Mart 28, 2024, 03:17:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?  (Pročitano 188339 puta)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 22, 2008, 09:00:54 posle podne »
Citat
E SADA...ASTA LA VISTA BAYBE JESUS part 2

jupi
al se nekad dobro jelo

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 22, 2008, 09:53:35 posle podne »
ali bejbi dzizs :D :D ja se pokido :D


ma neko treba da slika face likova u mojoj teretani kad me gledaju kako pijem vitargo jbt :D onako mutna voda,sto posto misle da pijem nuklearni otpad :D :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 22, 2008, 10:03:57 posle podne »
Toga ima svugde... i toga ce uvek biti... ja kada pijem amino u toku treninga gledaju me kao vanzemaljca... retki su spremni da saslushaju, a mnogi odmahnu glavom... iskreno, jebe mi se za takve tipove...koga zanima naucice...

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 22, 2008, 11:19:14 posle podne »
Ma nemoj da dozvoljavas sebi da trosis zivce i energiju na ljude koji NE ZELE da nauce. Najgore od svega je kada im das valjan savet, a oni te pogledaju kao budalu i bukvalno im u pogledu vidim razmisljanje tipa: "Alo, bre budalo, kakva dijeta, kakva ishrana, pa nisam ja lud da se izgladnjujem i da jedem ta sranja pored toliko fast-fudova, pekara i picerija. Ja ionako necu da izgledam ko oni bilderi sa svim onim misicima, hocu samo da se zategnem." A ti sto im samo treba da se zategnu izgledaju ko vrece g***na. A da ne pricam o devojkama koje hoce da imaju dobre noge i dupe (i nista ih drugo ne zanima), ali nece da rade sa tegovima, da se ne nabilduju. Jedna takva je pocela da se smeje, ej SMEJE!!! pre neki dan kada sam joj pokazao najobicnije zagrevanje usput joj objasnjavajuci koliko je ono bitno i dobro pre svakog treninga. Kaze ona:"Pa meni je to glupo, to su vezbe kao na fizickom!!!". Umrla od smeha! Verujte da sam u tom trenutku pomislio:"To si i zasluzio". A sto se tice saplementacije, to je tek posebna prica. Bukvalno me gledaju dok pijem sejk kao da ocekuju da cu svakog trena da eksplodiram, cak se i omaknu na bezbednu udaljenost, pa onda standardno pitanje:"Je li to za masu, ili definiciju?". Verujte da sam skoro prisustvovao diskusiji o kokainu i u jednom trenutku jedan od budala spomene da ga mesaju sa kreatinom. Na to ce ovaj drugi (koji je 10-godisnji narkoman koji se skoro skinuo i krenuo u teretanu - sto je inace za svaku pohvalu i podrsku):"Ma batali ta sranja, to ce da te upropasti i isusi". E sad, posto koka ni u jednom trenutku nije bila spomenuta u negativnom kontekstu sve dok nije spomenut i kreatin, ja ga pitam:"A sta ce da te isusi, koka ili kreatin?" Kaze on meni:"I jedno i drugo, zajebana su to sranja."   :'( :'( :'( :'(
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2008, 11:42:32 posle podne Fat Abbott »

Spartak

  • Gost
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 23, 2008, 09:27:18 pre podne »
ja kad krenem da im sastavljam ishranu pa kad predje 4 obroka kazu " u jbt dal si normalan ne mogu ja da jedem po cio dan" hahah.

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 23, 2008, 10:54:01 pre podne »
Toga ima svugde... i toga ce uvek biti... ja kada pijem amino u toku treninga gledaju me kao vanzemaljca... retki su spremni da saslushaju, a mnogi odmahnu glavom... iskreno, jebe mi se za takve tipove...koga zanima naucice...

Ovaj stav cijenim,smatram da se ovakvim razmisljanjem covjek moze postediti bespotrebnih smaranja.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 23, 2008, 11:35:02 pre podne »
Evo skoro sam napisao jednom spancu carb rotation dijetu,bas onu koju je Pedja stavio u clanku NEKE MALE TAJNE i uz sve preporucene dodatke BCAA,GLUTAMIN,WHEY itd.
Moja preporuka je bila da odradi 4-6 nedelja ali je na svoju ruku odradio 8.Odradio je 8 nedelja jer je bio odusevljen ostvarenim rezultatom,izgubio je 15 kg masti uz maksimalno ocuvanje misicne mase.Tip nije mogao da veruje da je tako brzo istopio salo.Usput i da pohvalim Pedjin clanak o karbs rotation dijeti.Radi i to perfektno.

Ne da radi...nego satire kako radi.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 23, 2008, 01:19:09 posle podne »
hahahah pa jbt PEdja u kom ti selu zivis ::)? ali da posoli volumass sa citogenom hahahahahah

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 23, 2008, 01:21:06 posle podne »
hahahah pa jbt PEdja u kom ti selu zivis ::)? ali da posoli volumass sa citogenom hahahahahah

selo veselo moj rodjo.....

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 23, 2008, 02:32:10 posle podne »
Pedja potpuno si upravu u ovom tekstu,neznam kako je u vecim gradovima alu malim mjestima ljudi su toliko ne upuceni i ne zele biti upuceni jer im je mrsko u danasnje vrjeme malo prelistat po internetu stalno svima pricam za ovaj forum da malo pogledaju da osnovne stvari nauce al ne oni bi da im sve napises na papir sta trenirati sta i kad jest,pa kad i nekim to uradis,e trebao bi jos im i spremit jelo i uraditi trening.Neznam al meni se smucilo jos nisam ni blizu dugo u ovome poslu kao ovdje neki ,naj bolje bi se bilo pravit da ti je svedno i uzimat clanarine al nemozes se pravit da ti je svedno kad vidis momcica od 50 Kg i ima staza sedam dana uzeme  bucice od 20Kg i radi biceps ti mu kazes nemoj to nepravilno radis i previse  ti je on uzme  manje ti zamaknes u WC a on  opet radi sa 20 Kg.I kad se desi kakva ozljeda dode ti njegov razjareni stari i digne frku sta si uradio njegovom djetetu i gdje ga nebi zatjero u P.M  Jednostavno takvi su balkanci ljudi i to necemo nikad promjenit

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 23, 2008, 04:37:59 posle podne »
Veruj mi da je ista stvar svuda - i na selu i u gradu, nema to veze sa velicinom mesta ili bilo cim slicnim. Danas je internet dostupan gotovo svima, tako da je znanje samo jedan klik daleko, ali ima ljudi koji sto iz kompleksa, sto iz lenjosti nece da prihvate i primene savet cak i kada im ga na tacni serviras. Ja sam rodjen i odrastao u BG-u, gradu koji je i u velikoj Jugoslaviji bio jedini koji je mogao da stane rame uz rame sa evropskim  i svetskim metropolama, sto se tice velicine i infrastrukture, itd., ali isto tako nigde nisam video toliko malogradjanstine, nekulture i dziberaja kao ovde.Ovde ljudi nisu nista manje zatucani nego bilo gde drugde u Srbiji.

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 23, 2008, 05:23:46 posle podne »
Kod nas u Knjazevcu,dez obzira sto imamo dooosta takmicara,Supplement firmu "natural" koju vode braca vuckovici(srpski waideri),znanje o bb je maloooo,pa jedan od njih je Danko Radovanovic,moj komsija koji pokusava da i najmanju ruku pomogne nekom u vezi treninga i ishrane(daje im savete tipa-skidaj kozicu od mesa,bolje jedi sendvic da suvim vratom nego hamburger) jer zna sta bi bilo da im kaze da jede 250 gr ribe 250 gr P Grudi, bilo bi ono svima nama poznato "ej ja necu da izgledam ko onaj (imamo ronijevu sliku iz 2002)inace kada je Sarcev dolazio cini mi se 2005,kada bi neko reko da ide u teretanu godinu dana,bio bi ismevan.Kod nas vazi zlatno pravilo 6-8 vezbe masa,10-12 definicija,protein za masu,amino (tecno posto tablete stete jetri) za definiciju,i ono meni najdraze je EZ sipka za definiciju ravna za masu,pa raja ceka red na ravnu dok je EZ slobodna. but hehe free for me :) ,ali eto sad sam saznao da vi imate problem s time,ja nemam problem da posle treninga u teretani popijem protein ili bilo sta (dobro vec tablete su malo zajebane) jedino izbegavam da mi drugovi nebi popili :) Ali uvek su tu seljancure koje kada cuju da idem ,,PO TERETANU" dobijem instant pitanje,,KOLKO DIZAS NA BENZ"
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže b0zaa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
  • eat-train-eat-shit-eat-fuck-eat-sleep
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 23, 2008, 05:35:20 posle podne »
inace kada je Sarcev dolazio cini mi se 2005,kada bi neko reko da ide u teretanu godinu dana,bio bi ismevan.

Naravno jer je on ,,cackalica" za Milosa,pa su onda ljudi lagali koliko vec idu ili su jednostavno krili da uopste i idu.Sada je bolje.
Koliko vidim,ja nesmem ni da se zalim,jer pored dobre istorije grada u vezi bb i odlicnog PL kluba i nekih sada novijih takmicara (inace imamo jednu takmicarku u PL od 19 god. koja drzi drzavni rekord u bendzu valjda 45 kg) i ne deskriminisanja ,,Hemicara" koji piju protejine,ostaje to da za savete pitaju pogresne osobe,ali sta me pa to briga,ko hoce savet,on pita i posle da li hoce da ispostuje to je njegovo. Pozz iz Knjazevca,hteo bih da zahvalim svima posebno Pedji,sasi vladu i polomcu, na trudu i postovanju,jer stvarno ljudi da vas i ovog foruma nije bilo ja bih i dalje mislio da je bcaa neki ASS, celo moje bb drustvance,nekih 10tak aktivnijih i 20 rekreativaca,ovo sto znamo,nije mnogo ali je za sad dovoljno,znamo zbog vas,naravno i svih ostalih aktivnijih clanova.

HVALA!
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2008, 05:36:57 posle podne b0zaa »
eat,train,eat,shit,eat,fuck,eat,sleep!!!

Van mreže pad nap0na

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 23, 2008, 11:15:54 posle podne »
Ajd dobro je ... nisam jedini koji trpi gluposti ...

Jest da sam početnik i garant ne radim onako kako bih trebao radit, što od toga da nemam od koga vidjeti, ili nemamo sprava, ali trudim se, ove godine imam puno bolji program nego lani ...

Moj partner me ubija sa svojim treningom ... ja njega naravno ne šljivim ni 2 %, al počeli su ljudi tražiti instrukcije od njega ...

Pa izjave tipa: "Jebli te proteini, otić će ti bubrezi " - uglavnom, standard spika ...

Izjava od danas kad sam nakon 4 rotacije super- serija za prsa pao na pod ... "Tebi treba čokoladica da te digne!" - ali to vam nije energetska pločica, nego Mars, Twix, Snickers i to ...  ::)

Onda komentar na super - serije, tipa ja ne znam što ti bez veze letaš po teretani, taj tvoj trening je bezveze, to ti nije za masu, to ti je za definiciju ...

On uz pojam mase i definicije uvodi i pojam snage ... tipa ... ovo su ti vježbe za snagu ...

Probao sam mu par puta objasnit, pokazat da već 3. godinu krivo izvodi osnovne vježbe s bućicama, ali neda se dokazat ...

Ja sam se jednostavno isključio, slušam ga i smijem mu se i usput smišljam neke novitete za trening ...

E da, spomenuo je i vas ... tipa, ti tvoji na forumu, bodu se steroidima i napumpaju se za tjedan dana, poremećeni ljudi, samo seru i nemaju pojma ... no meni ste baš simpatični ...  :-*

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 24, 2008, 02:12:02 pre podne »
HEHEHEHE....