Jun 09, 2024, 10:41:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Boki  (Pročitano 49865 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Boki
« Odgovor #225 poslato: Decembar 31, 2007, 03:11:27 posle podne »
svaka cast momce!bas te nije dugo bilo drago nam je sto si se vratio!ocekujemo redovan update sa slikama i ishranom!

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #226 poslato: Decembar 31, 2007, 05:24:22 posle podne »
Hvala svima na podrsci i komentarima!

svaka cast decko na snazi koju imas da iz bolesti nastavis sa treningom. A to da ja ulazem pa reci cu ti nesto iskreno i dacu ti savet. Naprimer onaj chokolino sto te proziva on proziva sto je ljubomoran kad bude upola izgledo ko ti moze da se javi a do tada mislim glupost je davati komentare ipak si ti 19 godina a potencijal si sjajan.
A to da ja ulazem pa neulazem brate vise ni grama da ja bacam moje pare krvno zaradjene sto radim i dan i noc u tudjoj zemlji da bi me neki gilipteri seljacki drkali sto nisu ni pola prosli ko ja u zivotu necu sebi da dozvolim vec naprotiv sad sve pare bacam na besna auta i na zivot. Jednu stvar cu da ti kazem izadji na takmicenje to je extra iskustvo znaci steknuces i prijatelje do zivota a i neprijatelje koji ce gledati samo korist e takvih se cuvaj mlad si i vidim da si talenat i ja sam mlad ali moja volja je otisla UPM treniram samo rekreativno onako iz zezanja i treniram trenutno rukometaski klub devojaka drzim im casove u teretani i tako ali ti nemoj da posustanes i sve sto ti se nesvidja slobodno reci budes cuto ko ja sjeba ces se.
a sad malo o tvojoj formi jos malo masu napravi i islazi na takmicnje veoma si skladan symetrija ti je jaca strana samo tako nastavi srecno
Hvala na ovim rijecima,prijatelju.Ja sam se takodje u periodu poslije operacije posvetio zivotu,zenama,alkoholu itd jednostavno sam se postavio da je zivot jedan i da toliko odricanje,trud i sve jednostavno nisu vrijedni kada postoji ta visa sila koja te zajebe za 2 minuta.Ono desi ti se da umres mlad,a da na kraju nisi nista prozivio.Sada planiram da treniram,pratim stanje,formu itd i ako sve bude po planu mozda izadjem na neko takmicenje u maju/aprilu,cisto iz zezanja,ali i iz ljubavi prema ovom sportu.Lose je samo sto me roditelji nece podrzati (jer misle da je teretana kriva zbog bolesti) u tome i ako to budem htio moracu sam da se snalazim sto je meni kao studentu jako tesko.Uglavnom ima vremena,volja se vratila,pa cemo da vidimo sta ce da bude.Uglavnom,nastavljam da bildam dok god imam snage,zdravlja jer je to stvar koju mnogo volim i koja me cini srecnim.

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Boki
« Odgovor #227 poslato: Decembar 31, 2007, 06:07:47 posle podne »
Boki dobrodosao nazad,trenutna forma je extra...Samo napred i nedaj se!Sve najbolje u 2008.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Boki
« Odgovor #228 poslato: Januar 01, 2008, 09:57:57 posle podne »
Hvala svima na podrsci i komentarima!

svaka cast decko na snazi koju imas da iz bolesti nastavis sa treningom. A to da ja ulazem pa reci cu ti nesto iskreno i dacu ti savet. Naprimer onaj chokolino sto te proziva on proziva sto je ljubomoran kad bude upola izgledo ko ti moze da se javi a do tada mislim glupost je davati komentare ipak si ti 19 godina a potencijal si sjajan.
A to da ja ulazem pa neulazem brate vise ni grama da ja bacam moje pare krvno zaradjene sto radim i dan i noc u tudjoj zemlji da bi me neki gilipteri seljacki drkali sto nisu ni pola prosli ko ja u zivotu necu sebi da dozvolim vec naprotiv sad sve pare bacam na besna auta i na zivot. Jednu stvar cu da ti kazem izadji na takmicenje to je extra iskustvo znaci steknuces i prijatelje do zivota a i neprijatelje koji ce gledati samo korist e takvih se cuvaj mlad si i vidim da si talenat i ja sam mlad ali moja volja je otisla UPM treniram samo rekreativno onako iz zezanja i treniram trenutno rukometaski klub devojaka drzim im casove u teretani i tako ali ti nemoj da posustanes i sve sto ti se nesvidja slobodno reci budes cuto ko ja sjeba ces se.
a sad malo o tvojoj formi jos malo masu napravi i islazi na takmicnje veoma si skladan symetrija ti je jaca strana samo tako nastavi srecno
Hvala na ovim rijecima,prijatelju.Ja sam se takodje u periodu poslije operacije posvetio zivotu,zenama,alkoholu itd jednostavno sam se postavio da je zivot jedan i da toliko odricanje,trud i sve jednostavno nisu vrijedni kada postoji ta visa sila koja te zajebe za 2 minuta.Ono desi ti se da umres mlad,a da na kraju nisi nista prozivio.Sada planiram da treniram,pratim stanje,formu itd i ako sve bude po planu mozda izadjem na neko takmicenje u maju/aprilu,cisto iz zezanja,ali i iz ljubavi prema ovom sportu.Lose je samo sto me roditelji nece podrzati (jer misle da je teretana kriva zbog bolesti) u tome i ako to budem htio moracu sam da se snalazim sto je meni kao studentu jako tesko.Uglavnom ima vremena,volja se vratila,pa cemo da vidimo sta ce da bude.Uglavnom,nastavljam da bildam dok god imam snage,zdravlja jer je to stvar koju mnogo volim i koja me cini srecnim.


Tako i treba da se zivi a ne da bacas pare na nesto sto te nece usreciti nekazem da netreba da se takmicis naprotiv takmici se ali samo iz ljubavi prema sportu a ne ko neki pojedinci sanjaju da postanu milioneri od bildanja pa nije bodybuilding golf jebiga
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki , Avgust 2008
« Odgovor #229 poslato: Avgust 26, 2008, 01:44:23 pre podne »
Evo da se i ja malo javim starim drugarima sa foruma i pokazem kako se situacija odvijala kod mene u proteklih 6-7 mjeseci.Sto se tice postovanja slabo sam bio aktivan,ali sam sve vrijeme pratio forum,gledao sta se desava i mozda uletao sa po kojim postom.
Od kraja aprila/pocetka maja sam na nekoj laganoj definiciji za ljeto,cisto da imam neki izgled za plaze.Ishrana je izbalansirana,svaki dan unosim oko 1kg mesa (piletina,govedina (mljeveno meso uglavnom,pljeskavice itd,ukinuli snicle,kazu da ne zasluzujem,ponekada riba),redukovanim UH (ne znam tacan broj,ali otprilike za 1/3 manje nego na masi i zdravim mastima (ponekada omega 3,poslije svakog obroka pojedem oko 10-15g ljesnika/badema/oraha i pred spavanje uvjek oko 100g kikirikija).Takodje konzumiram pwm 2 mjerice wheya i 2 mjerice dextroze.Zadnjih 15 dana konzumirao sam i 2 mjerice wheya prije treninga.Poslednji mjesec trosim NO-Xpode prije treninga,oko 2-3 mjerice,pa sam zbog toga i ubacio taj whey tokom treninga.
Na slikama imam oko 94-95 kg( priblizno isto kg kao kada sam i krenuo sa nekom dijetom,ruka 43.5-44cm 'ladna  ,noga 65cm.Struk ne mogu da izmjerim,puko metar,pa moze samo do nekih 67.5 cm,jebi ga.
Na slikama sam bez ikakvog pumpa,bio digitalac to i rekoh hajde da opalimo par slika.Poslije treninga izgledam dosta vece 

Evo sta sam napravio




Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #230 poslato: Avgust 26, 2008, 01:49:21 pre podne »
Nastavak posta,ne mogu sve slike da stanu  :P

Ova druga slika je sa "plafona" mase, 1./2. mjesec 2008 godine. Na njoj imam oko 99-100kg,ruka je bila oko 44/44.5 cm,a noga 63cm , 2cm manja nego sada.(ubacio sam mrtvo sa opruzenim nogama koje do tada nisam radio i zadnja loze je bukvalno eksplodirala)

BTW planirao sam da izadjem na Brod Open posto mi je zivotna zelja da bar jednom izadjem na binu (razmisljao sam o Body Classic-u posto sam prerastao juniore),ali otkazase ga.Taj "nedostatak" koji imam mi dosta kvari planove,ali dacu sve od sebe i ukoliko me zdravlje posluzi izlazim na Bihac Open 2009 u Body Classicu.

Pozdrav za sve,a posebno za mog virtuelnog " trenera " Pedju Petrovica koji mi je pomagao oko priprema za takmicenje prije 2 godine kada na kraju nisam izasao zbog bolesti.Na Bihac Open-u ima da se sjeckam sa istom onom dijetom,napredak je bio ludilo u 10 dana cim sam primjenio pedjine metode.


« Poslednja izmena: Avgust 26, 2008, 01:50:53 pre podne Boki4 »

Van mreže Jovancg

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Boki
« Odgovor #231 poslato: Avgust 26, 2008, 02:35:16 pre podne »
odlicno ovo izgleda,bravo stari,na tu visinu,svaka cast
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2008, 02:37:08 pre podne ANDREY »
Stazom pobjede

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Boki
« Odgovor #232 poslato: Avgust 26, 2008, 01:32:17 posle podne »
Dje si Boki legendo ;D

Vidim da je sve kako treba,forma TOP,zdravlje odlicno...Ma samo nastavi,odlican posao si napravio majstore :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Odg: Boki
« Odgovor #233 poslato: Avgust 26, 2008, 02:31:34 posle podne »
Bravo Majstore.Imas bas dobru gradju!samo naprijed

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Boki
« Odgovor #234 poslato: Avgust 26, 2008, 02:47:14 posle podne »
Sve pohvale,odlicno.

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Boki
« Odgovor #235 poslato: Avgust 26, 2008, 02:53:49 posle podne »
Svaka čast!Samo napred!

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Boki
« Odgovor #236 poslato: Avgust 26, 2008, 06:25:28 posle podne »
Vise nego odlicno imas  celicnu volju ,svaka cast samo naprijed.

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Boki
« Odgovor #237 poslato: Avgust 26, 2008, 08:05:07 posle podne »
Hvala na podrsci i pozitivnim komentarima! ;)
Prekjuce saopstih roditeljima da hocu opet da se spremam za takmicenje koje je u maju 2009-e.Kuca je grmila od svadje,raspravljalo se oko 2 sata,idem cak i kod svog neurohirurga na razgovor o tome.Cak su i prijetili ukidanjem finansija i hrane,al' vadi me sto sam sin jedinac(malo razmazen,ne previse),pa nemaju kome da ugadjaju.Roditelji misle kako je sve to stetno po mene,moje zdravlje,cjevcicu,ali moj zivotni san je da stanem na binu i ako me zdravlje i sreca posluze to cu i da uradim na Bihac Open-u 2009.Makar se moj tata okrenuo naopacke  ::)
Namjeravam da posjetim nekog doktora sportske medicine koji bi strucno mogao da odredi da li je pametno ovo sto radim.Inace moj neurohirurg mi je rekao da ne smjem ni whey da pijem  ??? Ja sam njega pitao kako onda smjem da jedem meso,ostalu hranu,pa je bila manja rasprava,ali roditeljima je bitno samo sta on kaze,a mene ko jebe.Uglavnom,potrebno mi je strucno lice koje bi moglo da poprica sa mnom u vezi svega toga,pa ako neko zna nekog takvog neka mi javi.

Van mreže energie

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
  • FITNESS CENTAR"ENERGIE"
Odg: Boki
« Odgovor #238 poslato: Avgust 26, 2008, 08:27:57 posle podne »
Brate ja ti zelim srecu da ostvaris svoj san i nemoj da odustajes od njega zato sto drugi to zele,ali i pazi na zdravlje ujedno, i budi sa roditeljima dobar diplomat i vjerujem da ce popustiti i razumjet tvoju zelju.


Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Boki
« Odgovor #239 poslato: Avgust 29, 2008, 03:53:11 posle podne »
Predobar si.
You will just be more stronger, faster and harder than before.