Maj 02, 2024, 12:01:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: bojanh66  (Pročitano 13463 puta)

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
bojanh66
« poslato: Oktobar 17, 2008, 12:40:29 posle podne »
evo i mene,pa da se predstavim.89' godiste,19 godina,3 godine aktivnog treniranja,od suplementacije se nista ne koristi,jedino sam probao jednu kantu wheya,ali nista nisam dobio,visina 180cm,tezina oko 85,pre 3 godine kad sam krenuo imao sam oko 62kg,ono je bilo zalosno za videti kako sam bio mrsav,mada i sad sam mrsav u neku ruku barem sebi,imam malko sala na struku,nista strasno,ishrana tokom ove 3 godine je bila nepravilna,nisam se razumeo nimalo,sad bar neke stvari kontam,ali vidim da ne mogu da ih ispratim i primenim na sebi zbog finansija,verujem da kad bih imao makar 3g proteina na 1kg moje tezine da bi jos narasli misici,ali bice valjda jednog dana.gradja mi je ja mislim kolko tolko dobra za jednog rekreativca koji nista ne koristi i nema bas toliko dobru ishranu,ali slika govori vise od 1000 reci,pa evo par slika.e da,cilj mi je biti ovakav kakav sam sad,ali samo malo bolji,jos jedno 10kg misica i onda da se izrezem,tako nesto otprilike i da svaki misic odradim jos masivnije i lepseg oblika,a pogotovo noge,jer noge obozavam da radim i vidim,ali nazalost krenuo sam da ih radim tek pre 3 meseca kad sam video da imam dobar gornji deo,a slab donji :-\,pocetnicka greska,jbg.
koga sta zanima neka pita,rado cu odgovoriti,mada mislim da sam skoro sve rekao sto se moze reci :) ;) :D ;D 8) 8)
pozdrav svima
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2008, 12:44:52 posle podne bojanh66 »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: bojanh66
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 17, 2008, 02:20:21 posle podne »
Boki pa nisi ni ti tako los ;),kakva je to vencuga na ruci ;D,samo slusaj  i citaj,i ima da budu podlaktice iscepane
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: bojanh66
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 17, 2008, 03:38:00 posle podne »
Iz ovih slika se vidi da su ti grudi slabe....obrati malo vise paznje na njih..
Ledja takodje-koliko se moze videti iz ovog ugla...ali bice sve to OK..Samo napred

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2008, 09:41:37 posle podne »
ma nisam uopste mogao lepo da poziram jer sam se sam slikao,jos kamera losa,inace mogu dosta da rasirim ledja,a grudi jesu losije,al jbg,ne brinem se ja toliko,doce to sve polako vremenom,jos kad korigujem ishranu i ako krenem uzimati whey,bice dosta bolje ;)

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #4 poslato: Novembar 27, 2008, 10:01:51 posle podne »
neke slicke od avgusta 2008 sa krs ishranom,pomfriti i pljeske svaki dan i litra mleka sa kornfleksom :o :o ::) ??? ???

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: bojanh66
« Odgovor #5 poslato: Novembar 27, 2008, 10:13:22 posle podne »
Koliko ja widim ledja su ti dosta siroka (widi se na slikama dole), i jaca od ostalih partija.
Nemoj prewise da forsiras ruke, obrati paznju na grudi.

Inace saswim ok izgled.

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #6 poslato: Novembar 27, 2008, 10:23:42 posle podne »
istina grudi su mi slabe,krenuo sam sad da menjam vezbe i ubacio sam kontra kosi,ravan i kosi sa buckama,pa se nadam boljim rezultatima,kako masom,tako i oblikom.
ledja i nisu nesto,treba to jos dosta napucati ali mislim da su solidna.
ruke i podlaktice,moja omiljena partija ;D,to volim da napucavam i napucavacu dok ne bude ruka jedno 47,48cm,samo treba vremena i klope.
sad sam korigao ishranu strogo,svaki dan samo oslic,govedina i pirinac,plus whey kao dodatak i slikacu se opet tamo u januaru februaru,valjda cu nabaciti jos malo mase do tada.

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: bojanh66
« Odgovor #7 poslato: Novembar 29, 2008, 12:11:13 pre podne »
Lepo ti to ide, samo rokaj kwalitetnu ishranu,
doci ce swe na mesto wremenom.

Za grudi maximalna koncentracija, probaj da izbacis sipke,
i radis samo sa buckama.
Kada radis kontra kosi, dowoljno je do 30 stepeni nagiba, ne moras wise.
Znaci bucice su kewa, razwlacenje za grudi mene do jaja pogodi.
Obawezno istezanje posle treninga, izdwoj par minuta za to.

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: bojanh66
« Odgovor #8 poslato: Novembar 29, 2008, 12:41:13 posle podne »
Bojane, moraš još puno poraditi na svom izgledu. Imaš podlogu za daljni rad ali pretpostavljam da  to još nije to što bi ti htio.
Samo nastavi trenirati i  pravilnom prehranom i obavezno dodacima rezultat neće izostajati.
Pozdrav.

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: bojanh66
« Odgovor #9 poslato: Novembar 29, 2008, 12:44:26 posle podne »
Stefanpetrove, bučice nisu loše rješenje za razvoj prsnih mišića ali glupost je nekome reći da izbaci šipku i da radi samo sa bučicama.

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #10 poslato: Novembar 29, 2008, 12:50:53 posle podne »
ovo je jako daleko od onoga sto ja zelim,ali trudicu se dokle god ne postignem cilj,pa makar trebalo i desetak godina.

Van mreže stefan petrov

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: bojanh66
« Odgovor #11 poslato: Novembar 29, 2008, 03:59:13 posle podne »
Stefanpetrove, bučice nisu loše rješenje za razvoj prsnih mišića ali glupost je nekome reći da izbaci šipku i da radi samo sa bučicama.

Nisam se dobro izrazio, nisam mislio da izbaci sipke, i da nikad wise ne radi sa njima,
nego recimo umesto kosog benca sa sipkom, lepo uzme bucice i radi sa njima.

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #12 poslato: Novembar 29, 2008, 04:26:51 posle podne »
e ako nemate nista protiv,samo da postavim klip,otprilike ovo bi bio moj cilj,znam da mozda nikad necu biti ovakav,ali eto cisto da vidite na kakvu masu ciljam,znaci prvenstveno zelim ogromne rucerde i podlaktice kao kod momka,i noge,a zatim sve ostalo manje vise.
http://www.youtube.com/watch?v=M2qbUNnD124&feature=rec-HM-r2

treba tu jos tone i tone mesa,kile i kile wheya :) :)

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: bojanh66
« Odgovor #13 poslato: Novembar 29, 2008, 08:32:53 posle podne »
Ovaj neizglea nesto visok,malo veci od steke.Mali ljudi su obicno nabijeni,zato ima takve ruke i podlaktice.

Van mreže Prowler

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: bojanh66
« Odgovor #14 poslato: Novembar 29, 2008, 08:51:03 posle podne »
Dobar si.
« Poslednja izmena: Novembar 29, 2008, 08:53:34 posle podne Prowler »