April 27, 2024, 05:53:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA  (Pročitano 290771 puta)

Van mreže ch4lover

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #90 poslato: Februar 03, 2007, 09:26:41 posle podne »
dobro ljudi, pa koji vam je k..?
covjek je dosao,rekao svoje misljenje, s nekim dijelovima se slazem,a s nekim i ne,isto tako s Mr.Bigovim.
i sto je najvaznije dao argumente! poznavajuci lik i djelo mislim da je Mr.Big dovoljno educiran i pismen da sam da artikuliran i argumentiran odgovor, a ne odmah da skoci vas 10 i napdne jadnika, jer eto doktori rade greske,  pune su cekaonice, itd!
kult licnosti postoji jos samo u koreji! forum i sluzi da se argumentirano ukrste misljenja,a ne ovako..linc i zakon gomile :?
jedini koji je ispravno reagirao je MR.Big,autor kontroverznog clanka,ali bilo je vec kasno.. 8)
mrzim licemjerje

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #91 poslato: Februar 03, 2007, 09:31:12 posle podne »
Mi smo jedna hipnotisana gomila!!!

Van mreže ch4lover

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #92 poslato: Februar 03, 2007, 09:37:47 posle podne »
nisam znao da Escobar ima takve moci jos uvijek 8)
mrzim licemjerje

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #93 poslato: Februar 03, 2007, 09:39:01 posle podne »
dobro ljudi, pa koji vam je k..?
covjek je dosao,rekao svoje misljenje, s nekim dijelovima se slazem,a s nekim i ne,isto tako s Mr.Bigovim.
i sto je najvaznije dao argumente! poznavajuci lik i djelo mislim da je Mr.Big dovoljno educiran i pismen da sam da artikuliran i argumentiran odgovor, a ne odmah da skoci vas 10 i napdne jadnika, jer eto doktori rade greske,  pune su cekaonice, itd!
kult licnosti postoji jos samo u koreji! forum i sluzi da se argumentirano ukrste misljenja,a ne ovako..linc i zakon gomile :?
jedini koji je ispravno reagirao je MR.Big,autor kontroverznog clanka,ali bilo je vec kasno.. 8)
[/quote





E jebiga, vidis sad. Dolazis ovdje po prvi put, ne znam jesi li dolazio kao gost prije, nije ni bitno, i odmah pocnes sa kojim vam je kurac. Kao mi nekog hocemo da lincujemo i tako to kako ti kazes. Mi jedva i cekamo da "lincujemo" nekoga ko dolazi sa takvim pristupom kao onaj BRE, (mislim da se tako zvao) ovdje na nas forum a nije rekao ni dobar dan vec odmah sa neba pa u rebra pa te pocne jebavati sa nekim teorijama koje jednostavno nisu prihvatljive u BB svijetu. Ako ces ti da jedes 5 kg banana i 7 kg sljiva svaki dan, pa brate ko ti brani, ali ovo je BB forum i kome je neprihvatljiva cinjenica da nije voce dobro jesti u abnormalnim kolicinama  kada je BB u pitanju neka jednostavno zaobidje ovaj forum.

Ako ti jos treba neko pojasnjenje samo mi se obrati, stojim ti na usluzi 24/7



Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #94 poslato: Februar 03, 2007, 09:40:57 posle podne »

E jebiga, vidis sad. Dolazis ovdje po prvi put, ne znam jesi li dolazio kao gost prije, nije ni bitno, i odmah pocnes sa kojim vam je kurac. Kao mi nekog hocemo da lincujemo i tako to kako ti kazes. Mi jedva i cekamo da "lincujemo" nekoga ko dolazi sa takvim pristupom kao onaj BRE, (mislim da se tako zvao) ovdje na nas forum a nije rekao ni dobar dan vec odmah sa neba pa u rebra pa te pocne jebavati sa nekim teorijama koje jednostavno nisu prihvatljive u BB svijetu. Ako ces ti da jedes 5 kg banana i 7 kg sljiva svaki dan, pa brate ko ti brani, ali ovo je BB forum i kome je neprihvatljiva cinjenica da nije voce dobro jesti u abnormalnim kolicinama  kada je BB u pitanju neka jednostavno zaobidje ovaj forum.

Ako ti jos treba neko pojasnjenje samo mi se obrati, stojim ti na usluzi 24/7

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #95 poslato: Februar 04, 2007, 04:28:37 pre podne »
nisam znao da Escobar ima takve moci jos uvijek 8)
Duhovito... 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #96 poslato: Februar 04, 2007, 08:17:29 pre podne »
dobro ljudi, pa koji vam je k..?
covjek je dosao,rekao svoje misljenje, s nekim dijelovima se slazem,a s nekim i ne,isto tako s Mr.Bigovim.
i sto je najvaznije dao argumente! poznavajuci lik i djelo mislim da je Mr.Big dovoljno educiran i pismen da sam da artikuliran i argumentiran odgovor, a ne odmah da skoci vas 10 i napdne jadnika, jer eto doktori rade greske,  pune su cekaonice, itd!
kult licnosti postoji jos samo u koreji! forum i sluzi da se argumentirano ukrste misljenja,a ne ovako..linc i zakon gomile :?
jedini koji je ispravno reagirao je MR.Big,autor kontroverznog clanka,ali bilo je vec kasno.. 8)
..

stari...tip je tenkre i posle ovoga je jos nekoliko puta obiskivao forum..ali nije imao sta da doda..ili reko bih se..ispucao je svu svoju municju...a jako je malo imao...

sve nejgove price su zasnovane na tome sto je citao knjige koje je pisao neki covek koji je sada dedica i sa ponosom se seca milke planinc i njene prve menge...

tako da...ovo sto je bre izneo ovde su gomile budalistan.

nije problem sto on ima takvo miljenje..forum i jeste za to da se razmenjuju misljenja..ali,zalosno je to sto je taj lik neki lekar ili ko zn sta i takve savete daje sirokoj populaciji....tu je problem....

a opet ti kazem..to je sve i najdalje sto je mogao da dobaci..jer dalje vise nema pojma niti ga je znaimalo niti je ikada vise citao bilo sta drugo..

pa i sam znas kako se razvija sve u ovom sprotu.

neko negde rece..da je neko bilderu 85-90 spomenuo bilo kakav secer ovag bi rekao da je lud...e pa jebiga..vidis sta danas znaci dextroza i ostali oblici prostih secera u savremenom bb.....

ali on toga nije svestan i ostao je na niovu...na zakletvu titu ja spevao sam stih!!

Van mreže ch4lover

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #97 poslato: Februar 05, 2007, 07:11:07 posle podne »
OK,ali neka kaze..svako od nas vec ima neko iskustvo i sam vec zna odbaciti nesto sto nema veze s pamecu,ali i mozda probati nesto novo!
onaj sto je izvalio da je na vocu skinuo nezanamkoliko kila nije dobio packe kao ovaj "doktor".
a i nije on kriv sto svi cekamo u cekaonicama. :P
mrzim licemjerje

Van mreže Celofan

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #98 poslato: Mart 08, 2007, 01:30:32 posle podne »
Uhvatio se covek Milke Planinc pa to ti je... :)
hehehehe

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #99 poslato: Mart 08, 2007, 01:33:21 posle podne »
Uhvatio se covek Milke Planinc pa to ti je... :)
hehehehe
...sto??...jel je znas licno...tj znao si je??...tvoje godiste??...daj neki update  :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže Celofan

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #100 poslato: Mart 08, 2007, 01:34:40 posle podne »
ma shalim se naravno...
Si napao na Milku ko...
Milka, pa Milka :)
Ja sam bre mali, morao sam da guglujem da vidim o kome pricas... :)
I nije neka riba, bar ne na ovim fotkama koje sam ja nasao
heheheheh
odosmo u offtopic...
« Poslednja izmena: Mart 08, 2007, 01:42:33 posle podne Celofan »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #101 poslato: Mart 08, 2007, 02:12:07 posle podne »
ma shalim se naravno...
Si napao na Milku ko...
Milka, pa Milka :)
Ja sam bre mali, morao sam da guglujem da vidim o kome pricas... :)
I nije neka riba, bar ne na ovim fotkama koje sam ja nasao
heheheheh
odosmo u offtopic...

...ma jok..

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #102 poslato: Mart 10, 2007, 04:34:11 pre podne »
uh kad samo zamislim koliko sma ja voca jeo nocu ( zato sto su mi drugi rekli da je zdravo i da zamenim sa njim kad sam gladan )

zasto nisam ovaj tekst ranije procitao :( :( :( izgubio sam mnogo vremena zbog neznanja...

hvala na temi i postu

Van mreže Alex86

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #103 poslato: Mart 21, 2007, 07:46:15 posle podne »
ljudi , zar vas prica o Adamu i Evi nije nista naucila ?  :D :D :D

Van mreže ZLAJA_87

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #104 poslato: Mart 22, 2007, 10:32:31 posle podne »
E ljudi mene zanima samo sta mislite o tome da se pre dorucka i rucka pojede po jedna jabuka i dve mandarine.....jer to okej...ja imam 78 kg...i poprilicno sam mrsav.......isto tako se neslazem sonim tipom za banane jer kada sam jeo po pola kg banana dnevno dobio sam 2cm stomaka koji nikad nisam imao i jos uvek nemogu da ga skinem skroz.....strasno..........