Mart 28, 2024, 02:48:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?  (Pročitano 188338 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 24, 2008, 09:59:46 pre podne »
Citat
E da, spomenuo je i vas ... tipa, ti tvoji na forumu, bodu se steroidima i napumpaju se za tjedan dana, poremećeni ljudi, samo seru i nemaju pojma ... no meni ste baš simpatični .

a ne..od sterojida se moze napumpati za 3-5 dan..ovsnio sta uzmes

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 24, 2008, 12:05:06 posle podne »
Ima svakakvih. Meni jedan drug pre neko vreme prica kako jedan njegov drug od metana za mesec i po nabacio 20kg misica. Ja mu kazem da je to samo salo i voda a on ce ma samo misici. Znaci po toj logici uzmem ja 2 puta takav ciklus i mogu na olimpiju sa 150kg ;D. Smesno stvarno smesno. Ne razumem takve ljude koji cak ulaze u zucnu raspravu a nemaju poima.

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 29, 2008, 11:12:08 pre podne »
Jooj Pedja  ceo prvi tvoj tekst mi je jako poznat i znam da sam davno pre godinu i po  usao sa pomenutom damom u raspravu tipa pa ovo ti deci prodajes  80%B secera u mleku ona me pogledala te  zbunjeno  rece mato ti je extra bre stati je ... ja samo ucutao i okrenuo se.. E sad dugo nisam bio u fitnesu al vidim da se nista nije promenilo... Isto je tako i u  relaxu , par puta usao u raspravu s nekim( uglavnom deca) video ne vredi  cutim i treniram  jedino se gazda odcepio za par bajkova novui traku i  par sprava za noge..  pa me to raduje... OSTALO SVE PO STAROM A VIDIM NIJE SAMO TAKO U BP IMA TOGA SVUDA  Tuzno  kolko su ljudi neinformisani... a sta bi samo s ovog foruma mogli da nauce.. jer i meni je prvom okrenuo miseljenje  za 360 stepeni

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 29, 2008, 02:46:45 posle podne »
kad se okrenes za 360 opet si na istom...

:) dobro kazes

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #34 poslato: Novembar 01, 2008, 03:45:56 pre podne »
kad se okrenes za 360 opet si na istom...
znam jednog sto je sve okrenuo za 350 stepeni..ko zna, valjda mu fali bas tih 10 da bude kako treba...
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #35 poslato: Novembar 07, 2008, 10:55:18 pre podne »
MA kolko  god da je stepeni, bitno da ljudi shvate neke stvari sto Pedjos kaze, al nekima teze u glavu nego u bulju.. ;)

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #36 poslato: Novembar 07, 2008, 01:29:00 posle podne »
Ma bre ima dosta glupih ljudi... Kaze meni lik ,brate stavi jedno 130-140 kg i radi polucucanj za MASU!!! ja mu kazem , neka jos uvek radim definiciju :D :D

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #37 poslato: Decembar 05, 2008, 11:32:30 pre podne »
Citajuci ovaj text , cuo sam vecinu stvari koje svakoga dana vidim i u svojoj teretani.
Ne zna covek da li da se smeje ili place, ali to je REALNOST , a ne sprdnja.

Pedja jako si me razocarao ! Mislio sam da ti ozbiljno vezbas i postujes sampionska pravila !
Ne cujem sta drugi pricaju , ne obazirem se sta rade , vec se fokusiram na svoj trening i koncentrisem se da dam maximum u svakoj seriji !
E moj generale , pa ti sve vreme slusas sta drugi pricaju i sto je najgore pricas sa njima !
Da ne ides mozda i u onu pekaru posle izlaska sa njima na burek !?
E , da nisi mozda probao te njihove metode treninga i suplementacije u pripremama za Sloveniju. treba eskperimentisati . . .

Salim se naravno ! Nemoj se nervirati zbog takvih stvari. Drinu niko ne moze ispraviti, pa cak ni sampioni kao ti ! lepo od tebe sto se trudis , svaka cast na tome !

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #38 poslato: Mart 27, 2009, 01:26:47 pre podne »
haha... kad se sjetim sta sam sve slusa prije nego mi jedan pametan momak (registriran je ovde al mu neznam ime, radi u ducanu spoetske prehrane na Firulama)
nije reka da postoji ovaj forum..kad sam poceo citat oci mi iskocile... prve reakcije su bile: pa da..ne moram trenirat 4 sata........  i onaj sto mi se nasra o mega masi me jebe vec godinu dana s tim a ja mu tu pare ostavljam ko lud, a nikad nisam znao da postoje proteini u hrani!.... noge??? ko to radi noge?? sad ih ubijam..to mi je najdrazi dio tijela...radim ih 2 puta tjedno... jao boze... i kupi neki dan bcaa u kapsulama... i ondma posli u svlacioni vadim iz torbe...otvaram čep... vadim vatu (pamuk) koji je stajao na vrhu jer je tek otvoreno, vadim 2 kapsule....stavljam u usta ...a jedno 10 ljudi bulji i ne trepće...pratili su cijeli proces..od vađenja iz torbe do gutanja... to mi poslije rekao ovaj jedan kolega....onda kad sam otisa da su jos pricali da ne viruju da cu zivit jos 3-4 godine...
onda bolje da skupljam pare za grobnicu!  :D :D
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #39 poslato: Mart 27, 2009, 06:21:05 pre podne »
haha... kad se sjetim sta sam sve slusa prije nego mi jedan pametan momak (registriran je ovde al mu neznam ime, radi u ducanu spoetske prehrane na Firulama)
nije reka da postoji ovaj forum..kad sam poceo citat oci mi iskocile... prve reakcije su bile: pa da..ne moram trenirat 4 sata........  i onaj sto mi se nasra o mega masi me jebe vec godinu dana s tim a ja mu tu pare ostavljam ko lud, a nikad nisam znao da postoje proteini u hrani!.... noge??? ko to radi noge?? sad ih ubijam..to mi je najdrazi dio tijela...radim ih 2 puta tjedno... jao boze... i kupi neki dan bcaa u kapsulama... i ondma posli u svlacioni vadim iz torbe...otvaram čep... vadim vatu (pamuk) koji je stajao na vrhu jer je tek otvoreno, vadim 2 kapsule....stavljam u usta ...a jedno 10 ljudi bulji i ne trepće...pratili su cijeli proces..od vađenja iz torbe do gutanja... to mi poslije rekao ovaj jedan kolega....onda kad sam otisa da su jos pricali da ne viruju da cu zivit jos 3-4 godine...
onda bolje da skupljam pare za grobnicu!  :D :D

Hahahahaha mogu da zamislim kako su te gledali :D, -DEBILI
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #40 poslato: Mart 27, 2009, 09:13:43 pre podne »
Nek je neko opet uradio "refresh" teme iako je proshlo godinu dana od zadnjeg posta, valjace novim clanovima da ovo procitaju. Iskreno, mislim da sam bar 5 puta do sada procitao Pedjin text.

Na zalost i ja sam placao danak prije nekih 7-8 godina kad sam mislio da se samo treningom postizu rezultati...tada nije bilo interneta i danashnjih zezancija, nisam cak ni osnove ishrane znao...

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #41 poslato: Mart 27, 2009, 09:49:22 pre podne »
ja dok nisam otkrio ovaj forum, takodje sam (do pre 2 god) mislio da je sve u treningu a ni to nisam pravilno radio. znao sam kupovati i gejnere i piti ih sa mlekom posle treninga,bez PWM-a. znao sam trcati po 30-40 min pa tek onda raditi trening sa tegovima. znao sam ne jesti nista posle 18h da bi "skinuo stomak". svasta sam ja znao :) a sto je najgore,bilo je i onih koji su slusali moje savete :)
otkako citao ovaj forum,stvarno sam puno naucio i da kazem iz srzi promenuo stavove i poglede na sve ovo! ishrana mi je na prvom mestu. imam ja jos puno da naucim naravno...
retko da ja nesto napisem na ovom forumu ali ga zato mnooogo citam i pamtim sve sto iskusni napisu a 'fala bogu ima ih. hvala vam.

Van mreže Urlacher

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #42 poslato: Mart 27, 2009, 11:05:12 pre podne »
kakvih se sve debila moze naci... secam se jednom sam bio u jednoj manjoj teretani vamo kod nas u grad, (u kojoj inace ne vezbam, nije bilo struje kod nas pa reko da odradim malo) odradio trening i muckam pwm,pijuckam, a jedno 10 momcica me gleda i usta do poda...
samo vidis kako se hushkaju vamo tamo ovo ono, i prilazi mi jedan kojeg znam, i pita "e brate sta ti je to? el to kreatin? kazu mi ortaci (fudbaleri inace) da se to ne sme, od toga ti se smanjuje k.ta!!!"
ja se nasmeshio i reko " ma brate pusti me, imam muke moram nekako da ga smanjim..."   ;D   :D 
Stood strong troughout the years

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #43 poslato: Mart 27, 2009, 11:40:07 pre podne »
 ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže good girl

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 316
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #44 poslato: Mart 27, 2009, 01:27:58 posle podne »
:D :D :D   do jaja....pedja,extra je text...meni je dok sam radila mrtvo dizanje,jedan lik rekao " jesi ti normalna,hoces da se unistis,da budes nabildovana ko one bilderke?!!!" :D :D :D :D   a lik izgleda kao moja baba u majci bez rukava... :D :D :D :D
sve sto u zivotu vredi je ilegalno,perverzno ili goji...