April 18, 2024, 02:48:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: bojanh66  (Pročitano 13414 puta)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: bojanh66
« Odgovor #45 poslato: Jun 18, 2010, 05:03:17 posle podne »
pa da,vidim vecina mrsavaca jbg ide na dijetu,a nemas ih sta videti,odnosno nemaju sta skidati,nego zele samo da budu odrani.

a ja cu da se oderem tek kad budem imao malo vise mase,ovako mi je glupo ici na dijetu,jer nisam uopste masivan. :)

a to sto cu biti mastan preko leta i sto mi se ne vide trbusnjaci me apsolutno ne zanima :D

i isto tako ako se utovis previse ja garantujem da i to sto nabacis dok skines pola toga ces izgubiti ,i onda idemo u krug..
No time...

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #46 poslato: Jun 18, 2010, 05:08:05 posle podne »
pa koja je onda svrha raditi masu i dijetu,mislim zasto onda svi ovde na forumu rade masu ako ce sve to izgubiti u dijeti ???

ja radim kvalitetnu masu,belo meso,jaja,mladi sir,pirinac,brokoli i to je to od hrane.

sve umereno,a i nisam genetski tip da se utovim kao bravac sa velikim BF.

mogu da kazem da nisam uopste puno mastan s obzirom da znam da junkujem nedeljom (velika pizza,palacinak sa plazmom i kremom i to jedno 10-ak komada,torta sa plazmom,mleko sa plazmom itd itd)i s obzirom da dijetu u zivotu nisam nikad odradio.

dakle,ja pakujem samo kvalitetnu masu,a to malo sala sto se nabaci,lako ce se i skinuti,zato je tu bcaa i glutamin i jedno 280gr proteina da cuvaju misic kad dodje red na dijetu ;)
« Poslednja izmena: Jun 18, 2010, 05:11:35 posle podne bojanh66 »

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: bojanh66
« Odgovor #47 poslato: Jun 18, 2010, 05:28:50 posle podne »
brate iskreno hranom(200p), vremenom (4god) i mucenickim treninzima treba si mnogo bolje rezultate imati.. Recimo nemas uopste puno misicne mase,  dok masnoce imas svuda po telu pogotovo na grudima gde je gotovo bez misica. Ruke su ok u celoj prici. Gledaj da menjas nacin treniranja, ishranu. daj plan ishrane ako vec nisi. poz

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #48 poslato: Jun 18, 2010, 05:50:35 posle podne »
nisi razumeo.

ja sam 200gr proteina poceo da konzumiram tek pre mesec ili dva meseca i to se desi dan da nekad i ne stignem toliko da pojedem,jer zivim u takvoj kuci gde imam puno obaveza i mnogo bitnijih stvari od hrane na svaka 3 sata i teretane,to mi je ipak sporedna stvar koju gledam da ispostujem.

sve pre toga ja sam imao veoma slabu ishranu i nisam ni koristio suplemente,a ishrana je bila 3-4 obroka dnevno i to u razmacima od 4-5 sati,jer jednostavno nisam obracao paznje na to niti sam imao para za bolju ishranu.

a trening nije konstantan,imao sam dosta duge prekide,aktivno bez prekida treniram tek od pocetka ove godine,ali ne stignem da odem uvek na trening zbog puno obaveza koje su ipak bitnije od teretane.

i jesam mastan s obzirom sta jedem ponekad junk i u toku radnog dana,ali nisam uopste previse mastan,pojedine partije su manje masne,pojedine vise masne.

zato sam sad postavio ove slike,da mogu i ja sam pratiti svoj napredak,jer nikad ne cuvam slike na kompu,a ovde su uploadovane za pracenje,a ja se javljam za godinu-dve opet sa slikama.

toliko.
« Poslednja izmena: Jun 18, 2010, 05:52:58 posle podne bojanh66 »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: bojanh66
« Odgovor #49 poslato: Jun 18, 2010, 06:10:31 posle podne »
brate iskreno hranom(200p), vremenom (4god) i mucenickim treninzima treba si mnogo bolje rezultate imati.. Recimo nemas uopste puno misicne mase,  dok masnoce imas svuda po telu pogotovo na grudima gde je gotovo bez misica. Ruke su ok u celoj prici. Gledaj da menjas nacin treniranja, ishranu. daj plan ishrane ako vec nisi. poz
bojane SVAKA CAST NA HRABROSTI STO SI STAVIO SLIKE;)a ne kao neki.....
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #50 poslato: Jun 18, 2010, 06:16:37 posle podne »
ma uvek,ne sramotim se nicega,niti imam neke koristi od laganja.

dakle,ja sam svega mozda mrvicu napredovao u protekle 2 godine,ko usporedi slike sa pocetka i sad,videce da nije bog zna kakva razlika i ja sam toga svestan,ali sta da se radi.

ja da imam vise para,rokao bih se svim i svacim od suplemenata,a jeo bih na svaka 2 sata,ali moram se prilagoditi uslovima koji nisu lagani i prema tome,takav je i rezultat,dakle slab.

ali ja mislim da ce bit bolje kad malo kontinuirano budem uzimao malo vise proteina,citaj,godinu-dve,a ne mesec dana uzimam 200gr proteina i onda se pojavi neko i kaze,u jbt,pa slabo je to,trebao si biti kao svarcika ;)

ali dobro,svako ima pravo na svoje misljenje, i kao sto rekoh na prosloj strani,svestan sam nedostataka.

 :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: bojanh66
« Odgovor #51 poslato: Jun 18, 2010, 06:22:15 posle podne »
Lakse je skinuti i 20kg masti nego nabaciti i 2kg misica to je valjda jasno

Ako neko nije genetski endo,sigurno se nece unsiiti od umerenog bulkinga koji u ovoms lucaju ne podrazumeva raznjice i pizze,nego kvalitetne UH
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: bojanh66
« Odgovor #52 poslato: Jun 18, 2010, 08:33:43 posle podne »
nisi razumeo.

ja sam 200gr proteina poceo da konzumiram tek pre mesec ili dva meseca i to se desi dan da nekad i ne stignem toliko da pojedem,jer zivim u takvoj kuci gde imam puno obaveza i mnogo bitnijih stvari od hrane na svaka 3 sata i teretane,to mi je ipak sporedna stvar koju gledam da ispostujem.

sve pre toga ja sam imao veoma slabu ishranu i nisam ni koristio suplemente,a ishrana je bila 3-4 obroka dnevno i to u razmacima od 4-5 sati,jer jednostavno nisam obracao paznje na to niti sam imao para za bolju ishranu.

a trening nije konstantan,imao sam dosta duge prekide,aktivno bez prekida treniram tek od pocetka ove godine,ali ne stignem da odem uvek na trening zbog puno obaveza koje su ipak bitnije od teretane.

i jesam mastan s obzirom sta jedem ponekad junk i u toku radnog dana,ali nisam uopste previse mastan,pojedine partije su manje masne,pojedine vise masne.

zato sam sad postavio ove slike,da mogu i ja sam pratiti svoj napredak,jer nikad ne cuvam slike na kompu,a ovde su uploadovane za pracenje,a ja se javljam za godinu-dve opet sa slikama.

toliko.

Ok onda opravdano.. Nemoj samo da se ljutis na mene :) Samo da krene ta ishrana... u istom smo ku.cu, a sve sam rekao u cilju da ti pomognem.

bojane SVAKA CAST NA HRABROSTI STO SI STAVIO SLIKE;)a ne kao neki.....

ako aludiras na mene, ja sam isto ko bojan66 svestan svojih nedostataka i znam tacno sta mi je problem i usput cuvam svoje slike na hardu kako bih pratio napredak ;) tako da mi nije potrebno eksponiranje na nekom forumu.. Tek kad budem ostvario neku znacajniju transformaciju onda bih postavio, ali ovako je bzvz

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: bojanh66
« Odgovor #53 poslato: Jun 18, 2010, 08:38:58 posle podne »
ok nema frke bice bolje  ;)

pozz

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: bojanh66
« Odgovor #54 poslato: Jun 18, 2010, 09:40:31 posle podne »
ne znam kada ce ljudi shvatiti da te slike mogu dosta da vam pomognu
kada trazite savet,ne znaci nama 186cm i 86kg hocu masu!!!!!!!
sta ja znam kako to sve izgleda
zato se stave slike,pa ISKUSNIJI vide pa ti kazu na sta da obratis paznju itd
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!