Mart 28, 2024, 09:08:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: TANJA UZELAC  (Pročitano 101186 puta)

laracroft

  • Gost
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #30 poslato: April 27, 2006, 09:52:40 pre podne »
slike su super ,al neki od nas se  ne bave b.b kao ona!!!rekreativno raznim aktivnostima medju kojima je ponekad teretana
tako da ne znam ko bi jos postavio slike

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #31 poslato: April 27, 2006, 11:08:55 pre podne »
Ali ima i momaka koji u teretanu odlaze rekreativno, pa su stavili slike. No, naravno, nista se ne mora. Ja sam se vise zezala kad sam na pocetku napisala "evo ja cu prva da probijem led" :)
Vise je razloga sto sam se odlucila da postavim slike, a ne samo da znate sa kim pricate. Ja nisam pro, i pitanje je hocu li ikada biti, jer da bi se bilo pro onda moras ovom sportu da se posvetis 24/7 i to 101%, sto si ja sad ne mogu priustiti ni pod razno. Idealno bi bilo kad bih i ja mogla ustati ujutru recimo u 6, 7 odraditi kardio na prazan stomak, odmor, pa trening, nakon toga jos jedan kardio ... Maltene, kao da si na poslu 24 sata dnevno ;) I naravno, da neko drugi radi a ja trosim pare na sport hahahhaaha. No, da ne gnjavim sad sa tim.
Dakle, bez obzira sto nisam pro, i sto se ovim mogu baviti tek kad pozavrsavam neke druge obaveze koje mi oduzimaju ogromni dio dana (ali, od kojih zivim), kad sve saberem i oduzmem, rezultati koje sam pokazala su i vise nego odlicni. I sto da to ne pokazem? :)
I, naravno, jos jedna vrlo bitna stvar meni: moci cu da cujem/procitam komentare drugih ljudi, da vidim da li sam mozda preterala u necem, na cemu jos mozda treba da radim, neko ce mi mozda poslati konkretan savet ... jer jedno je pricati onako uopsteno, a posve druga prica kad osobu koju savetujes i vidis, barem na slici ;)

laracroft

  • Gost
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #32 poslato: April 27, 2006, 11:56:54 pre podne »
za mene ti vec izgledas pro....moj cilj je recimo da doteram liniju...saniram neke nedostatke vezbanjem bilo u teretani ili ovako...ti bas izgledas b.b

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #33 poslato: April 27, 2006, 01:12:05 posle podne »
Hvala ti Laro :)
Obzirom na sve ono o cemu smo do sada pricale, nekako imam osecaj da ti bas i nemas mnogo toga sto moras da doteras, par sitnica mozda koje samo ti primecujes :)

laracroft

  • Gost
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #34 poslato: April 27, 2006, 02:26:59 posle podne »
thnx!!!da nisam ti pohvalila novu sllicicu!!!!jel to sa njihovog albuma omot!!!mada mi se noviji textovi ne svidjaju tari albumi su kul,ja inace retko slusam taj pravac al kad slusam to je vis eneki fantasy methal tipa rhapsody,nigthwish....pozz

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #35 poslato: April 27, 2006, 02:39:03 posle podne »
Omot je sa predzadnjeg albuma "Dance of the death". Doduse, na omotu ne stoji "Run to the hills" heheheh
Zadnji album im se zove "Death on the road" (zapravo to i nije pravi album, to je koncertni snimak) i jos ga nisam nabavila, ne znam sta mi je ;) Oni su moji "bogovi" ... pogotovo otkako sam ih gledala u Zagrebu 2003. godine. Majica koju sam tada kupila stoji na naslonu fotelje u mojoj sobi kao ikona ;)

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #36 poslato: April 27, 2006, 04:25:19 posle podne »
Witch, imam jedan predlog... pa ti razmisli  :D  Stvarno fantastično izgledaš i mislim da bi bilo vrlo inspirativno da staviš svoju sliku kao avatar.  Da malo motiviše nas, matore tete  :D

laracroft

  • Gost
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #37 poslato: April 27, 2006, 09:45:27 posle podne »
pa niste toliko matore?!?!?!

Van mreže SEXY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #38 poslato: April 27, 2006, 11:37:36 posle podne »
Slazem se sa Tanjicom! Mislim da ipak na tvom avataru treba da stoji tvoja slicica! Po meni izgledas skroz super,pogotovu sto mislim da jos mnogo vise tvoja gradja dolazi do izrazaja kada prosetas gradom medju obicnim devojkama! Samo napred!  :wink:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #39 poslato: April 28, 2006, 06:54:43 pre podne »
Samo vi mene zezajte cure ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #40 poslato: April 28, 2006, 09:39:01 pre podne »
Citat: witch
Samo vi mene zezajte cure ;)
..seta sto nema onih smjalioja sa jezikom :oops:  :oops: ..pozdrav iz lepe dezele 8)  8)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #41 poslato: April 28, 2006, 10:28:32 pre podne »
ej pa de si ti bre, Janez ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #42 poslato: April 28, 2006, 02:58:14 posle podne »
Citat: witch
ej pa de si ti bre, Janez ;)
..eve ga..yiv..ydrav...i prav..sto je najbtinije :wink:

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #43 poslato: Maj 12, 2006, 09:27:00 posle podne »
Jako , jako  :D
Samo sto ni ja ne tezim takvom izgledu, to mi je nekako previse mocno za jednu zenu...?
I svaka ti cast kad si izgradila takvu muskulaturu... ali me zanima...da li je moguce da imas samo 57kg ? Nemoj me pogresno shvatiti... svi ti misici...a to je mala kilaza 8O

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: a sad malo ona ;)
« Odgovor #44 poslato: Maj 13, 2006, 12:14:50 posle podne »
Odlican gradja..licno bi me bilo sramota skinuti se na plazi gde si i ti:)
Kako bi neki rekli, izuvas, haha..pozz
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD