Jun 05, 2024, 08:36:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI  (Pročitano 23241 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #60 poslato: Januar 10, 2009, 05:20:02 posle podne »
moj zaključak je sljedeči:smatran da je puno bolje,pametnije i zdravije fino trenirat,zdravo jesti i uzimat steroide 2 puta godisnje pod uvjetom da se ne pusi,ne pije i ne drogira se nego da se ne trenira jede nezdravo pije pusi se i ne uzimaju se steroidi hahahahahah
 
mislim da je ovo drugo koje sam naveo puno puno opasnije po zdravlje i zivotni vijek,jer se slazete samnom barabe:)))?

ne mora da znaci svatas li ti to,neko pusi pa dozivi 110 a neko sa 25 zaradi rak pluca jbt,NE MOZES NISTA ZNATI DOK NE PROBAS!
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #61 poslato: Januar 10, 2009, 07:12:32 posle podne »
svacam pa i ja sam isto to govorio kao i ti ali onako generalno govoreci razumijes u svakom slucaju puno manje trujes svoje tijelo i vjerovatnost da se nekaj lose desi je manja nego kada istovremeno i pijes i pisis i malo drogice si krknes i jos uz to ne bavis se nikakvim sportom i nezdravo se hranis...ja govorim o vjerovatnosti da se  nesto lose desi kada se usporede oba primjera a jbg sad neko ni ne pusi pa dobije rak u 25 mada je to stvarno jako rijetko...

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #62 poslato: Januar 10, 2009, 07:13:07 posle podne »
VJEROVATNOST TJ RIZIK

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #63 poslato: Januar 10, 2009, 07:16:10 posle podne »
pazi brate,nema goreg straha nego kada sam sebi moras po prvi put dati inj a jos mrzis igle,pa zamisli kako je meni jutros bilo,jednostavno stavi svoj cilj ispred sebe i zapitaj se: Da li je vredno toga?

Ja licno mislim da plaza nije vredna rizika,a ti razmisli
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #64 poslato: Januar 10, 2009, 07:52:47 posle podne »
ma ne svatas poentu posta :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #65 poslato: Januar 10, 2009, 08:14:42 posle podne »
objasni mi ju onda ti ?

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #66 poslato: Januar 10, 2009, 08:18:04 posle podne »
mislim da jedna kura godisnje prije mora bas i nije neki rizik po zdravlje ali eto...ne bojim se igala i nije mi se problem pikat ali imam doma staru koja je medicinska sestra pa če me ona bocnut ako se vec odlucim:))))

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #67 poslato: Januar 10, 2009, 08:23:35 posle podne »
objasni mi ju onda ti ?

poenta je da imam cilj radi koga prihvatam rizik stagod da se desi,da li je tvoj cilj vredan rizika?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #68 poslato: Januar 10, 2009, 08:30:13 posle podne »
e vidis ja postujem tvoj cilj i tvoje ambicije i odabrao si ono sto mislis da je najbolje za tebe i to ja cjenim...sto se tice mog cilja i rizika:1:)mislim da je rizik poprilicno malen s obzirom na moj cilj i moje ambicije tj godisnje jedna kura od 6-8 tjedana i onda sam cist narednih godinu dana tako da sam spreman prihvatiti i podnjeti taj minimalni rizik po svoje zdravlje jer smatram da je stvarno minimalan obzirom na moje ambicije i vrste steroida koje mislim koristiti...imas se ambicije natjecati?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #69 poslato: Januar 10, 2009, 08:33:51 posle podne »
pa sta je onda problem?ako si prihvatio rizik,just DO ET! :D

videcemo,to je zasad ambicija...da ne sirimo temu
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #70 poslato: Januar 10, 2009, 08:42:20 posle podne »
da to je vec onda sasvim neka druga tema ako imas natjecateljskih ambicija,a i tu zajedno s time dolaze i puno veci rizici......ja ti želim sreču i da budeš pametan:)))
Moram usput pohvaliti ovaj forum i ljude na forumu.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #71 poslato: Januar 10, 2009, 08:46:19 posle podne »
To je bitno,da svatis da ljudi samo zele da ti pomognu,iako zvuchi da te mozda guraju ka necemu
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #72 poslato: Januar 10, 2009, 09:07:19 posle podne »
Ma ima mi da gledamo Hansa za koju godinu kako se siri po binama :D  srecno obojici

Van mreže hrc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 187
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #73 poslato: Januar 10, 2009, 11:45:53 posle podne »
mislim da cu stati tj siguran sam jer imam 26 godina,izgradena sam i stabilna osoba i svjestan sam da poslje tih 6-8 nedjelja dolazi do neminovnog pada kako snage tako i misicne mase svega sam toga svjestan i prihvacam to tako jer tako mora biti...moja kurica ce biti jednom godisnje prije mora i to je to a ostatak godine natural i suplementacija:)))ipak ce mene kqao rekreativca ta jedna kura godisnje zadovoljiti....sve je u glavi:)))nisam jedan od onih koji pati na to cim izgubi pol kile misica i mora odmah na novu kuru,moj mentalni sklop nije takav (ne prozivam ovdje nikoga da netko nebi krivo svatio)to je samo moje misljenje i ja razmisljam na taj nacin...

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: ŠTO MISLITE O OVAKVOJ KURI ZA POČETNIKA,MOLIO BIH PEDJU AKO MOŽE PROKOMENTIRATI
« Odgovor #74 poslato: Januar 10, 2009, 11:50:34 posle podne »
To je kao da u nekom poslu obrnes 100 000e....normalno da ces pokusati da obrnes i 200 000 ako ti podje za rukom..tako je i sa steroidima...krenes jednom i to je to...bitno je samo pametno odigrati...a broj kura jbg....svede se na to da se jedva moze i skrpiti 1 mesec pauze...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...