April 19, 2024, 12:01:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Horse Power - savet  (Pročitano 36681 puta)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #135 poslato: Mart 23, 2011, 06:50:32 posle podne »
sve je i vise nego jasno Pedja,

al on je napravio poredjenje bcaa+glm+crm i izjednacio ga s NO-om, cak i rekao da osjeca pumpu od bcaa+glm+crm itd itd

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #136 poslato: Mart 23, 2011, 06:59:01 posle podne »
 ;D ako sam slabo jeo i ako dan nije kako treba neosjecam nista...
gledaj ja kad roknem glutamin bcaa i cratin osjecam se super prije treninga....isto kao i kad popijem NO i u cemu je to problem??probaj uzeti bcaa glutamin i cratin 20 min prije treninga pa vidjeti... ;) bar meni slicna stvar velim NO je ljepseg okusa :D al mislim da bolje radi svoj posao ako uspes 20 grama bcaa i 20 glutamina od bilo koje porcije NO...
ja osjetim pamp i od ampule aminokiselina nekako kad popijem dobro mi dodje vucem vise ponavljanja itd...imam bolju motivaciju koncetraciju...jednostavno bolje i ljepse pogodim misic eto...
ali nemora znaciti da ce tebi to tako raditi ...moras poklopiti sve da bi bilo okejy i hrana i odmor i suplamenti i milij....xooo stvari...pozdrawww :D

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #137 poslato: Mart 23, 2011, 11:48:46 posle podne »
Citat
gledaj ja kad roknem glutamin bcaa i cratin osjecam se super prije treninga....isto kao i kad popijem NO i u cemu je to problem??probaj uzeti bcaa glutamin i cratin 20 min prije treninga pa vidjeti.

Nije meni upuceno pitanje ali cisto da prokomentarisem. Ja vec godinama uzimam bcaa, gluta crea, i sve moguce a u poslednje 2 god. glutamin i bcaa u dozama od po 20g pre i isto toliko posle treninga ali nikad od glutamina, bcaa, creatina amino kiselina koje uzmem pre treninga nisam osetio ono sto osetim ako uzmem NO (mada ni od njega vise ne osecam mnogo)  niti je to moguce jer to jednostavno nisu iste stvari i nepotrebno ih je uporedjivati. NO radi jedan posao a ovo drugo drugi.
Ne razumem sta ti uopste znaci osecati se super pred trening ? Ja se super osecam pred trening ako sam se recimo dobro naspavao, to mi je najbolji kik ili ako me zena ne iznervira pred trening :D

Znaci pre svega bcaa, crea, glutamin amino, pwm, itd.....jer su za izgradnju sigurno bitniji, a ako finansije dozvoljavaju moze se uzeti i neki NO koji je u svakom slucaju nije ni blizu bitan kao ovo prvo navedeno.
Mislim da je i ovo sto puta lepo objasnjeno ovde na forumu.

Citat
ja osjetim pamp i od ampule aminokiselina nekako kad popijem dobro mi dodje vucem vise ponavljanja itd...imam bolju motivaciju koncetraciju...jednostavno bolje i ljepse pogodim misic eto

Ja zaista ne znam kako neko moze da bolje i LEPSE pogodi misic od ampule ili ampula amino kiselina sem ako to nije placebo ali ako tebe to tako radi onda ok.





 
« Poslednja izmena: Mart 24, 2011, 12:49:21 pre podne IGOR_X3M »

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #138 poslato: Mart 23, 2011, 11:55:26 posle podne »
hvala  IGOR X3M!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #139 poslato: Mart 24, 2011, 06:04:23 pre podne »
odlican post igore

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #140 poslato: Mart 24, 2011, 09:00:44 posle podne »
Citat
gledaj ja kad roknem glutamin bcaa i cratin osjecam se super prije treninga....isto kao i kad popijem NO i u cemu je to problem??probaj uzeti bcaa glutamin i cratin 20 min prije treninga pa vidjeti.

Nije meni upuceno pitanje ali cisto da prokomentarisem. Ja vec godinama uzimam bcaa, gluta crea, i sve moguce a u poslednje 2 god. glutamin i bcaa u dozama od po 20g pre i isto toliko posle treninga ali nikad od glutamina, bcaa, creatina amino kiselina koje uzmem pre treninga nisam osetio ono sto osetim ako uzmem NO (mada ni od njega vise ne osecam mnogo)  niti je to moguce jer to jednostavno nisu iste stvari i nepotrebno ih je uporedjivati. NO radi jedan posao a ovo drugo drugi.
Ne razumem sta ti uopste znaci osecati se super pred trening ? Ja se super osecam pred trening ako sam se recimo dobro naspavao, to mi je najbolji kik ili ako me zena ne iznervira pred trening :D

Znaci pre svega bcaa, crea, glutamin amino, pwm, itd.....jer su za izgradnju sigurno bitniji, a ako finansije dozvoljavaju moze se uzeti i neki NO koji je u svakom slucaju nije ni blizu bitan kao ovo prvo navedeno.
Mislim da je i ovo sto puta lepo objasnjeno ovde na forumu.

Citat
ja osjetim pamp i od ampule aminokiselina nekako kad popijem dobro mi dodje vucem vise ponavljanja itd...imam bolju motivaciju koncetraciju...jednostavno bolje i ljepse pogodim misic eto

Ja zaista ne znam kako neko moze da bolje i LEPSE pogodi misic od ampule ili ampula amino kiselina sem ako to nije placebo ali ako tebe to tako radi onda ok.





  
da ali ....ako dan nepocima kako treba onda nema nista djaba napitak :D...odmora hrana itd...
gledja nije stvar u ampuli il u nekom carobnom napitku ja sam htio da recem da mi je isto ako to popijem glut bcaa i cre i no...sve u svemu odlican napitak i jedan i drugi...pozz :D igore

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #141 poslato: Mart 24, 2011, 09:09:52 posle podne »
ja sam htio da recem da mi je isto ako to popijem glut bcaa i cre i no...

here we go again!

nemoj da se ljutis, ali nije isto...

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Horse Power - savet
« Odgovor #142 poslato: Mart 25, 2011, 02:47:51 posle podne »
 ;D ma neljutim se vlado ti si u pravu ja prije treninga pijem NOS-X 10 ;)