April 20, 2024, 08:11:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: 100 sklekova :)  (Pročitano 28575 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #15 poslato: Novembar 28, 2008, 02:24:46 pre podne »
tacno je da nikakvu posebnu masu nisam dobio, ali to mi nikad nije bio cilj.

Lijepo sto si na kraju dao pametan zakljucak. Znaci, koga ne zanimaju veliki misici moze slobodno da upire u sklekove.

Ovi ostali bolje bi bilo da se uhvate zeljeza.

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #16 poslato: April 22, 2009, 11:24:25 posle podne »
tacno je da nikakvu posebnu masu nisam dobio, ali to mi nikad nije bio cilj.

Lijepo sto si na kraju dao pametan zakljucak. Znaci, koga ne zanimaju veliki misici moze slobodno da upire u sklekove.

Ovi ostali bolje bi bilo da se uhvate zeljeza.


eeee...da imam slike od druga da vidite kakav je od zgibova sklekova i proadanja i to bez ikakvih suplemenata nebiste verovali... :D u teretanu nikad nije isao...

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #17 poslato: April 23, 2009, 12:29:30 pre podne »
verujemo.
ali nam to ništa ne znači. nismo te sreće.

i nije on takav, ako je takav, od zgibova, sklekova i propadanja. takav bi bio od bilo čega.

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #18 poslato: April 23, 2009, 03:29:02 pre podne »
hehe, neki su genetski zverovi, jednostavno :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #19 poslato: April 23, 2009, 10:30:34 pre podne »
Kako me nervira kad neko napishe ili kaze:"I to bez ikakvih suplemenata", kao da je whey steroid jbt...

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #20 poslato: April 23, 2009, 10:06:27 posle podne »
Kako me nervira kad neko napishe ili kaze:"I to bez ikakvih suplemenata", kao da je whey steroid jbt...

ne kapiras me...to sam rekao jer svi pricaju kako ne mozes nista da uradis od sklekova i zgibova itd nego ti treba teretana...a on je i bez teretane i steroida i suplemenata uradio nesto...e zato sam to rekao...

Van mreže r3d

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #21 poslato: April 25, 2009, 12:35:10 posle podne »
A jbg, znam ja momka '91 godiste, kao izvajan, a u zivotu ako je 100 sklekova uradio ja cu muda odseci

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #22 poslato: April 25, 2009, 12:45:04 posle podne »
Kako me nervira kad neko napishe ili kaze:"I to bez ikakvih suplemenata", kao da je whey steroid jbt...

ne kapiras me...to sam rekao jer svi pricaju kako ne mozes nista da uradis od sklekova i zgibova itd nego ti treba teretana...a on je i bez teretane i steroida i suplemenata uradio nesto...e zato sam to rekao...
OK onda...

Niko ne kaze da se ne moze fino izgledati uz samo sklekove, ali jbg ovdje se u 99 posto slucajeva prica o BB tako da nema prico o samo skelkovima ili propadanjima i sl.

Zeljezo je zeljezo...

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #23 poslato: April 29, 2009, 02:16:06 posle podne »
pa znam ali procitao sam par puta na forumima kako pricaju da ne mozes nista sklekovima da uradis a kamoli masu da nabacis ... :) :D

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #24 poslato: April 29, 2009, 02:18:13 posle podne »
A jbg, znam ja momka '91 godiste, kao izvajan, a u zivotu ako je 100 sklekova uradio ja cu muda odseci
znam i ja takve slucajeve ali jbg ovog ortaka znam ceo zivot, ako mi verujes krenuo je sa 2 skleka(o propadanjima i zgibovima nije ni sanjao) a sada moze 101 da uradi u seriji...ali jbg on je nenormalno trenirao... :D

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #25 poslato: April 30, 2009, 12:23:08 pre podne »
Citat
pa znam ali procitao sam par puta na forumima kako pricaju da ne mozes nista sklekovima da uradis a kamoli masu da nabacis ... Smeško Cheesy

Citat
A jbg, znam ja momka '91 godiste, kao izvajan, a u zivotu ako je 100 sklekova uradio ja cu muda odseci
znam i ja takve slucajeve ali jbg ovog ortaka znam ceo zivot, ako mi verujes krenuo je sa 2 skleka(o propadanjima i zgibovima nije ni sanjao) a sada moze 101 da uradi u seriji...ali jbg on je nenormalno trenirao... Cheesy

Radi se o tome da ce neko ko ima zahvalnu genetiku lepo oblikovati svoje telo radeci cak i samo vezbe kao sto su sklekovi, zgibovi i propadanja, ali na svakog takvog ide jos 10 000 drugih koji to nece postici.
Znaci, oni su izuzetak.
Usput, veliko je pitanje kako zaista izgledaju ti momci o kojima pricate, jer kakvom god genetikom da ste obdareni, sklekovi opterecuju procentualno jako mali deo ukupne muskulature makar uradio i 1001 sklek u seriji.

Van mreže david1991

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #26 poslato: Maj 01, 2009, 08:46:28 posle podne »
Citat
pa znam ali procitao sam par puta na forumima kako pricaju da ne mozes nista sklekovima da uradis a kamoli masu da nabacis ... Smeško Cheesy

Citat
A jbg, znam ja momka '91 godiste, kao izvajan, a u zivotu ako je 100 sklekova uradio ja cu muda odseci
znam i ja takve slucajeve ali jbg ovog ortaka znam ceo zivot, ako mi verujes krenuo je sa 2 skleka(o propadanjima i zgibovima nije ni sanjao) a sada moze 101 da uradi u seriji...ali jbg on je nenormalno trenirao... Cheesy

Radi se o tome da ce neko ko ima zahvalnu genetiku lepo oblikovati svoje telo radeci cak i samo vezbe kao sto su sklekovi, zgibovi i propadanja, ali na svakog takvog ide jos 10 000 drugih koji to nece postici.
Znaci, oni su izuzetak.
Usput, veliko je pitanje kako zaista izgledaju ti momci o kojima pricate, jer kakvom god genetikom da ste obdareni, sklekovi opterecuju procentualno jako mali deo ukupne muskulature makar uradio i 1001 sklek u seriji.

kao zver bukvalno...znaci ogoman je , lepezu nenormalnu,onakvu lepezu u zivotu nisam video...ruka ogromna i izdefinisana,grudi znaci kao lopta samo tvrde znaci nenormalan...stvarno ne razumem kako je takav...mada...to je sve uspeo za 2god ali sve jedno...

Van mreže DusanDj

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #27 poslato: Maj 02, 2009, 02:32:45 posle podne »
Ma sklekovi su prava stvar.....kad si nervozan odradiš par komada i smirišs se..........ali nikako ne mogu da se porede sa treninzima u teretani.........a taj program je dobar jer povecava broj odradjenih sklekova a to je dobro za nekog ko ima svakog meseca testiranja, ili zeli da konkurise na KPA, SAJ, i td.....

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #28 poslato: Maj 04, 2009, 02:23:09 posle podne »
kako se cita ta tabela za sklekove? :) da li vodoravno ili horizontalno?

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: 100 sklekova :)
« Odgovor #29 poslato: Maj 04, 2009, 02:45:47 posle podne »
aaaaaaaa mislim da sam skontao :) znaci izaberes jednu od kolona i onda picis setove od 1-5 i broj ponavljanja koliko pise, jel? :D