April 26, 2024, 01:06:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga  (Pročitano 154354 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #45 poslato: Jun 04, 2013, 12:30:55 posle podne »
Odradi full trening nogu pa ubaci neki potisak za grudi u kombinaciji sa sajlom. Garant nisi zeleo ovakav odgovor  8)

Van mreže Kimi011

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #46 poslato: Jun 04, 2013, 12:34:26 posle podne »
haha, ne da nisam želeo nego nisam očekivao... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #47 poslato: Jun 04, 2013, 12:51:16 posle podne »
ne
trenig je TRENIG
ako si ga preoskocio.uradi onda taj dan

Van mreže Kimi011

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #48 poslato: Jun 04, 2013, 02:33:33 posle podne »
hvala!

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #49 poslato: Avgust 22, 2013, 12:28:18 pre podne »
Jedno pitanje,mozda glupo ali bolje je informisati se.Ukratko da obrazlozim..bavim se sportom,zeljeni cilj mi je doadti do 5kg misicne mase(ne vise od toga),ali glavna preventiva je snaga.Uz dobru ishranu i nekih suplemenata sam se informisao.Interesuje me druga stvar,da li ce biti zeljenog dobitka,ako bih radio na sistemu mesec dana treniranja sistema za bodybilding pa mesec dana crosfit i tako naizmenicno..negde sam procitao post pa me interesuje da li to ima ikakvog smisla?

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #50 poslato: Avgust 22, 2013, 01:07:53 pre podne »
Ukratko da obrazlozim..bavim se sportom
E i ja ponekad igram sah na chess.com

cilj mi je doadti do 5kg misicne mase(ne vise od toga)
Zajeb, mnogo lako se prebaci tih 5kg, ako ne pazis...

,ali glavna preventiva je snaga
Citam ovde na forumu ljudi koriste kojekakve blokatore i supresore estrogena, al to za snagu kao preventivu jos nisam video.


OK, na stranu podjebavenje tvog posta, batali to cikliranje BB/CF treninga, nadje sebi neki plan za snagu ili tom tvom sportu kojim god da se bavis. Tipa 531 ili nesto slicno, pisali su upuceniji na dosta mesta o tome na ovom forumu, procackaj malo ne budi lenj.

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #51 poslato: Avgust 22, 2013, 01:38:47 pre podne »
Posto si bio bezobrazan evo odgovoricu ti istom merom,taj sport je ragbi13,nisam u ovom svetu (u kom si ti) do sada bio,pa sam zeleo da se informisem koliko god bolje mogu..nije sramota pitati,sramota je podjebavati.Ako nisi imao pristojan odgovor ili ako ti je smesno bilo jednostavno zaobidji post..a sto se tice lenjosti,nisam lenj procitao sam svaki moguci post i razjasnio neke stvari e da i hvala ali zaobidji moj post ako ga bude bilo sl.put.Pozdrav

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #52 poslato: Avgust 22, 2013, 03:21:01 pre podne »
Trebalo je da kazes koji je sport u pitanju. Bb nije bas najbolji izbor za to. Njima je cilj hipertrofija,a manje je bitno kakvu funkciju ima.
Ovakav trening koji si ti zamislio isto mislim da nece da moze. Tebi trebaju snaga, eksplozivnost I kondicija. Nauci nabacaj od kolena.
DeFranco ima knjigu Built like a badass gde je data sema od 12 nedelja treninga za atlete. Pretpostavljam da moze da ti da ideju kako bi plan treninga mogao da izgleda. Verujem da kondiciju radite na treningu. Imas I varijantu da treniras tri x nedeljno tako sto ces da rsdis gornji deo tela na jednom, donji na drugom, a na trecem treningu eksplozivnost/crossfit ili sta vec mislis da ti treba.

Van mreže Mr.Paf

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #53 poslato: Avgust 22, 2013, 11:13:02 pre podne »
Izvinjavam se za off

@komsija89
Koji klub je u pitanju,odakle si?

Poslusaj Milana a za taj treci trening  ubaci plyometriju.

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #54 poslato: Avgust 22, 2013, 02:49:28 posle podne »
Trebalo je da kazes koji je sport u pitanju. Bb nije bas najbolji izbor za to. Njima je cilj hipertrofija,a manje je bitno kakvu funkciju ima.
Ovakav trening koji si ti zamislio isto mislim da nece da moze. Tebi trebaju snaga, eksplozivnost I kondicija. Nauci nabacaj od kolena.
DeFranco ima knjigu Built like a badass gde je data sema od 12 nedelja treninga za atlete. Pretpostavljam da moze da ti da ideju kako bi plan treninga mogao da izgleda. Verujem da kondiciju radite na treningu. Imas I varijantu da treniras tri x nedeljno tako sto ces da rsdis gornji deo tela na jednom, donji na drugom, a na trecem treningu eksplozivnost/crossfit ili sta vec mislis da ti treba.
\\\\\\\ Tacno sve to mi treba,ali moram malo nabaciti i gornji deo tela,hvala na odg.

Van mreže Komsija89

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #55 poslato: Avgust 22, 2013, 02:50:26 posle podne »
Izvinjavam se za off

@komsija89
Koji klub je u pitanju,odakle si?

Poslusaj Milana a za taj treci trening  ubaci plyometriju.
U pitanju je ragbi klub Nis,iz Nisa sam
Hocu poslusacu savet.Hvala vam.

Van mreže Zoran1234

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #56 poslato: Januar 31, 2014, 06:51:58 posle podne »
Imam jedno pitanje sto se tice super serija :) Posto bih radio super serije za ruke, biceps i triceps,da li kada radim trebam da uradim 2 serije za biceps (1 serija za jednu vezbu i 1 serija za drugu) pa 2 serije za triceps (1 serija za jednu vezbu pa 1 za drugu vezbu) i onda pauza? Molim vas da mi ovo pojasnite,ako gresim :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #57 poslato: Februar 01, 2014, 07:46:02 pre podne »
Imam jedno pitanje sto se tice super serija :) Posto bih radio super serije za ruke, biceps i triceps,da li kada radim trebam da uradim 2 serije za biceps (1 serija za jednu vezbu i 1 serija za drugu) pa 2 serije za triceps (1 serija za jednu vezbu pa 1 za drugu vezbu) i onda pauza? Molim vas da mi ovo pojasnite,ako gresim :D

a zasto samo za ruke super serije?
i koliko imas staza u teretani?
da li moze neke fotagarifje (posto pretpostavljam da ce odgovor na pitanje 1 biti,da ti ruke zaostaju)
itd itd itd

Van mreže Zoran1234

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #58 poslato: Februar 01, 2014, 11:51:37 pre podne »
Pa ja bih radio razne vrste serija za razne vrste misica ali mi nije jasno kako se rade :) U teretani za biceps ima kriva sipka,bucice i sprava gde se sedi i sa strane se stavljaju tegovi pa se podize. A za triceps isto radim sa krivom sipkom tako sto legnem na klupu pa sa cela podizem,imaju bucice i sprava sa kanapom i sipkom gde se vuce na dole. Ruke mi super napreduju,zadovoljan sam,za pola godine mi je obim ruke poraso 8 cm,sobzirom da idem u teretanu oko 2 ipo meseca,a ranije sam kod kuce vezbao sa bucicama :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kratko pojašnjenje različitih sistema treninga
« Odgovor #59 poslato: Februar 01, 2014, 12:27:47 posle podne »
Citat
Pa ja bih radio razne vrste serija za razne vrste misica ali mi nije jasno kako se rade

lepo
ali nisi odgovrio na pitanje...?
Citat
i koliko imas staza u teretani?
da li moze neke fotagarifje

edit
nasao sam sve sto je trebalo:

Citat
Ne ne,imam 15 godina i ne pijem nista sem proteina

Citat
Evo ja da se pohvalim,od maja kad sam poceo da vezbam,ruka mi je porasla 5-6 cm u obimu,

Citat
.inace mrsav sam bio,kad sam poceo da vezbam imao sam 57 kg na 186 cm visine i obim ruke mi je bio 27 cm a sada imam 63 kg ista visina i 32-33 cm obim :)

itd itd itd
savet
mani se corava posla
vezbaj OSNOVNE SISTEME TRENINGA dok ne naucis kako se vezba itd itd itdtdi
hrani se SUPER i ne brini
« Poslednja izmena: Februar 01, 2014, 12:31:27 posle podne Pedja_Petrovic »