April 26, 2024, 09:57:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA  (Pročitano 290690 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 02, 2006, 10:48:54 pre podne »
Doktore, a sta je sa Glukozom kada su nam depoi puni??? Mislim da je Veliki pricao o tome?
 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:01:16 pre podne »
Doktore, a sta je sa Glukozom kada su nam depoi puni??? Mislim da je Veliki pricao o tome?
 

..TO SE NE RACUNA...JEL JE TO NEMOGUCE DA SE DOGODI..HAHAHHAHAHAHHAH....JEBIGA..I TI SVASTA SADA PITAS...KO BI REKAO DA MOZES DA ZAISTIS DEPOE SA GLUKOZOM I DA SE VISAK ONDA STVROI...LUPAS....HAHHHAHHHAHAHHHA..

TO SU OKOLNOSTI KOJE U DOBA MILKE PLANINC NISU BILE PREDVIDJENE..

A TU SU SE SPOMINJALI I NEKI SAMRAI..O GLUKOZI..NEMAM POJMA..

M U STVARI..REMTIK BRO..PROCITAJ JOS JEDNOM STA JE COVEK NAPISAO I KAO JA ..ISPRINATJ I NOSI UVEK SA SOBOM..

Van mreže bre

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:28:17 pre podne »
Znaci vi bas nista ne znate!  BRE
Sve podatke koje imate o ishrani i te kalorije koje brojite otkrili su naucnici-biolozi,lekari, hemicari, farmakolozi,....
A ne gospoda bb!! BRE

Prema tome u pauzama pumpanja misica malo pumpajte i mozak!!! BRE
A na kraju , ne daj boze skoro, docicete svi vi pametni i kod NAS!!! Pa cemo da vidimo kom opanci... a cija majka crnu vunu prede!!!BRE

A voce jesti u normalnim kolicinama-SVAKODNEVNO!!!
I sto bi nas narod rekao: Pitace te starost gde ti je bila mladost!!!

A o izgledu nas, pa prosek nam vadi par lepotica slabijeg pola!!!!!

A sto se ostalih objasnjenja tice-PROCITAJTE SAMI BIOHEMIJU, jer za ovakve informacije mi naplacujemo dobre pare inace....

Sportski pozdrav, bre!!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:31:20 pre podne »
mene zanima koja budala vam daje pare za takve savete

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:44:51 pre podne »
Pijte dosta vode, dosta voca, povrca, ribe... Daj bre, pa i decu ste smorili sa tim. Daj neko objasnjenje! Sta si sad dosao tu i napravio se pametan, pa sad hoces jos i da budes mistican??? :roll: Daj slike! Daj da te vidimo! Znamo mi gde je granica prirodnog, neces biti nepravedno diskvalifikovan. Gledam direktora Onkologije kako pusi na terasi svaki dan...daj tebe da vidimo!

Van mreže bre

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 02, 2006, 12:29:37 posle podne »
ok, ovo je bilo za vase dobro.

Ako ne zelite da bar proverite ili probate na sebi vasa stvar- nama nikako to ne smeta.

Jednostavno bi trebalo da naucite najosnovnije svari metabolizma UH, mast i porteina ia da sami sebi odredite poterbne kolicine a ne da slusate raznorazne savete a da se ni ne zapitate da li je to sigurno tacno. - barem ih proverite ponekad.
 A nase znanje naplacujemo kako u zelji tako i u inostranstvu, a da ne postujemo bb ne bi sigurno potrosili nama dragoceno vrema za davalje saveta vama iako smo znali da ce te ih primiti sa omalovazavanjm.

Vama sa srecom u vasem radu!

inace samo kao zanimljiv podatak-sto se tice pusenja- postoji mali broj ljudi koji u svom organizmu nema enzim koji razlaze produkte duvana i time izaziva kancer, pa prema tome ljudi koji nemaju ovaj enzim mogu da puse do mile volje. moguce da je to slucaj direktora onkoloskog...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 02, 2006, 12:42:29 posle podne »
pa proveravamo godinama zato i kazemo da je to glupost sto si napisao

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 02, 2006, 12:43:15 posle podne »
majko moja sta crna zemlja necenositi..

e bas zbog takvih kao sto si ti i ne treba da idemo nigde...treba da nas ograde kao majmune u bodljikvau zicu i da puste sturju da slucajno ne bi tako neki primerak kao sto si ti pobegao i pokusao da edukuje negde nekoga...mada sam siguran da bi taj pokusaj zavrsio tako da bi veoma brzo zaradjivao stojeci sa slmanatim sesirom na ulici jel ti je i znanje iz ove oblasti tako...sirmosano..jadno i nikakvo....

ali eto..ovo je srbija pa na zalost TI MOZES NAPLACIVATI BUDLASTINE KOJE LUPAS NESRETNICIMA KOJI DOLAZE KOD TEBE.......

citaj malo forum..pa ces videti kako je tako jedan eminentni strunjak sjebao dete od 18-19 godina prepsajuci mu hormon tablete t4...naravno...iz knjiga kojih je naucio i sjebao dete za ceo zivto..

dakle..ne radi se o hrani i nutricionizmu engo o lekaru endokrinologu koji slovi za eminentnog strucnjka u struci u ostalom kao i ti...

jadno....jako jadno......

a o tvom izlgedu za koji kazes da vas vadi lepsi pol......sta reci na ovo....

verovano i jenna j..i kristal p........jedu mnogo voca......one bih ti popravile mnogo cega..osim proseka naravno...

uzivaj u svom proseku.....ako se tako moze nazvati..ili si ti sam dao ocenu sebi..kao i za sve drugo sto radis u zivotu???


sretno i tebi u tvom daljenjem radu..!!!!

Van mreže bre

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 02, 2006, 01:01:43 posle podne »
A vas cemo uskoro videti na MR.OLIMPIA????????
 TOLIKO O PROSEKU!!!!!!!
 :D :lol: MI SE BAR VIDJAMO U SVETU.........


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 02, 2006, 01:04:10 posle podne »
A vas cemo uskoro videti na MR.OLIMPIA????????
 TOLIKO O PROSEKU!!!!!!!
 :D :lol: MI SE BAR VIDJAMO U SVETU.........


...pa gle...mene nikada neces videti na olimpiji..ali recimo imas ovde par momka koji ce 100% da budu na olipiji -veoma brzo.......

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 02, 2006, 01:05:09 posle podne »
Za gospodina Bre:

Ajde dobro procitaj tekst i reci gde sam to napisao da se voce NE JEDE UOPSTE?
Jedna rakija dnevno je kazu dobra (to kazu cak i ovi iz tvoje struke) ali pola litre dnevno ce da te ubije, ..... jedan aspirin leci glavobolju - saka aspirina ce da te ubije (sto nece uraditi saka Naposima ali to je druga tema), ............ vocka, dve ili tri su super ali gomila ce da te ugoji,......  mi koji se bavimo ovim sportom amaterski ili profesionalno se trudimo da popunimo glikogenske rezerve kvalitetnim izvorima ugljenih hidrata i nemamo ni mesta ni vremena za inferiorne izvore ne samo hidrata vec i proteina i .......

Oko voca su kao sto sam rekao na pocetku teksta vrlo oprecna misljenja u krugovima ljudi koji su malo pametniji i od tebe i od mene a kojem ce se misljenju citalac prikloniti na njemu je da odluci, ali smatram da u svakom slucaju treba izneti i ovo drugo misljenje jer informacije koje dobijamo od lekara su toliko iza vremena u kom zivimo i mozemo i dan danas cuti kako cemo sve potrebne kolicine vitamina dobiti iz voca, da nam je potreban dnevni unos proteina 50 grama, da veliki unos proteina steti bubrezima,....... da se ostaje mali od dizanja tegova : ) : ) : )

Cenim tvoje misljenje, jedino mi se ne svidja sto si ovde upao iz samo tog jednog razloga, a pogresno si procenio citavu stvar i ako si procitao jos koji moj tekst uvideces da sam za raznovrsnost u ishrani 100% ali da nikako nisam za dijete koje "strucnjaci" preporuciju po dnevnim novinama tipa ; Jedite ceo dan voce da bi imali lepu liniju a "domacice" slepo verujuci pocnu celo prepodne da jedu voce i na kraju zavrse sa 10 kg manje od koji je 8 misicna masa, ..........


Puno pozdrava
MR.BIG
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 02, 2006, 01:06:57 posle podne »
A vas cemo uskoro videti na MR.OLIMPIA????????
 TOLIKO O PROSEKU!!!!!!!
 :D :lol: MI SE BAR VIDJAMO U SVETU.........



neki clanovi su vec bili na Mr.O  a neki ce sigurno biti u buducnosti

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 02, 2006, 01:09:37 posle podne »
A vas cemo uskoro videti na MR.OLIMPIA????????
 TOLIKO O PROSEKU!!!!!!!
 :D :lol: MI SE BAR VIDJAMO U SVETU.........

Sto jel mislis da  oni jedu puno voca??? Xaxaxaxaxaxa............ajde sefe idi prosetaj! Daj slike, daj diplomu, pa da vidimo gde si sta si i da ti skinemo kapu, ako jesi... :D
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2006, 01:16:18 posle podne remetik »

Van mreže bre

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 02, 2006, 01:22:17 posle podne »
Postovani Mr. Big,

Problem i nastaje sto ti i znas verovatno dovoljno o tim stvarima i sto za tebe i nema problema, ali ako si video komentare posle tvog teksta vecina je odlucila da ukine sebi voce. Takoreci frukoza je proglasena najlosijim secerom a to nije tako ako se zaista ne radi o velikim kolicinama.

Jedino sto niste razumeli ovo je napisan komentar od strane ljudi koji su iz vise struka-pored lekara ima i biohemicara, molekularnih biologa, farmaceuta ind., ljidi koji su strucni u svojim oblastima ili i dugo godina u sportu(raznom)!

Tacno je da 99% dijeta koje se preporucuju danas od strane svakojakih ljudi su katasrofalne i tu si potpuno u pravu. Jedino vodi racuna da te vecina slepo slusa te im ubuduce jasno napomeni neke stvari.

Pozdrav

Van mreže ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 02, 2006, 01:57:19 posle podne »
Postovani BRE,
Mogli ste odmah tako i da kazete.
Ja mislim da ovi ljudi ovde pre treba da posluze kao primer ostatku sveta i da zasluzuju svaku pohvalu.
Ako pogledate forum ,videcete da ima hiljadu stvari oko kojih se ne slazu(a ne samo voce),medjutim,sto vise informacija to bolje.Zar ne?
Ja i nisam nigde na ovom forumu procitala da voce ne treba jesti.
Poydrav.
disciplina se meri u gramima a kajanje za propustenim prilikama u tonama