April 29, 2024, 03:07:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1120943 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1485 poslato: Mart 31, 2011, 06:57:31 posle podne »
I mislis da je razlika vidljiva, pri tvom BF? (pogledao sam slike tvoje, za moj ukus odlicno ali ipak daleko od forme za binu)
citas ti sta pisem
REKREATIVAC
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1486 poslato: Mart 31, 2011, 11:13:03 posle podne »
Citam, bas zato i pitam: da li mislis da tebi, kao odlicno gradjenom rekreativcu, izolat pravi iole vidljivu razliku u odnosu na neki kvlitetan koncentrat?

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1487 poslato: April 01, 2011, 02:01:59 pre podne »
Citam, bas zato i pitam: da li mislis da tebi, kao odlicno gradjenom rekreativcu, izolat pravi iole vidljivu razliku u odnosu na neki kvlitetan koncentrat?
vidi se da je momak disciplinovan, i kada je na dijeti naravno da posle odredjenog vremena pravi razliku,realno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1488 poslato: April 01, 2011, 05:36:07 pre podne »
I mislis da je razlika vidljiva, pri tvom BF? (pogledao sam slike tvoje, za moj ukus odlicno ali ipak daleko od forme za binu)

pa naturalni jeste rekrativac ali je hteo da ispista svoje granice i sigurno je mogao da oseti u zadnjim fazama dijete svojostvo tj razliku izmedju isolata i koncnetrta
ali kazem
onaj ko nema potrebe za tim.....

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1489 poslato: April 01, 2011, 12:34:09 posle podne »
Citam, bas zato i pitam: da li mislis da tebi, kao odlicno gradjenom rekreativcu, izolat pravi iole vidljivu razliku u odnosu na neki kvlitetan koncentrat?
iskreno,necu ni da isprobavam...jel tada pijem nekada i 4 merice isolata(unesem 2g UH ukupno)ako uzmem konc. unecu 16g UH a djeta na 30g UH :D
Tako da necu ni da experimentisem...picim isolat i bole me brige :D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1490 poslato: April 11, 2011, 06:36:44 posle podne »
imam jedno pitanje,posto znamo da su na ketogenoj glikogenski depoi prazni,da li to znaci da kardio u bilo kom delu dana radi isti efekat kao ujutru?? hvala
Beat the genetics!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1491 poslato: April 12, 2011, 12:42:54 pre podne »
Koliko je los taj acetilski zadah kad se udje u ketozu? Pitam zbog ribe. :)
I da li je Orbit dozvoljen na keto dijeti?
Znam da ima vestackih zasladjivaca, al za secer nisam siguran...

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1492 poslato: April 12, 2011, 01:13:13 pre podne »
ja svaki put kad kupim orbit pise na njima SUGARFREE tako da valjda nemaju secera, otkud znam..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1493 poslato: April 12, 2011, 05:49:41 pre podne »
Koliko je los taj acetilski zadah kad se udje u ketozu? Pitam zbog ribe. :)
I da li je Orbit dozvoljen na keto dijeti?
Znam da ima vestackih zasladjivaca, al za secer nisam siguran...

ne moras bas toliko da budes striktan i da vodis racuna o zvaklama

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1494 poslato: April 12, 2011, 07:12:14 pre podne »
imam jedno pitanje,posto znamo da su na ketogenoj glikogenski depoi prazni,da li to znaci da kardio u bilo kom delu dana radi isti efekat kao ujutru?? hvala

nisu glik depoi nikad potpuno prazni,to je skoro nemoguce,nije isto kada radis kardio iz prostog razloga sto telo ima odredjene mehanizme kako i kada trosi odredjene energetske depoe.Ja kada bih kardio radio,uvek bih isao odmah psole treninga sa tegovima.Ovako ces prvo ici fosfageni,pa oksidativni il laktacidni izvori,pa tek posle dvaes minuta masti,AKO imas srece.Zato najbolje odes tegovi,i onda ides kardio gde ces mnogo brze krenuti trositi masti nego da ides u neko bzvz vreme. Eventualno ujutru,samo tada pazi na katabolizam,bcaa pod obavezno
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1495 poslato: April 12, 2011, 08:23:57 pre podne »
zahvaljujem filipe! znaci po tebi je cak i bolje posle tegova nego ujutru??
Beat the genetics!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1496 poslato: April 12, 2011, 09:20:47 pre podne »
zahvaljujem filipe! znaci po tebi je cak i bolje posle tegova nego ujutru??
neznam koje filip zastupa misljenje ali mislim da je on negde rekao da u principu nije nikada ni radio ozbljno cardio trening (naci cu negde taj post ako bude trebalo)
pa iz tog razloga
NEMOZE nikako da bude bolje raditi cardio program u svrhu skidanja masnoca ili smanjivanja telesnog bf POSLE TRENINGA nego UJUTRO kada je NIVO insulina najnizi a nivo PRORODNOG HORMONA najvisi

nema ni govora o trosnjeu bilo kakvaih laktata,fostfata i ostalih dza bu termina u to vreme jer tada telo i pri veoma kratim cardio sesijima jedini izvor energije PREPOZNAJE U MASTIMA a povisen nivo GH pojacano utice na celo pricu.da ne ulazim u zbrku oko toga u kojoj fazi se ujutro nalaze nase zlezde kao sto je tiroida i u kojoj meri je lucenje tog hormona najkvalitetnije u to doba dana.

Posle treninga se naravno moze raditi cardio u koliko se nema vremena za ovu prvi opciju i naravno da ukolio ej to slucaj cardio onda treba raditi tako ali to NIKAKO ne znaci da je cardio posle treninga bolja opcija nego cardio ujutro.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1497 poslato: April 12, 2011, 10:10:12 pre podne »
Koliko je los taj acetilski zadah kad se udje u ketozu? Pitam zbog ribe. :)
I da li je Orbit dozvoljen na keto dijeti?
Znam da ima vestackih zasladjivaca, al za secer nisam siguran...

ne moras bas toliko da budes striktan i da vodis racuna o zvaklama

Hvala Pedja! :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1498 poslato: April 12, 2011, 10:46:52 pre podne »
zahvaljujem filipe! znaci po tebi je cak i bolje posle tegova nego ujutru??
neznam koje filip zastupa misljenje ali mislim da je on negde rekao da u principu nije nikada ni radio ozbljno cardio trening (naci cu negde taj post ako bude trebalo)
pa iz tog razloga
NEMOZE nikako da bude bolje raditi cardio program u svrhu skidanja masnoca ili smanjivanja telesnog bf POSLE TRENINGA nego UJUTRO kada je NIVO insulina najnizi a nivo PRORODNOG HORMONA najvisi

nema ni govora o trosnjeu bilo kakvaih laktata,fostfata i ostalih dza bu termina u to vreme jer tada telo i pri veoma kratim cardio sesijima jedini izvor energije PREPOZNAJE U MASTIMA a povisen nivo GH pojacano utice na celo pricu.da ne ulazim u zbrku oko toga u kojoj fazi se ujutro nalaze nase zlezde kao sto je tiroida i u kojoj meri je lucenje tog hormona najkvalitetnije u to doba dana.

Posle treninga se naravno moze raditi cardio u koliko se nema vremena za ovu prvi opciju i naravno da ukolio ej to slucaj cardio onda treba raditi tako ali to NIKAKO ne znaci da je cardio posle treninga bolja opcija nego cardio ujutro.

jbg Pedja ali nije svaki covek ni priblizno isti,neko ko je utreniran hoce jako brzo trositi masti tokom tog kardia ali sve jako zavisi od predjasnjeg iskustva.Kao cinejnica da neko ko vraca misice,brze ce ih vratiti od nekog ko ih nije ni imao,ili brzi dolazak u formu kad si vec jednom bio u formi itd,isto zavisi i od neergetske potrosnje.Npr normlaan covek bi tokom sprinta na 100m vec zasao u trosenje glikogena,do lupam usain Bolt cak i na 200m trosi samo ATP,utreniranost jako bitna. 
Ja sam i rekao da su najbolji termini posle sna na prazan stomak i posle treninga. Nisam nikad licno radio istina,ali gledajuci po ovima koje treniram,HIIT od 20ak minuta posle treninga sa tegovima jako dobro dodje :)
Opet,svako ima svoje ;)
« Poslednja izmena: April 12, 2011, 10:48:29 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1499 poslato: April 12, 2011, 10:47:10 pre podne »
zahvaljujem filipe! znaci po tebi je cak i bolje posle tegova nego ujutru??
neznam koje filip zastupa misljenje ali mislim da je on negde rekao da u principu nije nikada ni radio ozbljno cardio trening (naci cu negde taj post ako bude trebalo)
pa iz tog razloga
NEMOZE nikako da bude bolje raditi cardio program u svrhu skidanja masnoca ili smanjivanja telesnog bf POSLE TRENINGA nego UJUTRO kada je NIVO insulina najnizi a nivo PRORODNOG HORMONA najvisi

nema ni govora o trosnjeu bilo kakvaih laktata,fostfata i ostalih dza bu termina u to vreme jer tada telo i pri veoma kratim cardio sesijima jedini izvor energije PREPOZNAJE U MASTIMA a povisen nivo GH pojacano utice na celo pricu.da ne ulazim u zbrku oko toga u kojoj fazi se ujutro nalaze nase zlezde kao sto je tiroida i u kojoj meri je lucenje tog hormona najkvalitetnije u to doba dana.

Posle treninga se naravno moze raditi cardio u koliko se nema vremena za ovu prvi opciju i naravno da ukolio ej to slucaj cardio onda treba raditi tako ali to NIKAKO ne znaci da je cardio posle treninga bolja opcija nego cardio ujutro.

zahvaljujem
Beat the genetics!