Mart 29, 2024, 05:51:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV  (Pročitano 255927 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #255 poslato: Maj 23, 2012, 09:37:00 pre podne »
Dobar text, nema sto.. Bilo bi fino jos neki da zibacis Pedja...  ;) ;) ;)

brate ako ovde nema 5 miliona tekstova onda stvarno...Moze samo takva biblioteka da se napravi...
Men sana in corpore sano !

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #256 poslato: Avgust 28, 2012, 03:29:50 posle podne »
Samo me zanima kada radim giant set koliko puta da idem u krug i pitam se kako to izvesti u malim teretanama. Zna se da u tim malim teretana su guzve.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #257 poslato: Avgust 28, 2012, 03:35:54 posle podne »
Samo me zanima kada radim giant set koliko puta da idem u krug i pitam se kako to izvesti u malim teretanama. Zna se da u tim malim teretana su guzve.



pa kako izvesti u malim teretanma to ti niko nemoze da kaze
a koliko krugova ovisi od tvog staza u tereani i od ANABOLICKOG OKRUZENJA

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #258 poslato: Avgust 28, 2012, 03:53:34 posle podne »
Samo me zanima kada radim giant set koliko puta da idem u krug i pitam se kako to izvesti u malim teretanama. Zna se da u tim malim teretana su guzve.



Moze se i u manjim teretanama, samo ukljuci mastu. Pregledaj klipove sa youtub-a, ideje ce same nadolazit.
I ne dozvoljavaj da se drugi izlezavaju po spravama ;)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #259 poslato: Avgust 28, 2012, 09:11:36 posle podne »
I kod mene u teretani taj problem.Pun kurac idiota,koji stanu kod sprave kao da je njihovo vlasnistvo,i pritom lade jaja 15 minuta.
Ali jbg,tako je kako je. :)

Van mreže G-M

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
  • JEDNOM SE ZIVI !!!
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #260 poslato: Oktobar 27, 2012, 02:06:11 posle podne »
 Iznecu svoje iskustvo o gigantima tj. o Pedjinom treningu jer sam radio identican trening sa dvd-a... vrhunski trening... staz u teretani imam nekih 8 godina... ne bavim se bb sportom..zelja mi je..ali nisam nikad isao tim pravcem... nisam imao para za ulaganje..nemam ni sada :( radio sam ovaj trening 2 meseca...tada sam uz sebe imao 10 g glutamina i 10 g bcaa pre treninga... pio tecne amino fuel u toku treninga... posle treninga isto 10 10 g gluta i bcaa..i whey...e to su bili fini meseci kada sam imao para za supse i hranu jaku..tada sam bio na nekih 400 g uh svaki dan i na 250g proteina... i bilo je super.. napredovao sam fino...
e onda je usledio mesec kada su mi primanja pala drasticno i onda sam ostao bez amino fuela wheya..ostali samo gluta i bcaa..  i onda sam video..onda je krenulo sve da pada.. jednostavno izgarao sam misice...nije mi problem bio da radim treninge...mogao bih stalno ovo da radim..nije mi bio problem da ispratim ceo trening...nego jednostavno katabolizam je uzeo svoje.. i jbg..sada sam i dalje truba sa finansijama... imam 78 kg .. treniram 3 :1 2:1
pon: grudi
uto:ledja
sre: noge
cet: odmor
pet:ruke
sub: ramena
ned : odmor

odradim po 4 nekad i 5 vezbi sa 8 do 10 ponavljana i to je to... jbg nema ni suplementacije ni jake hrane da iznesem bolje..sada sam na 185 nekad na 200 proteina dnevno i na 300  - 400 g uh dnevno... jbg

 sve u svemu..Peki je veliki covek i strucnjak ...sve sto sam ja saznao ili procitao od njega je i vise nego korisno... samo je pitanje imamo li para za sva ta planinarenja..ja nazalost nemam...

treninzi su vrhunski ..ali bez supsa i hrane ..jbg... kontra stvar...
pozdrav i svako dobro svima..
ЖАНДАРМЕРИЈА У СРЦУ, ЗАУВЕК !

Van mreže vonMoger

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • train hard, feel good.
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #261 poslato: Jun 21, 2013, 02:45:09 posle podne »
cao momci.

ja sam napravio kucnu varijantu teretane posto nemam mogucnost za odlazak u teretanu :(
imam univerzalnu spravu za zgibove,propadanje, pull ups itd :) dvorucna sipka 36kg, sad sam kupio bench klupu i cekam da mi stigne dvorucna sipka 2m sa 96kg tezine :) imam i bucice od 10kg.
treniram svaki drugi dan intenzivno 75minuta i to:

biceps+grudi
triceps+grudi/ramena
ledja+noge/stomak

i tako u krug :) sad hocu da ubacim kardio u danima izmedju :)
pijem whey isolat nakon treninga i sutra dan ujutru, bcaa 5gr pre i posle treninga(dan bez treninga samo 5gr), kreatin monohidrat 10gr+ dve supene kasike dextroze pre treninga.

vase misljenje molim? :)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #262 poslato: Jun 21, 2013, 04:53:51 posle podne »
Ne radi grudi dan za danom, izbaci ih iz tog drugog treninga, razdvoji ledja i noge.
Whey pij posle treninga,  a ujutro sa ovsenim, samog ga nebih uzimao.
Stavio bih sve BCAA samo pre treninga kad ne treniram ne.
Dextozu posle treninga sa wheyom, kreatin mozes da podelis pre i posle treninga.

Van mreže vonMoger

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
  • train hard, feel good.
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #263 poslato: Jun 23, 2013, 12:55:25 posle podne »
okay....hvala....tako cu raditi :)

Van mreže Mare012

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #264 poslato: Mart 19, 2014, 02:44:22 posle podne »
Koji su must have suplementi za ovakav tip treninga, da bi se zastitili od katabolizma?(sredjena ishrana se podrazumeva)
S'obzirom da je budzet tanak, znaci samo must have, da se nebi gorelo i ono sto se ima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop

Van mreže Mare012

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #266 poslato: Mart 19, 2014, 05:40:10 posle podne »
Kakav bi bio izbor, s'obzirom na budzet, da se umesto bcaa i glutamina uzme The Surge(uz whey naravno)?
I da li je pozeljno raditi ovakav tip treninga svake druge nedelje sa navedenom suplementacijom?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #267 poslato: Mart 19, 2014, 06:14:15 posle podne »
Kakav bi bio izbor, s'obzirom na budzet, da se umesto bcaa i glutamina uzme The Surge(uz whey naravno)?
I da li je pozeljno raditi ovakav tip treninga svake druge nedelje sa navedenom suplementacijom?


kao alternativa tj opcija-VISE NEGO OK (mesavina BCAA i GLM)
a raditi ga svake druge ned-pa vidi,zasto da ne.cak sta vise.Ukoliko seoskudeva sa supsima (antikatabolici) onda je to jednostavno logicno i vise nego prihvatljiva opcija

Van mreže nikolic36

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #268 poslato: Oktobar 12, 2014, 10:23:06 pre podne »
Pozdrav. Da li bi neko molim vas mogao da mi objasni sto se tice gigantskoh serija. Ako bih radio 4 vezbe za neku misicnu grupu (za npr. grudi) ako bih radio bench,kosi potisak,kontra kosi potisak i razvlacenje. Zanima me da li kada radim sve te 4 vezbe,da li radim jednu seriju bencha pa odmah jednu kosog potiska i sve tako u krug? I da li kada napravim jedan krug trebam da napravim pauzu i koliku,i koliko bih krugova trebao da uradim? :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: FILOZOFIJA TRENINGA BY MILOS SARCEV
« Odgovor #269 poslato: Oktobar 12, 2014, 04:13:06 posle podne »
Jedna, druga, treca, cetvrta, pauza. Pa opet. Koliko krugova je individualno, a pitanje da li si i ti uopste spreman za ovaj sistem treninga.