April 28, 2024, 12:04:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Teretana + kardio  (Pročitano 59369 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #120 poslato: Januar 09, 2013, 12:20:46 pre podne »
Pozdrav svima!
Moj trening pon-uto(tegovi)sreda(trcanje 24 min 5 km na traci 10-11 km/h)cet-pet(tegovi) subota trcanje,nedelja odmor. Hteo bih da pojacam topljenje sala.Hteo sam da ubacim u dane vezbanja sa tegovima i trcanje.
Mogu li odmah posle zavrsenog treninga sa tegovima na traku da istrcim 5 km ili mora da prodje par sati?
Inace pijem Iso 100 Dymatize ujutru,posle treninga i uvece pred spavanje.
Kada trcim,pijem ujutru pre trcanja a posle trcanja pojedem 5-6 belanaca.
Hvala unapred
Prvo treba da napises kako se hranis, bez dobro izbalansirane ishrane gde ces biti u kalorijskom deficitu nema ni mrsavljenja.
Sto se tice treninga gledaj da kardio radis ujutu na prazan stomak, ako ti to vreme i obaveze dozvoljavaju, ako ne onda ga odradi odmah posle treninga sa tegovima. Broj kardio treninga zavisi od toga koliko si odmakao da sikidanjem kilograma i koji su tvoji ciljevi.
Sto se tice suplementacije greska je uzimati Iso 100 Dymatize bilo kada osim posle treninga, posebno uvece jer ga na taj nacin bukvalno bacas (nema nikakvu svrhu)
Kao sto sam rekao, gledaj da kardio radis ujutru pre dorucka, ako si u mogucnosti uzmi 15-20gr bcaa pre trcanja i kada zavrsis ides na dorucak. I pre treninga sa tegovima bi bilo pozeljno da uzmes neke aminokiseline da ne bi izgubio misice od tolikog treninga jer si vec u manjku sa kalorijama.

Van mreže Srdjan2303

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #121 poslato: Januar 09, 2013, 02:35:56 posle podne »
Zasto je bacanje i nikakva svrha piti Dymatize Iso 100 ujutru i uvece?
Dorucak ovsene pahuljice sa cokoladnim mlekom,nakon 1h-2h tegovi,odmah posle toga popijem Iso 100,nakon
30-45 min pilece belo 150g i integralni pirinac.Nakon dva sata tunjevina sa nekom salatom,nakon 2h Badem,plazma i welness(keks sa grozdjem),pred spavanje protein.
Otprilike 5 obroka dnevno na svaka dva sata.

Van mreže Aleksandar_Brčić

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #122 poslato: Januar 09, 2013, 02:44:06 posle podne »
Zato sto ti pre spavanja treba "spor" protein,kazein!
Cokoladno mleko,plazma i ostali junk ne postoje kod ovakve ishrane!
Moras da budes precizniji sa ishranom,koliko tacno ovsenih,pirinca....
Losa ishrana al' ovde si da naucis nesto i da primenis!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #123 poslato: Januar 09, 2013, 02:48:25 posle podne »
a zasto ti pitas i na forumu i mene na pm?
mislis da te ja lazem ili da te lazu ovi momci ovde sto ti odgovarju?

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #124 poslato: Januar 09, 2013, 04:03:04 posle podne »
Zasto je bacanje i nikakva svrha piti Dymatize Iso 100 ujutru i uvece?
Dorucak ovsene pahuljice sa cokoladnim mlekom,nakon 1h-2h tegovi,odmah posle toga popijem Iso 100,nakon
30-45 min pilece belo 150g i integralni pirinac.Nakon dva sata tunjevina sa nekom salatom,nakon 2h Badem,plazma i welness(keks sa grozdjem),pred spavanje protein.
Otprilike 5 obroka dnevno na svaka dva sata.
grijesis u ishrani i to dobro..neces ti sa bambi keksom i wellnes keksom skinuti salo nikad koliko god trcao....uzmi samo sastav keksa pa ce ti biti sve jasno..ti keksovi su puni secera...ujutro mozda nekad da se i pojede ali ti to jedes navece kad bi trebao da unosis kvalitetan obrok ti se pucas keksovima jos pojacas sa bademima a jedan taj keks ima oko 4 gr masti cini mi se,5-6 gr secera itd......Mica ti je lijepo rekao....navece ustedi si pare pojedi neki light sir

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Teretana + kardio
« Odgovor #125 poslato: Januar 15, 2013, 10:12:27 posle podne »
Ja ne znam sta je ovo ali epidemija sardina zavladala, zadnjih nedelju dana 10ljudi forsira sardine do besvesti:-)

Vidis i mene to zanima, meni je onaj decko sampion u dom rekao da on jede sardine a ne tune... Bas sam se bio zbunio. Isto mi je rekao da GH uzima u velikim dozama jedan shoot u 10 dana... Pitao sam se ko je lud ja ili on, i nikad nisam saznao odgovor ali mora da sam ja cim je on sampioncak je i postao pro do sada ja mislim...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti