April 28, 2024, 01:29:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI  (Pročitano 23107 puta)

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #90 poslato: Januar 13, 2009, 02:06:08 pre podne »
tako isto i ja razmisljam i mislim da bez obzira sto bi to recimo bilo 700 ili 800 mg steroida uneseno u organizam tjedno jedini potencijalni problem oko nuspojava bi mogao stvoriti propionat,mada  mislim da je vjerovatnost za to u ovim količinama stvarno malena...vec sam prije spomenuo da  imam malo poviseni krvni tlak pa me zbog toga toliko mučio taj test.ali se nadam da 300 ili 400 mg tjedno nece stvoriti neke probleme što se tlaka tiče...inače prije dva mjeseca sam radio totalnu generalku i bio kod kardiologa,pulmologa  i radio ultrazvuk srca,ergometriju i ekg ,napravio kompletnu krvnu sliku,jetrene enzime i sve je u najboljem redu...eto zdrav sam ali opet imam malo poviseni krvni tlak...

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #91 poslato: Januar 13, 2009, 02:16:34 pre podne »
da jasno mi je sve samo mi nije bilo bas jasno dali je za  bolje rezultate neophodan danabol prve recimo 4 nedjelje jer nebi uzimao orale zbog jetre eto to je bila moja jedina nedoumica i odlučio sam to odraditi bez danabola i to je to...onda cu rade uzeti propionat koji ce poceli puno brze djelovati nego enantat pa mi za pocetnicki kick nije potreban danabol eto tako sam ja svatio ovdje prednost propionata nad enantatom i na taj nacin nepotrebno ubacivanje danabola prve 4 nedjelje...znaci iči ču 8 tjedana 400 mg propionat + 300 mg primobolan ili 400 mg propionat+ 400 primobolan + 50 mg proviron dnevno kroz  8 tjedana,10 dana nakon zadnje inekcije 2*3 kapsule tribulusa 4 tjedna i kraj priče i za svaki slucaj imati pri sebi nolvadeks za nakon kure i kraj priče...mada opet kazem puno mi to djeluje supstanci uneseno u organizam tjedno u mg ali tako cu odraditi i gotovo...
konacno, eto gotova prica.
LOCK  ;D
No curling in the squat rack!

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #92 poslato: Januar 13, 2009, 02:21:35 pre podne »
stevcho posalo sam ti pm ne znam jesi li vidio:))) sad stavi pod lock:)))

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #93 poslato: Januar 13, 2009, 09:53:29 pre podne »
opciono male doze winstrola jer oslobadjaju slobodan testosteron

?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #94 poslato: Januar 13, 2009, 11:06:17 pre podne »
Ne oslabadja test vec smanjuje SHBG
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #95 poslato: Januar 13, 2009, 12:11:54 posle podne »
Pa evo zanima me da li je ovo ok kura 500mg testosteron depo,deca200mg,danabol30mg dnevno 6 nedelja ,a test i deca 8 nedelja?Staz visegodisnji kura prva.Ishrana i preparati OK.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #96 poslato: Januar 13, 2009, 12:12:28 posle podne »
stevcho posalo sam ti pm ne znam jesi li vidio:))) sad stavi pod lock:)))
Ma vidis bre da se salim  :D
No curling in the squat rack!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #97 poslato: Januar 13, 2009, 12:16:15 posle podne »
Pa evo zanima me da li je ovo ok kura 500mg testosteron depo,deca200mg,danabol30mg dnevno 6 nedelja ,a test i deca 8 nedelja?Staz visegodisnji kura prva.Ishrana i preparati OK.

Test 2 nedelje duze od deca-d
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #98 poslato: Januar 13, 2009, 12:24:10 posle podne »
Šališ se u vezi pm koju si mi posalo :)?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #99 poslato: Januar 13, 2009, 12:39:00 posle podne »
Ajde o pm na pm
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #100 poslato: Januar 14, 2009, 01:36:02 posle podne »
pa jel vidis ko je citiran???