April 28, 2024, 01:07:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Xpand i NO  (Pročitano 46817 puta)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Xpand i NO
« Odgovor #60 poslato: Maj 16, 2006, 01:58:07 posle podne »
Nisam trebao da kazem drugu za Xpand, jer se sad zaleteo k'o lud. Hoce da kupi Xpand, a nece posle imati za proteine. Jel' mozete da mi kazete sto sve ne valja da uzima Xpand bez wheya, da mu ja ne bih lupao? :D  :?

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Xpand i NO
« Odgovor #61 poslato: Maj 16, 2006, 02:08:39 posle podne »
Citat: BrokeBody
Nisam trebao da kazem drugu za Xpand, jer se sad zaleteo k'o lud. Hoce da kupi Xpand, a nece posle imati za proteine. Jel' mozete da mi kazete sto sve ne valja da uzima Xpand bez wheya, da mu ja ne bih lupao? :D  :?


Nema tu nevalja, sve valja, samo je efekat slabiji. Zasto? Prvi i glavni posao NOa je da daje izuzetan pump, odnosno sto vise da prosiruje vene i kapilare po misicnom tkivu. Dakle samim tim je dostupno vise krvi u misicne stanice i oporavak je brzi. Ali ipak ono glavno je da cim imas vise krvi u misicu, samim tim dolazi vise hrane u isti, jer je glavni prenosioc svega u telu  - KRV! Znaci, wheya sve hrane koju stavis u sebe. KApiras?
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Xpand i NO
« Odgovor #62 poslato: Maj 16, 2006, 02:20:43 posle podne »
Kapiram, ali ja ne bih da mu kazem za ovo. Zar nije ipak bolje da uvek ima Whey, a ako ostane kinte, da kupi taj Xpand? :?

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Xpand i NO
« Odgovor #63 poslato: Maj 16, 2006, 02:25:33 posle podne »
Whey je osnova, uvek bio, i kao sto sam rekao, kako ce da 'NO' deportuje brze aminokiseline iz whey-a ako ga nema. Znaci Whey no1.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Xpand i NO
« Odgovor #64 poslato: Maj 16, 2006, 02:34:41 posle podne »
Citat: BrokeBody
Kapiram, ali ja ne bih da mu kazem za ovo. Zar nije ipak bolje da uvek ima Whey, a ako ostane kinte, da kupi taj Xpand? ?
jeste,bolje je tako
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lonsdale

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Re: Xpand i NO
« Odgovor #65 poslato: Maj 16, 2006, 04:27:17 posle podne »
Da li je potrebno da pored Glutamina i Creatina uzimam i neki proizvod tipa XPAND? Ili je upravo XPAND zamena za Crea i GLM?

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Xpand i NO
« Odgovor #66 poslato: Maj 16, 2006, 04:29:19 posle podne »
Citat: Lonsdale
Da li je potrebno da pored Glutamina i Creatina uzimam i neki proizvod tipa XPAND? Ili je upravo XPAND zamena za Crea i GLM?

Ja sam najbolje napredovao kad sam koristio crea gluta i xpand. Samo rukaj, X Pand nema u sebi nesto puno crea i gluta. Samo posoli i uzivaj.
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Xpand i NO
« Odgovor #67 poslato: Maj 16, 2006, 05:38:24 posle podne »
XPand ima u sebi creatina,ali ne monohidrata vec brze aposorbujuce ethyl ester i 3-creatin malate,tako da ako biras ja ti preporucujem XPand i GLM,ali pre svega whey
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Re: Xpand i NO
« Odgovor #68 poslato: Maj 18, 2006, 10:27:54 posle podne »
Kao prvo pozdrav svima,nov sam ovde

Interesuje me jedna stvar,kupio sam xpand i planiram da ga pijem 2 puta dnevno,ona varijanta pre nekog obroka i pre treninga dok za posle treninga planiram PMW(whey+dex+crea+GLM),pa me interesuje da li da radim prvih nedelju dana punjenje samo sa creatinom ili da odma krenem samo xpand 2 puta dnevno???  :D

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Xpand i NO
« Odgovor #69 poslato: Maj 19, 2006, 04:39:40 pre podne »
odmah kreni sa xpandom bez punjenja

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Re: Xpand i NO
« Odgovor #70 poslato: Maj 22, 2006, 12:11:36 pre podne »
Citat: LUC1FER
odmah kreni sa xpandom bez punjenja


o krecem od sutra pa javljam rzultate

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Xpand i NO
« Odgovor #71 poslato: Maj 29, 2006, 09:45:23 posle podne »
E..Sad ste vec toliko mesali na ovu temu, pa da ja i pisem nesto...Moj je drugar uzeo attack, od scitec-a, pa vec sam pisao da mu bas super radi.
E sad znam da ovaj pend dosta skuplji od attack-a..pa sad kolikopara toliko muzike-ipak. Onako  sam malo konzervativan za ovaj proizvod. To je zmamlo 60 eur, a za te pare mogu da kupim 200naposim sa zastitom, sa hcg-m, sa clenbuterolom....li ipak naposim ja mislim da jaci od ovoga xpend-a.
Ali me bash interesuje. Skeptican sam. Sta je vrednije? Probao bi ja njega da bi znao da ima efekte kao ovaj naposim >DDD Salim se naravno. Ipak, ako josh neko koristio nek mi napise sta je osetio, dobio masu, ili definiciju, koliko su misici rastali u cm-a, ako merio, jer ja kad nesto uzmem uvek merim obima misica...
Unapred haval. I josh nesto da ne otvorim novi topic....kada treba uzeti amino kiseline u kapsulama?
o tome sam razmisljao da recimo dymatize-ov likvid amino sadrzi oko 400gr proteina/litar. Pa Sad o tome razmishljam, da li je vrednije kupiti super amino 4800 od iste firme od 500 kapsula...u sustini, kada i zasto treba uzeti amino kiseline u kapsulama ili u tecni oblik.
isolata vec imam. Od sciteca. I radi dobro, podigao sam vec nekih 3 kila u 4 nedelje...naravno uzimam vmass35...i sad muckam, da li da uzmem liquid amino +x pand ili attack, ili super amino 4800+xpand ili attack, ili da umesto xpenda naposim...
Ako sam nesto glupo pitao ili napisao, PARDON, ali zbog ove stvari ne mogu spavati, zato ako neko ima iskustvo, HELP ME!!!

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Xpand i NO
« Odgovor #72 poslato: Maj 29, 2006, 10:01:18 posle podne »
Citat: materijalmen
kada treba uzeti amino kiseline u kapsulama?
o tome sam razmisljao da recimo dymatize-ov likvid amino sadrzi oko 400gr proteina/litar. Pa Sad o tome razmishljam, da li je vrednije kupiti super amino 4800 od iste firme od 500 kapsula...u sustini, kada i zasto treba uzeti amino kiseline u kapsulama ili u tecni oblik.
isolata vec imam. Od sciteca. I radi dobro, podigao sam vec nekih 3 kila u 4 nedelje...naravno uzimam vmass35...i sad muckam, da li da uzmem liquid amino +x pand ili attack, ili super amino 4800+xpand ili attack, ili da umesto xpenda naposim...


Pa Liquid Amino + Xpand. Nadam se da pored toga uzimas i Whey? Ja uzimam Dymatize-ve Liquid Super Amino i Optimum Whey, a da imam, uzimao bih pored toga i Xpand.

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Xpand i NO
« Odgovor #73 poslato: Maj 30, 2006, 08:35:15 pre podne »
Da uzimam...imam josh 3kg izolata i nekih 2kg vmass35. Pa sad sam hteo da nesto josh dodam.

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Xpand i NO
« Odgovor #74 poslato: Maj 30, 2006, 09:41:54 pre podne »
Sta mislite o firmi Advanced Nutritional Supplements> Interesuje me njihov kazein, nocni protein.