ja sam juce bio na ulici,i zastao sam kada se razbijao Mek i kada se islo na americku ambasadu i sve sam to mogao da trpim i donekle podrzavam jer je to revolt...jer je drzava nemocna mora nekako da se izlije...(da podsetim samo...kada Francuzi pale svoj grad nedeljama onda su samo demonstranti posto se bune sa razlogom,ali kada mi zaplimo par ambasada koje dozvoljavaju drzavu terorista na nasoj zemlji odjednom smo ''huligani" jer protestvujemo bez razloga????)ali to sam ajde i podrzavao ali kada sam video da grupice LOPOVSKIH CIGANA kradu iz izloga samo sam se pokupio i otisao pravo kuci jer to ne samo da je sramota nego odslikava kakvi ljudi mogu da budu i praznoumlje odredjenih mladih ljudi...posto su to sve bila bukvalno deca....ali kada imate toliko ljudi na ulicama eto ima i takvih izroda sto koriste patnju naroda da ''zarade'' sebi nove patike i trenerke....U svakom slucaju skup je bio velicanstven a ovo ne vredi ni komentarisati....
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Sramota
« Odgovor #10 poslato: Februar 22, 2008, 12:44:27 posle podne »
Huliganizam je Igore isto napadati policiju.Ljudi rade svoj posao.Pa pobogu ima vise povredjenih policajaca nego civila,oni ne stite niciji interes,njima je u cilju odrazavanje javog reda i mira i opste bezbednosti.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Sramota
« Odgovor #11 poslato: Februar 22, 2008, 12:46:50 posle podne »
Ajde sad budimo svi kao smrdljivi B92 i da nam glavna vest bude sacica ljudi koji su iskoristili guzvu da nesto opljackaju,a ne stotine hiljada onih koji su rekli NE nezavisnom Kosovu...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Sramota
« Odgovor #12 poslato: Februar 22, 2008, 12:49:14 posle podne »
Ajde sad budimo svi kao smrdljivi B92 i da nam glavna vest bude sacica ljudi koji su iskoristili guzvu da nesto opljackaju,a ne stotine hiljada onih koji su rekli NE nezavisnom Kosovu...



U pravu si................

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Sramota
« Odgovor #13 poslato: Februar 22, 2008, 12:52:28 posle podne »
Ja nisam gadjao policiju jer naravno znam da to nije resenje ali sam gledao masu sta radi i tu je bilo i starijih ljudi svi su se uputili ka ambasadi...bilo je i onih sto su gadjali policiju naravno sto ne opravdavam ali te ambasade treba da gore u svakom slucaju...i to ne dovodim u pitanje...po meni je bitno da se skupilo puno ljudi oko jedne stvari i dace Bog da se Srbi jednom sloze jer samo nam to moze pomoci a i b92 je trebao da gori sinoc...sa sve natasom kandic...i cedom...svi protivnici srpskog naroda se moraju isterati na cistinu dok ne bude kasno...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Sramota
« Odgovor #14 poslato: Februar 22, 2008, 12:58:13 posle podne »
Ajde sad budimo svi kao smrdljivi B92 i da nam glavna vest bude sacica ljudi koji su iskoristili guzvu da nesto opljackaju,a ne stotine hiljada onih koji su rekli NE nezavisnom Kosovu...

Bravo Sale!