Mart 28, 2024, 10:07:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?  (Pročitano 188350 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #150 poslato: Novembar 15, 2015, 02:52:39 posle podne »
Drugari, lutah malo ovde po forumu i ne snadjoh bas, pa ajde u ovoj temi da postavim pitanje. Postoji li neko voljan da me uputi gde, sta, kako, da dodjem do plana/programa ishrane i treninga, eventualno da prodiskutujemo o tome i mojim zeljama?! Hvala unapred  8)
Pozdrav, dobrodosla..Najbolje bi bilo oda otvoris svoju temu ili u podforumu ' trening sa tegovima' recimo, ili u podforumu 'slike clanova i clanica foruma' gde bi napisala svoj plan ishrane, treninga, koliko vec treniras itd. itd pa da korigujemo ukoliko nesto nije kako treba.:)

Van mreže SmizlaRizla

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #151 poslato: Novembar 15, 2015, 07:32:54 posle podne »
Haa, jedem sve, nikako se ne ugojim, nemam plan ishrane i pocela da treniram danas (ne racunajuci sto sam trenirala pre 5 godina).. Tako da nije mi bas za pohvalu ^_^. Na avataru sam ja i sve to hocu su misici, ne zatezanje i to. Dakle, da ipak otvaram temu?  :o :)
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2015, 07:37:38 posle podne SmizlaRizla »

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #152 poslato: Novembar 15, 2015, 07:37:17 posle podne »
Da, da..ipak bi bilo najbolje da otvoris temu da ne bi pisali ovde..:)

Van mreže TaskeFitness86

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #153 poslato: Jul 27, 2016, 12:09:18 pre podne »
a jel znate ona pitanja...
Kako da skinem salo sa stomaka?
Kako da salo pretvorim u misice?

Ja sam vidjao u teretani da trener preporucuje "vruce pantalone" i pojas za mrsavljenje :S
Takodje da rade po 200 trbusnjaka u seriji,jedan gura bench a dvojica izginuse da bi mu izgurali,ako je jadnik 40% tezine sam izbacio,stavljaju fokuser za udaranje na sipku da bi sto jace odbili sipku od grudi...kreatin brate to hemija dal si lud!
Od kreatina se samo nadujes! Od kreatina navuces vodu i posle samo ispisas sve!
Wow...odlican post,odlicna tema...ja nekad hocu nekog da ispravim ali se onda setim predhodnih situacija kada sam hteo nekig iskrivljenog da ispravim pa me otero u tri lepe...ipak se sada predomislim...ma jebite se ;)
Samo biceps i steroJidi....

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #154 poslato: Jul 27, 2016, 02:04:17 pre podne »
Takvih debila je uvek bilo,a na zalost tek ce da ih bude.. :)

Ja sam odavno vec prestao da pricam ljudima,jer cak i oni sto me pitaju za savet,kad ga dobiju kuliraju,a pogotovo oni sto ne pitaju sad ja da pricam nesto..

Not my fucking business!

Van mreže turbodollar

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #155 poslato: Mart 30, 2018, 05:40:30 pre podne »
Sveobuhvatno i neverovatno korisno. Svaka cast!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 04, 2018, 02:46:48 posle podne »
Možete razmišljati o lekovitom bilju i #spices tj ZACINIMA na pogressan način tipa da obrok ima bolji ukus ili lepše pogleda, ali oni su u stvari puni NUTRITIONAL & HEALTH koristi? .

• KURKUMA
Neverovatno moćan antioksidant, sa antiinflamatornim i anti-bakterijskim svojstvima. Pomaže u ublažavanju mišićne iscprljenosti i smanjenju stresa kojeg nanosimo na  treningu.

• CIMET
Za sva vremena, cimet ima strahovito veliki uticaj na kontrolu glukoze - pruža efekat koji podražava insulin. Kada konzumirate cimet, pokrece se nekoliko enzimskih reakcija koje na kraju dovode do produžene digestije i sporijeg prenosa glukoze u krv

• CAYENNE PEPPER -KAYENSKI BIBER
Zovu ga jos i sredstvo za ubrzavanje metabolizma, ubrzavanje procesa kaljenja kalorija i procesa ožemanja masnih kiselina na par sati nakon konzumacije.
Štaviše, dokazano je da kapsaicin održava veću stopu koristenja  masti kao goriva koje se nalaz u hrani, tj angažovanje masnih ćelija

•BELI LUK
To je prirodno antiinflamatorno, anti-bakterijsko, anti-gljivično i antimikrobno sredstvo
Kada se jede dnevno, beli luk može pomoći u smanjenju rizika od srčanih oboljenja. Smanjuje nivo holesterola, razređuje krv i time odbija opasne toksine i deluje kao antioksidant

• ĐUMBIR
ovaj koren se već desetljećima koristi u narodnoj medicini - i sa dobrim razlogom! Jedna od mnogih zdravstvenih prednosti je njegov protivupalni efekat
 
https://www.serious-blends.com/

Van mreže StariVuk

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #157 poslato: Maj 10, 2019, 08:12:36 posle podne »
E zbog ovakvih stvari se ja odlucih da uzmem sebi kuci 15 kvadrata u podrumu i napravim svoju teretanu. Ne mogu ljudi moji da slusam te bilmeze sto prosipaju neznanje, ne mogu da trpim da mi neko ispira mozak.

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #158 poslato: Maj 10, 2019, 09:41:19 posle podne »
E zbog ovakvih stvari se ja odlucih da uzmem sebi kuci 15 kvadrata u podrumu i napravim svoju teretanu. Ne mogu ljudi moji da slusam te bilmeze sto prosipaju neznanje, ne mogu da trpim da mi neko ispira mozak.

Slusalice brate. :D
Meni Vidi Visi

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #159 poslato: Maj 10, 2019, 10:24:14 posle podne »
A vidi što su Pedjoni i Iggy zaklali picu posred parkinga, jbt dobra ta pica, koje su to godine, dje ste se ovo omrsili sa sve takmičarski bojama koliko mi se cini:-)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PLACATE LI DANAK NEZNANJU?
« Odgovor #160 poslato: Maj 11, 2019, 05:54:12 pre podne »
A vidi što su Pedjoni i Iggy zaklali picu posred parkinga, jbt dobra ta pica, koje su to godine, dje ste se ovo omrsili sa sve takmičarski bojama koliko mi se cini:-)

ma gde znam..mislim da je negde 2001