Mart 28, 2024, 02:36:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Xpand i NO  (Pročitano 46661 puta)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #30 poslato: April 14, 2006, 07:47:56 pre podne »
Ja uzimam jednu meru 30min pre treninga, kad zavrsim trening uzmem PWM, pola sata nakon toga drugu meru Expand, 30min nakon toga uzimam regularan obrok. Ovim si zadovoljio preporuku jer kaze da drugu dozu treba uzeti 15-45min posle treninga i da 30min pre i posle toga ne treba jesti ili piti proteinske sejkove. Moje misljenje je koliko god da je dobar Xpand nema sanse da zbog njega treba preskociti ili odloziti PWM(whey+dex+glutamin+...).

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #31 poslato: April 15, 2006, 01:21:52 pre podne »
Citat: rush
Ja uzimam jednu meru 30min pre treninga, kad zavrsim trening uzmem PWM, pola sata nakon toga drugu meru Expand, 30min nakon toga uzimam regularan obrok. Ovim si zadovoljio preporuku jer kaze da drugu dozu treba uzeti 15-45min posle treninga i da 30min pre i posle toga ne treba jesti ili piti proteinske sejkove. Moje misljenje je koliko god da je dobar Xpand nema sanse da zbog njega treba preskociti ili odloziti PWM(whey+dex+glutamin+...).



Pa ne znam bas.....ne bih se ja odrekao onog PUMP-a koji mi daj XPend zarad Whey-a jer i onako cu da ga unesem posle 30-40 min, a za to vreme  naravno da mi se nista nece lose desiti (katabolizam ili sta ti ja znam) jer ovaj XPend jako brzo transportuje dekstrozu u misic i siri krvne sudove, prokrvljenost....ma ludilo.  Ne znam, a i ja nemam kesa za Glutamin tako da bi mi taj PMW bio nepotpun u neku ruku.

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #32 poslato: April 15, 2006, 01:33:06 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: MotornaTestera
Meni ovo uopste nije jasno. Pio sam Dymatize X Pend i Optimum Whey i sad koja je fora ? Na X Pendu pise, piti 15 minuta posle treninga a za maksimalne rezultate ne jesti nista i ne piti posle ispijanja bar 30 minuta, a Whey bih trebao da unesem odmah na kraju treninga kao i Amino kad bi pio. A ne mogu jer sam vec uzeo ovo. Mislim necu crci za tih pola sata, taman dok dodjem do kuce, a i vazniji mi je X Pend nego taj protein, ali ne znam ako ponovo uzmem da li da nesto promenim?

Mislim u tom X pendu je jako brz transportni sistem i mislim da ne dolazi do katabolizma ako se nista ne unese ( iako sam uzimao neku minimalnu dekstrozu sa njim, neki 30-40 grama ) posle treninga ali opet mio nije bas jasno. Znaci mora da padne odluka posle trreninga ili ili.
....SMIKSAJ SVE OD JEDNOM U SEJK I BRATE..MNOGO SI KOMPILICARS ZIVOT SA TOTALNO NE BITNIM STVARIMA.....ALI...POPTUNO NE BITNIM...




 Pedja kako ne razumes ? Ti si PRO i imas velike zalihe hrane, suplementacije i sve zive hemije, a i znas dosta o tome jer se time bavis BB-om ko zna koliko. E, a ja sam neko ko pokusava da ulozi u sebe, iako su mi prihodi nikakvi, i ja nemam sponzore kao vi profesionalci nego moram da se smaram na razne nacine da dodjem do preparata i td. Znam da tebi to nije palo sa neba, to sam vec procitao, ali eto, ja sad hocu SVAKI MILIGRAM proteina, amina, kreatina ili bilo cega sto uzimam da maksimalno 1000 procentno iskoristim. E, ZBOG TOGA se ja, kako ti kazes " bakcem i zamaram nebitnim stvarima".

Jebiga, meni je odma' palo na pamet, "Ma 'aj'' da sunem sve zajedno" k'o sto ti rece, ali znam da to nije bas tako. Pa ne bi oni dzabe pisali kako i sa cim da se pije. Ja im verujem, kapiram, da je tako najveca iskoristivost i ucinkovitost. Tako i pise.

Zato te i pitam, sta ti kao PRO mislis, sta je primarnije da unesem od ta dva odma' posle treninga, dakle DEX i XPend ili DEX i Whey ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #33 poslato: April 15, 2006, 07:17:13 pre podne »
ja sam ti vec milion puta odogvrio i ne samo tebi nego svima ovde opste poznatu cinjenicu....ali ti ili neces da citas ili te ne zanima..

ako trazis potvrdu onoga sto pise i kako pise na kutiji..to zajebi...od mene je neces niakda dobiti jerl je to RDA testirana na uzorcima ko zna kojim i kakvim....
dakle..jos jednom....

PWM...dex-whey-kreatin-glutamin..

U TVOM SLUCAJU......NI JA NEMAM SPONORE NI NIKO DO NAS I VERUJ DA NAM JE VISE STALO NEGO TEBI DA ISKOSTIMA SVAKI MG SVEGA..PA I TE HEMIJE KOJU TI SMATRAS DA JE SAMO ONA RALZOGA NAPREDKA...DAKLE....MENI JE VISE OD TEBE STALO DA SVE STO...KUPIM........MAXIMALNO ISKORSITIM..BAS IZ TOG RAZLOGA..STO SAM JA TAMICAR A TI NISI..I TI IMAS VREMENA ZA EXPREMITNE..JA NEMAM..NE JA..NEGO NIKO DO NAS TAKMICARA...


dakle....odgovr ti je po ko zna koji put...suni sve zajedno i tako ces jedino da bude sigruan da si uradio ensto dobro za sebe

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #34 poslato: April 15, 2006, 11:54:31 pre podne »
Citat: pedjos
ja sam ti vec milion puta odogvrio i ne samo tebi nego svima ovde opste poznatu cinjenicu....ali ti ili neces da citas ili te ne zanima..

ako trazis potvrdu onoga sto pise i kako pise na kutiji..to zajebi...od mene je neces niakda dobiti jerl je to RDA testirana na uzorcima ko zna kojim i kakvim....
dakle..jos jednom....

PWM...dex-whey-kreatin-glutamin..

U TVOM SLUCAJU......NI JA NEMAM SPONORE NI NIKO DO NAS I VERUJ DA NAM JE VISE STALO NEGO TEBI DA ISKOSTIMA SVAKI MG SVEGA..PA I TE HEMIJE KOJU TI SMATRAS DA JE SAMO ONA RALZOGA NAPREDKA...DAKLE....MENI JE VISE OD TEBE STALO DA SVE STO...KUPIM........MAXIMALNO ISKORSITIM..BAS IZ TOG RAZLOGA..STO SAM JA TAMICAR A TI NISI..I TI IMAS VREMENA ZA EXPREMITNE..JA NEMAM..NE JA..NEGO NIKO DO NAS TAKMICARA...


dakle....odgovr ti je po ko zna koji put...suni sve zajedno i tako ces jedino da bude sigruan da si uradio ensto dobro za sebe





Ne znam, ja nisam video gde se pisalo o tome, da znam ne bih te pitao.
A zanima me jako. Vise nego sto mozes da pretpostavis.
I naravno da ne mislim da je glupi Whey ili Kreatin jedino zbog cega napredujem. Napredujem jer ginem na treninzima i jer jedem od kad ustanem do momenta kad lezem ma kad to bilo u 5 ujutru u 5 ujutru.

Ne trazim nikakvu potvrdu od tebe, samo savet. Ako je to moguce, posto kad god neko novi nesto pita docekaju ga na kolac "Alo bre o tome se vec pisalo bla bla..." OK, ali ja stvarno ne znam gde se pisalo i kad bih na taj nacin saznavao stvari trebalo bi mi po deset sati dnevno za kompom.

A ako mogu da znam sta je RDA ? I o kakvim se testovima i uzorcima radi ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #35 poslato: April 15, 2006, 02:04:46 posle podne »
Citat: MotornaTestera
Citat: pedjos
ja sam ti vec milion puta odogvrio i ne samo tebi nego svima ovde opste poznatu cinjenicu....ali ti ili neces da citas ili te ne zanima..

ako trazis potvrdu onoga sto pise i kako pise na kutiji..to zajebi...od mene je neces niakda dobiti jerl je to RDA testirana na uzorcima ko zna kojim i kakvim....
dakle..jos jednom....

PWM...dex-whey-kreatin-glutamin..

U TVOM SLUCAJU......NI JA NEMAM SPONORE NI NIKO DO NAS I VERUJ DA NAM JE VISE STALO NEGO TEBI DA ISKOSTIMA SVAKI MG SVEGA..PA I TE HEMIJE KOJU TI SMATRAS DA JE SAMO ONA RALZOGA NAPREDKA...DAKLE....MENI JE VISE OD TEBE STALO DA SVE STO...KUPIM........MAXIMALNO ISKORSITIM..BAS IZ TOG RAZLOGA..STO SAM JA TAMICAR A TI NISI..I TI IMAS VREMENA ZA EXPREMITNE..JA NEMAM..NE JA..NEGO NIKO DO NAS TAKMICARA...


dakle....odgovr ti je po ko zna koji put...suni sve zajedno i tako ces jedino da bude sigruan da si uradio ensto dobro za sebe





Ne znam, ja nisam video gde se pisalo o tome, da znam ne bih te pitao.
A zanima me jako. Vise nego sto mozes da pretpostavis.
I naravno da ne mislim da je glupi Whey ili Kreatin jedino zbog cega napredujem. Napredujem jer ginem na treninzima i jer jedem od kad ustanem do momenta kad lezem ma kad to bilo u 5 ujutru u 5 ujutru.

Ne trazim nikakvu potvrdu od tebe, samo savet. Ako je to moguce, posto kad god neko novi nesto pita docekaju ga na kolac "Alo bre o tome se vec pisalo bla bla..." OK, ali ja stvarno ne znam gde se pisalo i kad bih na taj nacin saznavao stvari trebalo bi mi po deset sati dnevno za kompom.

A ako mogu da znam sta je RDA ? I o kakvim se testovima i uzorcima radi ?
..ja enznam stvarno zasto ti imas tako engativan stav ili si to primio od svog koelge hulka ili kako se vec zvao..

slusaj..ja nikoga ovde ne nabijeam na kolac samo je moja duznost i obaveza da takve kao sto si ti poksuam da dovedem u red..

dakle...ovo je ospte misljenje moderatora samo sto je moja duznost da TE JA OBAVESTIM..

e to sto ti i ostali mislite da ja nekioga nabijam na kolac ili na nesto drugo..to ej vec problem koji ti iams..ja ne..

dakle.....dogovr je sledeci...u budce ti vise nista necu ni psitai..samo ce ti psotovi biti brisani a mislim da si dovljno razuman da ces zakljcuti zasto sam ti ja ili bilo ko drugi pobirsao post..

toliko..

a ti i dalje misli da te baijam na sta god hoces

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #36 poslato: April 15, 2006, 02:16:00 posle podne »
motorna,imas opciju trazi,upises rec koja te interesuje i nadje to za 3 sek.Brze nego da postavis pitanje pa da cekas da ti neko odgovori,a i tako se nece ponavljati jedno pitanje po 10 puta dnevo.Brze i jednostavnije.Bez uvrede. :wink:
Kad bi svi tako radili onda ne bi doslo do ovoga... :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #37 poslato: April 15, 2006, 02:16:58 posle podne »
Citat: markoni87
motorna,imas opciju trazi,upises rec koja te interesuje i nadje to za 3 sek.Brze nego da postavis pitanje pa da cekas da ti neko odgovori,a i tako se nece ponavljati jedno pitanje po 10 puta dnevo.Brze i jednostavnije.Bez uvrede. :wink:
Kad bi svi tako radili onda ne bi doslo do ovoga... :wink:
..NECE VISE..VERUJ MI..

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: X Pend VS Whey
« Odgovor #38 poslato: April 15, 2006, 05:40:42 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: MotornaTestera
Citat: pedjos
ja sam ti vec milion puta odogvrio i ne samo tebi nego svima ovde opste poznatu cinjenicu....ali ti ili neces da citas ili te ne zanima..

ako trazis potvrdu onoga sto pise i kako pise na kutiji..to zajebi...od mene je neces niakda dobiti jerl je to RDA testirana na uzorcima ko zna kojim i kakvim....
dakle..jos jednom....

PWM...dex-whey-kreatin-glutamin..

U TVOM SLUCAJU......NI JA NEMAM SPONORE NI NIKO DO NAS I VERUJ DA NAM JE VISE STALO NEGO TEBI DA ISKOSTIMA SVAKI MG SVEGA..PA I TE HEMIJE KOJU TI SMATRAS DA JE SAMO ONA RALZOGA NAPREDKA...DAKLE....MENI JE VISE OD TEBE STALO DA SVE STO...KUPIM........MAXIMALNO ISKORSITIM..BAS IZ TOG RAZLOGA..STO SAM JA TAMICAR A TI NISI..I TI IMAS VREMENA ZA EXPREMITNE..JA NEMAM..NE JA..NEGO NIKO DO NAS TAKMICARA...


dakle....odgovr ti je po ko zna koji put...suni sve zajedno i tako ces jedino da bude sigruan da si uradio ensto dobro za sebe





Ne znam, ja nisam video gde se pisalo o tome, da znam ne bih te pitao.
A zanima me jako. Vise nego sto mozes da pretpostavis.
I naravno da ne mislim da je glupi Whey ili Kreatin jedino zbog cega napredujem. Napredujem jer ginem na treninzima i jer jedem od kad ustanem do momenta kad lezem ma kad to bilo u 5 ujutru u 5 ujutru.

Ne trazim nikakvu potvrdu od tebe, samo savet. Ako je to moguce, posto kad god neko novi nesto pita docekaju ga na kolac "Alo bre o tome se vec pisalo bla bla..." OK, ali ja stvarno ne znam gde se pisalo i kad bih na taj nacin saznavao stvari trebalo bi mi po deset sati dnevno za kompom.

A ako mogu da znam sta je RDA ? I o kakvim se testovima i uzorcima radi ?
..ja enznam stvarno zasto ti imas tako engativan stav ili si to primio od svog koelge hulka ili kako se vec zvao..

slusaj..ja nikoga ovde ne nabijeam na kolac samo je moja duznost i obaveza da takve kao sto si ti poksuam da dovedem u red..

dakle...ovo je ospte misljenje moderatora samo sto je moja duznost da TE JA OBAVESTIM..

e to sto ti i ostali mislite da ja nekioga nabijam na kolac ili na nesto drugo..to ej vec problem koji ti iams..ja ne..

dakle.....dogovr je sledeci...u budce ti vise nista necu ni psitai..samo ce ti psotovi biti brisani a mislim da si dovljno razuman da ces zakljcuti zasto sam ti ja ili bilo ko drugi pobirsao post..

toliko..

a ti i dalje misli da te baijam na sta god hoces





Ma nemam ja negativan stav nego pitam. Za neke sitne pojedinosti koje me interesuju ne postoje teme, dakle, moguce da se o necemu sto me zanima raspravljalo unutar neke teme pa je tesko naci. Ali opet kazem nisam znao  da je to problem. Posto jeste pazicu da otvaram Topic sam kad sam siguran da nema isti ili slican.

I ne znam zasto bi mi brisao postove i dovodio me u red. Kakva je to sranja kao pravim ? Pitam kao i svi.
Ne moras da odgovaras ali nemoj ni da brises. Valjda je to OK.

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
xpand i alternative
« Odgovor #39 poslato: April 30, 2006, 10:08:15 posle podne »
Sledece sedmice odlazim do Beograda u nadi da cu pronaci xpand.Lik u pansportu mi je rekao da postoji mogucnost da ga ne bude.Mene sada zanima da li postoji neka alternativa za xpand i gdje bih mogao da je kupim.Citajuci forum sam vidio da svi hvale ovaj NO-XPLODE.Zanima me gdje se moze nabaviti ta stvar.Znaci koja prodavnica,gdje se nalazi itd.
Hvala unaprijed!

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: xpand i alternative
« Odgovor #40 poslato: April 30, 2006, 10:29:50 posle podne »
Imas varijantu da ga narucis preko interneta, recimo 3 komada odjednom, i sa postarinom do kucnih vrata te izadje oko 3000 dinara, mnogo povoljnije nego da kupis u prodavnici. Naravno da ne dodje do zabune, cena od 3000 se dobije samo ako se uzimaju 3 komada...

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Re: xpand i alternative
« Odgovor #41 poslato: Maj 01, 2006, 12:02:51 pre podne »
Nemam Credit card :( Ovako sam trenutno u mogucnosti.Jel ima neko da zna neku firmu koja vrsi prodaju xpanda ili neke alternative za isti?U BG-u naravno

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: xpand i alternative
« Odgovor #42 poslato: Maj 01, 2006, 08:27:42 pre podne »
Imas ga u PanSport-u

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: xpand i alternative
« Odgovor #43 poslato: Maj 01, 2006, 08:42:20 pre podne »
X-pand imas i u X-sportu u Novom Sadu a salju i postom, poseti njihov sajt a imas i kod Pedje, pa ti vidi gdeces.

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: xpand i alternative
« Odgovor #44 poslato: Maj 01, 2006, 09:20:26 pre podne »
Alternativa ti je Labrada Super Charge koji je po meni bolji proizvod od xpanda