April 25, 2024, 12:39:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!  (Pročitano 12695 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #30 poslato: Maj 12, 2006, 05:57:19 posle podne »
Pedja ima jedno posebno drvo na kome rastu parice i koje rodi na svakih 10-ak dana :D :D meni je bas poslao seme,tako da sad cekam prvu berbu :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #31 poslato: Maj 12, 2006, 06:42:58 posle podne »
Citat: sasacg
Pedja ima jedno posebno drvo na kome rastu parice i koje rodi na svakih 10-ak dana :D :D meni je bas poslao seme,tako da sad cekam prvu berbu :twisted:
:roll:  :roll:  :roll:

Van mreže VodaVoda

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 416
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #32 poslato: Maj 12, 2006, 07:15:23 posle podne »
Nikad to nisam detaljno racunala. Posebno sto sam ja student..ode novac..na mnogo stvari... ne obracam paznju :roll:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #33 poslato: Maj 12, 2006, 07:31:14 posle podne »
Citat: VodaVoda
Nikad to nisam detaljno racunala. Posebno sto sam ja student..ode novac..na mnogo stvari... ne obracam paznju :roll:


isti problem hehe , sta studiras (ja ko inspektor  :D ) ?

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #34 poslato: Maj 14, 2006, 06:40:02 posle podne »
Nisam racunala, ali kad vidim vase cifre, presrecna sam sto malo jedem... :D
Per aspera, ad astra...

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #35 poslato: Maj 14, 2006, 08:57:31 posle podne »
Citat: witch
Ajooj kad citam vase postove, muka me hvata .... te 100 eura, pa 150 ... Ja ispod 250 eura nema sanse da potrosim mesecno bukvalno samo na hranu. Moze samo biti vise. Uzas. To me stvarno uzasava.


U kom smislu te uzasava,pa i ja bih mogao komotno da dajem 250e i vise kad bih imao toliko kesa za hranu,uopste nije problem potrositi 250 za hranu,pa samo za suplemente bih trosio 100e,ali sta ces kad je takva situacija da svako trosi onoliko koliko mu budzet dozvoljava,ne rastu svima pare na drvetu :wink:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #36 poslato: Maj 15, 2006, 07:35:33 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: witch
Ajooj kad citam vase postove, muka me hvata .... te 100 eura, pa 150 ... Ja ispod 250 eura nema sanse da potrosim mesecno bukvalno samo na hranu. Moze samo biti vise. Uzas. To me stvarno uzasava.
..hehhehehe....ja toliko trosim u off season....za 10 dnaa :oops:  :oops:  :oops:


Pa zato i kazem, Pedja. I to sto sam rekla da trosim 250, i to sam rekla onako "nezno", da ne isprepadam momke na forumu ;) Da sam im rekla da trosim 400-450, ajooooooj ;) hehehehhe

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #37 poslato: Maj 15, 2006, 07:36:37 pre podne »
Citat: Skyline
Citat: witch
Ajooj kad citam vase postove, muka me hvata .... te 100 eura, pa 150 ... Ja ispod 250 eura nema sanse da potrosim mesecno bukvalno samo na hranu. Moze samo biti vise. Uzas. To me stvarno uzasava.


U kom smislu te uzasava,pa i ja bih mogao komotno da dajem 250e i vise kad bih imao toliko kesa za hranu,uopste nije problem potrositi 250 za hranu,pa samo za suplemente bih trosio 100e,ali sta ces kad je takva situacija da svako trosi onoliko koliko mu budzet dozvoljava,ne rastu svima pare na drvetu :wink:


Blago meni kad meni izgleda rastu.

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #38 poslato: Maj 15, 2006, 01:01:55 posle podne »
Citat: witch
Citat: Skyline
Citat: witch
Ajooj kad citam vase postove, muka me hvata .... te 100 eura, pa 150 ... Ja ispod 250 eura nema sanse da potrosim mesecno bukvalno samo na hranu. Moze samo biti vise. Uzas. To me stvarno uzasava.


U kom smislu te uzasava,pa i ja bih mogao komotno da dajem 250e i vise kad bih imao toliko kesa za hranu,uopste nije problem potrositi 250 za hranu,pa samo za suplemente bih trosio 100e,ali sta ces kad je takva situacija da svako trosi onoliko koliko mu budzet dozvoljava,ne rastu svima pare na drvetu :wink:


Blago meni kad meni izgleda rastu.


kazi,nisi ni znala da ti rastu na drvetu... :roll: Jel mogu ja da uberem 2-3 stotke? :lol:

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: Koliko mesecno izdvajate za ishranu?!
« Odgovor #39 poslato: Maj 15, 2006, 08:03:16 posle podne »
ili jos bolje reci nam gde se nalazi to drvo?! :lol: