April 25, 2024, 10:32:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: TANJA UZELAC  (Pročitano 101511 puta)

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #135 poslato: Januar 14, 2008, 02:42:51 posle podne »
Uh..imamo isti problem ..al mislim da se obe tripujemo tj.kakvi su to muskarci koji treniraju i imaju manji obim ruke od nas?Ja sam pocela tako da razmisljam
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #136 poslato: Januar 14, 2008, 02:50:06 posle podne »
pa ... sve je moguce da vec odavno bolujem od one klasicne bb "bolesti": nikad zadovoljna.
no kad pomislim da imam ruke vece od bar 50% momaka koje znam i bar 50% momaka koji treniraju, i da kad dodje prolece i leto izbegavam haljinice bez rukava jer sve mislim da ne izgledam bas nesto posebno zenstveno sto se gornjeg dela tela tice ...

odlicno izgledas ;bravi;
nego zanima me da ne zivis mozda u cernobilu kad 50% momaka koje znas imaju manje ruke od tebe?
jbm to musko onda...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #137 poslato: Januar 14, 2008, 02:51:35 posle podne »
mozda je i meni vreme napokon da pocnem tako da razmisljam ...
no ne mogu a da ne razmisljam i o tome da (ipak) 99% momaka/muskaraca ne voli previse misicavo, i da pored sebe ipak zele zenu koja nije nabildovana kao da ce upravo ovog trenutka da se takmici u teskoj kategoriji ...
ok, ne kazem sad da ja vezbam zbog momaka, ili da cu (opet) zbog njih prestati da vezbam ... Boze sacuvaj, ni pod razno ... prestacu da vezbam jedino ako se ne daj Boze nesto ne razbolim, i danas sutra kad (nadam se) ostanem trudna, a i to ce onda biti samo tokom tog perioda i onda opet nazad na trening ...

ma izgleda definitivno tripujem hahhaha, moracu pod hitno kod nekog da mi pregleda glavu hahhahaha

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #138 poslato: Januar 14, 2008, 02:52:31 posle podne »
pa ... sve je moguce da vec odavno bolujem od one klasicne bb "bolesti": nikad zadovoljna.
no kad pomislim da imam ruke vece od bar 50% momaka koje znam i bar 50% momaka koji treniraju, i da kad dodje prolece i leto izbegavam haljinice bez rukava jer sve mislim da ne izgledam bas nesto posebno zenstveno sto se gornjeg dela tela tice ...
odlicno izgledas ;bravi;
nego zanima me da ne zivis mozda u cernobilu kad 50% momaka koje znas imaju manje ruke od tebe?
jbm to musko onda...

hahahhahaa

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #139 poslato: Januar 14, 2008, 02:52:59 posle podne »
@Tanja U.

Meni, a vjerujem i drugim forumasima bi bilo vrlo zanimljivo, ukoliko naravno imas vremena, da postavis svoj trenutni plan treninga, prehrane, ali onako malo detaljnije - da vidimo koja filozofija treninga i prehrane stoji iza tvog izgleda.

Vjerujem da si ti vjerovatno jedini clan naseg foruma koji zeli manje ruke. I ako dobro pamtim to je tvoja davnasnja zelja, makar koliko se sjecam iz nekih tvojih prvih postova.  doup

Ipak, slozio bih se sa Sasom, vjerujem da ti u svakom slucaju ne treba bilo sta manje u gornjem dijelu, pogotovo jer imas jako dobre quadse. Naravno gledano iz mog nestrucnog ugla, a ti svakako znas kako zelis da izgledas, pa se prema tome i ravnaj.  ;bravi;
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #140 poslato: Januar 14, 2008, 03:05:29 posle podne »
@Tanja U.
Meni, a vjerujem i drugim forumasima bi bilo vrlo zanimljivo, ukoliko naravno imas vremena, da postavis svoj trenutni plan treninga, prehrane, ali onako malo detaljnije - da vidimo koja filozofija treninga i prehrane stoji iza tvog izgleda.
Vjerujem da si ti vjerovatno jedini clan naseg foruma koji zeli manje ruke. I ako dobro pamtim to je tvoja davnasnja zelja, makar koliko se sjecam iz nekih tvojih prvih postova.  doup
Ipak, slozio bih se sa Sasom, vjerujem da ti u svakom slucaju ne treba bilo sta manje u gornjem dijelu, pogotovo jer imas jako dobre quadse. Naravno gledano iz mog nestrucnog ugla, a ti svakako znas kako zelis da izgledas, pa se prema tome i ravnaj.  ;bravi;

pa evo ovako

Od septembra prosle godine prestala sam direktno raditi ruke (biceps, triceps, ramena).
Trenirala sam 3-4 puta sedmicno, i to je bio otprilike ovako:
1. noge, ledja
2. noge, grudi
s tim sto bih povremeno razbijala 'monotoniju' i noge delila u 2 treninga.

Sto se samih vezbi tice i nacina treniranja, to bi obicno bilo ovako:
4-5 razlicitih vezbi za npr noge (ako bih radila cele noge, onda bi broj vezbi bio i 6-7), broj serija manje vise 4, broj ponavljanja 12-15 (osim za listove, gde bi broj ponavljanja bio minimalno 15), vrlo kratke pauze izmedju serija.
Ponekad bih odradjivala te iste vezbe bez pauze, jednostavno namestim sve sprave i sipke, i onda krenem:
vezba broj 1, serija 1, pa bez pauze predjem na vezbu 2 (serija 1) pa opet bez pauze na vezbu 3 (serija 1) i onda opet bez pauze na vezbu 4 (serija 1); pauza, pa onda sve ispocetka (dakle, serija 2).
Jednom ili 2 puta u toku pomenutog perioda (od sep 2007) odradila bih trening u stilu:
1 ili 2 vezbe za npr noge, s tim sto bi broj serija bio ogroman (15), a broj ponavljanja bar toliki (15-20) - sutradan sam jedva hodala hahhahahah

Sto se tice grudi i ledja, odradjivala bih laganiji trening, samo 2-3 vezbe, sa 3-4 serije, i 12-15 ponavljanja.
Nakon toga, trbusnjaci, istezanje, i ako sam bila raspolozena, trening bih zavrsila sa 15ak minuta u sauni.

Sto se ishrane tice, ona je kod mene manje vise ista vec jakoooooo dugo:
pileci file, povrce, kuvani oslic, tunjevina u sopstvenom soku, kuvani pirinac (ponekad krompirici), ovsene pahuljice u kombinaciji sa malo soka  bez secera i sa nemasnim jogurtom (0.1% mm), ponekad smandrljam frutolino (ali sa vodom), zelene jabuke, ponekad mandarine, guarane pred trening ... jednom u 15ak ili 20ak dana "obradujem" se sa sladoledom :)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #141 poslato: Januar 14, 2008, 03:07:11 posle podne »
Tanja svaka cast na izgledu i nemoj bre nista da smanjujes. ;bravi;

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #142 poslato: Januar 14, 2008, 03:08:46 posle podne »
Kako sad izgledas kao sto kazu momci to je to,odlicno..A kada bi nastavila sa takmicenja,posto sam video da formu umes da odradis dobro,ja bih kod tebe stavio akcenat na povecanju deltoida i latisimusa,inace ostalo  ;bravi;...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #143 poslato: Januar 14, 2008, 03:11:48 posle podne »
uh ... Polomac bi nesto i da poveca kod mene .. a ja kukam da hocu da smanjim hahahhha

nego, zaboravila sam jos reci da sam sad u ovaj prosli petak odradila malo i ruke ... valjda od puste zelje, jer ih nisam radila od septembra, pa sam se bas zazelela ... odradila 3-4 vezbe, onako laganini ... i sad ne mogu maltene ruke da ispravim normalno, mala upalica ;)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #144 poslato: Januar 14, 2008, 03:13:52 posle podne »
Tanja svaka cast na izgledu i nemoj bre nista da smanjujes. ;bravi;

Hvala Natasa ...
izgleda kad svi "galame" na mene u stilu "jesi li normalna, ne smanjuj nista", da sam zaista utripovala ...
I svi se cude ... niko jos nikad nije cuo da neko hoce da smanji masu, hahahhaa

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #145 poslato: Januar 14, 2008, 03:14:44 posle podne »
uh ... Polomac bi nesto i da poveca kod mene .. a ja kukam da hocu da smanjim hahahhha
Naravno,aliii samo ako zelis da nastavis sa takmicenjima...Pozzz,vidi se da si sjajna sportiskinja...

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #146 poslato: Januar 14, 2008, 03:17:00 posle podne »
A jel mogu i ja da "galamim" posto sam malko mladja??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #147 poslato: Januar 14, 2008, 03:18:39 posle podne »
ma 'udri', TTgirl ;)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #148 poslato: Januar 14, 2008, 03:19:13 posle podne »
Tanja svaka cast na izgledu i nemoj bre nista da smanjujes. ;bravi;

Hvala Natasa ...
izgleda kad svi "galame" na mene u stilu "jesi li normalna, ne smanjuj nista", da sam zaista utripovala ...
I svi se cude ... niko jos nikad nije cuo da neko hoce da smanji masu, hahahhaa
Ma kakvo smanjivanje,sta bi ja dala da imam takve ruke.
Jaoo pa bila bi najsrecnija na svetu :icon_biggrin:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: novije slike - ex witch
« Odgovor #149 poslato: Januar 14, 2008, 03:20:11 posle podne »

pa evo ovako

Od septembra prosle godine prestala sam direktno raditi ruke (biceps, triceps, ramena).
Trenirala sam 3-4 puta sedmicno, i to je bio otprilike ovako:
1. noge, ledja
2. noge, grudi
s tim sto bih povremeno razbijala 'monotoniju' i noge delila u 2 treninga.
....

Zanimljivo, malo nesvakidasnje, ali sigurno si svoj trening prilagodila sopstvenim ciljevima.

Hvala ti na detaljnom odgovoru!

Keep pumping!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me