April 27, 2024, 06:17:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA  (Pročitano 290772 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #75 poslato: Novembar 29, 2006, 11:21:29 posle podne »
Poenta je da ljudi ne treba da se zaludjuju idiotskim dijetama koje se zasnivaju samo na unosu velikih kolicina voca pri cemu se totalno zanemaruje unos proteina...Znaci,voce treba konzumirati,ali ne preterivati u tome,i naravno nikako se ne oslanjati na njega i ocekivati da ce se na taj nacin smrsati...Niko nije rekao da ne valja pojesti par bandarina,jabuku,kivi u toku dana,samo je pokusano da se razbiju neki stari mitovi i zablude!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #76 poslato: Novembar 29, 2006, 11:50:18 posle podne »
ma narod ko narod (da ne kazem stoka) ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #77 poslato: Novembar 30, 2006, 01:52:10 pre podne »
To ti je to! Kad ih pitas zasto voce, ne znaju da ti objasne.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #78 poslato: Novembar 30, 2006, 08:01:26 pre podne »
AJ OVAKO....

POSTO SI SE TI PREDSTAVIO KAO STARO DOBRO VINO BILO BI LEPO DA NAS POCASTIS SSA SVOJIM IMENOM PA DA ZNAMO SA KIM KOMUNICIRAMO..,..

DALJE..BILO BI LEPO DA PORED SVIH BUDALSTINA KOJE SI OVDE NALUPAO DA POTKREPIS SA NEKIM DOKAZIMA ZASTO TI MISLIS DA JE TEKST OD MISTER BIGA TJ NACIN NA KOJI JE LEPO OBJASNJENO IZ KOJEG RAZLOGA SE NE TREBA RAZBIJATI OD VOCA GLUPOST..

MISLIM..VIDIM DA SI VEOMA IKSUAN PO PITANJU SVEGA,NA ONSVOU TVOJIH DRUGIH POSTOVA PA BILO BI LEPO DA NAS PROSVETLIS I PO OVOM PITANJU..

DAKLE...BUDALSTINA BROJ 1..


uporedjivati rizu i voce je suludo. Koliko bi covek trebao da pojede pomorandzi, grejfruta, limuna da bi uneo na primer 300 grama UH, sto se lako unese u jednom obroku rize.

DAKLE....VOLEO BIH DA VIDIM ONOGA KO UNOSI 300 GR UH PO OBORKU..AKO TI TO RADIS..MOGU MISLTI NA STA LICIS...

BUDLASTINA 2//..I AKO POSTIJI NEKO KO SE TRUDI DA UNESE 300  GR UH IZ PIRINCA U OBORKU..TO BI ZNACILO DA ON TREB DA POJEDE  450 GR ZIVE MERE PIRINCA JER XA TVOJ INFO AKO NE ZNAS...A NE ZNAS 100 GR RIZE IMA 70 GR UH...

GDE PISE....ZA BOGA MILOGA...DA TREBA DA SE UNOSI 300 GR UH PO BOROKU...A POGTOVO IZ VOCA???

DA NE NABRAJ VISE GLUPSITI PDO BROJIVEIMA..

RECIMO UPOREDJIVANJE BANANA I LUBENICA DOVLJNO GOVRI O TVOM POZNAVANJU SASTAVA NAVEDNIH TJ NJIHOVI NUTRITIVINIM VREDNOSTIMA!!!

ALI DALJE...DA NE ULAZIMO DUBLJE U NALAZI SVEGA STO SI RKEAO.....JER NEMA SMILSA..

OVA TEMA JE ODLICNA I STVARNO NE VIDIM RAZLGO DA NAKON KOLIKO VREMENA TI KAO MEDVED SE PROBUDIS IZ SIMSKOG SNA I BEZ I JEDNOG JEDINO KONKRETNOG DOKAZA POCMES DA NAPDAS NESTO STO JE APSOLUTNO TACNO..

I OVO...UCITI DECU NA JEDNOLICNU ISHRANU!!!

STVARN SI GENIJLAN!!

AL OK..MOZDA SI U PRAVU..ODLAZAK OD PIZZERIJE DO MC DONADLSA PA KOS ZIKE U HAMBRGERIJU NA VECERU JE ODSITA SARENOLIKA I RAZNOVRSNA ISHRNA...DA NE RACUNAMO KRILATICYU..OBIDJITE GRAD DA BI STE GA VISE VOLELI..




Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #79 poslato: Decembar 01, 2006, 04:02:17 posle podne »
Najvise me nervira kada se neko pojavi i bez i jedne cinjenice i pokusava da "zaklopi" nekog... Ti nemas pojma i to je  to. Ajde objasni sto neko nema pojma ili lupa gluposti!?
Znam i ja da kazem nekom da ne zna o necemu sasvim hiljaditom ali ne znam da mu objasnim zasto ja tako mislim. Jer, ocigledno ne poznajem tu oblast dovoljno da bi usao u diskusiju sa nekim. Ti nikako nisi mogao da zvucis korisnim i uverljivim sa tvojim argumentima. A opet Mr.Big ne pise o nekim budalastinama da bi nas hipnotisao i da odma kazemo "da to je to, bravo!' Naravno, ako si malo izucio tekst i video da je koristio cinjenice, svoje znanje i dosao je do konacnog zakljucka sa tim tekstom e onda je to to.
Znaci mozes da prepostavis, da se ukljucis u razgovor, da lepo pitas pa da ti doda dodatno objasnjenje zasto je to tako i tako ako ne znas o cemu se tacno radi. Tek tada, posto te je neko novi naucio o tome a prethodno si imao mnogo manje znanje iz postovanje najvise sto mozes da kazes jeste da se ne slazes sa njim.

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #80 poslato: Decembar 01, 2006, 07:46:39 posle podne »


inace samo kao zanimljiv podatak-sto se tice pusenja- postoji mali broj ljudi koji u svom organizmu nema enzim koji razlaze produkte duvana i time izaziva kancer, pa prema tome ljudi koji nemaju ovaj enzim mogu da puse do mile volje. moguce da je to slucaj direktora onkoloskog...

Koj je ovo car! Nema enzim! Otpran je na cigare! haha a to sto nikotin zapusava alveole... ma bre nema enzim sta ga birga! HAHA
NE do bog da me ti savetujes!
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #81 poslato: Decembar 01, 2006, 10:36:27 posle podne »
a bolje i on nego onaj ludi ti trener
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #82 poslato: Decembar 02, 2006, 12:02:14 pre podne »
Haha da!
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #83 poslato: Decembar 02, 2006, 11:23:00 pre podne »
Haha da!
E ako se na vreme vratis Sergej nije tu do 5. Januara! :wink: :wink:
Liberte toujours

laracroft

  • Gost
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #84 poslato: Decembar 28, 2006, 01:02:48 pre podne »
Ja sam malo okasnila sa odgovorom ali bih se vratila na onog famoznog nekog doktora........

Pa vidis,sve je to lepo sto si napisao skenirao si Harpera i copy paste na forum.....Ne znam dal si na farmaciji ili medicini isto sranje.....ja sam studirala medicinu i nagledala se svega i svacega....a  ako nas vi budete lecili i savetovali divota.....

Kao prvo,literaturu koju si ti citirao su udzbenici za 3godinu medicine,dakle vidim da sem toga nemas neke bog zna kakve reference i nista dalje od toga.....

Drugo ,aj stavi svoj tekst i Mr.Bigov jedan kraj drugog,za tebe je to magistarski rad covece ti si samo nalupao definicije bez ikakve logike dok s druge strane covek nudi tekst koji je sve samo ne da sugestira na prestanak konzumiranja voca

Sledeca bitna stavka je ta,da smo mi ovde svi relativno uigrani i znamo se,nekada se napljujemo ,nekad nam se grubo ukaze na neznanja koja smo usvojili odnekud ali sve za nase dobro.....

Svako ima slobodu da tekstove i postove shvati uslovno koliko hoce,svako moze da proba na sebi sta misli da treba,ima nas raznih neki su zadojeni glupostima  i to od 14godina pa do 26 godina nema pravila a neki ce se zamisliti malo

Ne treba ti nikakva pamet niti formula secera da znas da sve u zivotu je najbolje umereno,ni u cemu se ne sme preterivati pa ni u vocu.....

Stalno ljudi nesto otkrivaju pa tako nas je Mr.Big informisao i o pozitivnim i negativnim stranama voca,zavisi sta ko zeli u zivotu.....

Mene kao rekreativcu sa relativno dobrom formom,i nikakvom zeljom za ozbiljnim bavljenjem bb bas briga dal jedem cele nedelje svaki dan neko voce pa pos  emesec dana ga ne jedem i dal se to kosi sa unosom ostalih namirnica

Mislim da nemas pravo da potcenjujes i kritikujes ljude koji broje kalorije i znaju zasto, imaju rezultate i super se osecaju uz to jos


A tvoj post zvuci kao da imas neki zesci kompleks pa sad nama istresas pricu o priznatosti u svetu ,kako kvarimo decu i lupetamo bolestije

Imam dva pitanja za tebe?Iz koje si ti to znamenite kompanije da pogledam sajt malo da vidim koliko ste to priznati u svetu posto na kraju i ne znam sta si ti nisam pratila sve postove

A druga stvar da li ti imas decu?A posto verovtano nemas  zapitaj se malo ovde medju nasim forumasima ima jako puno oceva,mislis da bi oni mogli da klincima samo par godina starijim na ovom forumu prodaju nesto sto bi ih unakazilo

ima i toga......nestrucnih ne kazem ,ali one koje mi dobro znamo ovde ne nikako........

pozdrav

inace to BRE!je bas izraz tvoje doktorske kulture da ne kazem kurtule!!!!!
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2006, 01:07:03 pre podne laracroft »

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #85 poslato: Decembar 28, 2006, 08:03:20 pre podne »
Ja sam malo okasnila sa odgovorom ali bih se vratila na onog famoznog nekog doktora........

Pa vidis,sve je to lepo sto si napisao skenirao si Harpera i copy paste na forum.....Ne znam dal si na farmaciji ili medicini isto sranje.....ja sam studirala medicinu i nagledala se svega i svacega....a  ako nas vi budete lecili i savetovali divota.....

Kao prvo,literaturu koju si ti citirao su udzbenici za 3godinu medicine,dakle vidim da sem toga nemas neke bog zna kakve reference i nista dalje od toga.....

Drugo ,aj stavi svoj tekst i Mr.Bigov jedan kraj drugog,za tebe je to magistarski rad covece ti si samo nalupao definicije bez ikakve logike dok s druge strane covek nudi tekst koji je sve samo ne da sugestira na prestanak konzumiranja voca

Sledeca bitna stavka je ta,da smo mi ovde svi relativno uigrani i znamo se,nekada se napljujemo ,nekad nam se grubo ukaze na neznanja koja smo usvojili odnekud ali sve za nase dobro.....

Svako ima slobodu da tekstove i postove shvati uslovno koliko hoce,svako moze da proba na sebi sta misli da treba,ima nas raznih neki su zadojeni glupostima  i to od 14godina pa do 26 godina nema pravila a neki ce se zamisliti malo

Ne treba ti nikakva pamet niti formula secera da znas da sve u zivotu je najbolje umereno,ni u cemu se ne sme preterivati pa ni u vocu.....

Stalno ljudi nesto otkrivaju pa tako nas je Mr.Big informisao i o pozitivnim i negativnim stranama voca,zavisi sta ko zeli u zivotu.....

Mene kao rekreativcu sa relativno dobrom formom,i nikakvom zeljom za ozbiljnim bavljenjem bb bas briga dal jedem cele nedelje svaki dan neko voce pa pos  emesec dana ga ne jedem i dal se to kosi sa unosom ostalih namirnica

Mislim da nemas pravo da potcenjujes i kritikujes ljude koji broje kalorije i znaju zasto, imaju rezultate i super se osecaju uz to jos


A tvoj post zvuci kao da imas neki zesci kompleks pa sad nama istresas pricu o priznatosti u svetu ,kako kvarimo decu i lupetamo bolestije

Imam dva pitanja za tebe?Iz koje si ti to znamenite kompanije da pogledam sajt malo da vidim koliko ste to priznati u svetu posto na kraju i ne znam sta si ti nisam pratila sve postove

A druga stvar da li ti imas decu?A posto verovtano nemas  zapitaj se malo ovde medju nasim forumasima ima jako puno oceva,mislis da bi oni mogli da klincima samo par godina starijim na ovom forumu prodaju nesto sto bi ih unakazilo

ima i toga......nestrucnih ne kazem ,ali one koje mi dobro znamo ovde ne nikako........

pozdrav

inace to BRE!je bas izraz tvoje doktorske kulture da ne kazem kurtule!!!!!

PA DE SI  TI,ZABORAVILI SMO TE?
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #86 poslato: Decembar 28, 2006, 11:59:55 pre podne »
HEHHEHEHE..LARA....K.....A....SI GA U MOZAK....GRROAR...

laracroft

  • Gost
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #87 poslato: Decembar 28, 2006, 12:27:09 posle podne »
trebalo je da se ukljucim dok nije pobegao:)

xexe

kako ih ne mrzi da se registruju gube vreme ovde jos nas nervira ......

ma mnogo volim te likove bez imena i prezimena,sve velikani molim te,ljudi iz senke........mnogo bitan faktor :)


svakamu cast ,to je kao da si ti upan na Gay forum i napisao post kako su biohemicari proracunali i blabla da su pederi genetska greska i poceo pljuvati po njma..........pa satrli bi te  :)


Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #88 poslato: Decembar 28, 2006, 02:50:18 posle podne »
HEHHEHEHE..LARA....K.....A....SI GA U MOZAK....GRROAR...
Uffffff, bogme u centar.
Bravo Laro, sehr gut ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

laracroft

  • Gost
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #89 poslato: Decembar 28, 2006, 11:58:14 posle podne »
Na klar doch!