April 28, 2024, 12:18:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Xpand i NO  (Pročitano 46816 puta)

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Xpand Hitno!
« Odgovor #45 poslato: Maj 10, 2006, 01:48:54 posle podne »
Sutra kevin kolega sa posla dolazi u BG,pa ce usput da mi uzme Xpand(ako ga negdje ima).Sada mene zanima da li ga uopste negdje u BG ima posto ovi u pansportu kazu da dolazi za 7 dana.Da li ima na jos nekom mjestu?Potrebna mi je tacna adresa i to mi treba za sutra.Hvala unaprijed!Ako neko zna neka mi odgovori do veceras.Moram da probam tu stvar!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Xpand Hitno!
« Odgovor #46 poslato: Maj 10, 2006, 01:56:00 posle podne »
okreni ovaj broj i pitaj  011 323 0672  

 Prodavnica Extreme Nutrition Shop se nalazi Beogradu u prizemlju tržnog centra "Čumićevo sokače". lokal 43
radno vreme: 09-20h • subotom od 09-15h

Van mreže Boki4

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Re: Xpand Hitno!
« Odgovor #47 poslato: Maj 10, 2006, 02:03:08 posle podne »
Nemaju,sad sam zvao...  :(

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Xpand Hitno!
« Odgovor #48 poslato: Maj 10, 2006, 02:33:00 posle podne »
Mladene neverujem da oni imaju , vec dugo nisu imali nista od Dymatizea

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Xpand Hitno!
« Odgovor #49 poslato: Maj 10, 2006, 02:36:51 posle podne »
Ne kosta ga nista da proba...

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Xpand Hitno!
« Odgovor #50 poslato: Maj 10, 2006, 05:00:02 posle podne »
Ja sam naručivao nešto pre 4-5 dana, nisu imali ništa od Dymatize u AMG.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Xpand Hitno!
« Odgovor #51 poslato: Maj 10, 2006, 06:53:57 posle podne »
Bice za koji dan u X3M shopu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dejan_85

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Nitric Oxide (NO2)
« Odgovor #52 poslato: Maj 13, 2006, 10:59:05 posle podne »
Pozdrav svima.  Ovako drugar mi je narucio ove pilule da kao pije i ide u teretanu da sa kako on kaze "poveca".

DAli znate ista o tim pilulama, ja sam mu rekao da neuzima jer zvuci lose al ni ja nista neznam o njima.  Dali rade, dali postoji ikakvih efekata?

Hvala na pomoci unapred.
Moje Slike: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23111.0.html
Srpski mi nije bas dobar, ali ovde sam da ga bolje naucim.
Ako razumijete Engleski ovo obavezno procitati i nauciti
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=121703981

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Nitric Oxide (NO2)
« Odgovor #53 poslato: Maj 13, 2006, 11:21:21 posle podne »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Re: NO - Nitric Oxide
« Odgovor #54 poslato: Maj 14, 2006, 09:27:11 pre podne »
E tu si u pravu,kod mene ranije u teretani neki mentol (gradjen ko kruska,nema misice) kao deli svima savete kako da treniraju,sta da jedu itd..
da popizdis.

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Nitric Oxide (NO2)
« Odgovor #55 poslato: Maj 14, 2006, 09:53:20 pre podne »
Citat: Dejan_85
ja sam mu rekao da neuzima JER ZVUCI LOSE al ni ja nista neznam o njima.  


Kako to mislis zvuci lose? Ne znas nista o njima ,ali ti zvuci lose??

Van mreže Dejan_85

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Re: Nitric Oxide (NO2)
« Odgovor #56 poslato: Maj 14, 2006, 03:53:25 posle podne »
haah pa zato i kazem sto zvuci lose, nemoram znati nesto o necemu a moze da zvuci lose.  Uostalom procitao sam taj link i hvala na pomoci.
Moje Slike: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23111.0.html
Srpski mi nije bas dobar, ali ovde sam da ga bolje naucim.
Ako razumijete Engleski ovo obavezno procitati i nauciti
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=121703981

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Xpand
« Odgovor #57 poslato: Maj 16, 2006, 09:30:54 pre podne »
[align=justify]Xpand, potpuno novi azot monoksid rekator firme Dymatize predstavlja poslednju reč tehonologije. Kombinujući Arginin Alfa-Ketogluterat i Tri-Kreatin Malat sa najjačim dostupnim supstancama za povećanje obima mišića, pružaju ozbiljnim bodibilderima ono za čime žude. Ova jedinstvena formula za povećanje obima mišića podiže vaše treninge na potpuno novi nivo.

Arginin je osnovna amino kiselina koja je veoma bitna u ljudskom organizmu: pomaže u oslobađanju organizma od viška amonijaka, veoma je bitan u sintezi proteina kao i izgradnji imunog sistema. Arginin u kombinaciji sa Alfa-Ketogluteratom je veoma značajan za metabolizam amino-kiselina kao i za proizvodnju energije.

Arginin Alfa-Ketogluterat je transportni sistem koji kada se unese u krvotok značajno povećava proizvodnju nitricoksida što dovodi do: pojačanja i povećanja „mišićne pumpe“ nakon treninga, povećava izdržljivost i ubrzava oporavak, omogućava odrađivanje pojačanih treninga.



Azot monoksid je bezbojni gas,slobodni radikal koji se nalazi u tkivima svih sisara. On je važan neurotransmiter. Njegovo prisustvo u krvi pojačava i poboljšava rad mišića. On pojačava protok krvi i dostavljanje hranljivih supstanci do ćelija angažovanih pri vežbanju, povećava snagu, vazodiletaciju i ćelijsku pumpu, kao i regeneraciju mišićnih vlakana. Azot monoksid ima životni vek od svega nekoliko sekundi tako da ga organizam mora konstantno proizvoditi. Povećanjem izvora slobodnog arginina povećava se proizvodnja azot monohidrata. Nova supstanca A-AKG i L-Arginin piroglutamat pomažu maksimalu bio-iskorišenost i direktno utiču na proizvodnju azot monoksida. Ono što će bodibilderi najviše primetiti jeste mnogo snažnija mišična kontrakcija i jača pumpa. Dugotrajnija intracelularna pumpa omogućava povećanje mišićne tvrdoće i prokrvljenost

Malična kiselina učestvuje u Kebsovom ciklusu kao posredujuća supstanca i učestvuje u pružanju neophodne energije za naše telo. Kombinovanjem malične kiseline i kreatin monohidrata dobija se Tri-Kreatin Malat koji je mnogo bolje rastvorljiv u vodi od običnog kreatin-monohidrata, eliminiše mogućnost javljanja stomačnih tegoba i mnogo je efikasniji i utiacjniji na ATP ciklus.

Preporučena upotreba: jednu ravna mericu preparata pomešati sa 0,5l vode soka ili omiljenog napitka, dva puta dnevno. Jednu mericu uzeti 30min pre treninga, a drugu 15-45min posle treninga. Danima kada ne trenirate, uzeti samo jednu mericu. Za maksimalne rezultate – nemojte jesti ili piti proteinske šejkove najmanje 30min pre ili posle uzimanja Xpand-a. Pijte najmanje 2l vode dnevno.

Napomena: nije preporučljivo za mlađe od 18 godina, za trudnice i dojilje. Konsultuje lekara pre upotrebe ovog preparata. Nemojte koristiti ovaj preparat ako ste lečeni, imate dijagnostikovane ili imate nasledne bolesti uključujući (ali ne samo njih) kardiovaskularne bolesti, bolesti centralnog nervnog sistema, bolesti genitalno i urinarnog trakta. Ne uzimati ovaj preparat ako uzimate bilo kakve lekove. Uzimati ovaj preparat obazrivo ako imate herpes. Konsultujte lekara pre početka bilo kakve dijete i treninga. Koristiti isključivo kako je propisano.[/align]

Sastav:
Kalorija - 0
Ukupno ugljenih hidrata - 0g
Šećeri - 0g
Kreatin Ester Fusiontm, Kreatin Etil Ester Malat, Trikreatin Malat - 4g
Arginin Alfa-Ketoglutarat (A-AKG) - 3g
Betain Anhydrous - 2g
Taurin (mikornizovani) - 2g


Pakovanje: 775 g

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Xpand
« Odgovor #58 poslato: Maj 16, 2006, 09:31:38 pre podne »
Imam neka pitanja u vezi Xpand-a:

 1) Kakva su vasa iskustva sa ovim suplementom?
 2) Ako zamenjuje neke suplemente, koji su to suplementi (Koliko sam shvatio do sada, to je samo  kreatin. Jel' ima jos nesto da zamenjuje)?
 3) Koliko grama ima u jednoj merici?
 4) U 23-ecem broju casopisa X--FTNES, ima reklama o ovom suplementu u kojoj pise: “Da li ste probali KREATIN MONOHIDRAT? Ako niste ni NEMOJTE jer je stigla nova SNAZNIJA formula AZOT-OKSID REAKTOR!” Oni koji su pratili moje postove znaju da sam skoro poceo da idem u teretanu, da pazim na ishranu, uzimam suplemente itd. Jel' smem da pocnem da uzimam Xpand i ako smem, jel' moze onda da nikad uz to ne uzimam i kreatin kompanije Dymatize kako sam ranije planirao, a da ima efekta (pitam zbog finansijskih problema, pa ako bi imalo efekta, onda ne dajem novac i za ovo drugo)?

Unapred se izvinjavam ako sam napisao neku glupost, nov sam u ovome.
Hvala

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Xpand i NO
« Odgovor #59 poslato: Maj 16, 2006, 01:49:17 posle podne »
1.Odlicno iskustvo imam sa xpandom ali je kod nas skup
2.Pa on ti je mesavina creatina i NO-a
3.Ne secam se koliko je grama po merici ali pijes jednu pre i jednu posle treninga
4.Naravno da smes da ga uzimas kao i bilo koji SUPLEMENT