April 18, 2024, 01:24:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D  (Pročitano 150000 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #585 poslato: Oktobar 23, 2012, 06:52:37 posle podne »
Hvala vam svima na podrsci i ovde i onima koji su bili 20og ;) a sad da napisem koju :D

Odma da kazem en pisem ovo e sad nisam bio najbolji,da sma bolje uradio bio bih prvi ili nesto,najn! U mojoj glavi sta god ja da sma uradio to en bi menjalo plasman odmah da se razumemo,vise ima veze s mojom zeljom da svezem sve kockice tip top.

Ugl. necu otkrivati bas sta sam tacno radio te zandje nedelje,ali sve je islo po p.s. tacno onako kako mi je i Ado pricao SEM jedne stvari...Voda...

prvi dan punjenja,unesem malcice manje nego sto mi je rekao,drugi dan duplo manje od recenog,treci dan tj dan takmicenja ne unesm bukvalno kap tecnosti...e sad to je sve imalo veze sa tim sto sam se toliko plasio te zavoidenjenosti da nisam shvatio da sam vec dan pred takmicenje najbukvalnije svu vodu izbacio i da sam zbog toga cak pocinjao sve vise biti flat...noc pred takmicenje sve bilo ok pun kao pisuckam jos uvek ali to je bukvalno par ml...a sledeci dan bukvalno od 8 ujutru do pola 10 pred binu,ja nisma jednom otisoa u wc,a inace ceo dna ja jos uvek jedem hidrate jer provaljujem kako s epraznim!!! A uopste ne razmisljam da ti hidrati bas i nemaju gde da s eugrade bez vode i eto belaja,na dna takmicenja sma bukvalno upadao i izlacio iz hipo svaka 2-3 sata,i to hipo kao da sam uzimao ins a ja pojedem 3-4 galeta pirincana i to me u stvari rokne toliko... Uglavnom

greska 1.PREMALI UNOS VODE! i to uz koriscenje diuretika,mislim da bi oni resili problem vode i d asma triput vise unosio
       2.Premali unos hidrata dan pred takmicenje i dan takmicenja,i toga sma se toliko plasio da se ne prepunim da sam cas bio flat cas krenem kao da se punim



ugl. merenje taj dan u 2 bilo sve kul,odem ja jos kao do apoteke i uzmem kofein reko ovo ce da me drzi ceo dan ;D mica naivna :D kad sam video sta se u backstage koristi u te svrhe osecao sam se kao da sam dosao iz vrtica ;D i umesto kuci da odem odmah psole merenja jok,ja isao do grada video se sa ortakom pa posle s adurgaricom,pa vec u 6 bio u domu i onda opet mesto da sma sve vrem lezao tamo sa mIkom iza scene i odmarao noge i glavu,ja sam sve vreme konfigurirao od ulaza doma i cekao jedne pa druge ortake,pa s eu back-u zajebavao itd itd.

I uglavnom bas sporo je krenulo i umesto da izadjem kako sma mislio oko 9,video sma koliko je sporo islo da ce to ko zna kad biti...i kao ajd enma zurbe...jos ja ajde uzecu pa cu cak i ranije da se ofarbam neg planirano evo cim pocne laka (a plan je bio tek kad krene poluteska) e al kita,kako je vreme odmicalo sve su vise brzali organizatori kako bi ispunili satnicu :D I ajd ofarbaju me,tu me tek sve strefilo dok su me mazali i hipo,i u wc mi se ide a ne mogu jer sam namazan a stomak mi naduvan al reko ok,imam jos 15ak min taman da se napumpam i popijem onu guaranu koju cuvam ceo dna to ce da me sredi...ulazim u back,bukvalno u ruku uzimam gajtane kad cuejm "Kategorija 90+" ahahah reko morada me zajebavaju :D I qrac sta cu ni broj nisma stavio,nit znam gde sam manta mi se od secera,nisam guaranu popio,nista pumpa,izlazim svetlo odma u facu meni u glavi mrak :D Srecom vidim Zeku gromadu pored mene pa sma skontao gde treba stati i aj kao bar znam kako idu poze napamet... smao fora sto sma toliko smucen da cim stegnem gornji deo zaboravim na donji,onda steghnem noge i odmah opustim gore :D ludilo :D

I ajd izdrzim to,taman krecemo da se vracamo iza scene razmisljam ok sad imam par minuta dok oni imaju slobodan pozing za pumpu i da spicim onu guaranu al cujes "Takmicar filip jovanovic slobodan pozing" hahahah e kad tad nisam skocio u bunar nikad necu :D i aj samo ostao na bini,nisma ni cuo pocetak pesme gde je trebalo da krenem iz neke poluspage na gore,ma sve uvezbao....i onda nesto bzvz improvizovao pozing,samo isao iz poze u pozu bez stiskanja bukvalno

A Najjace krenulo proglasenje pobednika i dobijamo diplome i to,i sad treb ada bacim majcu u publiku jednu i taman provalim gde su mi neki ortaci i ja gledam u njih i bacim majcu na totalno levi kraj sale ahahahah e tu je sv receno kako sma se osecao :D Ugl posle toga sve kul,konacno zvarsio guaranu,u narednih 48 sati pojeo nekoliko kila soli i slicnog :D dobio 16 kila,juce imao prvi trening,sad krece oporavak cold turkey nisam hteo ni sa cim nastavljati dosta mi je igala bar do proleca,sad samo klasika whey i kredza. i eto to bi bilo to ukratko,znam gde su greske znam sta treba raditi ubuduce ako bude toga bilo ;)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #586 poslato: Oktobar 23, 2012, 09:57:09 posle podne »
Bravo filipe, veruj mi od kako si rekao da ces napisatiovja izvestaj proveravao sam forum na svakih sat dva :DD  samo napred , vidjao sma te ja par puta u beo gymu . poz i svako dobro u daljem radu
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #587 poslato: Oktobar 23, 2012, 10:00:20 posle podne »
drugim rijecima , sad znas gdje si grijesio ? :D nek je sa srecom prvi nastup !
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #588 poslato: Oktobar 24, 2012, 04:13:05 posle podne »
Baš kul izveštaj sa takmičenja.
Koji je konkretno trip kad si skroz dehidriran?

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #589 poslato: Oktobar 24, 2012, 04:29:57 posle podne »
Baš kul izveštaj sa takmičenja.
Koji je konkretno trip kad si skroz dehidriran?

ne bi trebalo da bude nikakav ''trip'', kad se radi kako treba, osim ako ovako kako je fico iz ''straha'' isao malo rigoroznije nego sto sam zamislio bio, to se onda malo lose odrazi i na neke druge stvari (samo punjenje bez vode)
a i sto filip rece, umjesto da je odmarao, bio je takav jos cijeli dan na nogama
 - majcin sine za ovo cemo u 4 oka :D haha

EDIT: forma jest bila brutalna, al je jako tesko to prezentovati kvalitetno kad je covjek tako slabasan u tom trenutku. Pored onako ukomponovanih pomagala kao st smo radili, i sa unosenjem vode, ne bi bilo razlike u formi (moguce da bi bio puniji), i filip se odlicno osjecao ujutro kad smo se culi,..al onda je vec postalo to previse i predugo. bar znas sad za sljedeci put
« Poslednja izmena: Oktobar 24, 2012, 04:46:54 posle podne Vendetha »
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #590 poslato: Oktobar 24, 2012, 05:30:28 posle podne »
Baš kul izveštaj sa takmičenja.
Koji je konkretno trip kad si skroz dehidriran?

kao pijanstvo,okrenes glavu i treba jedno sekund dva da ti se izbistri slika i slab si zlo,ne u smislu ciste malaksalosti nego drzis flasu i kao da nema 2 nego 12 kg,ali kul je trip kad ustanes psole dugo lezanja,bukvalno mogu da osetim kako mi se sliva niz noge :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #591 poslato: Oktobar 24, 2012, 05:33:29 posle podne »
Baš kul izveštaj sa takmičenja.
Koji je konkretno trip kad si skroz dehidriran?

ne bi trebalo da bude nikakav ''trip'', kad se radi kako treba, osim ako ovako kako je fico iz ''straha'' isao malo rigoroznije nego sto sam zamislio bio, to se onda malo lose odrazi i na neke druge stvari (samo punjenje bez vode)
a i sto filip rece, umjesto da je odmarao, bio je takav jos cijeli dan na nogama
 - majcin sine za ovo cemo u 4 oka :D haha

EDIT: forma jest bila brutalna, al je jako tesko to prezentovati kvalitetno kad je covjek tako slabasan u tom trenutku. Pored onako ukomponovanih pomagala kao st smo radili, i sa unosenjem vode, ne bi bilo razlike u formi (moguce da bi bio puniji), i filip se odlicno osjecao ujutro kad smo se culi,..al onda je vec postalo to previse i predugo. bar znas sad za sljedeci put

bas to,ladno sam mogao cak poduplati propisanu vodu za te dane i opet bih je ispisao al jbg eto,a za trckaranje jbg sta cu,zabijem se u cosak da dignem noge,eto neko zove na mob da vidi gde sam :D a sledeci put ako ga bude bilo bice i jedno 5kila mesa dodatnog na nogama ;)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #592 poslato: Oktobar 24, 2012, 08:05:23 posle podne »
ma ti si po ovom izvestaju napravio fenomenalan posao.
Ako si stvarno sve skontao, ukapirao i znas sta ces i kad menjati za tebe nema zime u buduce.
Gradjen si vrhunski, umes da radis pa ces i ispraviti sta ti se ne svidja.
A ko sto rekoh vec, uvek si bio tu da pomognes maksimalno svakome na forumu, zato ti zelim apsolutno svu mogucu srecu za dalji rad!
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #593 poslato: Oktobar 24, 2012, 08:50:31 posle podne »
Sve u svemu mislim da si dobio odgovore koje si trazio..ipak je to najindividualnija stvar u celom BB-u, tj. ta poslednja nedelja.
Mogu reci da sam imao skoro 'identicne simptome' prilikom svog prvog nastupa..pa i na drugom :D
Uglavnom fantastican posao si napravio..ova tvoja tema moze da bude TOP vodic do vrha BB-a!!!!!
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Spartak

  • Gost
Odg: filip pozeraj,il sto bi rekli umetnost :D
« Odgovor #594 poslato: Oktobar 25, 2012, 06:58:57 posle podne »
Po meni si proporcionalniji nego Zec i Mihajlovic.

I vidjelo se da nisi bio "pripumpan" :)
mogu da zamislim kako bi tek izgledalo da je bilo malo vodice u organizmu da progura te hidrate koje si stuko :P + malo pumpice i voila :)

enjoy your offseason buraz