April 19, 2024, 09:58:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Re: MILOS SARCEV-post workout supplement  (Pročitano 46406 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #30 poslato: Januar 03, 2006, 12:29:36 posle podne »
e posto onda sada idem da jedem , hvala pedja , hvala marko  :wink:  :wink:  8)  8)

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #31 poslato: Januar 03, 2006, 12:56:16 posle podne »
Samo napred!

Van mreže drafter

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #32 poslato: Januar 03, 2006, 04:08:51 posle podne »
Sta mislite o ovoj kombinaciji???
Cesto radim sledece ako imam whey na raspolaganju.
Kad mi se smiri puls.
Prvo unesem manju kolicinu dekstroze jednu supenu kasiku sa vodom i suvo grozdje oko preko 50 a manje od 100 grama.
Kroz 15min unosim whey
Nakon 45-60 minuta ide klasican obrok 150-200 grama pilece grudi ,pirinac .
Ili
Sta mislite o tome da se unese suvo grozdje sa 100 grama kuvanog pirinca i whey sa vodom...
Za 60min  klasika pilece grudi ,pirinac....
drafter
Drafter

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #33 poslato: Januar 03, 2006, 04:13:16 posle podne »
e i ja sam video da neki uzimaju prvo dekstrozu pa onda whey , je li to uredu ?


sto se tice tvog pitanja ja ti mogu reci samo ono sto sam citao od Beraradija on kaze da je bolje da se unese posle treninga u jednom shakeu whey i brzi secer i to u odnosu 1:2 (o,4g proteina po kg telesne tezine a deks. 0,8g po kg telesne tezine ) nego kao sto neki sportisti unose prvo UH 1,2g po kg telesne tezine a posle protein , tu se vidi i uticaj Milosa koji i on sam kaze da je imao na Dr. Berardija , po tome bolje je da ujednom shakeu budu pomesani whey i deks. nego da ih uzimamo jedno pa drugo .

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #34 poslato: Januar 03, 2006, 05:08:11 posle podne »
Citat: Markoni
e i ja sam video da neki uzimaju prvo dekstrozu pa onda whey , je li to uredu ?


sto se tice tvog pitanja ja ti mogu reci samo ono sto sam citao od Beraradija on kaze da je bolje da se unese posle treninga u jednom shakeu whey i brzi secer i to u odnosu 1:2 (o,4g proteina po kg telesne tezine a deks. 0,8g po kg telesne tezine ) nego kao sto neki sportisti unose prvo UH 1,2g po kg telesne tezine a posle protein , tu se vidi i uticaj Milosa koji i on sam kaze da je imao na Dr. Berardija , po tome bolje je da ujednom shakeu budu pomesani whey i deks. nego da ih uzimamo jedno pa drugo .
....bas tako..u svakom slucaju je bolja kombinacija nego posebno.....

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #35 poslato: Januar 03, 2006, 05:12:14 posle podne »
Slazem se!
Ali mi ne izlaze iz glave ona tri Markonijeva sejka! Pa ko to moze da popije a uz to i da jede! Ufff!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #36 poslato: Januar 03, 2006, 05:14:10 posle podne »
Citat: BORIS
Slazem se!
Ali mi ne izlaze iz glave ona tri Markonijeva sejka! Pa ko to moze da popije a uz to i da jede! Ufff!
...markoni ce danas tj danas je probao pa ce da javi kakvi su rezultati :wink:  :wink:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #37 poslato: Januar 03, 2006, 05:15:19 posle podne »
Citat: BORIS
Slazem se!
Ali mi ne izlaze iz glave ona tri Markonijeva sejka! Pa ko to moze da popije a uz to i da jede! Ufff!


ovako jedan 15 min. pre treninga(hidrolizovani whey) , jedan posle treninga(sa deks.i hidrolizovani whey)) i jedan izmedju obroka(whey) , kada ja mogu sa sjebanim zeludcom mogu i drugi ,pogledaj samo koliko pedja jede

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #38 poslato: Januar 03, 2006, 05:18:10 posle podne »
Ovo je i vise nego u redu! Moj komentar je bio upucen na tri postworkout sejka!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #39 poslato: Januar 03, 2006, 05:25:47 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: BORIS
Slazem se!
Ali mi ne izlaze iz glave ona tri Markonijeva sejka! Pa ko to moze da popije a uz to i da jede! Ufff!


ovako jedan 15 min. pre treninga(hidrolizovani whey) , jedan posle treninga(sa deks.i hidrolizovani whey)) i jedan izmedju obroka(whey) , kada ja mogu sa sjebanim zeludcom mogu i drugi ,pogledaj samo koliko pedja jede
:cry:  :cry:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #40 poslato: Januar 03, 2006, 07:35:08 posle podne »
Mozda Pedja moze naci moj post na nasem drugm forumu...(forumteretana...).
Tamo sam isao i u takve krajnosti da sam preporucivao bombone nakon treninga...

Znam da ce se neki pitati da li sam ja "pri sebi"...medjutim - ako razmislite...mi uzimamo glukozu iz kog razloga?
Da stimulisemo lucenje anabolickog hormona inzulina i da imamo dovoljno glukoze da nadoknadimo izgubljeni glikogen...

Znaci SVI oblici prostog secera (osim ciste fruktoze...) koji imaju vecinom GLUKOZU u sastavu - dobar su izbor za ovo sto mi nameravamo da uradimo...

Jedan od mojih klijenata je odlucio da umesto dextroze ili vitarga...ili maltodextrina planira da uzme nemasne bombone...
I?
Imao je fantasticne rezultate uz veoma ukusnu dijetu.

Moj prijatelj Denis DZejms bi uzeo "wafels ili pancakes" napravljene od ovsanih pahuljica...
To je slicno palacinkama i naravno koristio bi pekmez...ili suvo voce....

Znaci - iako ste na SUPERSTRIKTNOJ dijeti...cak i za samo takmicenje - nema razloga da sebi uskratite zadovoljstvo nakon treninga - jer tada vam taj secer -  nije NEPRIJATELJ!
Ja ne samo da dozvoljavam mojim klijentima da uzmu oblik secera koji im se najvise svidja (nakon treninga) - nego to i preporucujem...

Zene (ili devojke) nekih od mojih takmicara bi bile veoma inovativne (nadam se da je to nas izraz) i mnoge su napravile raznorazne recepte torti, kolaca i dezerta uopste  - koji su po sastavu upravo ono sto nam treba nakon treninga (glukoza, sukroza, polimer glukoze i nemasni oblici belancevina brzog dejstva...)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #41 poslato: Januar 03, 2006, 07:39:25 posle podne »
Ali sta je bolje uzeti prost secer pa kasnije whey ili pomesati pa napraviti shake od deks. i hidrolizovanog wheya .

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #42 poslato: Januar 03, 2006, 07:49:37 posle podne »
Citat: Markoni
Ali sta je bolje uzeti prost secer pa kasnije whey ili pomesati pa napraviti shake od deks. i hidrolizovanog wheya .


Mozes ih pomijesati poslije treninga.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #43 poslato: Januar 03, 2006, 07:53:43 posle podne »
Citat: Milos_Sarcev
Mozda Pedja moze naci moj post na nasem drugm forumu...(forumteretana...).
Tamo sam isao i u takve krajnosti da sam preporucivao bombone nakon treninga...

Znam da ce se neki pitati da li sam ja "pri sebi"...medjutim - ako razmislite...mi uzimamo glukozu iz kog razloga?
Da stimulisemo lucenje anabolickog hormona inzulina i da imamo dovoljno glukoze da nadoknadimo izgubljeni glikogen...

Znaci SVI oblici prostog secera (osim ciste fruktoze...) koji imaju vecinom GLUKOZU u sastavu - dobar su izbor za ovo sto mi nameravamo da uradimo...

Jedan od mojih klijenata je odlucio da umesto dextroze ili vitarga...ili maltodextrina planira da uzme nemasne bombone...
I?
Imao je fantasticne rezultate uz veoma ukusnu dijetu.

Moj prijatelj Denis DZejms bi uzeo "wafels ili pancakes" napravljene od ovsanih pahuljica...
To je slicno palacinkama i naravno koristio bi pekmez...ili suvo voce....

Znaci - iako ste na SUPERSTRIKTNOJ dijeti...cak i za samo takmicenje - nema razloga da sebi uskratite zadovoljstvo nakon treninga - jer tada vam taj secer -  nije NEPRIJATELJ!
Ja ne samo da dozvoljavam mojim klijentima da uzmu oblik secera koji im se najvise svidja (nakon treninga) - nego to i preporucujem...

Zene (ili devojke) nekih od mojih takmicara bi bile veoma inovativne (nadam se da je to nas izraz) i mnoge su napravile raznorazne recepte torti, kolaca i dezerta uopste  - koji su po sastavu upravo ono sto nam treba nakon treninga (glukoza, sukroza, polimer glukoze i nemasni oblici belancevina brzog dejstva...)
....da secam se da si tamo govrio da cak ponekada 'UKRADES'.od alexandre-/miloseva prelepa cerkica za one koji ne znaju/-gumene bombone....pa to koristis posle treninga...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MILOS SARCEV-post workout supplement
« Odgovor #44 poslato: Januar 03, 2006, 07:58:57 posle podne »
milose nemoj da se ljutis molim te,ali odlucili smo da ne uzimamo od nikoga i od nigde tekstove bez izricitog odobrenja vlanika i sl....tako da ne bih zeleo da imamo problema sa bilo kim itd...nadam se da razumes...

soory jos jednom,i nemoj molim te da se ljutis u vezi ovoga...