April 26, 2024, 12:32:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: DA LI JE MOGUCE?  (Pročitano 21576 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP - CRNA GORA 2008.
« Odgovor #15 poslato: April 29, 2008, 06:41:04 posle podne »
Alex  :)

Od koga sa foruma trebamo da tražimo odgovor? ???
Recite ti i Ted pa neka bude ovako javno prozvan na forumu i valjda će odgovoriti.? ???

Ja želim da znam zašto Alex nije bila u Baru a četvrtoplasirana jeste ? ???

A to da se slike skrivaju...dajte ljudi jer stvarno mislite ozbiljno?
Pa na tom takmičenju je bilo stotine ljudi sa fotoaparatom zar mislite da svi kuju zaveru?
Ubeđen sam 1000% da će ljubine slike da se pojave, samo dok ti lenjivci koji ih imaju se napokon nakane da ih stave.

Ponavljam pitanje:
Ja želim da znam zašto Alex nije bila u Baru a četvrtoplasirana jeste ?

p.s: nadam se da se nisam slučajno nekom „uvlačio“ ovim postom ako jesam molim Vas oprostite ili ti UPSSS !!!  :D :D :D
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #16 poslato: April 29, 2008, 08:46:54 posle podne »
pa evo Bebac kad hoces javno pitanje, ti kazes kako je Goran Ilic vrlo uticajan i postovan u savezu,a koliko znam ima i neku funkciju,prisutan je na forumu pa bi mogao on da nam kaze,a ako slucajno ne zna (sto nema sanse) neka bar kaze svoje misljenje o tome kako je cetvrta dospela na Balkansko umesto druge


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #17 poslato: April 29, 2008, 08:51:55 posle podne »
E tako te volim direktno a ne okolo-naokolo.

Evo čekam i ja...

p.s: jel bi išla Alex da su je pozvali?
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #18 poslato: April 29, 2008, 08:56:32 posle podne »
Iskreno ne znam ,ali poziv nije odbila ako hoces to da kazes,jer ga nije ni bilo a zasluzila ga je svojim plasmanom zar ne?
 Da li bi ga prihvatila ili odbila je iskljucivo njen izbor , a obaveza saveza je bila da je pozove a ne da vodi slabije plasiranu takmicarku


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #19 poslato: April 29, 2008, 09:03:33 posle podne »
Naravno da je zaslužila, mislim da sam to ponovio X puta samo što ti to ne želiš da čuješ.
Pogledaj moje mailove i biće Vam jasno.

Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #20 poslato: April 29, 2008, 10:10:29 posle podne »

Evo da vas pitam sta je sa vama?Pa seletor je taj koji odlucuje ko ce ici, bez obzira na plasman na takmicenju ! A zasto? Zato so moze da vidi da takmicar -ka zbog recimo svoje predispoziceje a  salabije forme je losije plasiran na izbornom ili plasirna na izborno i da racuna na to da ce do balkanskog popraviti jos formu za 7 dana sve je izvodljivo.To je tako uvek bilo i bice ,da mora jedan covek da odlucuje zato se i zove slektor.E sad da li ima tu sufliranja, prebijanja nekih dugova kombinaca, to ne znam?Ali posto smo mi takvi po mentalitetu, uvek cemo pomisliti na najgore.Ne branim nikoga samo iznosim svoje misljene.

Alex ja ne znam ko zelis da ti odgovori i na sta? Ako ocekujes neki odgovor od mene ja sam tu! Pitaj me sta zelis, i ja cu ti iskreno sve reci !

.Tanja vidim da nisi u toku i da nisi gledal takmicenje, ako i jesi onda kupi naocare jer ne vidis dobro ili si lose obavestena.Devojka koju si pomenula u zelenom kostimu je takmicarka iz Hrvatske Andrea Podnar.I ona veze nema sa takmicenje na Balkanskom ! A za nju mogu reci da ja skoro nisam video tako dobru genetiku ! Forma je izostal ali je drasticno lepse gradjna od svih na sceni  i u tome se moze traziti njen visok plasman na trece mesto.
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #21 poslato: April 29, 2008, 10:25:23 posle podne »
Igore i da se slozim sa tobom da selektor tako nesto meze da proceni,reci mi molim te sta to na ovoj devojci moze da se popravi za 7 dana,znaci to sto govoris nema veze sa ovim slucajem.
Inace odgovor od tebe niko nije trazio koliko se secam,jer tema vise nije sudjenje u Bg-u vec odlazak necije miljenice na Balkansko umesto one koja je to zasluzila svojim plasmanom i nikako mi nije jasno zasto si se ti osetio prozvanim ili mozda zastupas nekoga?
« Poslednja izmena: April 29, 2008, 10:30:33 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #22 poslato: April 29, 2008, 10:49:41 posle podne »
Teske teme maksimalno

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #23 poslato: April 29, 2008, 11:10:33 posle podne »
Sta ti mislis o meni bre ,da ja zastupam nekog ?Pa ti si lud !! Zastupa iskljucivo sebe i iznosim samo svoje misljenje i to je sve.E da li selektor vidi nesto sto ti ne vidis ili ja ,to je tesko sad prosuditi .Koliko ona moze ili da li je mogla da se jos popravi za 7 dan ne znam ?Ali recimo da prepostavimo,primer dajem recimo bolje je gradjena od trenutno bolje plasirane koja je u boljoj formi ali je losija u genetici.I selktor se odluci za oblike i lepotu a formu racuna da ce popraviti u narednih 7 dana! I to je moguce,tako se pravi selekcija kvaliteta i lepote  ko u prirodi samo najbolji  i najci opstaju.Survo ali istinito! Da se ja pitam trebalo bih da se ispostuje  plasman na izbornom ali i ne mora uvek ves sam objasio.
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #24 poslato: April 29, 2008, 11:26:59 posle podne »
Vidi ja se ne secam da sam te bilo gde uvredio ili bilo sta lose rekao za tebe,a pogotovu da sam rekao da si lud ,tako da slicno ponasanje ocekujem i od tebe.
Ja nisam rekao da ti zastupas nekoga vec sam pitao da li to radis  iznenadjen time sto si se ti osetio prozvanim za bilo sta,a niko te ni pomenuo nije.
Tvoja prica o selekciji ima neke logike,ali kao sto vec rekoh u ovom slucaju nikako jer devojka o kojoj se radi nema ne samo trenutnu spremnost vec ni sportski izgled ,a kamo li nesto drugo.  Evo njene slike pa nek svako sma prosudi koliko je zasluzila da se pojavi tamo.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #25 poslato: April 29, 2008, 11:40:40 posle podne »
a evo i jedne na kojoj se nalaze obe, Za one koji ne znaju Alex je druga sa leva ,a pomenuta devojka prva sa desna cisto poredjenja  radi.


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #26 poslato: April 30, 2008, 01:11:19 pre podne »
pa evo Bebac kad hoces javno pitanje, ti kazes kako je Goran Ilic vrlo uticajan i postovan u savezu,a koliko znam ima i neku funkciju,prisutan je na forumu pa bi mogao on da nam kaze,a ako slucajno ne zna (sto nema sanse) neka bar kaze svoje misljenje o tome kako je cetvrta dospela na Balkansko umesto druge

Reci cu vam svoje misljenje kad me vec pominjete ali najpre da razjasnimo nesto. U Savezu nemam nijednu funkciju vec sam samo clan. Imam svoja povremena zaduzenja kada su nasa takmicenja i to je sto se mene tice. Naravno da sam u toku kada se razgovara o mnogim stvarima ali NE SVIM.

Sto se Bodyfitness kategorije tice pre Beograda je bio plan da putuju 4 takmicarke, kolika je kvota za 4 kategorije u Baru. Otisle su dve sa takmicenja u BG i Ljuba. Znaci ova devojka nije otisla umesto Alex vec su trebale sve cetiri da idu.

Zasto i kako nije otisla ne znam jer me tih 5-6 dana izmedju BG i BR uopste nije interesovalo ko ide a ko ne jer moje nije da biram ekipu.

Ako me pitate da li je trebala da ide, pa naravno da jeste.

 
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #27 poslato: April 30, 2008, 01:17:36 pre podne »
I jos nesto, Igor Milanovic je u pravu oonome sto je napisao u predhodna dva posta vezano za neke takmicare koji odu na Balkansko a nisu imali dobar plasman na nasim takmicenjima.

Ovog puta je to bio slucaj sa Darkom Sumarcem koji je bio 6-ti u clasic-u u BG-u a u Baru uzeo srebro. Ili Zoran Jelisavcic koji je takodje bio 6-ti u BG-u postao je sampion Balkana, i dr...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #28 poslato: April 30, 2008, 01:25:27 pre podne »
aha znaci Alex je iz svima nepoznatih razloga sklonjena tj ocigledno je nepozeljna u ovoj federaciji...pa ok i to je neki odgovor


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: DA LI JE MOGUCE?
« Odgovor #29 poslato: April 30, 2008, 09:48:13 pre podne »
Evo npr ona Hrvatica u zelenom kostimu...
Igor i Ljuba koji su nešto za razliku od mene u BB kažu za nju da je FENOMENALNA i ODLIČNA GENETIKA.
Možda je tako ali npr meni je ona ... ne sviđa mi se UOPŠTE njena građa, izgleda mi kao da je puna syntola.
Ali ko sam ja da kažem da nevalja ako neko sa podužim iskustvom kaže da su VRH? ???

To je moje mišljenje...možda i grešim ali jebi ga ja kao neuki ljubitelj ovog sporta tako samo mislim...

Ted Arcidi
Brate možda su čitali Lazicev forum kad si rekao na moj javni post  podrške Sandri : "ali napred nema ,bar ne sa stokom u ovoj federaciji...stvarno je dosta"!
Šta misliš da niko iz federacije to ne čita i nije možda preneo selektoru?Možda je zato nepoželjna?
Ili ako su čuli da je Alex iza bine pocepala diplomu za drugo mesto?

I dalje kažem da je Alex trebala biti pozvana. ;)

p.s: javio se moj "štićenik" :D

Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!