April 26, 2024, 06:48:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home  (Pročitano 14176 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #15 poslato: Avgust 19, 2008, 12:39:43 posle podne »
Citat
Primer dnevno je jeo 20-30 belanceta(skuvanih) 1kg riza, 1kg belog mesa 1kg kvark(bezmasna pavkala) 2tune(konzerve) 2-3whey sejka itd...

ljubo...ja ovo jedam svaki dan....i to cak 40 belanaca umesto tih 30...znaci svaki dan mi je slican jelovnik ovome...ali tu enma ljubo ni 6000cal...razume...

tako da bez obzira na MANIPULACIJU SA GENIMA KOD KRETENA i sve ostalo...12 000 moze on da jede,..ali ne moze da ih UTROSI...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #16 poslato: Avgust 19, 2008, 12:40:37 posle podne »
pre 10-ak godina..wooow.....
a mozda je hteo da te impresionira sa obzderavanjem sa tim sranjima..sve u svemu....neznam kako mozes u ospte da pomislis da je normlano da neko moze da ne pojede...jel to se moze..ja bih mogao i vise od tog slavise sigruno..ali pitanje je..dali mozes da svaris i da zigledas ovako kao ovaj amer??/

mislim da si dovljno dugo u sportu da shvatis da je ovo veca bajka od ivice i marice...

pa jbt.......razmisli samo logicno..ako je 12 000 cal unos..onda da bi on mogao tako da izlgeda mora biti i 12 000 potrsonja.
e sada..ti meni lepo objasni sa kojom ti aktivnosti mozes da potrosis 12000 cal..

Ja nisam ni rekla da je 12000 kalorija normalno, to je stvarno zesce velika suma koju ja ne mogu ni da zamislim. Toliko pojesti, i to iz kakvih izvora (!!), a onako izgledati - meni to nije jasno.
Volela bih da imam kakvu mogucnost da ga pratim sta radi jedan ceo dan, a da on pri tome ne zna da ga pratim, i da onda stvarno vidim kad sta i koliko jede, da li stogod uzima i kad, koliko i kad trenira... Ovako, mozemo svi samo da nagadjamo, i da se cudimo.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #17 poslato: Avgust 19, 2008, 12:44:43 posle podne »
Za 12 hiljada neverujem, ali da pojede oko 8 hiljada mozda i jede...  Ali ko ga j..e  ovi Ameri uvek seru i srace u vek vekova!!!   Narod veruje i verovace o skaznama amerima jel rade jako dobru propagandu o svemu!! A ti pedja druze moj spucaj dalje to i dalje rokaj jedi ko svetski prvak!!  Duuuulllllleeeee SAAAAAAAAVVVVVIIIICCCCCCC iiiiiiidddddeeeemmmmmmoooooooo............
P.S. Mi jedemo 6000 ali dobrih kalorija, a on mozda od masti i U.H najvise sastoje mu se kalorije(obroke) posto radi Aeroban Trening(treba masti i U.H najvise za energiju) a mi Protein najvise UH ne puno(dobrih uh) i malo masti(dobrih) Poz
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #18 poslato: Avgust 19, 2008, 12:46:51 posle podne »
Citat
Ja nisam ni rekla da je 12000 kalorija normalno, to je stvarno zesce velika suma koju ja ne mogu ni da zamislim. Toliko pojesti, i to iz kakvih izvora (!!), a onako izgledati - meni to nije jasno.

pa nema sta da ti nije jasno...ufff...neznam kako da ti ovo suptilno objasnim..ali recimo ovako..mislim da ces shvaiti..JEDU GOVNA BRE SMRADOVI DEGENERCINI...eto..recimo tako..

Citat
Ovako, mozemo svi samo da nagadjamo, i da se cudimo.

ja licno nemamk sta da nagadjam..dovljno se dugo bavim cudnim sprotom da znam kaoliko svaki gram cega moze da bude i kada...tako da 12 000 ne moze da apsorbuje ni da je NOSOROG....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #19 poslato: Avgust 19, 2008, 12:47:54 posle podne »
Za 12 hiljada neverujem, ali da pojede oko 8 hiljada mozda i jede...  Ali ko ga j..e  ovi Ameri uvek seru i srace u vek vekova!!!   Narod veruje i verovace o skaznama amerima jel rade jako dobru propagandu o svemu!! A ti pedja druze moj spucaj dalje to i dalje rokaj jedi ko svetski prvak!!  Duuuulllllleeeee SAAAAAAAAVVVVVIIIICCCCCCC iiiiiiidddddeeeemmmmmmoooooooo............
P.S. Mi jedemo 6000 ali dobrih kalorija, a on mozda od masti i U.H najvise sastoje mu se kalorije(obroke) posto radi Aeroban Trening(treba masti i U.H najvise za energiju) a mi Protein najvise UH ne puno(dobrih uh) i malo masti(dobrih) Poz

ma dobro i kazes..ko mu ...eb...e...bre mamu

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #20 poslato: Avgust 19, 2008, 01:10:57 posle podne »
Citat
Ja nisam ni rekla da je 12000 kalorija normalno, to je stvarno zesce velika suma koju ja ne mogu ni da zamislim. Toliko pojesti, i to iz kakvih izvora (!!), a onako izgledati - meni to nije jasno.

pa nema sta da ti nije jasno...ufff...neznam kako da ti ovo suptilno objasnim..ali recimo ovako..mislim da ces shvaiti..JEDU GOVNA BRE SMRADOVI DEGENERCINI...eto..recimo tako..
...

Uh ... bas si bukvalac ... stvarno moram da pazim sta pisem hehehehe. Nisam mislila bukvalno da mi nije jasno, vec da mi je (kao i tebi) nepojmljivo da neko moze toliko jesti i istovremeno tako izgledati, odnosno, i ja se pitam gde li on trosi tolike kalorije. Jesmo li se sad razumeli, hahahaha

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #21 poslato: Avgust 19, 2008, 03:20:41 posle podne »
tako da 12 000 ne moze da apsorbuje ni da je NOSOROG....

Idi bre Pedja..... :D :D :D :D

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #22 poslato: Avgust 19, 2008, 08:10:09 posle podne »

tako da 12 000 ne moze da apsorbuje ni da je NOSOROG....


mozda Roni ha ha  :D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #23 poslato: Avgust 21, 2008, 09:58:21 posle podne »
samo nekoliko komentara  ;D

There seems to be a lot of support for Phelps being clean.  partially because he's American.  If he was chinese or Russian would that change your opinion?

It's obvious he and a lot of Olympians are on something but what?  These athletes use substances that are years away from being discovered by the general mass and testing labs.  In Carl Lewis's day he was jacked on HGH.  Hi big jaw was evident.  The IOC never thought of HGH as a performance enhancer and there were not any tests available.

Same with Balco.  It was an unknown drug and there weren't any tests.  As time goes on we'll learn about what the new drug de jour was for this Olympics.

Did you see that one Chinese broad that lifted over 400 pounds overhead?   THIS IS A WOMAN WHO LIFTED OVER 400 POUNDS OVER HER FUCKING HEAD.

Bitch please.  The Olympics are the testing ground for new research , new drugs , new ways of "cheating".  Technically it's not cheating if there aren't any rules for it yet.

World records were broken like crazy, records from known juicers yet these people claim to have been clean while breaking a juicers record.  Yeah sure.

--------------------------------------------------------------------------------
Yeah, I think the patriotism blinds people.  If there was some 6 foot 6 chinaman breaking every record known to man by a few seconds and winning Gold in everything he tried, most people would bet he was on drugs, if they had to bet their rent check.

These folks think it's unpatriotic to believe our guys use the gas.  It's not.  Everyone uses it.

I was at a club during the 8th phelps race, and everything stopped when he went.  it was a 4 man relay and the whole place just stared for 3 minutes, then went absolutely apeshit when he won.

USA, baby.  that's what it's all about.  The playing field IS level.  You know china has juiced 12 year old girls in competitions.  And deep down, you know our guys are juiced too.

Phelps was talking about his testing on NBC.  They test him almost every day, he said.

Perhaps this particular media article talked about Bolt, who came out of nowhere, while phelps has been olympia quality for 5 years now.  And phelps is a hero here, so a media article on that woulnd't be popular or good for ratings.

they're both getting tested.  they're both beating tests.  they're both on GH.

he was given a gift



Phelps Finish Photos: Sorry, Not Available
http://olympics.blogs.nytimes.com/2008/08/16/phelps-finish-photos-sorry-not-available/?hp

BEIJING — Soon after Michael Phelps claimed his seventh gold medal in a disputed finish in the 100 butterfly, Joe Ward, a graphics editor for The Times who sits next to me here in our office at the Main Press Center, hustled over to the Omega Pavilion down the block from the Water Cube. Omega, the Swiss watchmaker, is the official timekeeper for the Beijing Games. Joe wanted to find out if Omega had any underwater images from the Phelps-Cavic race that captured the wall touches more vividly than the photos we had seen.

Apparently Omega has underwater video that slows the action even more than the one-hundredth of a second that Phelps won by. A spokeswoman told Joe that Omega would soon send the images to the news media.

But when Joe returned to our office, he received an e-mail message from the spokeswoman. “Sorry but FINA decided not to release any timekeeping images to the media,” she wrote.

Christopher Clarey of The International Herald Tribune tracked down Cornel Marculescu, FINA’s executive director, at the Water Cube to ask him about the decision to not release the images. Marculescu said it was a matter of policy, and that the Serbian team was satisfied with the ruling after seeing the images — so there is no need to share the images.

Christopher pressed, asking why FINA wouldn’t distribute the footage if it showed the margin conclusively. Marculescu said: “We are not going to distribute footage. We are not doing these kinds of things. Everything is good. What are you going to do with the footage? See what the Serbians already saw? It is clarified for us beyond any doubt.

“He’s the winner in any way. He’s the winner no doubt. Even if you could see the pictures, I don’ t know how you could use them.”
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #24 poslato: Avgust 21, 2008, 11:22:53 posle podne »
Znači stvarno ne znam koja će budala da poveruje u ovu glupost od teksta, 12000 aloo, Bože : ))))
Pa još ko je trenirao plivanje ili bilo kakav vodeni sport znaće da je nemoguće prežderavati se uopšte.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #25 poslato: Avgust 22, 2008, 05:46:21 pre podne »
bravo THOR...

hahhahahhahahahhahh..ovo je vise nego extra

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #26 poslato: Avgust 22, 2008, 10:04:59 pre podne »
u mene su starci gledali reporazu na TV gdje on jede u nekom fastfudu tih 12000 kalorija.... to su pogledani a reakcija im je bila ko da je novinar reko trava je zelena...
moze neinformiranim ljudima takve price prodavat...
osobno za mene i nije neki utisak ostavio vise cijenim cavicevo srebro nego sve njegove zlatne medalje... jer mislim da svo njegovo zlato previse smrdi....

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #27 poslato: Avgust 22, 2008, 02:50:51 posle podne »
Smrdelo ili ne, čovek je dobar plivač, sada to što je imao povlastice velike je druga stvar

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #28 poslato: Avgust 28, 2008, 10:16:30 pre podne »
Kakvo lupetanje jbt, pa nek' potrosi 1000Kcal za sat vremena treninga, znaci da bi trebalo svaki dan da trenira po 12 sati kako bi "spalio" tih 12000Kcal, drugim recima, covek spava, jede i pliva po ceo bozji dan, eventualno ode do WC-a i to ako stigne :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: The Michael Phelps Diet: Don’t Try It at Home
« Odgovor #29 poslato: Avgust 28, 2008, 12:17:04 posle podne »
Smrdelo ili ne, čovek je dobar plivač, sada to što je imao povlastice velike je druga stvar

ovde se nij raspravjalo dali je dobar plivac ili ne...

vec da je budalstina to sto su napisli o unosu 12 000 cal..

ali dobro....probaj ..pa ces videti.,.mozda i ti budes dobar plivac jbg