April 25, 2024, 12:51:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Re: MILOS SARCEV-post workout supplement  (Pročitano 46453 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #15 poslato: Januar 02, 2006, 06:44:11 posle podne »
Citat: pedjos
markoni ja bi samo da mi kazes posto to te nisam nikada ni pitao..jel tvoj cilj masa ili nesto drugo????


masa , pa on i kaze da sportisti koji su u bulk fazi treba da uzmu jedan posle treninga i drugi 30-60 min. nakon prvog shakea .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #16 poslato: Januar 02, 2006, 07:14:13 posle podne »
a sta sve stavis u shake br 1 a sta u shake br 2......

ma ustvari hocu da ti kazem da te shakeovi sigruno nece uciniti velikim...eto to hocu.....da je tako ja bi svakih 15 min zderao jedan..pa makr se i udavio u tome svemu.....ja sam dnevno pio pom 5 puta protein..ne kazem da ne valja...naprotiv...ali ako ti pijes 2-3 shake a jedes 2 puta od tog posla nema nsita..

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #17 poslato: Januar 02, 2006, 07:19:03 posle podne »
Citat: pedjos
a sta sve stavis u shake br 1 a sta u shake br 2......

ma ustvari hocu da ti kazem da te shakeovi sigruno nece uciniti velikim...eto to hocu.....da je tako ja bi svakih 15 min zderao jedan..pa makr se i udavio u tome svemu.....ja sam dnevno pio pom 5 puta protein..ne kazem da ne valja...naprotiv...ali ako ti pijes 2-3 shake a jedes 2 puta od tog posla nema nsita..


jedem 6 puta najmanje , a shake pijem 3 puta , on kaze da se uzimaju dva shakea zato sto su u tecnom stanju i brze se absorbuju a time skracujemo vreme oporavka .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #18 poslato: Januar 03, 2006, 07:46:31 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: pedjos
a sta sve stavis u shake br 1 a sta u shake br 2......

ma ustvari hocu da ti kazem da te shakeovi sigruno nece uciniti velikim...eto to hocu.....da je tako ja bi svakih 15 min zderao jedan..pa makr se i udavio u tome svemu.....ja sam dnevno pio pom 5 puta protein..ne kazem da ne valja...naprotiv...ali ako ti pijes 2-3 shake a jedes 2 puta od tog posla nema nsita..


jedem 6 puta najmanje , a shake pijem 3 puta , on kaze da se uzimaju dva shakea zato sto su u tecnom stanju i brze se absorbuju a time skracujemo vreme oporavka .
......3 shake identicno ista??????

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #19 poslato: Januar 03, 2006, 08:14:42 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Markoni
Citat: pedjos
a sta sve stavis u shake br 1 a sta u shake br 2......

ma ustvari hocu da ti kazem da te shakeovi sigruno nece uciniti velikim...eto to hocu.....da je tako ja bi svakih 15 min zderao jedan..pa makr se i udavio u tome svemu.....ja sam dnevno pio pom 5 puta protein..ne kazem da ne valja...naprotiv...ali ako ti pijes 2-3 shake a jedes 2 puta od tog posla nema nsita..


jedem 6 puta najmanje , a shake pijem 3 puta , on kaze da se uzimaju dva shakea zato sto su u tecnom stanju i brze se absorbuju a time skracujemo vreme oporavka .
......3 shake identicno ista??????


ne prvi koji pijem pre treninga je samo whey , a dva posle treninga sa whey(hidrolizat) i dekstroza , mada jos nisam probao da mi drugi shake posle treninga bude whey i dekstroza ali danas cu da probam .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #20 poslato: Januar 03, 2006, 08:18:48 pre podne »
ajd molim te pa mi javi kada ces moci da jedes posle 150-200 gr dextroze+ sve drugo uneseno u periodu od 1h??..bas me znaima kada ces moci da klopas posle toga..

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #21 poslato: Januar 03, 2006, 08:25:56 pre podne »
Tolika kolicina dextroze moze verovatno uz humalog...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #22 poslato: Januar 03, 2006, 08:27:50 pre podne »
Citat: pedjos
ajd molim te pa mi javi kada ces moci da jedes posle 150-200 gr dextroze+ sve drugo uneseno u periodu od 1h??..bas me znaima kada ces moci da klopas posle toga..


kaze 2 sata posle zadnjeg shakea

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #23 poslato: Januar 03, 2006, 08:34:57 pre podne »
pa sta mislite kako da iskombinujem posle treninga , PW shake pa da jedem(naravno ne odma posle PW) pa tamo nekgde 60-90min. posle jela whey , sta mislite o ovoj kombinaciji ,, a ako imate druge predloge slobodno , da napomenem da na raspolaganju umam samo whey i deks.  ?  :)

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #24 poslato: Januar 03, 2006, 08:37:18 pre podne »
Meni licno ta dextroza ne prija,zatvori mi apetit...moze neka mala kolicina 40 gr,ja licno vise volim cesce da jedem nego da se nalivam sa whey...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #25 poslato: Januar 03, 2006, 08:42:27 pre podne »
Citat: marko
Meni licno ta dextroza ne prija,zatvori mi apetit...moze neka mala kolicina 40 gr,ja licno vise volim cesce da jedem nego da se nalivam sa whey...


pa sta radis posle treninga , kakav je tvoj Post workout proces , kada uzimas whey kada jedes ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #26 poslato: Januar 03, 2006, 10:05:57 pre podne »
JA PROTEIN PIJEM AKO GA IMAM I 4-5 PUTA DNEVNO..TO MI NIJE PROBLEM...ALI U PWM,JA TAKOJDER NE VOLIM DEX JEL MI SMETA...NE MOGU DA JEDEM KASNIJE NORMALNO...ALI ZATO OPRASIM 100 GR SUVOG GROZDJA I ONDA NEMAM NIKAKVIH PROBLMEA KASNIJE NI SA KLOPOM NI SA NICIM DRUGIM..

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #27 poslato: Januar 03, 2006, 10:42:36 pre podne »
Ja protein pijem u combinaciji sa dreatine posle treninga i naravno ako ga imam i izmedju obroka,a kao pedja uzmem malo suvog grozdja ili neki prost secer ,neke bombone ili jabuku ...govorim o periodu za masu...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #28 poslato: Januar 03, 2006, 12:26:58 posle podne »
znaci najbolje je PW shake , pa da jedem , pa onda izmedju obroka jos jedan whey :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #29 poslato: Januar 03, 2006, 12:27:45 posle podne »
Citat: marko
Ja protein pijem u combinaciji sa dreatine posle treninga i naravno ako ga imam i izmedju obroka,a kao pedja uzmem malo suvog grozdja ili neki prost secer ,neke bombone ili jabuku ...govorim o periodu za masu...
...naravno..o tome i pricamo :wink:  :wink: