Mart 28, 2024, 04:17:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: GIna Carano - MMA borac  (Pročitano 94167 puta)

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #30 poslato: Maj 01, 2008, 10:10:42 posle podne »
uu brate meni bi ovakva neka odgovarala da se slatko rvemo  ;D ;)
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #31 poslato: Maj 02, 2008, 12:37:16 pre podne »
Au bre svi biste da se rvete sa njom  ;D
ne voli ona rvanje, vec samo pesnicenje i poneki udarac nogom  :D

Van mreže ilijabogdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
  • GURAJ NAPRED I NEOSVRCI SE ZA SOBOM
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #32 poslato: Maj 02, 2008, 12:44:53 pre podne »
Au bre svi biste da se rvete sa njom  ;D
ne voli ona rvanje, vec samo pesnicenje i poneki udarac nogom  :D
ma nebi se bunio ni za to izdrzljiv sam ti ja kad znam zasto vredi ziveti
LIVE FREE OR DIE HARD

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #33 poslato: Jun 24, 2009, 12:21:50 pre podne »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #34 poslato: Jun 24, 2009, 04:43:46 posle podne »
Uuuu ,postala je imasivnija i brutalnija...lomi kosti malisha.

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #35 poslato: Jun 25, 2009, 10:42:19 posle podne »
Evo deo teksta napisanog danas na index.hr/sport povodom njene  sledece borbe sa Cristiane "Cyborg" Santos

Osim što ju krasi izgled top modela i majstorske vještine Muay Thaija, Carano je i diplomirana psihologinja koja je svoju diplomu zaslužila na Sveučilištu u Nevadi. Borilačkim sportovima ova se 26-godišnjakinja počela baviti nakon što je u srednjoj školi svoju košarkašku momčad dovela do naslova državnih prvakinja. Zatim se kratko bacila u odbojku, da bi na koncu shvatila kako je ipak predodređena za nešto malo žešće. Nakon uspješne karijere u Muay Thaiju (kick boxing), 2006. dobiva poziv za sudjelovanje u prvoj legalnoj ženskoj borbi po pravilima ultimate fighta u Nevadi. Od tada je nanizala 7 čistih pobjeda koje su joj donijele milijune poklonika diljem svijeta.

Na koncu nekoliko podataka koji dovoljno govore o njezinoj popularnosti. Prije nekoliko mjeseci svjetski poznati časopis Maxim proglasio ju je 16. najseksi ženom svijeta. Prema Yahoovom izboru za 2008. Gina Carano je peta najutjecajnija žena svijeta, dok je iste godine prema časopisu "Big Biz" proglašena najljepšom osobom na svijetu. Ime "Gina Carano" je pojam s najbrže rastućom popularnošću u povijesti Googla, dok je na Yahoovoj tražilici to treći najpopularniji pojam uopće. Nije loše za jednu ženu koja se mlati u kavezu, zar ne?

Pozdrav....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #36 poslato: Jun 25, 2009, 11:37:09 posle podne »
"daviti nekog je jako dobar osecaj , kao i nokaut " rece Djina....

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #37 poslato: Jun 26, 2009, 12:02:13 pre podne »
Znam da bi se mnogi momci sa foruma menjali sa ovim likom sa klipa  :D

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #38 poslato: Avgust 15, 2009, 09:58:54 pre podne »
SAMO je nekoliko sati do najiščekivanije borbe u povijesti MMA-a kada je u pitanju nježniji spol. Strikeforceov event u San Joseu prvi je borilački spektakl kojemu je glavna borba ona između dvije žene - Gine Carano i Cristine Cyborg Santos.

Iako će većina svoj novac staviti na fizički puno snažniju Santos, tako ne misli jedna od najvećih legendi u povijesti MMA-a Randy Couture. Natural će stajati u kutu Gini Carano i smatra da je prelijepa "fajterica" bliže pobjedi.

"Santos je vrlo agresivan i eksplozivan borac. Uvijek ide maksimalno agresivno, no mislim da smo mi spremni na to. U prošlosti su njezini protivnici radili jednu grešku. Išli su u otvorenu razmjenu udaraca. Gina ima drugačiju snagu, onakvu kakvu Cristiane do sada nije imala prilike iskusiti. Iznenadit će se jer će dobiti udarce kakve još nikada nije dobila. S naše strane to će biti više tehnička izvedba i natjerat ćemo Cristiane do krajnjih granica", rekao je Couture ispred kojega je također velik ispit za nešto više od dva tjedana kada će u UFC-ovom kavezu ukrstiti snage s Brazilcem Minotaurom.

Bivši UFC-ov teškaški prvak upozorio je Carano na faktor pretreniranja i ukazao joj da je kvaliteta važnija od kvantitete.

"Pregledali smo puno snimaka. Mislim da je Santos tanka s kondicijom. To je također nešto što moramo uzeti u obzir i iskoristiti", zaključio je Couture.

http://www.facebook.com/group.php?gid=41272091951

Van mreže trilian66

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #39 poslato: Avgust 16, 2009, 08:18:31 posle podne »
Đina je baš dobila batine i prošla kao bosa po trnju. Bukvalno od prve sekunde je bilo jasno da nema šta da traži protiv Santos, koja je bila i daleko bolje fizički spremljena u odnosu na Đinu.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #40 poslato: Avgust 17, 2009, 12:43:34 pre podne »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #41 poslato: Avgust 17, 2009, 02:54:35 pre podne »
Đina je baš dobila batine i prošla kao bosa po trnju. Bukvalno od prve sekunde je bilo jasno da nema šta da traži protiv Santos, koja je bila i daleko bolje fizički spremljena u odnosu na Đinu.

pa i nije bila bas toliko nemocna ko sto ti kazes, sudeci po tome sto sam ja vidio....pruzila je otpor ali je izgubila u stojci

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #42 poslato: Avgust 17, 2009, 03:31:57 pre podne »
Na zalost Gina jeste izgubila ali po meni pod cudnim okolnostima....:-(
Prvo je u uvodnom minutu borbe primila u jednoj razmeni udarac koji ju je uzdrmao posteno ali je nastavila da se bori,
nakon toga je imala savim lep i dominantan polozaj u parteru(GroundandPound)koji nije  iskoristila(zasto?)
Prevela je borbu u stojeci polozaj i nastavilo se sa razmenom...
A onda 20 sec pre kraja prve runde pada uz sam zid kaveza i prima nekolicinu udaraca...
10 sec pre kraja runde pokriva lice rukama i ne pruza otpor i uz zvuk sirene za kraj runde sudija prekida borbu...
Ali sta je tu je Vec se ugovara revans....pa valda ce nasa ljubimica:-) imati vise srece i grlatijeg trenera u uglu:-)....

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team

Van mreže trilian66

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: GIna Carano - MMA borac
« Odgovor #44 poslato: Avgust 18, 2009, 01:32:02 pre podne »
pa i nije bila bas toliko nemocna ko sto ti kazes, sudeci po tome sto sam ja vidio....pruzila je otpor ali je izgubila u stojci

Đina jeste srčana, to joj niko ne može poreći, ali ju je Santos dobijala u svim stojećim razmenama što je Đini do sada bilo najjače oružje.


nakon toga je imala savim lep i dominantan polozaj u parteru(GroundandPound)koji nije  iskoristila(zasto?)

Mnogi smatraju da je već pre tog obaranja ostala bez snage, što pokazuju i veoma slabi udarci koje je iz tog položaja uputila. Drugi kažu da se Santos na vreme okrenula i podvukla svoju nogu pod protivnicinu i pokvarila joj ravnotežu.

Što se tiče revanša, šanse su poprilično tanke, jer Strikeforce neće ponovo dozvoliti da njihova "cura sa postera" ponovo dobije onakve batine. Biće tu pripremnih mečeva (mada je roster SF-a poprilično tanak u ženskom delu), i najvažnije Karano mora da smrša (što joj je i najveća boljka) i nabaci mišićnu masu ako želi na revanš Santos.