Mart 28, 2024, 06:20:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA  (Pročitano 289721 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #15 poslato: Februar 24, 2006, 03:50:42 pre podne »
Citat: dr_rapid
A ananas. Cuo sam da i on ima neke dobre benificije, kao Grape. Ili je samo fruktoza i u ovom slucaju.
...pa nista ..kada si cuo..probaj

Van mreže HULK_is_BACK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #16 poslato: Mart 03, 2006, 11:43:40 posle podne »
Ja sam skinuo 20 kg na dijeti u kojoj sam se satirao od treninga, bez ikakvog kardia i td, samo trening za masu, a jeo sam voce po ceo dan i salate od povrca. Samo sam prakticno to i jeo.Svako na svetu porucuje sto vise voca i povrca, pogotovo za ljude koji teba da smrsaju i izgube masne naslage. A ako ce neko na Mr. Olympia, e onda treba da razmislja da li ce 2,4 grama jabuke ili tri bobice graska. Meni je u dijeti rucak bio 2 banane, 3 jabuke i 1 kruska. Npr. ili sve to i jogurt.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2006, 12:41:44 pre podne »
Citat: HULK_is_BACK
Ja sam skinuo 20 kg na dijeti u kojoj sam se satirao od treninga, bez ikakvog kardia i td, samo trening za masu, a jeo sam voce po ceo dan i salate od povrca. Samo sam prakticno to i jeo.Svako na svetu porucuje sto vise voca i povrca, pogotovo za ljude koji teba da smrsaju i izgube masne naslage. A ako ce neko na Mr. Olympia, e onda treba da razmislja da li ce 2,4 grama jabuke ili tri bobice graska. Meni je u dijeti rucak bio 2 banane, 3 jabuke i 1 kruska. Npr. ili sve to i jogurt.



Ja mislim da bi ti trebao malo manje pisati gluposti i vise citati forum i uciti. Prva recenica ti je jedna od gluposti koju si napisao na ovom forumu i samo dokazuje tvoje neiskustvo i neznanje o BB mada ima jos toga. Nije ni cudo sto su te banirali vec jednom.

pinokio

  • Gost
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2006, 08:32:47 posle podne »
Citat: HULK_is_BACK
Ja sam skinuo 20 kg na dijeti u kojoj sam se satirao od treninga, bez ikakvog kardia i td, samo trening za masu, a jeo sam voce po ceo dan i salate od povrca. Samo sam prakticno to i jeo.Svako na svetu porucuje sto vise voca i povrca, pogotovo za ljude koji teba da smrsaju i izgube masne naslage. A ako ce neko na Mr. Olympia, e onda treba da razmislja da li ce 2,4 grama jabuke ili tri bobice graska. Meni je u dijeti rucak bio 2 banane, 3 jabuke i 1 kruska. Npr. ili sve to i jogurt.
Ovo mi se cini kao idealan program da kenjas kao plovka-tekucinu.

Pa zasto onda ti ne drzis tu dijetu kada imas rezultat sa njom?

Licno ne verujem da ce neko da te poslusa jer ako su momci kao MR BIG,pedjos,sasacg i ostali probali,videli,a bogami kako vidim ovde neki od njih imali dobre ucitelje,a izneli su svoja iskustva koja su potkrepili sa gomilom rezultata,a neki i sa slikama.....da ce tebe neko da poslusa i da jede ceo dan voce.

And btw....moje misljenje.....vecu glupost odavno nisam cuo!

Van mreže Agressive

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #19 poslato: Mart 04, 2006, 08:57:24 posle podne »
Citat: HULK_is_BACK
Ja sam skinuo 20 kg na dijeti u kojoj sam se satirao od treninga, bez ikakvog kardia i td, samo trening za masu, a jeo sam voce po ceo dan i salate od povrca. Samo sam prakticno to i jeo.Svako na svetu porucuje sto vise voca i povrca, pogotovo za ljude koji teba da smrsaju i izgube masne naslage. A ako ce neko na Mr. Olympia, e onda treba da razmislja da li ce 2,4 grama jabuke ili tri bobice graska. Meni je u dijeti rucak bio 2 banane, 3 jabuke i 1 kruska. Npr. ili sve to i jogurt.


Kakva dijeta :)
Na njoj si izgubio 19,5kg misica i pola kila sala jel tako?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #20 poslato: Mart 04, 2006, 10:54:27 posle podne »
:lol: :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #21 poslato: Mart 04, 2006, 10:59:53 posle podne »
Mr Big svaka cast moram priznati da je to jedna od grski koju sam pravio
jednostavno sa dosao da 12 % bodyfat i nemoze dalje ja mislim da je voce jedan od razloga posto otatak dijete mi je perfektan sada videcemo

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #22 poslato: Mart 04, 2006, 11:07:39 posle podne »
Citat: dadochicago
Mr Big svaka cast moram priznati da je to jedna od grski koju sam pravio
jednostavno sa dosao da 12 % bodyfat i nemoze dalje ja mislim da je voce jedan od razloga posto otatak dijete mi je perfektan sada videcemo


Koje kolicine voca konzumiras dnevno?
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #23 poslato: Mart 04, 2006, 11:29:20 posle podne »
Svi smo mi zaista razliciti u milion stvari pa tako i u reakciji tela na secere. Vidjao sam ljude koji su bukvalno unistili trbusnjake ( mislim na njihovu vidljivost) samo zato sto su leti LUDI za lubenicama!!!! Isto tako ima ljudi kojima ni tri bureka ujutru ne mogu pokvariti liniju. Onaj ko tesko skida masne naslage zaista mora voditi racuna o svim sitnicama. ali definitivno SLATKO goji i tu se svi moramo sloziti.

Ali jedna stvar nam je svima zajednicka : ZELJA ZA ZDRAVIM SNAZNIM I LEPO GRADJENIM TELOM, i zato i se i druzimo ovde na forumu i razmenjujemo savete.

Pozdrav svima
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #24 poslato: Mart 05, 2006, 03:22:17 pre podne »
Citat: Spartacus
Citat: dadochicago
Mr Big svaka cast moram priznati da je to jedna od grski koju sam pravio
jednostavno sa dosao da 12 % bodyfat i nemoze dalje ja mislim da je voce jedan od razloga posto otatak dijete mi je perfektan sada videcemo


Koje kolicine voca konzumiras dnevno?


U prvo vrem sam uzimao 4- vocki dnevno sa shakom ili izmedzu obroka sa prteinom Ali sada  uzmem jednu dnevno

Van mreže chaosteam

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #25 poslato: Maj 10, 2006, 07:03:28 posle podne »
Odličan tekst Mr. Big. Stvarno puno iscrpnih podataka koje prije nisam znao. Hvala ti!

Van mreže torente

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #26 poslato: Jun 21, 2006, 05:12:49 posle podne »
Kao prvo, veliki pozdrav za sve forumase!
Ovo sto sam procitao o vocu,zaista nisam znao ! Jos sam se cudio kako dobijam salo na stomaku i butinama,a pored obroka, jeo sam velike kolicine voca,uglavnom jabuka. Inace svaki dan trcim po 45-60min., plus radim vezbe  jednorucnim tegovima koje imam kod kuce.
poz

Van mreže torente

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #27 poslato: Jun 21, 2006, 05:21:38 posle podne »
Zaboravio sam da pitam jednu stvar!
Da li i povrce sa vecim GI,utice na povecanje masti u organizmu,tipa sargarepa,grasak.. i koja je preporucena kolicina od tih,a isto tako i od drugih povrca(krastavac,salata,luk,rotkva,tikva)?
hvala

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #28 poslato: Jun 21, 2006, 09:05:13 posle podne »
Ne. Slobodno rokaj svo povrce, sem lubenice/dinje.

P.S. A za lika sto tvrdi da je izgubio 20kg na dieti sa vocem... mozda i jeste, al' je u pitanju 20kg misica.

Poz.
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2006, 01:54:26 pre podne Milan_NYC »

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Re: VOCE- IDEALAN UGLJENI HIDRAT ZA GOMILANJE MASNIH NASLAGA
« Odgovor #29 poslato: Jun 22, 2006, 08:14:40 posle podne »
Svaka čast za tekst,nisam znao ništa od ovoga :O